[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA Intertoto 2007

I runda - 23-24 czerwca, 30 czerwca-1 lipca
(Losowanie - 23 kwietnia 2007, 12:00 - House of European Football, Nyon)

Gloria Bistrița 2-1 FK Grbalj (Radanovići) 24 czerwca, 17:00
Dorel Zaharia 3, Flavius Lucian Băd 88 - Miloš Đalac 14
NK Zagreb 2-1 Vllaznia Shkodër 23 czerwca, 17:30
Safet Nadarević 19, Tomislav Labudović 63 - Arlind Nora 3
AS Ethnikós Áchnas 1-0 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 23 czerwca, 17:00
Christos Poyiatzis 6 (k)
Birkirkara FC 0-3 NK Maribor 24 czerwca, 16:00
Dimityr Makrijew 40, 47, Damir Pekič 87
Corradino
UE Sant Julià 2-3 FK Slavija (Istočno Sarajevo) 23 czerwca, 17:00
Carlos Peppe 64, Luis Maria de Veriz Lozada 67 - Jorge Sebastián Varela Delisa 23 (s), Vlastimir Jovanović 62, Darko Spalević 87
Andorra La Vella
Toboł Kostanaj 3-0 FC Zestaponi 23 czerwca, 15:30
Nurboł Żumaskalijew 61, Rusłan Bałtijew 63, Uługbiek Bakajew 73
Szachtior Soligorsk 4-1 Ararat Erewan 23 czerwca, 17:00
Aleksiej Rios 22, Maksim Gukajło 58, Aleksandr Klimienko 69, Siergiej Nikiforienko 80 - Marcos Pizzelli 41
FK Bakı 1-1 Dacia Chișinău 23 czerwca, 16:00
Maxim Andronic 79 (s) - Valeriu Onilă 45
FC Differdange 03 0-2 ŠK Slovan Bratysława 23 czerwca, 18:00
Miroslav Poliaček 32, Pavol Sedlák 86
Esch-sur-Alzette
Cliftonville F&AC 1-1 Dinaburg Daugavpils 23 czerwca, 15:30
Kieran O'Connor 40 - Jurijs Sokolovs 21
Hammarby IF 1-0 KÍ Klaksvík 23 czerwca, 16:00
Charles Davies 3
Solna
FC Honka 0-0 Tallinna VMK 24 czerwca, 18:00
Vantaa
Valur (Reykjavík) 0-2 Cork City FC 23 czerwca, 22:00
Colin O'Brien 7, Liam Kearney 66
Vėtra Wilno 3-1 Llanelli AFC 24 czerwca, 18:00
Darvydas Šernas 56, Vitalis Stankevičius 70 (k), Dejan Milošeski 89 - Andrew Mumford 52

FK Grbalj (Radanovići) 1-1 Gloria Bistrița 30 czerwca, 18:00
Miloš Đalac 44 - Cristian Ambrozie Coroian 42
Podgorica
Vllaznia Shkodër 1-0 NK Zagreb 30 czerwca, 20:00
Arlind Nora 26
FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 2-0 AS Ethnikós Áchnas 30 czerwca, 17:00
Aleksandar Stojanovski 13, 65
NK Maribor 2-1 Birkirkara FC 30 czerwca, 17:00
Dejan Mezga 55, Matej Vračko 78 - Michael Galea 57
FK Slavija (Istočno Sarajevo) 3-2 UE Sant Julià 30 czerwca, 20:15
Bojan Jamina 22, Yael Fontán 65 (s), Sretko Vuksanović 90 - Jorge Sebastián Varela Delisa 71, Alejandro Fabián Romero Rectte 88 (k)
Sarajewo
FC Zestaponi 2-0 Toboł Kostanaj 30 czerwca, 17:00
Edik Sadżaia 3, Gaga Czchetiani 37
Tbilisi
Ararat Erewan 2-0 Szachtior Soligorsk 1 lipca, 17:00
Nszan Erzrumjan 32, Marcos Pizzelli 54
Dacia Chișinău 1-1 FK Bakı 30 czerwca, 19:00
pd. k. 3-1
Valeriu Onilă 8 - Amiran Mudżiri 61
ŠK Slovan Bratysława 3-0 FC Differdange 03 30 czerwca, 20:30
Ľubomír Meszároš 4, Pavol Masaryk 56, Jakub Sylvestr 78
Dinaburg Daugavpils 0-1 Cliftonville F&AC 1 lipca, 17:00
Mark Holland 7
KÍ Klaksvík 1-2 Hammarby IF 30 czerwca, 17:00
Kaj Ennigarð 38 - Haris Laitinen 34, Paulinho Guará 58
Toftir
Tallinna VMK 2-4 FC Honka 1 lipca, 17:30
Sergei Terehhov 69, Oliver Konsa 88 - Peke Huuhtanen 5, Jami Puustinen 70, 85, Rami Hakanpää 76
Cork City FC 0-1 Valur (Reykjavík) 30 czerwca, 20:00
Helgi Sigurðsson 20
Llanelli AFC 5-3 Vėtra Wilno 1 lipca, 18:00
Andrew Legg 18, Wyn Thomas 40, Rhys Griffiths 55, 88, 90 - Severino 4, Vitalis Stankevičius 43 (k), Egidijus Juška 45
Carmarthen

II runda - 7-8 lipca, 14-15 lipca
(Losowanie - 23 kwietnia 2007, 12:00 - House of European Football, Nyon)

FK Slavija (Istočno Sarajevo) 0-0 Oțelul Galați 7 lipca, 20:15
Sarajewo
FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 0-4 Czerno More Warna 7 lipca, 17:30
Radosław Baczew 53, Markos 72, 73, Stanisław Stojanow 82
NK Maribor 2-0 FK Hajduk (Kula) 7 lipca, 17:00
Dimityr Makrijew 29, Miral Samardžić 52
Trabzonspor Kulübü 6-0 Vllaznia Shkodër 8 lipca, 18:00
Ersen Martin 12, 57, Ceyhun Eriş 32, Çağdaş Atan 39, Serkan Balcı 51, Ömer Kerim Ali Rıza 89
Maccabi Hajfa 0-2 Gloria Bistrița 7 lipca, 19:00
Cosmin Tilincă 13, Dorel Zaharia 40
Dacia Chișinău 0-1 FC Sankt Gallen 7 lipca, 19:00
Juan Pablo Garat 7
Zalaegerszegi TE FC 0-3 Rubin Kazań 7 lipca, 19:30
Witalij Wołkow 21, 66, 80 (k)
SK Rapid Wiedeń 3-1 ŠK Slovan Bratysława 7 lipca, 19:30
Steffen Hofmann 31, 54, Mario Bazina 39 - Samuel Slovák 89
Czornomoreć Odessa 4-2 Szachtior Soligorsk 7 lipca, 18:00
Igor Bugaiov 13, 68, 89, Ołeh Wenhłynśkyj 18 - Aleksiej Rios 14, Michaił Martinowicz 80
Toboł Kostanaj 1-1 FC Slovan Liberec 7 lipca, 15:30
Rusłan Bałtijew 38 - Jan Nezmar 34
FC Honka 2-2 Ålborg Boldspilklub 8 lipca, 17:30
Roni Porokara 8 (k), Jami Puustinen 30 - Mattias Lindström 1, Rade Prica 23
Vantaa
Vėtra Wilno 3-0 Legia Warszawa 8 lipca, 18:00 (4000)
(wo)
Severino 8, Dejan Milošeski 45
przerwany po I połowie przy stanie 2-0 z powodu burd wywołanych przez kibiców gości - spotkanie nie zostało dokończone
KAA Gent 2-0 Cliftonville F&AC 7 lipca, 19:30
Dominic Foley 9, 63
Cork City FC 1-1 Hammarby IF 7 lipca, 20:30
Roy O'Donovan 9 - Colin Healy 57 (s)

Oțelul Galați 3-0 FK Slavija (Istočno Sarajevo) 14 lipca, 17:00
Emil Gabriel Jula 31, 42, Gabriel Ioan Paraschiv 70
Czerno More Warna 3-0 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 14 lipca, 18:00
Danijel Georgijew 12, Mirosław Manołow 46, Danijel Dimow 80
Burgas
FK Hajduk (Kula) 5-0 NK Maribor 14 lipca, 17:00
Miodrag Vasiljević 15, Nikola Komazec 30, 67 (k), Milan Perić 38, Siniša Radanović 45
Belgrad
Vllaznia Shkodër 0-4 Trabzonspor Kulübü 14 lipca, 20:00
Umut Bulut 47, 89, Ibrahima Yattara 49, Yusuf Kurtuluş 52
Gloria Bistrița 0-2 Maccabi Hajfa 14 lipca, 17:00
pd. k. 3-2
Shai Maimon 6, Tomer Hemad 65
FC Sankt Gallen 0-1 Dacia Chișinău 14 lipca, 17:45
pd. k. 0-3
Dumitru Alin Lipă 56
Rubin Kazań 2-0 Zalaegerszegi TE FC 14 lipca, 17:00
Witalij Wołkow 37 (k), Jean 67
ŠK Slovan Bratysława 1-0 SK Rapid Wiedeń 14 lipca, 20:15
Martin Dobrotka 18
Szachtior Soligorsk 0-2 Czornomoreć Odessa 15 lipca, 17:00
Wałentyn Połtaweć 27, Dmytro Hryszko 64
FC Slovan Liberec 0-2 Toboł Kostanaj 15 lipca, 18:00
Nurboł Żumaskalijew 16, Siergiej Ostapienko 35
Ålborg Boldspilklub 1-1 FC Honka 14 lipca, 19:00
Siyabonga Nomvethe 61 - Roni Porokara 50
Legia Warszawa x-x Vėtra Wilno 14 lipca, 18:30
mecz odwołany - 11 lipca 2007 UEFA wykluczyła Legię z rozgrywek Pucharu UEFA Intertoto 2007 za zamieszki kibiców podczas pierwszego meczu II rundy
Cliftonville F&AC 0-4 KAA Gent 14 lipca, 16:00
Dominic Foley 12, Adékambi Olufadé 44, 85, Davy De Beule 45
Hammarby IF 1-0 Cork City FC 14 lipca, 16:00
Petter Andersson 53
Solna

III runda - 21-22 lipca, 28-29 lipca
(Losowanie - 23 kwietnia 2007, 12:00 - House of European Football, Nyon)
Jedenastu zwycięzców III rundy Pucharu UEFA Intertoto awansuje do II rundy wstępnej Pucharu UEFA.

FK Hajduk (Kula) 1-0 UD Leiria 22 lipca, 18:00
Milan Perić 42
Belgrad
Czerno More Warna 0-1 UC Sampdoria 21 lipca, 18:00
Stefano Lucchini 43
Burgas
Gloria Bistrița 2-1 Club Atlético de Madrid 21 lipca, 16:00
Dorel Zaharia 8, Cosmin Tilincă 39 - Geórgios Seitarídis 55
Oțelul Galați 2-1 Trabzonspor Kulübü 21 lipca, 17:00
Daniel Stan 27, Gabriel Ioan Paraschiv 86 - Ersen Martin 83
Toboł Kostanaj 1-0 ÓFI 22 lipca, 15:30
Rusłan Bałtijew 29
Dacia Chișinău 1-1 Hamburger SV 21 lipca, 19:00
Evghenii Boicenco 7 - Rafael van der Vaart 70 (k)
Czornomoreć Odessa 0-0 RC Lens 21 lipca, 18:00
SK Rapid Wiedeń 3-1 Rubin Kazań 21 lipca, 19:45
Steffen Hofmann 69, 90, Mate Bilić 80 (k) - Aleksandr Riazancew 29
Vėtra Wilno 0-2 Blackburn Rovers FC 22 lipca, 18:00
Benedict Saul McCarthy 30, Matthew Anthony Derbyshire 81
Hammarby IF 0-0 FC Utrecht 22 lipca, 16:00
Solna
KAA Gent 1-1 Ålborg Boldspilklub 21 lipca, 19:30
Adékambi Olufadé 47 (k) - Siyabonga Nomvethe 55

UD Leiria 4-1 FK Hajduk (Kula) 29 lipca, 18:00
pd.
Éder 90, Laranjeiro 97 (k), 120 (k), Modou Sougou 117 - Nikola Bogić 107 (k)
UC Sampdoria 1-0 Czerno More Warna 28 lipca, 20:45
Christian Maggio 90
Club Atlético de Madrid 1-0 Gloria Bistrița 28 lipca, 22:00
Diego Martín Forlán Corazo 11
Trabzonspor Kulübü 1-2 Oțelul Galați 28 lipca, 18:30
Ceyhun Eriş 8 - János József Szekely 12, Emil Gabriel Jula 90 (k)
ÓFI 0-1 Toboł Kostanaj 29 lipca, 18:00
Andriej Charabara 86
Hamburger SV 4-0 Dacia Chișinău 29 lipca, 14:00
Vincent Kompany 50, Rafael van der Vaart 71, Collin Benjamin 76, David Jarolím 89
RC Lens 3-1 Czornomoreć Odessa 28 lipca, 20:00
Adama Coulibaly 19, Gautier Kanga Akalé 40, 71 - Ołeh Wenhłynśkyj 11
Rubin Kazań 0-0 SK Rapid Wiedeń 29 lipca, 17:00
Blackburn Rovers FC 4-0 Vėtra Wilno 28 lipca, 16:00
Morten Gamst Pedersen 26, Jason Roberts 48, Benedict Saul McCarthy 50, Christopher Samba 56
FC Utrecht 1-1 Hammarby IF 29 lipca, 14:30
Robin Nelisse 64 - David Johansson 66
Ålborg Boldspilklub 2-1 KAA Gent 29 lipca, 18:00
Daniel Benjamin Califf 30, Andreas Johansson 79 - Adékambi Olufadé 28

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas