[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2007/2008

I runda eliminacyjna - 17-18 lipca, 24-25 lipca
(Losowanie - 29 czerwca 2007, 12:00 - Nyon)

Xəzər-Lənkəran 1-1 NK Dinamo (Zagrzeb) 17 lipca, 17:00
Zaur Ramazanov 58 - Etto 63
Baku
APÓEL (Nikozja) 2-0 BATE Borysów 17 lipca, 20:00
Chryssóstomos Michaíl 42, Nikólaos Machlás 61
Sheriff Tiraspol 2-0 Rànger's FC 18 lipca, 20:00
Aleksiej Kuczuk 45, Evghenii Gorodeţchii 79
FH (Hafnarfjörður) 4-1 HB Tórshavn 18 lipca, 20:00
Freyr Bjarnason 14, Matthías Vilhjálmsson 16, 58, Sigurvin Ólafsson 52 - Tommy Fredsgaard Nielsen 44 (s)
The New Saints FC 3-2 FK Ventspils 17 lipca, 19:30
Michael Wilde 14, Phillip Baker 54, Barry Hogan 90 - Vîts Rimkus 26, 89
Newtown
FK Pobeda (Prilep) 0-1 FC Levadia Tallin 18 lipca, 17:00
Konstantin Nahk 53
Olimpi Rustawi 0-0 FK Astana 17 lipca, 19:15
FK Zeta (Golubovci) 3-1 FBK Kaunas 17 lipca, 20:30
Žarko Korać 34 (k), Janko Tumbasević 36, Slaven Stjepanović 59 - Giwi Kwaracchelia 68
Podgorica
SS Murata 1-2 Tampere United 17 lipca, 21:00
Cristian Protti 43 - Jari Niemi 68, 88
Serravalle
Football 1991 Dudelange 1-2 MŠK Žilina 18 lipca, 19:00
Joris Di Gregorio 45 (k) - Róbert Jež 48 (k), Ivan Lietava 73
Linfield FC 0-0 IF Elfsborg 17 lipca, 19:45
Derry City FC 0-0 Pjunik Erewan 18 lipca, 19:45
Marsaxlokk FC 0-6 FK Sarajevo 18 lipca, 20:00
Admir Raščić 5, 9, Emir Obuća 20, 65, Marko Maksimović 42, Sead Bučan 87
Ta' Qali
NK Domžale 1-0 KF Tirana 18 lipca, 20:15
Siniša Janković 44

NK Dinamo (Zagrzeb) 3-1 Xəzər-Lənkəran 24 lipca, 20:15
pd.
Davor Vugrinec 56, Mario Mandžukić 99, Josip Tadić 116 - Juninho 16
BATE Borysów 3-0 APÓEL (Nikozja) 24 lipca, 18:00
pd.
Igor Stasiewicz 14, Pawieł Płatonow 74, Giennadij Blizniuk 104
Rànger's FC 0-3 Sheriff Tiraspol 24 lipca, 18:00
Wilfried Benjamin Balima 68, Saša Kajkut 77, Alexandru Suvorov 89
Andorra La Vella
HB Tórshavn 0-0 FH (Hafnarfjörður) 25 lipca, 20:00
FK Ventspils 2-1 The New Saints FC 25 lipca, 17:00
Jean-Paul Ndjoumek-Ndeki 17, Deniss Kačanovs 53 - Martin Naylor 90
FC Levadia Tallin 0-0 FK Pobeda (Prilep) 25 lipca, 17:30
FK Astana 3-0 Olimpi Rustawi 24 lipca, 14:30
Aleksandr Kuczma 12, Arsien Tlechugow 55, Maksim Żałmagambetow 84
Kostanaj
FBK Kaunas 3-2 FK Zeta (Golubovci) 24 lipca, 19:00
Ričardas Beniušis 6, Giwi Kwaracchelia 16, Audrius Kšanavičius 20 - Slaven Stjepanović 34, Marko Ćetković 89
Tampere United 2-0 SS Murata 25 lipca, 18:00
Tomi Petrescu 7, Jari Niemi 21
MŠK Žilina 5-4 Football 1991 Dudelange 25 lipca, 20:00
Pavel Devátý 8, Ivan Lietava 11, Peter Štyvar 29, 75, Benjamín Vomáčka 66 - Joris Di Gregorio 40, Nasreddine Hammami 49, Laurent Guthleber 71, Zarko Lukic 82
IF Elfsborg 1-0 Linfield FC 25 lipca, 19:00
Mathias Svensson 33
Pjunik Erewan 2-0 Derry City FC 25 lipca, 17:00
Arsen Awetisjan 28, Geworg Gazarjan 66
FK Sarajevo 3-1 Marsaxlokk FC 24 lipca, 20:00
Mirza Mešić 42, Zdravko Šaraba 60, Almir Turković 76 - Cleaven Frendo 65
KF Tirana 1-2 NK Domžale 25 lipca, 20:30
Nevil Thamas Dede 76 - Zlatan Ljubijankič 31, 78

II runda eliminacyjna - 31 lipca-1 sierpnia, 7-8 sierpnia
(Losowanie - 29 czerwca 2007, 12:00 - Nyon)

Pjunik Erewan 0-2 Szachtar Donieck 31 lipca, 17:00
Ołeksandr Hładkyj 45, Brandão 48
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-0 FC Levadia Tallin 1 sierpnia, 20:15
Ognjen Koroman 35
Rangers FC 2-0 FK Zeta (Golubovci) 31 lipca, 21:05
David Weir 55, Lee McCulloch 73
Debreceni VSC 0-1 IF Elfsborg 31 lipca, 20:45
Daniel Mobaeck 65
Zagłębie Lubin 0-1 Steaua Bukareszt 31 lipca, 20:45 (7300)
Dorin Nicolae Goian 56
KRC Genk 1-2 FK Sarajevo 31 lipca, 20:30
Hans Cornelis 23 - Admir Raščić 15, Veldin Muharemović 86
FK Ventspils 0-3 SV Austria Salzburg 1 sierpnia, 18:00
René Aufhauser 20, 27, 83 (k)
Ryga
FK Astana 1-3 Rosenborg BK 1 sierpnia, 15:00
Aleksandr Kuczma 26 - Yssouf Koné 3, 61, Steffen Iversen 56 (k)
Kostanaj
FH (Hafnarfjörður) 1-3 BATE Borysów 1 sierpnia, 20:30
Matthías Vilhjálmsson 18 - Dmitrij Lichtarowicz 31, Witalij Rodionow 50, Giennadij Blizniuk 61
FC København 1-0 Beitar Jerozolima 31 lipca, 20:15
Marcus Allbäck 9
MŠK Žilina 0-0 SK Slavia Praga 1 sierpnia, 20:00
Tampere United 1-0 Lewski Sofia 31 lipca, 18:00
Tomi Petrescu 15
NK Domžale 1-2 NK Dinamo (Zagrzeb) 1 sierpnia, 20:30
Dražen Žeželj 87 - Tomislav Šokota 7, Luka Modrić 50 (k)
Beşiktaş JK 1-0 Sheriff Tiraspol 1 sierpnia, 20:00
İbrahim Toraman 73

Szachtar Donieck 2-1 Pjunik Erewan 8 sierpnia, 19:00
Brandão 40, Ołeksandr Hładkyj 49 - Geworg Gazarjan 32
FC Levadia Tallin 2-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 8 sierpnia, 17:00
Deniss Malov 33, Konstantin Nahk 67 - Igor Burzanović 37
FK Zeta (Golubovci) 0-1 Rangers FC 7 sierpnia, 20:05
DaMarcus Beasley 81
Podgorica
IF Elfsborg 0-0 Debreceni VSC 8 sierpnia, 19:00
Steaua Bukareszt 2-1 Zagłębie Lubin 8 sierpnia, 19:30
Bănel Nicoliţă 37, Dorel Zaharia 82 - Michał Stasiak 29
FK Sarajevo 0-1 KRC Genk 8 sierpnia, 19:30
Tomislav Mikulić 57
SV Austria Salzburg 4-0 FK Ventspils 8 sierpnia, 20:30
René Aufhauser 9, Milan Dudić 48, Saša Ilić 77, Christoph Leitgeb 90
Rosenborg BK 7-1 FK Astana 8 sierpnia, 20:45
Yssouf Koné 1, 33, Steffen Iversen 7, Abdoul Razak Traoré 17, 48, 52, Marek Sapara 61 - Aleksandr Suczkow 22
Beitar Jerozolima 1-1 FC København 7 sierpnia, 20:15
pd.
Barak Itzhaki 60 - Marcus Allbäck 97
SK Slavia Praga 0-0 MŠK Žilina 8 sierpnia, 20:45
pd. k. 4-3
Lewski Sofia 0-1 Tampere United 7 sierpnia, 19:30
Jari Niemi 40
Sheriff Tiraspol 0-3 Beşiktaş JK 8 sierpnia, 19:00
Bobô 58, 69, Mustafa Koray Avcı 90
BATE Borysów 1-1 FH (Hafnarfjörður) 8 sierpnia, 18:00
Dmitrij Płatonow 90 - Tryggvi Guðmundsson 33 (k)
NK Dinamo (Zagrzeb) 3-1 NK Domžale 7 sierpnia, 20:15
Ognjen Vukojević 18, Tomislav Šokota 22, Sammir 60 - Dario Zahora 27

III runda eliminacyjna - 14-15 sierpnia, 28-29 sierpnia
(Losowanie - 3 sierpnia 2007, 12:00 - Nyon)

BATE Borysów 2-2 Steaua Bukareszt 15 sierpnia, 19:00
Artiom Radkow 39, Giennadij Blizniuk 90 - Dorin Nicolae Goian 60, Nicolae Marius Dică 85
Tampere United 0-3 Rosenborg BK 15 sierpnia, 18:00
Miika Johannes Koppinen 19, Yssouf Koné 20, 81
Spartak Moskwa 1-1 Celtic FC 15 sierpnia, 18:00
Roman Pawluczenko 42 - Paul Hartley 21
SV Werder Bremen 1899 2-1 NK Dinamo (Zagrzeb) 15 sierpnia, 20:30
Hugo Almeida 46, Daniel Jensen 85 - Boško Balaban 45
SV Austria Salzburg 1-0 Szachtar Donieck 15 sierpnia, 20:30
Alexander Zickler 10 (k)
AFC Ajax 0-1 SK Slavia Praga 15 sierpnia, 20:30
David Kalivoda 75 (k)
València CF 3-0 IF Elfsborg 14 sierpnia, 22:00
Vicente Rodríguez Guillén 14, David Josué Jiménez Silva 58, Fernando Morientes Sánchez 70
FK Sarajevo 0-1 Dynamo Kijów 15 sierpnia, 20:00
Maksim Szackich 13
Fenerbahçe SK 1-0 RSC Anderlecht 15 sierpnia, 20:00
Aléx I 32
Rangers FC 1-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 14 sierpnia, 21:00
Ignacio Xavier Gómez Novo 90
Toulouse FC 0-1 Liverpool FC 15 sierpnia, 16:30
Andrij Woronin 43
SL e Benfica 2-1 FC København 14 sierpnia, 21:15
Rui Costa 25, 85 - Atiba Hutchinson 35
SS Lazio 1-1 Dinamo Bukareszt 14 sierpnia, 20:45
Massimo Mutarelli 54 - Ionel Daniel Dănciulescu 22
AC Sparta Praga 0-2 Arsenal FC 15 sierpnia, 20:45
Francesc Fábregas Soler 72, Aleksandr Gleb 90
FC Zürich 1-1 Beşiktaş JK 15 sierpnia, 20:15
Alexandre Alphonse 90 - Matías Emilio Delgado 3
Sevilla FC 2-0 AÉK (Ateny) 15 sierpnia, 20:45
Luís Fabiano 48, Frédéric Oumar Kanouté 68

Celtic FC 1-1 Spartak Moskwa 29 sierpnia, 20:45
pd. k. 4-3
Scott McDonald 27 - Roman Pawluczenko 45
NK Dinamo (Zagrzeb) 2-3 SV Werder Bremen 1899 29 sierpnia, 20:30
Ognjen Vukojević 21, Luka Modrić 40 (k) - Diego 13 (k), 70 (k), Boubacar Sanogo 38
SK Slavia Praga 2-1 AFC Ajax 29 sierpnia, 20:30
Stanislav Vlček 23, 87 - Luis Alberto Suárez Díaz 34
IF Elfsborg 1-2 València CF 29 sierpnia, 20:45
Daniel Alexandersson 31 - Iván Helguera Bujía 4, David Villa Sánchez 90
Dynamo Kijów 3-0 FK Sarajevo 29 sierpnia, 18:00
Ismaël Bangoura 3, Semjon Milošević 75 (s), Serhij Rebrow 90 (k)
RSC Anderlecht 0-2 Fenerbahçe SK 29 sierpnia, 20:30
Mateja Kežman 4, Aléx I 73
Liverpool FC 4-0 Toulouse FC 28 sierpnia, 20:05
Peter Crouch 19, Sami Hyypiä 49, Dirk Kuijt 87, 90
FC København 0-1 SL e Benfica 29 sierpnia, 20:45
Konstantínos Katsouránis 17
Dinamo Bukareszt 1-3 SS Lazio 28 sierpnia, 21:00
Florin Daniel Bratu 27 - Tommaso Rocchi 47 (k), 66, Goran Pandev 53
Arsenal FC 3-0 AC Sparta Praga 29 sierpnia, 21:05
Tomáš Rosický 7, Francesc Fábregas Soler 88, Eduardo 89
Beşiktaş JK 2-0 FC Zürich 29 sierpnia, 19:15
Matías Emilio Delgado 56, 64
AÉK (Ateny) 1-4 Sevilla FC 3 września, 20:45
Rivaldo 82 (k) - Luís Fabiano 32 (k), 45, Seydou Kéïta 41, Aleksandr Kierżakow 53
mecz pierwotnie zaplanowany na 28 sierpnia 2007, 20:45 został przełożony z powodu śmierci piłkarza Sevilli, Antonio José Puerty Péreza
Rosenborg BK 2-0 Tampere United 29 sierpnia, 21:35
Marek Sapara 45, Didier Ya Konan 48
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-0 Rangers FC 28 sierpnia, 20:00
Steaua Bukareszt 2-0 BATE Borysów 29 sierpnia, 19:30
Dorel Zaharia 12, Adrian Constantin Neaga 54
Szachtar Donieck 3-1 SV Austria Salzburg 29 sierpnia, 18:00
Cristiano Lucarelli 9, Nery Alberto Castillo Confalonieri 79 (k), Brandão 87 - Rémo Meyer 5

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2007, 18:00 - Monako)

Olympique de Marseille 2-0 Beşiktaş JK 18 września, 20:45
Julien Rodriguez 76, Djibril Cissé 90
FC Porto 1-1 Liverpool FC 18 września, 20:45
Lucho González 8 (k) - Dirk Kuijt 17

Kolejka 2 - 2-3 października

Liverpool FC 0-1 Olympique de Marseille 3 października, 20:45
Mathieu Valbuena 77
Beşiktaş JK 0-1 FC Porto 3 października, 20:45
Quaresma 90

Kolejka 3 - 23-24 października

Beşiktaş JK 2-1 Liverpool FC 24 października, 20:45
Sami Hyypiä 13 (s), Bobô 82 - Steven Gerrard 85
Olympique de Marseille 1-1 FC Porto 24 października, 20:45
Mamadou Niang 69 - Lucho González 79 (k)

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Liverpool FC 8-0 Beşiktaş JK 6 listopada, 20:45
Peter Crouch 19, 89, Yosef Shai Benayoun 32, 53, 56, Steven Gerrard 69, Ryan Babel 78, 81
FC Porto 2-1 Olympique de Marseille 6 listopada, 20:45
Tarik Sektioui 27, Lisandro López 78 - Mamadou Niang 47

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Beşiktaş JK 2-1 Olympique de Marseille 28 listopada, 20:45
Rodrigo Álvaro Tello Valenzuela 27, Bobô 88 - Taye Ismaïlia Taiwo 65
Liverpool FC 4-1 FC Porto 28 listopada, 20:45
Fernando José Torres Sanz 19, 78, Steven Gerrard 84 (k), Peter Crouch 87 - Lisandro López 33

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Olympique de Marseille 0-4 Liverpool FC 11 grudnia, 20:45
Steven Gerrard 4, Fernando José Torres Sanz 11, Dirk Kuijt 48, Ryan Babel 90
FC Porto 2-0 Beşiktaş JK 11 grudnia, 20:45
Lucho González 44, Quaresma 62

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Porto 6 11 3 2 1 8-7 2 1 0 5-2 1 1 1 3-5
2.  Liverpool FC 6 10 3 1 2 18-5 2 0 1 12-2 1 1 1 6-3
3.  Olympique de Marseille 6 7 2 1 3 6-9 1 1 1 3-5 1 0 2 3-4
4.  Beşiktaş JK 6 6 2 0 4 4-15 2 0 1 4-3 0 0 3 0-12

Grupa B
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2007, 18:00 - Monako)

Chelsea FC 1-1 Rosenborg BK 18 września, 20:45
Andrij Szewczenko 63 - Miika Johannes Koppinen 24
FC Schalke 04 0-1 València CF 18 września, 20:45
David Villa Sánchez 63

Kolejka 2 - 2-3 października

València CF 1-2 Chelsea FC 3 października, 20:45
David Villa Sánchez 9 - Emiliano Moretti 21 (s), Didier Drogba 71
Rosenborg BK 0-2 FC Schalke 04 3 października, 20:45
Jermaine Jones 62, Kevin Dennis Kurányi 89

Kolejka 3 - 23-24 października

Rosenborg BK 2-0 València CF 24 października, 20:45
Yssouf Koné 53, Vidar Riseth 61
Chelsea FC 2-0 FC Schalke 04 24 października, 20:45
Florent Malouda 4, Didier Drogba 47

Kolejka 4 - 6-7 listopada

València CF 0-2 Rosenborg BK 6 listopada, 20:45
Steffen Iversen 31, 58
FC Schalke 04 0-0 Chelsea FC 6 listopada, 20:45

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Rosenborg BK 0-4 Chelsea FC 28 listopada, 20:45
Didier Drogba 8, 20, Aléx II 40, Joseph Cole 73
València CF 0-0 FC Schalke 04 28 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Chelsea FC 0-0 València CF 11 grudnia, 20:45
FC Schalke 04 3-1 Rosenborg BK 11 grudnia, 20:45
Gerald Asamoah 12, Rafinha 19, Kevin Dennis Kurányi 36 - Yssouf Koné 23

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 12 3 3 0 9-2 1 2 0 3-1 2 1 0 6-1
2.  FC Schalke 04 6 8 2 2 2 5-4 1 1 1 3-2 1 1 1 2-2
3.  Rosenborg BK 6 7 2 1 3 6-10 1 0 2 2-6 1 1 1 4-4
4.  València CF 6 5 1 2 3 2-6 0 1 2 1-4 1 1 1 1-2

Grupa C
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2007, 18:00 - Monako)

Real Madrid CF 2-1 SV Werder Bremen 1899 18 września, 20:45
Raúl 16, Ruud van Nistelrooij 74 - Boubacar Sanogo 17
Olympiakós SFP (Pireus) 1-1 SS Lazio 18 września, 20:45
Luciano Martín Galletti 55 - Luciano Zauri 77
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 2-3 października

SS Lazio 2-2 Real Madrid CF 3 października, 20:45
Goran Pandev 32, 75 - Ruud van Nistelrooij 8, 61
SV Werder Bremen 1899 1-3 Olympiakós SFP (Pireus) 3 października, 20:45
Hugo Almeida 32 - Ieroklís Stoltídis 73, Chrístos Patsatzóglou 82, Darko Kovačević 87

Kolejka 3 - 23-24 października

SV Werder Bremen 1899 2-1 SS Lazio 24 października, 20:45
Boubacar Sanogo 28, Hugo Almeida 54 - Christian José Manfredini Sisostri 82
Real Madrid CF 4-2 Olympiakós SFP (Pireus) 24 października, 20:45
Raúl 2, Robinho 68, 83, Javier Ángel Balboa Osa 90 - Luciano Martín Galletti 7, Júlio César 47

Kolejka 4 - 6-7 listopada

SS Lazio 2-1 SV Werder Bremen 1899 6 listopada, 20:45
Tommaso Rocchi 57, 68 - Diego 88 (k)
Olympiakós SFP (Pireus) 0-0 Real Madrid CF 6 listopada, 20:45

Kolejka 5 - 27-28 listopada

SV Werder Bremen 1899 3-2 Real Madrid CF 28 listopada, 20:45
Markus Rosenberg 5, Boubacar Sanogo 40, Aaron Hunt 58 - Robinho 14, Ruud van Nistelrooij 71
SS Lazio 1-2 Olympiakós SFP (Pireus) 28 listopada, 20:45
Goran Pandev 30 - Luciano Martín Galletti 35, Darko Kovačević 64

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Real Madrid CF 3-1 SS Lazio 11 grudnia, 20:45
Júlio Baptista 13, Raúl 15, Robinho 36 - Goran Pandev 80
Olympiakós SFP (Pireus) 3-0 SV Werder Bremen 1899 11 grudnia, 20:45
Ieroklís Stoltídis 12, 74, Darko Kovačević 70

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 11 3 2 1 13-9 3 0 0 9-4 0 2 1 4-5 2 4 1 1 0 4-2
2.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 11 3 2 1 11-7 1 2 0 4-1 2 0 1 7-6 2 1 0 1 1 2-4
3.  SV Werder Bremen 1899 6 6 2 0 4 8-13 2 0 1 6-6 0 0 3 2-7
4.  SS Lazio 6 5 1 2 3 8-11 1 1 1 5-5 0 1 2 3-6

Grupa D
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2007, 18:00 - Monako)

AC Milan 2-1 SL e Benfica 18 września, 20:45
Andrea Pirlo 9, Filippo Inzaghi 24 - Nuno Gomes 90
Szachtar Donieck 2-0 Celtic FC 18 września, 20:45
Brandão 6, Cristiano Lucarelli 8

Kolejka 2 - 2-3 października

Celtic FC 2-1 AC Milan 3 października, 20:45
Yoann Gourcuff 61 (s), Scott McDonald 89 - Kaká 68 (k)
SL e Benfica 0-1 Szachtar Donieck 3 października, 20:45
Jádson 42

Kolejka 3 - 23-24 października

SL e Benfica 1-0 Celtic FC 24 października, 20:45
Óscar René Cardozo Marín 87
AC Milan 4-1 Szachtar Donieck 24 października, 20:45
Alberto Gilardino 6, 14, Clarence Seedorf 62, 69 - Cristiano Lucarelli 51

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Celtic FC 1-0 SL e Benfica 6 listopada, 20:45
Aiden McGeady 45
Szachtar Donieck 0-3 AC Milan 6 listopada, 20:45
Filippo Inzaghi 66, 90, Kaká 72

Kolejka 5 - 27-28 listopada

SL e Benfica 1-1 AC Milan 28 listopada, 20:45
Victorio Maximiliano Pereira Páez 20 - Andrea Pirlo 15
Celtic FC 2-1 Szachtar Donieck 28 listopada, 20:45
Jiří Jarošík 45, Massimo Donati 90 - Brandão 4

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

AC Milan 1-0 Celtic FC 4 grudnia, 20:45
Filippo Inzaghi 70
przełożony z powodu udziału Milan AC w klubowych mistrzostwach świata
Szachtar Donieck 1-2 SL e Benfica 4 grudnia, 20:45
Cristiano Lucarelli 30 (k) - Óscar René Cardozo Marín 6, 22
przełożony z powodu udziału Milan AC w klubowych mistrzostwach świata

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Milan 6 13 4 1 1 12-5 3 0 0 7-2 1 1 1 5-3
2.  Celtic FC 6 9 3 0 3 5-6 3 0 0 5-2 0 0 3 0-4
3.  SL e Benfica 6 7 2 1 3 5-6 1 1 1 2-2 1 0 2 3-4
4.  Szachtar Donieck 6 6 2 0 4 6-11 1 0 2 3-5 1 0 2 3-6

Grupa E
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2007, 18:00 - Monako)

Rangers FC 2-1 VfB Stuttgart 1893 19 września, 20:45
Charles Adam 62, Jean-Claude Ducan-Darcheville 75 (k) - Mario Gómez García 56
FC Barcelona 3-0 Olympique Lyonnais 19 września, 20:45
François Clerc 21 (s), Lionel Andrés Messi 82, Thierry Henry 90

Kolejka 2 - 2-3 października

Olympique Lyonnais 0-3 Rangers FC 2 października, 20:45
Lee McCulloch 23, Daniel Cousin 48, DaMarcus Beasley 53
VfB Stuttgart 1893 0-2 FC Barcelona 2 października, 20:45
Carles Puyol Saforcada 53, Lionel Andrés Messi 67

Kolejka 3 - 23-24 października

VfB Stuttgart 1893 0-2 Olympique Lyonnais 23 października, 20:45
Fábio Santos 56, Karim Benzema 79
Rangers FC 0-0 FC Barcelona 23 października, 20:45

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Olympique Lyonnais 4-2 VfB Stuttgart 1893 7 listopada, 20:45
Hatem Ben Arfa 6, 37, Kim Källström 15, Juninho Pernambucano 90 - Mario Gómez García 16, 56
FC Barcelona 2-0 Rangers FC 7 listopada, 20:45
Thierry Henry 6, Lionel Andrés Messi 43

Kolejka 5 - 27-28 listopada

VfB Stuttgart 1893 3-2 Rangers FC 27 listopada, 20:45
Cacau 45, Pável Pardo Segura 62, Ciprian Andrei Marica 85 - Charles Adam 27, Barry Ferguson 70
Olympique Lyonnais 2-2 FC Barcelona 27 listopada, 20:45
Juninho Pernambucano 7, 80 (k) - Andrés Iniesta Luján 3, Lionel Andrés Messi 58 (k)

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Rangers FC 0-3 Olympique Lyonnais 12 grudnia, 20:45
Sidney Govou 16, Karim Benzema 85, 88
FC Barcelona 3-1 VfB Stuttgart 1893 12 grudnia, 20:45
Giovani Alex dos Santos Ramírez 36, Samuel Eto'o Fils 57, Ronaldinho Gaúcho 67 - Antônio 3

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 14 4 2 0 12-3 3 0 0 8-1 1 2 0 4-2
2.  Olympique Lyonnais 6 10 3 1 2 11-10 1 1 1 6-7 2 0 1 5-3
3.  Rangers FC 6 7 2 1 3 7-9 1 1 1 2-4 1 0 2 5-5
4.  VfB Stuttgart 1893 6 3 1 0 5 7-15 1 0 2 3-6 0 0 3 4-9

Grupa F
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2007, 18:00 - Monako)

AS Roma 2-0 Dynamo Kijów 19 września, 20:45
Simone Perrotta 9, Francesco Totti 70
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-1 Manchester United FC 19 września, 20:45
Cristiano Ronaldo 62

Kolejka 2 - 2-3 października

Manchester United FC 1-0 AS Roma 2 października, 20:45
Wayne Rooney 70
Dynamo Kijów 1-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2 października, 20:45
Władysław Waszczuk 28 - Tonel 14, Anderson Polga 38

Kolejka 3 - 23-24 października

Dynamo Kijów 2-4 Manchester United FC 23 października, 20:45
Diogo Rincón 34, Ismaël Bangoura 78 - Rio Ferdinand 10, Wayne Rooney 18, Cristiano Ronaldo 41, 68 (k)
AS Roma 2-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 23 października, 20:45
Juan 15, Mirko Vučinić 70 - Liédson 18

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Manchester United FC 4-0 Dynamo Kijów 7 listopada, 20:45
Gerard Piqué Bernabeu 31, Carlos Alberto Tévez 37, Wayne Rooney 76, Cristiano Ronaldo 88
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-2 AS Roma 7 listopada, 20:45
Liédson 22, 64 - Marco Cassetti 4, Anderson Polga 90 (s)

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Dynamo Kijów 1-4 AS Roma 27 listopada, 20:45
Ismaël Bangoura 63 - Christian Panucci 4, Ludovic Giuly 32, Mirko Vučinić 36, 78
Manchester United FC 2-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 27 listopada, 20:45
Carlos Alberto Tévez 61, Cristiano Ronaldo 90 - Abel 21

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

AS Roma 1-1 Manchester United FC 12 grudnia, 20:45
Mancini 71 - Gerard Piqué Bernabeu 34
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-0 Dynamo Kijów 12 grudnia, 20:45
Anderson Polga 35 (k), João Moutinho 67, Liédson 88

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 16 5 1 0 13-4 3 0 0 7-1 2 1 0 6-3
2.  AS Roma 6 11 3 2 1 11-6 2 1 0 5-2 1 1 1 6-4
3.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 7 2 1 3 9-8 1 1 1 5-3 1 0 2 4-5
4.  Dynamo Kijów 6 0 0 0 6 4-19 0 0 3 4-10 0 0 3 0-9

Grupa G
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2007, 18:00 - Monako)

PSV Eindhoven 2-1 CSKA Moskwa 19 września, 20:45
Danko Lazović 59, Kenneth Perez Dahl Jensen 80 - Vágner Love 89
Fenerbahçe SK 1-0 FC Internazionale Milano 19 września, 20:45
Deivid 43

Kolejka 2 - 2-3 października

FC Internazionale Milano 2-0 PSV Eindhoven 2 października, 20:45
Zlatan Ibrahimović 15 (k), 31
CSKA Moskwa 2-2 Fenerbahçe SK 2 października, 18:30
Miloš Krasić 49, Vágner Love 53 (k) - Aléx I 9, Deivid 85

Kolejka 3 - 23-24 października

CSKA Moskwa 1-2 FC Internazionale Milano 23 października, 18:30
Jô 32 - Hernán Jorge Crespo 52, Walter Adrián Samuel 80
PSV Eindhoven 0-0 Fenerbahçe SK 23 października, 20:45

Kolejka 4 - 6-7 listopada

FC Internazionale Milano 4-2 CSKA Moskwa 7 listopada, 20:45
Zlatan Ibrahimović 32, 75, Esteban Matías Cambiasso Delau 34, 67 - Jô 23, Vágner Love 31
Fenerbahçe SK 2-0 PSV Eindhoven 7 listopada, 20:45
Dirk Marcellis 28 (s), Semih Şentürk 30

Kolejka 5 - 27-28 listopada

CSKA Moskwa 0-1 PSV Eindhoven 27 listopada, 18:30
Jéfferson Agustín Farfán Guadalupe 39
FC Internazionale Milano 3-0 Fenerbahçe SK 27 listopada, 20:45
Julio Ricardo Cruz 55, Zlatan Ibrahimović 66, Luis Antonio Jiménez Garcés 90

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

PSV Eindhoven 0-1 FC Internazionale Milano 12 grudnia, 20:45
Julio Ricardo Cruz 64
Fenerbahçe SK 3-1 CSKA Moskwa 12 grudnia, 20:45
Aléx I 32, Uğur Boral 45, 90 - Edu Dracena 30 (s)

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Internazionale Milano 6 15 5 0 1 12-4 3 0 0 9-2 2 0 1 3-2
2.  Fenerbahçe SK 6 11 3 2 1 8-6 3 0 0 6-1 0 2 1 2-5
3.  PSV Eindhoven 6 7 2 1 3 3-6 1 1 1 2-2 1 0 2 1-4
4.  CSKA Moskwa 6 1 0 1 5 7-14 0 1 2 3-5 0 0 3 4-9

Grupa H
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2007, 18:00 - Monako)

Arsenal FC 3-0 Sevilla FC 19 września, 20:45
Julien Escudé 27 (s), Robin van Persie 59, Eduardo 90
SK Slavia Praga 2-1 Steaua Bukareszt 19 września, 20:45
Zdeněk Šenkeřík 13, Tijani Belaïd 63 - Dorin Nicolae Goian 33

Kolejka 2 - 2-3 października

Steaua Bukareszt 0-1 Arsenal FC 2 października, 20:45
Robin van Persie 76
Sevilla FC 4-2 SK Slavia Praga 2 października, 20:45
Frédéric Oumar Kanouté 8, Luís Fabiano 27, Julien Escudé 58, Arouna Koné 69 - Daniel Pudil 19, David Kalivoda 90

Kolejka 3 - 23-24 października

Sevilla FC 2-1 Steaua Bukareszt 23 października, 20:45
Frédéric Oumar Kanouté 5, Luís Fabiano 17 - Ovidiu Petre 63
Arsenal FC 7-0 SK Slavia Praga 23 października, 20:45
Francesc Fábregas Soler 5, 58, Aleksandr Gleb 24, 51, Theodore Walcott 41, 55, Nicklas Bendtner 89

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Steaua Bukareszt 0-2 Sevilla FC 7 listopada, 20:45
Renato 25, 65
SK Slavia Praga 0-0 Arsenal FC 7 listopada, 20:45

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Sevilla FC 3-1 Arsenal FC 27 listopada, 20:45
Seydou Kéïta 24, Luís Fabiano 34, Frédéric Oumar Kanouté 89 (k) - Eduardo 11
Steaua Bukareszt 1-1 SK Slavia Praga 27 listopada, 20:45
Valentin Vasile Badea 12 - Zdeněk Šenkeřík 78

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Arsenal FC 2-1 Steaua Bukareszt 12 grudnia, 20:45
Vassiriki Abou Diaby 8, Nicklas Bendtner 42 - Dorel Zaharia 68
SK Slavia Praga 0-3 Sevilla FC 12 grudnia, 20:45
Luís Fabiano 66, Frédéric Oumar Kanouté 69, Daniel Alves 87

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sevilla FC 6 15 5 0 1 14-7 3 0 0 9-4 2 0 1 5-3
2.  Arsenal FC 6 13 4 1 1 14-4 3 0 0 12-1 1 1 1 2-3
3.  SK Slavia Praga 6 5 1 2 3 5-16 1 1 1 2-4 0 1 2 3-12
4.  Steaua Bukareszt 6 1 0 1 5 4-10 0 1 2 1-4 0 0 3 3-6

1/8 finału - 19-20 lutego, 4-5 marca
(Losowanie - 21 grudnia 2007, 12:00 - Nyon)

Celtic FC 2-3 FC Barcelona 20 lutego, 20:45
Jan Vennegoor of Hesselink 16, Barry Robson 38 - Lionel Andrés Messi 18, 79, Thierry Henry 52
Olympique Lyonnais 1-1 Manchester United FC 20 lutego, 20:45
Karim Benzema 54 - Carlos Alberto Tévez 87
FC Schalke 04 1-0 FC Porto 19 lutego, 20:45
Kevin Dennis Kurányi 4
Liverpool FC 2-0 FC Internazionale Milano 19 lutego, 20:45
Dirk Kuijt 85, Steven Gerrard 90
AS Roma 2-1 Real Madrid CF 19 lutego, 20:45
David Marcelo Pizarro Cortés 24, Mancini 58 - Raúl 8
Arsenal FC 0-0 AC Milan 20 lutego, 20:45
Olympiakós SFP (Pireus) 0-0 Chelsea FC 19 lutego, 20:45
Fenerbahçe SK 3-2 Sevilla FC 20 lutego, 20:45
Mateja Kežman 17, Diego Alfredo Lugano Moreno 57, Semih Şentürk 87 - Edu Dracena 23 (s), Julien Escudé 66

FC Barcelona 1-0 Celtic FC 4 marca, 20:45
Xavi 3
Manchester United FC 1-0 Olympique Lyonnais 4 marca, 20:45
Cristiano Ronaldo 41
FC Porto 1-0 FC Schalke 04 5 marca, 20:45
pd. k. 1-4
Lisandro López 86
FC Internazionale Milano 0-1 Liverpool FC 11 marca, 20:45
Fernando José Torres Sanz 63
Real Madrid CF 1-2 AS Roma 5 marca, 20:45
Raúl 75 - Taddei 73, Mirko Vučinić 90
AC Milan 0-2 Arsenal FC 4 marca, 20:45
Francesc Fábregas Soler 84, Sheyi Emmanuel Adebayor 90
Chelsea FC 3-0 Olympiakós SFP (Pireus) 5 marca, 20:45
Michael Ballack 5, Frank Lampard 25, Salomon Kalou 48
Sevilla FC 3-2 Fenerbahçe SK 4 marca, 20:45
pd. k. 2-3
Daniel Alves 5, Seydou Kéïta 9, Frédéric Oumar Kanouté 41 - Deivid 20, 79

1/4 finału - 1-2 kwietnia, 8-9 kwietnia
(Losowanie - 14 marca 2008, 13:00 - Nyon)

Arsenal FC 1-1 Liverpool FC 2 kwietnia, 20:45
Sheyi Emmanuel Adebayor 23 - Dirk Kuijt 26
AS Roma 0-2 Manchester United FC 1 kwietnia, 20:45
Cristiano Ronaldo 39, Wayne Rooney 66
FC Schalke 04 0-1 FC Barcelona 1 kwietnia, 20:45
Bojan Krkić Pérez 12
Fenerbahçe SK 2-1 Chelsea FC 2 kwietnia, 20:45
Kâzım Kâzım 65, Deivid 81 - Deivid 13 (s)

Liverpool FC 4-2 Arsenal FC 8 kwietnia, 20:45
Sami Hyypiä 30, Fernando José Torres Sanz 69, Steven Gerrard 86 (k), Ryan Babel 90 - Vassiriki Abou Diaby 13, Sheyi Emmanuel Adebayor 84
Manchester United FC 1-0 AS Roma 9 kwietnia, 20:45
Carlos Alberto Tévez 70
FC Barcelona 1-0 FC Schalke 04 9 kwietnia, 20:45
Gnegneri Yaya Touré 43
Chelsea FC 2-0 Fenerbahçe SK 8 kwietnia, 20:45
Michael Ballack 4, Frank Lampard 87

1/2 finału - 22-23 kwietnia, 29-30 kwietnia
(Losowanie - 14 marca 2008, 13:00 - Nyon)

FC Barcelona 0-0 Manchester United FC 23 kwietnia, 20:45
Liverpool FC 1-1 Chelsea FC 22 kwietnia, 20:45
Dirk Kuijt 43 - John Arne Riise 90 (s)

Manchester United FC 1-0 FC Barcelona 29 kwietnia, 20:45
Paul Scholes 14
Chelsea FC 3-2 Liverpool FC 30 kwietnia, 20:45
pd.
Didier Drogba 33, 105, Frank Lampard 98 (k) - Fernando José Torres Sanz 64, Ryan Babel 117

Finał - 21 maja
Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo kompleksa Łużniki

Manchester United FC 1-1 Chelsea FC 21 maja, 20:45
pd. k. 6-5
Cristiano Ronaldo 26 - Frank Lampard 45

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas