[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Nowa Jastrz±bka 26 67 21 4 1 112-21 11 1 1 60-6 10 3 0 52-15
2.  LKS II Nieciecza 26 61 19 4 3 94-27 10 1 2 45-16 9 3 1 49-11
3.  D±brovia II D±browa Tarnowska 26 55 17 4 5 73-34 9 2 2 43-17 8 2 3 30-17
4.  Orzeł Lisia Góra 26 45 13 6 7 57-34 7 3 3 32-18 6 3 4 25-16
5.  MLKS II Żabno 26 44 12 8 6 55-47 6 3 4 29-23 6 5 2 26-24
6.  LKS Szarwark 26 33 10 3 13 53-83 6 2 5 28-33 4 1 8 25-50
7.  Zorza Zaczarnie 26 31 9 4 13 53-66 5 2 6 27-35 4 2 7 26-31
8.  Iskra D±brówki Breńskie 26 30 9 3 14 44-78 6 2 5 25-32 3 1 9 19-46 2 6 2 0 0 6-4
9.  Łęgovia Łęg Tarnowski 26 30 9 3 14 53-59 6 2 5 32-25 3 1 9 21-34 2 0 0 0 2 4-6
10.  Unia Gorzyce 26 29 8 5 13 42-55 6 2 5 26-22 2 3 8 16-33
11.  LKS Wietrzychowice 26 28 7 7 12 54-64 3 5 5 25-22 4 2 7 29-42 2 3 1 0 1 6-4
12.  Powi¶le Bolesław 26 28 8 4 14 49-77 5 2 6 30-43 3 2 8 19-34 2 3 1 0 1 4-6
13.  LZS Brzezówka (k. Szczucina) 26 19 5 4 17 44-102 3 2 8 20-48 2 2 9 24-54
14.  Nadwi¶lanka Wola Rogowska 26 16 5 1 20 43-79 3 1 9 23-41 2 0 11 20-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Nowa Jastrz±bka    0-0 5-0 0-1 8-0 6-0 3-0* 7-2 3-1 4-0 9-1 3-0 9-0 3-1 
 2 LKS II Nieciecza1-2     1-0 1-3 0-0 12-1 2-1 2-0 4-1 1-0 8-3 2-1 7-1 4-3 
 3 D±brovia II D±browa Tarnowska0-3 1-0     2-1 1-1 6-2 3-4 3-0* 7-1 3-1 1-1 6-2 5-1 5-0 
 4 Orzeł Lisia Góra2-3 1-3 3-1     3-3 6-2 4-1 4-1 1-1 2-1 3-0 1-1 0-1 2-0 
 5 MLKS II Żabno3-5 0-1 1-1 1-1     1-5 5-2 2-0 2-1 1-3 5-1 4-0 2-2 2-1 
 6 LKS Szarwark0-3 1-7 1-6 1-1 0-5     2-1 6-0 4-2 5-0 2-2 1-4 3-1 2-1 
 7 Zorza Zaczarnie1-7 3-3 2-3 1-1 1-3 0-4     3-2 3-2 1-2 1-2 3-1 6-4 2-1 
 8 Iskra D±brówki Breńskie1-8 1-8 0-1 2-1 0-1 4-1 2-2     2-1 3-0 2-1 3-4 3-3 2-1 
 9 Łęgovia Łęg Tarnowski2-2 0-1 0-1 2-0 0-2 5-1 2-2 3-4     4-2 3-7 4-1 2-0 5-2 
 10 Unia Gorzyce1-1 0-1 1-4 0-1 2-3 2-0 2-1 1-3 2-1     3-2 2-2 7-3 3-0 
 11 LKS Wietrzychowice3-3 1-1 0-1 3-0 1-2 0-0 2-4 2-2 4-0 2-2     1-2 4-1 2-4 
 12 Powi¶le Bolesław0-4 1-12 2-2 0-6 3-1 2-3 2-1 8-1 1-2 2-2 2-5     4-3 3-1 
 13 LZS Brzezówka (k. Szczucina)1-4 0-9 0-4 2-7 2-2 1-4 1-4 4-1 0-5 2-2 2-1 2-0     3-5 
 14 Nadwi¶lanka Wola Rogowska0-7 2-3 1-6 1-2 3-3 5-2 1-3 1-3 1-3 3-1 1-3 2-1 2-4     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

LKS Nowa Jastrz±bka 6-0 LKS Szarwark
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 1-3 Zorza Zaczarnie
Orzeł Lisia Góra 3-0 LKS Wietrzychowice
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
LKS II Nieciecza 7-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Iskra D±brówki Breńskie 0-1 MLKS II Żabno
Unia Gorzyce 2-2 Powi¶le Bolesław

Kolejka 2 - 19 sierpnia

LKS Szarwark 1-4 Powi¶le Bolesław
MLKS II Żabno 1-3 Unia Gorzyce
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 4-1 Iskra D±brówki Breńskie
D±brovia II D±browa Tarnowska 1-0 LKS II Nieciecza
LKS Wietrzychowice 4-0 Łęgovia Łęg Tarnowski
Zorza Zaczarnie 1-1 Orzeł Lisia Góra
LKS Nowa Jastrz±bka 3-1 Nadwi¶lanka Wola Rogowska

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Nadwi¶lanka Wola Rogowska 5-2 LKS Szarwark
Orzeł Lisia Góra 2-3 LKS Nowa Jastrz±bka
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-2 Zorza Zaczarnie
LKS II Nieciecza 8-3 LKS Wietrzychowice
Iskra D±brówki Breńskie 0-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
Unia Gorzyce 7-3 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Powi¶le Bolesław 3-1 MLKS II Żabno

Kolejka 4 - 2 wrze¶nia

LKS Szarwark 0-5 MLKS II Żabno
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-0 Powi¶le Bolesław
D±brovia II D±browa Tarnowska 3-1 Unia Gorzyce
LKS Wietrzychowice 2-2 Iskra D±brówki Breńskie
Zorza Zaczarnie 3-3 LKS II Nieciecza
LKS Nowa Jastrz±bka 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 1-2 Orzeł Lisia Góra

Kolejka 5 - 9 wrze¶nia

Orzeł Lisia Góra 6-2 LKS Szarwark
Łęgovia Łęg Tarnowski 5-2 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
LKS II Nieciecza 1-2 LKS Nowa Jastrz±bka 19 wrze¶nia
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Iskra D±brówki Breńskie 2-2 Zorza Zaczarnie
Unia Gorzyce 3-2 LKS Wietrzychowice
Powi¶le Bolesław 2-2 D±brovia II D±browa Tarnowska
MLKS II Żabno 2-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina)

Kolejka 6 - 16 wrze¶nia

LKS Szarwark 3-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
D±brovia II D±browa Tarnowska 1-1 MLKS II Żabno
LKS Wietrzychowice 1-2 Powi¶le Bolesław
Zorza Zaczarnie 1-2 Unia Gorzyce
LKS Nowa Jastrz±bka 7-2 Iskra D±brówki Breńskie
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 2-3 LKS II Nieciecza
Orzeł Lisia Góra 1-1 Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 7 - 23 wrze¶nia

Łęgovia Łęg Tarnowski 5-1 LKS Szarwark
LKS II Nieciecza 1-3 Orzeł Lisia Góra
Iskra D±brówki Breńskie 2-1 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Unia Gorzyce 1-1 LKS Nowa Jastrz±bka
Powi¶le Bolesław 2-1 Zorza Zaczarnie
MLKS II Żabno 5-1 LKS Wietrzychowice
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-4 D±brovia II D±browa Tarnowska

Kolejka 8 - 30 wrze¶nia

LKS Szarwark 1-6 D±brovia II D±browa Tarnowska
LKS Wietrzychowice 4-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Zorza Zaczarnie 1-3 MLKS II Żabno
LKS Nowa Jastrz±bka 3-0 Powi¶le Bolesław
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 3-1 Unia Gorzyce
Orzeł Lisia Góra 4-1 Iskra D±brówki Breńskie
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-1 LKS II Nieciecza

Kolejka 9 - 7 paĽdziernika

LKS II Nieciecza 12-1 LKS Szarwark
Iskra D±brówki Breńskie 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Unia Gorzyce 0-1 Orzeł Lisia Góra
Powi¶le Bolesław 3-1 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
MLKS II Żabno 3-5 LKS Nowa Jastrz±bka
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-4 Zorza Zaczarnie
D±brovia II D±browa Tarnowska 1-1 LKS Wietrzychowice

Kolejka 10 - 14 paĽdziernika

LKS Szarwark 2-2 LKS Wietrzychowice
Zorza Zaczarnie 2-3 D±brovia II D±browa Tarnowska
LKS Nowa Jastrz±bka 9-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 3-3 MLKS II Żabno
Orzeł Lisia Góra 1-1 Powi¶le Bolesław
Łęgovia Łęg Tarnowski 4-2 Unia Gorzyce
LKS II Nieciecza 2-0 Iskra D±brówki Breńskie

Kolejka 11 - 21 paĽdziernika

Iskra D±brówki Breńskie 4-1 LKS Szarwark
Unia Gorzyce 0-1 LKS II Nieciecza
Powi¶le Bolesław 1-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
MLKS II Żabno 1-1 Orzeł Lisia Góra
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-5 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
D±brovia II D±browa Tarnowska 0-3 LKS Nowa Jastrz±bka
LKS Wietrzychowice 2-4 Zorza Zaczarnie

Kolejka 12 - 28 paĽdziernika

LKS Szarwark 2-1 Zorza Zaczarnie
LKS Nowa Jastrz±bka 9-1 LKS Wietrzychowice
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 1-6 D±brovia II D±browa Tarnowska
Orzeł Lisia Góra 0-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-2 MLKS II Żabno
LKS II Nieciecza 2-1 Powi¶le Bolesław
Iskra D±brówki Breńskie 3-0 Unia Gorzyce 11 listopada

Kolejka 13 - 4 listopada

Unia Gorzyce 2-0 LKS Szarwark
Powi¶le Bolesław 8-1 Iskra D±brówki Breńskie
MLKS II Żabno 0-1 LKS II Nieciecza
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-5 Łęgovia Łęg Tarnowski
D±brovia II D±browa Tarnowska 2-1 Orzeł Lisia Góra
LKS Wietrzychowice 2-4 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Zorza Zaczarnie 1-7 LKS Nowa Jastrz±bka

Kolejka 14 - 29-30 marca

LKS Szarwark 0-3 LKS Nowa Jastrz±bka
Zorza Zaczarnie 2-1 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
LKS Wietrzychowice 3-0 Orzeł Lisia Góra
D±brovia II D±browa Tarnowska 7-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-9 LKS II Nieciecza
MLKS II Żabno 2-0 Iskra D±brówki Breńskie
Powi¶le Bolesław 2-2 Unia Gorzyce

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Powi¶le Bolesław 2-3 LKS Szarwark
Unia Gorzyce 2-3 MLKS II Żabno
Iskra D±brówki Breńskie 3-3 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LKS II Nieciecza 1-0 D±brovia II D±browa Tarnowska
Łęgovia Łęg Tarnowski 3-7 LKS Wietrzychowice
Orzeł Lisia Góra 4-1 Zorza Zaczarnie
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 0-7 LKS Nowa Jastrz±bka

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

LKS Szarwark 2-1 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
LKS Nowa Jastrz±bka 0-1 Orzeł Lisia Góra
Zorza Zaczarnie 3-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Wietrzychowice 1-1 LKS II Nieciecza
D±brovia II D±browa Tarnowska 3-0 Iskra D±brówki Breńskie
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie go¶ci - na boisku 3-3
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-2 Unia Gorzyce
MLKS II Żabno 4-0 Powi¶le Bolesław

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

MLKS II Żabno 1-5 LKS Szarwark
Powi¶le Bolesław 4-3 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Unia Gorzyce 1-4 D±brovia II D±browa Tarnowska
Iskra D±brówki Breńskie 2-1 LKS Wietrzychowice
LKS II Nieciecza 2-1 Zorza Zaczarnie
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-2 LKS Nowa Jastrz±bka
Orzeł Lisia Góra 2-0 Nadwi¶lanka Wola Rogowska

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

LKS Szarwark 1-1 Orzeł Lisia Góra
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 1-3 Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Nowa Jastrz±bka 0-0 LKS II Nieciecza
Zorza Zaczarnie 3-2 Iskra D±brówki Breńskie
LKS Wietrzychowice 2-2 Unia Gorzyce
D±brovia II D±browa Tarnowska 6-2 Powi¶le Bolesław
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-2 MLKS II Żabno

Kolejka 19 - 3-4 maja

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-4 LKS Szarwark
MLKS II Żabno 1-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
Powi¶le Bolesław 2-5 LKS Wietrzychowice
Unia Gorzyce 2-1 Zorza Zaczarnie
Iskra D±brówki Breńskie 1-8 LKS Nowa Jastrz±bka
LKS II Nieciecza 4-3 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-0 Orzeł Lisia Góra

Kolejka 20 - 10-11 maja

LKS Szarwark 4-2 Łęgovia Łęg Tarnowski
Orzeł Lisia Góra 1-3 LKS II Nieciecza
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 1-3 Iskra D±brówki Breńskie
LKS Nowa Jastrz±bka 4-0 Unia Gorzyce
Zorza Zaczarnie 3-1 Powi¶le Bolesław
LKS Wietrzychowice 1-2 MLKS II Żabno
D±brovia II D±browa Tarnowska 5-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina)

Kolejka 21 - 17-18 maja

D±brovia II D±browa Tarnowska 6-2 LKS Szarwark
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-1 LKS Wietrzychowice
MLKS II Żabno 5-2 Zorza Zaczarnie
Powi¶le Bolesław 0-4 LKS Nowa Jastrz±bka
Unia Gorzyce 3-0 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Iskra D±brówki Breńskie 2-1 Orzeł Lisia Góra
LKS II Nieciecza 4-1 Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 22 - 24-25 maja

LKS Szarwark 1-7 LKS II Nieciecza
Łęgovia Łęg Tarnowski 3-4 Iskra D±brówki Breńskie
Orzeł Lisia Góra 2-1 Unia Gorzyce
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 2-1 Powi¶le Bolesław
LKS Nowa Jastrz±bka 8-0 MLKS II Żabno
Zorza Zaczarnie 6-4 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LKS Wietrzychowice 0-1 D±brovia II D±browa Tarnowska

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

LKS Wietrzychowice 0-0 LKS Szarwark
D±brovia II D±browa Tarnowska 3-4 Zorza Zaczarnie
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-4 LKS Nowa Jastrz±bka
MLKS II Żabno 2-1 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
Powi¶le Bolesław 0-6 Orzeł Lisia Góra
Unia Gorzyce 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Iskra D±brówki Breńskie 1-8 LKS II Nieciecza

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

LKS Szarwark 6-0 Iskra D±brówki Breńskie
LKS II Nieciecza 1-0 Unia Gorzyce
Łęgovia Łęg Tarnowski 4-1 Powi¶le Bolesław
Orzeł Lisia Góra 3-3 MLKS II Żabno
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 2-4 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
LKS Nowa Jastrz±bka 5-0 D±brovia II D±browa Tarnowska
Zorza Zaczarnie 1-2 LKS Wietrzychowice

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Zorza Zaczarnie 0-4 LKS Szarwark
LKS Wietrzychowice 3-3 LKS Nowa Jastrz±bka
D±brovia II D±browa Tarnowska 5-0 Nadwi¶lanka Wola Rogowska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-7 Orzeł Lisia Góra
MLKS II Żabno 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Powi¶le Bolesław 1-12 LKS II Nieciecza
Unia Gorzyce 1-3 Iskra D±brówki Breńskie

Kolejka 26 - 22 czerwca

LKS Szarwark 5-0 Unia Gorzyce
Iskra D±brówki Breńskie 3-4 Powi¶le Bolesław
LKS II Nieciecza 0-0 MLKS II Żabno
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina)
Orzeł Lisia Góra 3-1 D±brovia II D±browa Tarnowska
Nadwi¶lanka Wola Rogowska 1-3 LKS Wietrzychowice
LKS Nowa Jastrz±bka 3-0 Zorza Zaczarnie
(wo)
go¶cie nie przyjechali na mecz

Baraże o udział w klasie A (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2007/2008 (Tarnów IV (Żabno))
Klasa B 2007/2008 (Tarnów V (Żabno))

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas