[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Przybyszówka 26 62 19 5 2 94-34 10 3 0 48-13 9 2 2 46-21
2.  Rudzik Rudna Mała 26 54 16 6 4 64-27 9 1 3 32-15 7 5 1 32-12
3.  KP Zabajka 26 53 16 5 5 70-46 9 3 1 39-18 7 2 4 31-28
4.  Novi Nosówka 26 44 13 5 8 62-53 9 1 3 40-23 4 4 5 22-30
5.  Dąb Dąbrowa 26 39 11 6 9 47-50 5 5 3 25-26 6 1 6 22-24 2 3 1 0 1 4-3
6.  Junak Słocina (Rzeszów) 26 39 11 6 9 65-59 6 3 4 30-27 5 3 5 35-32 2 3 1 0 1 3-4
7.  Mrowlanka Mrowla 26 38 11 5 10 83-57 7 2 4 49-26 4 3 6 34-31 2 4 1 1 0 3-1
8.  LKS Jasionka 26 38 11 5 10 48-37 5 3 5 24-19 6 2 5 24-18 2 1 0 1 1 1-3
9.  Trzcianka Trzciana 26 37 10 7 9 65-57 6 3 4 35-26 4 4 5 30-31
10.  LKS Biała (k. Rzeszowa) 26 33 9 6 11 50-61 3 5 5 19-23 6 1 6 31-38
11.  Rudnianka Rudna Wielka 26 26 7 5 14 52-73 5 2 6 34-32 2 3 8 18-41
12.  Plon Klęczany 26 23 6 5 15 55-68 5 2 6 38-38 1 3 9 17-30
13.  Orzeł Wysoka Głogowska 26 13 4 1 21 36-96 1 1 11 16-40 3 0 10 20-56
14.  Elektrociepłownia II Rzeszów 26 13 4 1 21 18-91 3 0 10 10-44 1 1 11 8-47
Elektrociepłownia II Rzeszów wycofała się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Przybyszówka    1-1 2-2 0-0 4-0 7-4 1-0 2-0 5-1 4-2 9-0* 3-2 7-1 3-0* 
 2 Rudzik Rudna Mała3-4     2-3 2-0 3-2 5-1 3-0* 1-1 2-0 3-1 3-1 2-1 0-1 3-0 
 3 KP Zabajka2-1 0-4     1-1 2-0 2-2 5-3 3-2 2-1 9-0 6-4 3-0 4-0 0-0 
 4 Novi Nosówka4-1 2-1 5-2     2-1 2-5 2-2 0-3* 3-2 0-2 5-1 3-2 9-1 3-0* 
 5 Dąb Dąbrowa2-2 0-0 0-4* 1-1     4-1 2-1 0-5 1-1 1-3 4-4 2-0 4-2 4-2 
 6 Junak Słocina (Rzeszów)0-5 1-4 2-0 4-2 2-0     4-1 0-3* 2-2 2-2 2-0 2-2 3-4 6-2 
 7 Mrowlanka Mrowla3-4 3-3 5-2 4-2 2-3 3-1     0-0 3-7 6-2 5-0 1-2 7-0 7-0 
 8 LKS Jasionka1-2 1-3 2-3 2-3 2-2 2-2 1-3     4-0 2-0 0-0 2-0 2-1 3-0* 
 9 Trzcianka Trzciana1-1 0-3 2-2 8-1 1-2 1-3 3-3 5-2     2-4 3-2 2-1 4-2 3-0* 
 10 LKS Biała (k. Rzeszowa)2-7 1-1 1-3 0-2 0-2 1-1 2-2 1-0 3-4     0-0 1-1 4-0 3-0* 
 11 Rudnianka Rudna Wielka0-3* 0-1 1-3 3-3 3-2 1-6 2-4 1-2 1-1 4-3     4-2 6-1 8-1 
 12 Plon Klęczany1-5 3-3 5-1 1-3 2-3 0-4 4-3 2-3 4-4 4-5 3-0*     6-4 3-0* 
 13 Orzeł Wysoka Głogowska1-4 0-5 1-3 1-2 1-2 4-2 2-9 0-1 0-1 1-2 1-3 3-3     1-3 
 14 Elektrociepłownia II Rzeszów1-7 0-3* 0-3* 3-2 0-3* 0-3* 0-3* 3-2 1-6 0-5 0-3* 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Mrowlanka Mrowla 6-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Rudzik Rudna Mała 3-0 Elektrociepłownia II Rzeszów
Trzcianka Trzciana 2-2 KP Zabajka
Junak Słocina (Rzeszów) 0-3 LKS Jasionka
(wo)
na boisku 3-1, udział nieuprawnionego zawodnika
Plon Klęczany 6-4 Orzeł Wysoka Głogowska
Dąb Dąbrowa 1-1 Novi Nosówka
LKS Przybyszówka 9-0 Rudnianka Rudna Wielka
(wo)
na boisku 9-2, udział nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Rudnianka Rudna Wielka 2-4 Mrowlanka Mrowla
Novi Nosówka 4-1 LKS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska 1-2 Dąb Dąbrowa
LKS Jasionka 2-0 Plon Klęczany
KP Zabajka 2-2 Junak Słocina (Rzeszów)
Elektrociepłownia II Rzeszów 1-6 Trzcianka Trzciana
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-1 Rudzik Rudna Mała

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Mrowlanka Mrowla 3-3 Rudzik Rudna Mała
Trzcianka Trzciana 2-4 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Junak Słocina (Rzeszów) 6-2 Elektrociepłownia II Rzeszów
Plon Klęczany 5-1 KP Zabajka
Dąb Dąbrowa 0-5 LKS Jasionka
LKS Przybyszówka 7-1 Orzeł Wysoka Głogowska
Rudnianka Rudna Wielka 3-3 Novi Nosówka

Kolejka 4 - 2 września

Novi Nosówka 2-2 Mrowlanka Mrowla
Orzeł Wysoka Głogowska 1-3 Rudnianka Rudna Wielka
LKS Jasionka 1-2 LKS Przybyszówka
KP Zabajka 2-0 Dąb Dąbrowa
Elektrociepłownia II Rzeszów 2-1 Plon Klęczany
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Rudzik Rudna Mała 2-0 Trzcianka Trzciana

Kolejka 5 - 9 września

Mrowlanka Mrowla 3-7 Trzcianka Trzciana
Junak Słocina (Rzeszów) 1-4 Rudzik Rudna Mała
Plon Klęczany 4-5 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Dąb Dąbrowa 4-2 Elektrociepłownia II Rzeszów
LKS Przybyszówka 2-2 KP Zabajka
Rudnianka Rudna Wielka 1-2 LKS Jasionka
Novi Nosówka 9-1 Orzeł Wysoka Głogowska

Kolejka 6 - 16 września

Orzeł Wysoka Głogowska 2-9 Mrowlanka Mrowla
LKS Jasionka 2-3 Novi Nosówka
KP Zabajka 6-4 Rudnianka Rudna Wielka
Elektrociepłownia II Rzeszów 1-7 LKS Przybyszówka
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-2 Dąb Dąbrowa
Rudzik Rudna Mała 2-1 Plon Klęczany
Trzcianka Trzciana 1-3 Junak Słocina (Rzeszów)

Kolejka 7 - 23 września

Mrowlanka Mrowla 3-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Plon Klęczany 4-4 Trzcianka Trzciana
Dąb Dąbrowa 0-0 Rudzik Rudna Mała
LKS Przybyszówka 4-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Rudnianka Rudna Wielka 8-1 Elektrociepłownia II Rzeszów
Novi Nosówka 5-2 KP Zabajka
Orzeł Wysoka Głogowska 0-1 LKS Jasionka

Kolejka 8 - 30 września

LKS Jasionka 1-3 Mrowlanka Mrowla
KP Zabajka 4-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Elektrociepłownia II Rzeszów 3-2 Novi Nosówka 29 września
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-0 Rudnianka Rudna Wielka
Rudzik Rudna Mała 3-4 LKS Przybyszówka
Trzcianka Trzciana 1-2 Dąb Dąbrowa
Junak Słocina (Rzeszów) 2-2 Plon Klęczany

Kolejka 9 - 7 października

Mrowlanka Mrowla 1-2 Plon Klęczany
Dąb Dąbrowa 4-1 Junak Słocina (Rzeszów)
LKS Przybyszówka 5-1 Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka 0-1 Rudzik Rudna Mała
Novi Nosówka 0-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Orzeł Wysoka Głogowska 1-3 Elektrociepłownia II Rzeszów
LKS Jasionka 2-3 KP Zabajka

Kolejka 10 - 14 października

KP Zabajka 5-3 Mrowlanka Mrowla
Elektrociepłownia II Rzeszów 3-2 LKS Jasionka
LKS Biała (k. Rzeszowa) 4-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Rudzik Rudna Mała 2-0 Novi Nosówka
Trzcianka Trzciana 3-2 Rudnianka Rudna Wielka
Junak Słocina (Rzeszów) 0-5 LKS Przybyszówka
Plon Klęczany 2-3 Dąb Dąbrowa

Kolejka 11 - 21 października

Mrowlanka Mrowla 2-3 Dąb Dąbrowa
LKS Przybyszówka 3-2 Plon Klęczany
Rudnianka Rudna Wielka 1-6 Junak Słocina (Rzeszów)
Novi Nosówka 3-2 Trzcianka Trzciana
Orzeł Wysoka Głogowska 0-5 Rudzik Rudna Mała
LKS Jasionka 2-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
KP Zabajka 0-0 Elektrociepłownia II Rzeszów

Kolejka 12 - 28 października

LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-3 KP Zabajka
Rudzik Rudna Mała 1-1 LKS Jasionka
Trzcianka Trzciana 4-2 Orzeł Wysoka Głogowska
Junak Słocina (Rzeszów) 4-2 Novi Nosówka
Plon Klęczany 3-0 Rudnianka Rudna Wielka
(wo)
goście nie przyjechali
Dąb Dąbrowa 2-2 LKS Przybyszówka
Mrowlanka Mrowla 7-0 Elektrociepłownia II Rzeszów

Kolejka 13 - 4 listopada

Rudnianka Rudna Wielka 3-2 Dąb Dąbrowa
Novi Nosówka 3-2 Plon Klęczany
Orzeł Wysoka Głogowska 4-2 Junak Słocina (Rzeszów)
LKS Jasionka 4-0 Trzcianka Trzciana
KP Zabajka 0-4 Rudzik Rudna Mała
Elektrociepłownia II Rzeszów 0-5 LKS Biała (k. Rzeszowa)
LKS Przybyszówka 1-0 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 14 - 30 marca

LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-2 Mrowlanka Mrowla
Elektrociepłownia II Rzeszów 0-3 Rudzik Rudna Mała
(wo)
KP Zabajka 2-1 Trzcianka Trzciana
LKS Jasionka 2-2 Junak Słocina (Rzeszów)
Orzeł Wysoka Głogowska 3-3 Plon Klęczany
Novi Nosówka 2-1 Dąb Dąbrowa
Rudnianka Rudna Wielka 0-3 LKS Przybyszówka
(wo)
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Mrowlanka Mrowla 5-0 Rudnianka Rudna Wielka
LKS Przybyszówka 0-0 Novi Nosówka
Dąb Dąbrowa 4-2 Orzeł Wysoka Głogowska
Plon Klęczany 2-3 LKS Jasionka
Junak Słocina (Rzeszów) 2-0 KP Zabajka
Trzcianka Trzciana 3-0 Elektrociepłownia II Rzeszów
(wo)
Rudzik Rudna Mała 3-1 LKS Biała (k. Rzeszowa)

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Rudzik Rudna Mała 3-0 Mrowlanka Mrowla
(wo)
mecz przerwany w 42. minucie przy stanie 3-0
LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-4 Trzcianka Trzciana
Elektrociepłownia II Rzeszów 0-3 Junak Słocina (Rzeszów)
(wo)
KP Zabajka 3-0 Plon Klęczany
LKS Jasionka 2-2 Dąb Dąbrowa
Orzeł Wysoka Głogowska 1-4 LKS Przybyszówka
Novi Nosówka 5-1 Rudnianka Rudna Wielka

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Mrowlanka Mrowla 4-2 Novi Nosówka
Rudnianka Rudna Wielka 6-1 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Przybyszówka 2-0 LKS Jasionka
Dąb Dąbrowa 0-4 KP Zabajka
(wo)
na boisku 1-4; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Plon Klęczany 3-0 Elektrociepłownia II Rzeszów
(wo)
Junak Słocina (Rzeszów) 2-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Trzcianka Trzciana 0-3 Rudzik Rudna Mała

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Trzcianka Trzciana 3-3 Mrowlanka Mrowla
Rudzik Rudna Mała 5-1 Junak Słocina (Rzeszów)
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-1 Plon Klęczany
Elektrociepłownia II Rzeszów 0-3 Dąb Dąbrowa
(wo)
KP Zabajka 2-1 LKS Przybyszówka
LKS Jasionka 0-0 Rudnianka Rudna Wielka
Orzeł Wysoka Głogowska 1-2 Novi Nosówka

Kolejka 19 - 1 maja

Mrowlanka Mrowla 7-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Novi Nosówka 0-3 LKS Jasionka
(wo)
na boisku 1-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Rudnianka Rudna Wielka 1-3 KP Zabajka
LKS Przybyszówka 3-0 Elektrociepłownia II Rzeszów
(wo)
Dąb Dąbrowa 1-3 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Plon Klęczany 3-3 Rudzik Rudna Mała
Junak Słocina (Rzeszów) 2-2 Trzcianka Trzciana

Kolejka 20 - 4 maja

Junak Słocina (Rzeszów) 4-1 Mrowlanka Mrowla
Trzcianka Trzciana 2-1 Plon Klęczany
Rudzik Rudna Mała 3-2 Dąb Dąbrowa
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-7 LKS Przybyszówka
Elektrociepłownia II Rzeszów 0-3 Rudnianka Rudna Wielka
(wo)
KP Zabajka 1-1 Novi Nosówka
LKS Jasionka 2-1 Orzeł Wysoka Głogowska

Kolejka 21 - 11 maja

Mrowlanka Mrowla 0-0 LKS Jasionka
Orzeł Wysoka Głogowska 1-3 KP Zabajka
Novi Nosówka 3-0 Elektrociepłownia II Rzeszów
(wo)
Rudnianka Rudna Wielka 4-3 LKS Biała (k. Rzeszowa)
LKS Przybyszówka 1-1 Rudzik Rudna Mała
Dąb Dąbrowa 1-1 Trzcianka Trzciana
Plon Klęczany 0-4 Junak Słocina (Rzeszów)

Kolejka 22 - 18 maja

Plon Klęczany 4-3 Mrowlanka Mrowla
Junak Słocina (Rzeszów) 2-0 Dąb Dąbrowa
Trzcianka Trzciana 1-1 LKS Przybyszówka
Rudzik Rudna Mała 3-1 Rudnianka Rudna Wielka
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-2 Novi Nosówka
Elektrociepłownia II Rzeszów 0-3 Orzeł Wysoka Głogowska
(wo)
KP Zabajka 3-2 LKS Jasionka

Kolejka 23 - 25 maja

Mrowlanka Mrowla 5-2 KP Zabajka
LKS Jasionka 3-0 Elektrociepłownia II Rzeszów
(wo)
Orzeł Wysoka Głogowska 1-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Novi Nosówka 2-1 Rudzik Rudna Mała
Rudnianka Rudna Wielka 1-1 Trzcianka Trzciana
LKS Przybyszówka 7-4 Junak Słocina (Rzeszów)
Dąb Dąbrowa 2-0 Plon Klęczany

Kolejka 24 - 1 czerwca

Dąb Dąbrowa 2-1 Mrowlanka Mrowla
Plon Klęczany 1-5 LKS Przybyszówka
Junak Słocina (Rzeszów) 2-0 Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana 8-1 Novi Nosówka
Rudzik Rudna Mała 0-1 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-0 LKS Jasionka
Elektrociepłownia II Rzeszów 0-3 KP Zabajka
(wo)

Kolejka 25 - 8 czerwca

Elektrociepłownia II Rzeszów 0-3 Mrowlanka Mrowla
(wo)
KP Zabajka 9-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
LKS Jasionka 1-3 Rudzik Rudna Mała
Orzeł Wysoka Głogowska 0-1 Trzcianka Trzciana
Novi Nosówka 2-5 Junak Słocina (Rzeszów)
Rudnianka Rudna Wielka 4-2 Plon Klęczany
LKS Przybyszówka 4-0 Dąb Dąbrowa

Kolejka 26 - 15 czerwca

Mrowlanka Mrowla 3-4 LKS Przybyszówka
Dąb Dąbrowa 4-4 Rudnianka Rudna Wielka
Plon Klęczany 1-3 Novi Nosówka
Junak Słocina (Rzeszów) 3-4 Orzeł Wysoka Głogowska
Trzcianka Trzciana 5-2 LKS Jasionka
Rudzik Rudna Mała 2-3 KP Zabajka
LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-0 Elektrociepłownia II Rzeszów
(wo)

Klasa A 2007/2008 (Rzeszów I)

Klasa B 2007/2008 (Rzeszów II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas