[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2007/2008, grupa: Rzeszów III - Łańcut
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogórze Bachórz 24 56 17 5 2 90-33 8 3 1 52-18 9 2 1 38-15
2.  Pogórze Husów 24 50 15 5 4 63-29 9 1 2 31-11 6 4 2 32-18
3.  Grom Handzlówka 24 49 14 7 3 71-24 9 3 0 38-7 5 4 3 33-17 2 4 1 1 0 6-2
4.  Arka Albigowa 24 49 15 4 5 64-36 8 2 2 41-13 7 2 3 23-23 2 1 0 1 1 2-6
5.  Markovia Markowa 24 43 13 4 7 63-40 5 3 4 31-24 8 1 3 32-16
6.  Rzemieślnik Strażów 24 40 12 4 8 50-55 7 3 2 24-16 5 1 6 26-39
7.  Iskra Jawornik Polski 24 37 11 4 9 60-38 5 2 5 40-23 6 2 4 20-15 2 6 2 0 0 6-0
8.  Szarotka Rogóżno 24 37 12 1 11 59-46 7 0 5 34-21 5 1 6 25-25 2 0 0 0 2 0-6
9.  Głuchowianka Głuchów 24 28 7 7 10 39-39 5 3 4 25-18 2 4 6 14-21
10.  KS Wola Rafałowska 24 24 7 3 14 50-56 2 2 8 16-24 5 1 6 34-32
11.  Galicja Chmielnik 24 13 3 4 17 38-81 2 2 8 21-33 1 2 9 17-48
12.  LKS Cierpisz 24 10 2 4 18 25-82 2 2 8 17-42 0 2 10 8-40
13.  LKS Tarnawka 24 6 2 0 22 27-140 2 0 10 17-62 0 0 12 10-78
Jawor Jawornik Polski wycofał się przed sezonem.
Iskra Jawornik Polski rozgrywa swoje mecze w Manasterzu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Pogórze Bachórz    2-0 3-2 3-3 0-0 7-0 1-6 7-2 4-0 2-2 6-0 2-1 15-2 
 2 Pogórze Husów2-2     2-1 3-1 1-2 5-1 0-1 3-0* 1-0 3-1 5-1 3-1 3-0* 
 3 Grom Handzlówka2-2 1-1     4-0 1-0 2-1 4-1 2-0 0-0 3-1 2-0 6-1 11-0 
 4 Arka Albigowa1-2 1-4 2-2     3-1 4-1 0-0 3-0 1-0 5-2 9-1 4-0 8-0 
 5 Markovia Markowa3-4 1-1 0-1 1-2     2-2 1-1 2-1 3-2 3-4 4-2 5-1 6-3 
 6 Rzemieślnik Strażów0-3 2-1 0-0 2-0 2-3     3-1 1-1 1-1 3-2 3-2 2-0 5-2 
 7 Iskra Jawornik Polski0-1 1-4 1-1 1-2 2-4 6-1     3-0 3-0 2-5 6-3 2-2 13-0 
 8 Szarotka Rogóżno3-2 3-4 2-1 1-2 1-3 3-2 0-3     2-4 5-0 5-0* 5-0 4-0 
 9 Głuchowianka Głuchów0-4 1-1 1-1 0-1 3-1 2-4 3-0 0-1     4-1 3-3 5-0 3-1 
 10 KS Wola Rafałowska1-4 2-2 2-4 1-2 0-1 1-2 1-2 0-3 1-1     1-2 3-0* 3-1 
 11 Galicja Chmielnik1-3 3-5 1-3 1-1 2-6 3-4 1-3 0-2 4-2 0-3*     1-1 4-0 
 12 LKS Cierpisz2-4 0-4 2-3 4-6 0-6 2-5 1-0 1-8 1-1 0-3* 1-1     3-1 
 13 LKS Tarnawka0-7 1-5 1-14 2-3 1-5 2-3 0-2 3-7 0-3 2-10 3-2 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: Rzemieślnik Strażów.
 
Głuchowianka Głuchów 1-1 Grom Handzlówka
Pogórze Husów 3-0 LKS Tarnawka
(wo)
goście nie dojechali
Arka Albigowa 0-0 Iskra Jawornik Polski
Szarotka Rogóżno 5-0 Galicja Chmielnik
(wo)
na boisku 5-2, udzial nieuprawnionego zawodnika
Pogórze Bachórz 2-1 LKS Cierpisz
Markovia Markowa 3-4 KS Wola Rafałowska

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Pauza: LKS Cierpisz.
 
Rzemieślnik Strażów 1-1 Głuchowianka Głuchów
Galicja Chmielnik 1-3 Pogórze Bachórz
Iskra Jawornik Polski 3-0 Szarotka Rogóżno
LKS Tarnawka 2-3 Arka Albigowa
Grom Handzlówka 1-0 Markovia Markowa
KS Wola Rafałowska 2-2 Pogórze Husów

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Pauza: Galicja Chmielnik.
 
Głuchowianka Głuchów 3-1 Markovia Markowa
Pogórze Husów 2-1 Grom Handzlówka
Szarotka Rogóżno 4-0 LKS Tarnawka
Pogórze Bachórz 1-6 Iskra Jawornik Polski
Rzemieślnik Strażów 2-0 LKS Cierpisz
Arka Albigowa 5-2 KS Wola Rafałowska

Kolejka 4 - 2 września

Pauza: Iskra Jawornik Polski.
 
LKS Cierpisz 1-1 Głuchowianka Głuchów
Galicja Chmielnik 3-4 Rzemieślnik Strażów
LKS Tarnawka 0-7 Pogórze Bachórz
Grom Handzlówka 4-0 Arka Albigowa
Markovia Markowa 1-1 Pogórze Husów
KS Wola Rafałowska 0-3 Szarotka Rogóżno

Kolejka 5 - 9 września

Pauza: LKS Tarnawka.
 
Głuchowianka Głuchów 1-1 Pogórze Husów
Arka Albigowa 3-1 Markovia Markowa
Szarotka Rogóżno 2-1 Grom Handzlówka
Rzemieślnik Strażów 3-1 Iskra Jawornik Polski
LKS Cierpisz 1-1 Galicja Chmielnik
Pogórze Bachórz 2-2 KS Wola Rafałowska

Kolejka 6 - 16 września

Pauza: KS Wola Rafałowska.
 
Galicja Chmielnik 4-2 Głuchowianka Głuchów
Iskra Jawornik Polski 2-2 LKS Cierpisz
LKS Tarnawka 2-3 Rzemieślnik Strażów
Grom Handzlówka 2-2 Pogórze Bachórz
Markovia Markowa 2-1 Szarotka Rogóżno
Pogórze Husów 3-1 Arka Albigowa

Kolejka 7 - 23 września

Pauza: Grom Handzlówka.
 
Głuchowianka Głuchów 0-1 Arka Albigowa
Szarotka Rogóżno 3-4 Pogórze Husów
Pogórze Bachórz 0-0 Markovia Markowa
LKS Cierpisz 3-1 LKS Tarnawka
Galicja Chmielnik 1-3 Iskra Jawornik Polski
Rzemieślnik Strażów 3-2 KS Wola Rafałowska

Kolejka 8 - 30 września

Pauza: Markovia Markowa.
 
Iskra Jawornik Polski 3-0 Głuchowianka Głuchów
LKS Tarnawka 3-2 Galicja Chmielnik
Grom Handzlówka 2-1 Rzemieślnik Strażów
Pogórze Husów 2-2 Pogórze Bachórz
Arka Albigowa 3-0 Szarotka Rogóżno
KS Wola Rafałowska 3-0 LKS Cierpisz
(wo)
zawodnicy gości nie posiadali ważnych kart zdrowia

Kolejka 9 - 7 października

Pauza: Pogórze Husów.
 
Głuchowianka Głuchów 0-1 Szarotka Rogóżno
Pogórze Bachórz 3-3 Arka Albigowa
Rzemieślnik Strażów 2-3 Markovia Markowa
LKS Cierpisz 2-3 Grom Handzlówka
Iskra Jawornik Polski 13-0 LKS Tarnawka
Galicja Chmielnik 0-3 KS Wola Rafałowska
(wo)
nie odbył się, sędzia zakwestionował protokół weryfikacji boiska

Kolejka 10 - 14 października

Pauza: Arka Albigowa.
 
LKS Tarnawka 0-3 Głuchowianka Głuchów
Grom Handzlówka 2-0 Galicja Chmielnik
Markovia Markowa 5-1 LKS Cierpisz
Pogórze Husów 5-1 Rzemieślnik Strażów
Szarotka Rogóżno 3-2 Pogórze Bachórz
KS Wola Rafałowska 1-2 Iskra Jawornik Polski

Kolejka 11 - 21 października

Pauza: Szarotka Rogóżno.
 
Głuchowianka Głuchów 0-4 Pogórze Bachórz
Rzemieślnik Strażów 2-0 Arka Albigowa
LKS Cierpisz 0-4 Pogórze Husów
Galicja Chmielnik 2-6 Markovia Markowa
Iskra Jawornik Polski 1-1 Grom Handzlówka
LKS Tarnawka 2-10 KS Wola Rafałowska

Kolejka 12 - 28 października

Pauza: Pogórze Bachórz.
 
Grom Handzlówka 11-0 LKS Tarnawka
Markovia Markowa 1-1 Iskra Jawornik Polski
Pogórze Husów 5-1 Galicja Chmielnik
Arka Albigowa 4-0 LKS Cierpisz
Szarotka Rogóżno 3-2 Rzemieślnik Strażów
Głuchowianka Głuchów 4-1 KS Wola Rafałowska

Kolejka 13 - 4 listopada

Pauza: Głuchowianka Głuchów.
 
KS Wola Rafałowska 2-4 Grom Handzlówka
Rzemieślnik Strażów 0-3 Pogórze Bachórz
LKS Cierpisz 1-8 Szarotka Rogóżno
Galicja Chmielnik 1-1 Arka Albigowa
Iskra Jawornik Polski 1-4 Pogórze Husów
LKS Tarnawka 1-5 Markovia Markowa

Kolejka 14 - 30 marca

Pauza: Rzemieślnik Strażów.
 
Grom Handzlówka 0-0 Głuchowianka Głuchów
LKS Tarnawka 1-5 Pogórze Husów
Iskra Jawornik Polski 1-2 Arka Albigowa
Galicja Chmielnik 0-2 Szarotka Rogóżno
LKS Cierpisz 2-4 Pogórze Bachórz
KS Wola Rafałowska 0-1 Markovia Markowa

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Pauza: LKS Cierpisz.
 
Głuchowianka Głuchów 2-4 Rzemieślnik Strażów
Pogórze Bachórz 6-0 Galicja Chmielnik
Szarotka Rogóżno 0-3 Iskra Jawornik Polski
Arka Albigowa 8-0 LKS Tarnawka
Markovia Markowa 0-1 Grom Handzlówka
Pogórze Husów 3-1 KS Wola Rafałowska

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Pauza: Galicja Chmielnik.
 
Markovia Markowa 3-2 Głuchowianka Głuchów
Grom Handzlówka 1-1 Pogórze Husów
LKS Tarnawka 3-7 Szarotka Rogóżno
Iskra Jawornik Polski 0-1 Pogórze Bachórz
LKS Cierpisz 2-5 Rzemieślnik Strażów
KS Wola Rafałowska 1-2 Arka Albigowa

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Pauza: Iskra Jawornik Polski.
 
Głuchowianka Głuchów 5-0 LKS Cierpisz
Rzemieślnik Strażów 3-2 Galicja Chmielnik
Pogórze Bachórz 15-2 LKS Tarnawka
Arka Albigowa 2-2 Grom Handzlówka
Pogórze Husów 1-2 Markovia Markowa
Szarotka Rogóżno 5-0 KS Wola Rafałowska

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Pauza: LKS Tarnawka.
 
Pogórze Husów 1-0 Głuchowianka Głuchów
Markovia Markowa 1-2 Arka Albigowa
Grom Handzlówka 2-0 Szarotka Rogóżno
Iskra Jawornik Polski 6-1 Rzemieślnik Strażów
Galicja Chmielnik 1-1 LKS Cierpisz
KS Wola Rafałowska 1-4 Pogórze Bachórz

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: KS Wola Rafałowska.
 
Głuchowianka Głuchów 3-3 Galicja Chmielnik
LKS Cierpisz 1-0 Iskra Jawornik Polski
Rzemieślnik Strażów 5-2 LKS Tarnawka
Pogórze Bachórz 3-2 Grom Handzlówka
Szarotka Rogóżno 1-3 Markovia Markowa
Arka Albigowa 1-4 Pogórze Husów

Kolejka 20 - 4 maja

Pauza: Grom Handzlówka.
 
KS Wola Rafałowska 1-2 Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa 1-0 Głuchowianka Głuchów 8 maja
w pierwotnym terminie (4 maja) mecz przerwany w 38. minucie przy stanie 0-0 ze względu na trudne warunki pogodowe; dokończony w terminie poźniejszym
Pogórze Husów 3-0 Szarotka Rogóżno
(wo)
na boisku 2-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Markovia Markowa 3-4 Pogórze Bachórz
LKS Tarnawka 2-1 LKS Cierpisz
Iskra Jawornik Polski 6-3 Galicja Chmielnik

Kolejka 21 - 11 maja

Pauza: Markovia Markowa.
 
LKS Cierpisz 0-3 KS Wola Rafałowska
(wo)
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Głuchowianka Głuchów 3-0 Iskra Jawornik Polski
Galicja Chmielnik 4-0 LKS Tarnawka
Rzemieślnik Strażów 0-0 Grom Handzlówka
Pogórze Bachórz 2-0 Pogórze Husów
Szarotka Rogóżno 1-2 Arka Albigowa

Kolejka 22 - 18 maja

Pauza: Pogórze Husów.
 
KS Wola Rafałowska 1-2 Galicja Chmielnik
Szarotka Rogóżno 2-4 Głuchowianka Głuchów
Arka Albigowa 1-2 Pogórze Bachórz
Markovia Markowa 2-2 Rzemieślnik Strażów
Grom Handzlówka 6-1 LKS Cierpisz
LKS Tarnawka 0-2 Iskra Jawornik Polski

Kolejka 23 - 25 maja

Pauza: Arka Albigowa.
 
Iskra Jawornik Polski 2-5 KS Wola Rafałowska
Głuchowianka Głuchów 3-1 LKS Tarnawka
Galicja Chmielnik 1-3 Grom Handzlówka
LKS Cierpisz 0-6 Markovia Markowa
Rzemieślnik Strażów 2-1 Pogórze Husów
Pogórze Bachórz 7-2 Szarotka Rogóżno
mecz rozegrano w Dubiecku z powodu zamknięcia boiska w Bachórzu

Kolejka 24 - 1 czerwca

Pauza: Szarotka Rogóżno.
 
KS Wola Rafałowska 3-1 LKS Tarnawka
Pogórze Bachórz 4-0 Głuchowianka Głuchów
mecz rozegrano w Dynowie z powodu zamknięcia boiska w Bachórzu
Arka Albigowa 4-1 Rzemieślnik Strażów
Pogórze Husów 3-1 LKS Cierpisz
Markovia Markowa 4-2 Galicja Chmielnik
Grom Handzlówka 4-1 Iskra Jawornik Polski

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Pogórze Bachórz.
 
LKS Tarnawka 1-14 Grom Handzlówka
Iskra Jawornik Polski 2-4 Markovia Markowa
Galicja Chmielnik 3-5 Pogórze Husów
LKS Cierpisz 4-6 Arka Albigowa
Rzemieślnik Strażów 1-1 Szarotka Rogóżno
KS Wola Rafałowska 1-1 Głuchowianka Głuchów

REKLAMA

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Głuchowianka Głuchów.
 
Grom Handzlówka 3-1 KS Wola Rafałowska
Pogórze Bachórz 7-0 Rzemieślnik Strażów
Szarotka Rogóżno 5-0 LKS Cierpisz
Arka Albigowa 9-1 Galicja Chmielnik
Pogórze Husów 0-1 Iskra Jawornik Polski
Markovia Markowa 6-3 LKS Tarnawka

Klasa A 2007/2008 (Rzeszów II - Łańcut)

Klasa B 2007/2008 (Rzeszów IV - Łańcut)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas