[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granica Dorohusk 18 51 17 0 1 96-10 9 0 0 59-5 8 0 1 37-5
2.  Unia Rejowiec 18 36 11 3 4 54-37 5 2 2 30-19 6 1 2 24-18
3.  Hutnik Ruda-Huta 18 33 10 3 5 45-25 4 2 3 12-8 6 1 2 33-17
4.  Tatran Kraśniczyn 18 31 9 4 5 36-29 5 1 3 21-17 4 3 2 15-12
5.  Leszkopol Bezek 18 28 8 4 6 38-40 4 2 3 22-18 4 2 3 16-22
6.  Astra Leśniowice 18 26 8 2 8 42-36 4 1 4 23-18 4 1 4 19-18
7.  Victoria Żmudź 18 25 8 1 9 44-46 5 1 3 28-15 3 0 6 16-31
8.  Sokół Dubienka 18 17 5 2 11 29-48 4 0 5 19-21 1 2 6 10-27
9.  Zryw Gorzków 18 7 2 1 15 20-72 1 1 7 13-33 1 0 8 7-39
10.  Znicz Siennica Różana 18 6 2 0 16 16-77 1 0 8 7-32 1 0 8 9-45
Hutnik Dubeczno wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Granica Dorohusk    5-0 2-1 4-2 7-1 6-1 12-0 10-0 10-0 3-0* 
 2 Unia Rejowiec0-8     3-6 1-1 2-2 5-1 4-0 5-1 3-0 7-0 
 3 Hutnik Ruda-Huta0-2 0-0     1-2 3-0* 1-0 2-0 1-1 4-2 0-1 
 4 Tatran Kraśniczyn3-2 1-2 1-5     1-1 1-0 0-2 1-0 6-2 7-3 
 5 Leszkopol Bezek1-6 1-3 2-3 0-0     0-0 4-3 3-2 4-0 7-1 
 6 Astra Leśniowice0-3 3-4 1-4 2-3 4-0*     2-1 2-2 6-0 3-1 
 7 Victoria Żmudź0-1 7-4 3-2 1-1 1-3 1-2     3-1 2-0 10-1 
 8 Sokół Dubienka1-5 0-1 1-5 3-1 2-4 2-3 3-0*     3-1 4-1 
 9 Zryw Gorzków0-5 1-7 1-1 0-1 2-4 1-7 4-5 0-2     4-1 
 10 Znicz Siennica Różana0-5 0-3 3-6 0-4 0-1 1-5 0-5 2-1 1-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

Hutnik Ruda-Huta 3-0 Leszkopol Bezek 2 września, 13:00
(wo)
na boisku 1-3
Victoria Żmudź 0-1 Granica Dorohusk 1 września, 17:00
Zryw Gorzków 0-2 Sokół Dubienka 2 września, 13:00
Znicz Siennica Różana 1-5 Astra Leśniowice 2 września, 13:00
Unia Rejowiec 1-1 Tatran Kraśniczyn 2 września, 13:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Leszkopol Bezek 0-0 Tatran Kraśniczyn 9 września, 13:00
Astra Leśniowice 3-4 Unia Rejowiec 9 września, 13:00
Sokół Dubienka 4-1 Znicz Siennica Różana 12 września, 17:00
Granica Dorohusk 10-0 Zryw Gorzków 12 września, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 2-0 Victoria Żmudź 9 września, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Victoria Żmudź 1-3 Leszkopol Bezek 16 września, 13:00
Zryw Gorzków 1-1 Hutnik Ruda-Huta 16 września, 13:00
Znicz Siennica Różana 0-5 Granica Dorohusk 16 września, 13:00
Unia Rejowiec 5-1 Sokół Dubienka 16 września, 13:00
Tatran Kraśniczyn 1-0 Astra Leśniowice 16 września, 13:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Leszkopol Bezek 0-0 Astra Leśniowice 23 września, 13:00
Sokół Dubienka 3-1 Tatran Kraśniczyn 23 września, 13:00
Granica Dorohusk 5-0 Unia Rejowiec 23 września, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Znicz Siennica Różana 23 września, 13:00
Victoria Żmudź 2-0 Zryw Gorzków 23 września, 13:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Zryw Gorzków 2-4 Leszkopol Bezek 30 września, 13:00
Znicz Siennica Różana 0-5 Victoria Żmudź 30 września, 13:00
Unia Rejowiec 3-6 Hutnik Ruda-Huta 30 września, 13:00
Tatran Kraśniczyn 3-2 Granica Dorohusk 30 września, 13:00
Astra Leśniowice 2-2 Sokół Dubienka 30 września, 13:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Leszkopol Bezek 3-2 Sokół Dubienka 7 października, 13:00
Granica Dorohusk 6-1 Astra Leśniowice 7 października, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 1-2 Tatran Kraśniczyn 7 października, 14:00
Victoria Żmudź 7-4 Unia Rejowiec 7 października, 13:00
Zryw Gorzków 4-1 Znicz Siennica Różana 7 października, 13:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Znicz Siennica Różana 0-1 Leszkopol Bezek 14 października, 13:00
Unia Rejowiec 3-0 Zryw Gorzków 14 października, 13:00
mecz nie odbył się, goście nie dojechali
Tatran Kraśniczyn 0-2 Victoria Żmudź 14 października, 13:00
Astra Leśniowice 1-4 Hutnik Ruda-Huta 14 października, 13:00
Sokół Dubienka 1-5 Granica Dorohusk 14 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Leszkopol Bezek 1-6 Granica Dorohusk 21 października, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Sokół Dubienka 21 października, 14:00
Victoria Żmudź 1-2 Astra Leśniowice 21 października, 13:00
Zryw Gorzków 0-1 Tatran Kraśniczyn 21 października, 13:00
Znicz Siennica Różana 0-3 Unia Rejowiec 21 października, 13:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Unia Rejowiec 2-2 Leszkopol Bezek 28 października, 13:00
Tatran Kraśniczyn 7-3 Znicz Siennica Różana 28 października, 13:00
Astra Leśniowice 6-0 Zryw Gorzków 28 października, 13:00
Sokół Dubienka 3-0 Victoria Żmudź 28 października, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 30. minucie przy stanie 2-1, bramkarz gości uderzył sędziego
Granica Dorohusk 2-1 Hutnik Ruda-Huta 28 października, 13:00

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Leszkopol Bezek 2-3 Hutnik Ruda-Huta 13 kwietnia, 15:00
Granica Dorohusk 12-0 Victoria Żmudź 12 kwietnia, 16:00
w Wólce Okopskiej
Sokół Dubienka 3-1 Zryw Gorzków 13 kwietnia, 15:00
Astra Leśniowice 3-1 Znicz Siennica Różana 13 kwietnia, 15:00
Tatran Kraśniczyn 1-2 Unia Rejowiec 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 kwietnia

Tatran Kraśniczyn 1-1 Leszkopol Bezek 20 kwietnia, 15:00
Unia Rejowiec 5-1 Astra Leśniowice 19 kwietnia, 16:00
w Siennicy Różanej
Znicz Siennica Różana 2-1 Sokół Dubienka 20 kwietnia, 15:00
Zryw Gorzków 0-5 Granica Dorohusk 20 kwietnia, 15:00
Victoria Żmudź 3-2 Hutnik Ruda-Huta 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Leszkopol Bezek 4-3 Victoria Żmudź 27 kwietnia, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 4-2 Zryw Gorzków 27 kwietnia, 17:00
Granica Dorohusk 3-0 Znicz Siennica Różana 26 kwietnia, 16:00
(wo)
w Wólce Okopskiej; mecz przerwany w 10. minucie przy stanie 1-0 - zawodnicy Znicza zeszli z boiska
Sokół Dubienka 0-1 Unia Rejowiec 27 kwietnia, 15:00
Astra Leśniowice 2-3 Tatran Kraśniczyn 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 3-4 maja

Astra Leśniowice 4-0 Leszkopol Bezek 4 maja, 15:00
(wo)
na boisku 4-0 - gospodarze nie posiadali dokumentów potwierdzających tożsamość. Pozostał wynik z boiska.
Tatran Kraśniczyn 1-0 Sokół Dubienka 4 maja, 15:00
Unia Rejowiec 0-8 Granica Dorohusk 3 maja, 16:00
w Siennicy Różanej
Znicz Siennica Różana 3-6 Hutnik Ruda-Huta 4 maja, 15:00
Zryw Gorzków 4-5 Victoria Żmudź 4 maja, 15:00

Kolejka 14 - 10-11 maja

Leszkopol Bezek 4-0 Zryw Gorzków 11 maja, 15:00
Victoria Żmudź 10-1 Znicz Siennica Różana 11 maja, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 0-0 Unia Rejowiec 11 maja, 17:00
Granica Dorohusk 4-2 Tatran Kraśniczyn 10 maja, 16:00
Sokół Dubienka 2-3 Astra Leśniowice 11 maja, 15:00

Kolejka 15 - 17-18 maja

Sokół Dubienka 2-4 Leszkopol Bezek
Astra Leśniowice 0-3 Granica Dorohusk
Tatran Kraśniczyn 1-5 Hutnik Ruda-Huta
Unia Rejowiec 4-0 Victoria Żmudź
Znicz Siennica Różana 1-2 Zryw Gorzków

Kolejka 16 - 24-25 maja

Leszkopol Bezek 7-1 Znicz Siennica Różana
Zryw Gorzków 1-7 Unia Rejowiec
Victoria Żmudź 1-1 Tatran Kraśniczyn
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Astra Leśniowice
Granica Dorohusk 10-0 Sokół Dubienka

Kolejka 17 - 1 czerwca

Granica Dorohusk 7-1 Leszkopol Bezek
Sokół Dubienka 1-5 Hutnik Ruda-Huta
Astra Leśniowice 2-1 Victoria Żmudź
Tatran Kraśniczyn 6-2 Zryw Gorzków
Unia Rejowiec 7-0 Znicz Siennica Różana

Kolejka 18 - 8 czerwca

Leszkopol Bezek 1-3 Unia Rejowiec
Znicz Siennica Różana 0-4 Tatran Kraśniczyn
Zryw Gorzków 1-7 Astra Leśniowice
Victoria Żmudź 3-1 Sokół Dubienka
Hutnik Ruda-Huta 0-2 Granica Dorohusk

Baraże o udział w klasie okręgowej (Chełm)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Chełm)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas