[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2007/2008, grupa: Ciechanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wkra Radzanów 20 42 13 3 4 54-33 7 1 2 30-13 6 2 2 24-20
2.  Opia Opinogóra 20 40 12 4 4 45-26 7 2 1 23-9 5 2 3 22-17 2 3 1 0 1 3-2
3.  Wkra Andzin 20 40 12 4 4 51-20 6 3 1 28-7 6 1 3 23-13 2 3 1 0 1 2-3
4.  Gryf Kownaty Żędowe 20 33 10 3 7 45-38 6 2 2 26-18 4 1 5 19-20
5.  Borovia Czernice Borowe 20 32 10 2 8 42-44 5 2 3 20-20 5 0 5 22-24
6.  Neon Świercze 20 29 9 2 9 52-48 5 0 5 30-31 4 2 4 22-17
7.  Jutrzenka Unieck 20 23 6 5 9 37-35 4 2 4 18-14 2 3 5 19-21 2 3 1 0 1 9-4
8.  GKS Lipowiec 20 23 7 2 11 46-61 4 1 5 24-30 3 1 6 22-31 2 3 1 0 1 4-9
9.  Wkra Sochocin 20 22 5 7 8 31-42 3 2 5 17-24 2 5 3 14-18
10.  Gladiator II Słoszewo 20 17 4 5 11 30-57 3 3 4 18-19 1 2 7 12-38
11.  Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 20 9 2 3 15 12-41 2 2 6 10-16 0 1 9 2-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Wkra Radzanów    3-2 0-0 3-1 2-1 1-4 4-0 1-3 4-2 9-0 3-0 
 2 Opia Opinogóra2-3     2-0 3-1 3-2 2-0 2-1 4-1 0-0 4-0 1-1 
 3 Wkra Andzin1-1 2-1     4-0 7-0 5-1 2-0 2-2 1-1 0-1 4-0 
 4 Gryf Kownaty Żędowe2-4 4-4 3-1     2-1 1-4 2-0 3-0* 1-1 6-2 2-1 
 5 Borovia Czernice Borowe4-3 1-4 4-6 1-3     2-0 1-1 2-1 1-1 3-1 1-0 
 6 Neon Świercze3-4 1-3 2-1 0-3 2-1     2-7 5-10 5-1 3-1 7-0 
 7 Jutrzenka Unieck2-0 1-2 0-2 1-0 2-3 1-1     7-1 1-3 2-2 1-0 
 8 GKS Lipowiec2-2 1-2 0-3* 1-4 4-7 1-6 3-2     3-1 7-3 2-0 
 9 Wkra Sochocin3-4 1-1 0-4 4-3 2-3 1-0 1-4 1-4     1-1 3-0 
 10 Gladiator II Słoszewo1-2 2-1 2-3 2-3 0-3* 2-2 3-3 3-0 2-2     1-0 
 11 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą0-1 1-2 0-3 1-1 0-1 1-4 1-1 3-0* 0-2 3-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: Opia Opinogóra.
 
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 3-1 Gladiator II Słoszewo
Borovia Czernice Borowe 2-0 Neon Świercze
GKS Lipowiec 2-2 Wkra Radzanów
Jutrzenka Unieck 0-2 Wkra Andzin
Wkra Sochocin 4-3 Gryf Kownaty Żędowe (100)

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Gryf Kownaty Żędowe.
 
Wkra Andzin 1-1 Wkra Sochocin 9 września, 14:00
Wkra Radzanów 4-0 Jutrzenka Unieck 9 września, 14:00
Neon Świercze 5-10 GKS Lipowiec 9 września, 14:00
Gladiator II Słoszewo 0-3 Borovia Czernice Borowe 9 września, 14:00
(wo)
Opia Opinogóra 1-1 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 9 września, 14:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą.
 
Borovia Czernice Borowe 1-4 Opia Opinogóra 16 września, 14:00
GKS Lipowiec 7-3 Gladiator II Słoszewo 16 września, 14:00
Jutrzenka Unieck 1-1 Neon Świercze 16 września, 15:00
Wkra Sochocin 3-4 Wkra Radzanów 16 września, 14:00
Gryf Kownaty Żędowe 3-1 Wkra Andzin 16 września, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Wkra Andzin.
 
Wkra Radzanów 3-1 Gryf Kownaty Żędowe 23 września, 14:00
Neon Świercze 5-1 Wkra Sochocin 23 września, 13:00
Gladiator II Słoszewo 3-3 Jutrzenka Unieck 23 września, 14:00
Opia Opinogóra 4-1 GKS Lipowiec 23 września, 15:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-1 Borovia Czernice Borowe 23 września, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Borovia Czernice Borowe.
 
GKS Lipowiec 2-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
Jutrzenka Unieck 1-2 Opia Opinogóra
Wkra Sochocin 1-1 Gladiator II Słoszewo
Gryf Kownaty Żędowe 1-4 Neon Świercze
Wkra Andzin 1-1 Wkra Radzanów 18 listopada, 12:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Wkra Radzanów.
 
Neon Świercze 2-1 Wkra Andzin
Gladiator II Słoszewo 2-3 Gryf Kownaty Żędowe
Opia Opinogóra 0-0 Wkra Sochocin
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 1-1 Jutrzenka Unieck
Borovia Czernice Borowe 2-1 GKS Lipowiec

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: GKS Lipowiec.
 
Jutrzenka Unieck 2-3 Borovia Czernice Borowe 14 października, 15:00
Wkra Sochocin 3-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 14 października, 14:00 (150)
Gryf Kownaty Żędowe 4-4 Opia Opinogóra 14 października, 15:00
Wkra Andzin 0-1 Gladiator II Słoszewo 14 października, 11:00
Wkra Radzanów 1-4 Neon Świercze 14 października, 15:30

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Neon Świercze.
 
Gladiator II Słoszewo 1-2 Wkra Radzanów 21 października, 14:00
w Arcelinie
Opia Opinogóra 2-0 Wkra Andzin 21 października, 12:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 1-1 Gryf Kownaty Żędowe 21 października, 14:00
Borovia Czernice Borowe 1-1 Wkra Sochocin 21 października, 13:00
GKS Lipowiec 3-2 Jutrzenka Unieck 21 października, 15:00
w Rumoce

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Jutrzenka Unieck.
 
Wkra Sochocin 1-4 GKS Lipowiec
Gryf Kownaty Żędowe 2-1 Borovia Czernice Borowe
w Obrębcu
Wkra Andzin 4-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
Wkra Radzanów 3-2 Opia Opinogóra
Neon Świercze 3-1 Gladiator II Słoszewo

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Pauza: Gladiator II Słoszewo.
 
Opia Opinogóra 2-0 Neon Świercze
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-1 Wkra Radzanów
Borovia Czernice Borowe 4-6 Wkra Andzin
GKS Lipowiec 1-4 Gryf Kownaty Żędowe
Jutrzenka Unieck 1-3 Wkra Sochocin

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pauza: Wkra Sochocin.
 
Gryf Kownaty Żędowe 2-0 Jutrzenka Unieck
w Ojrzeniu
Wkra Andzin 2-2 GKS Lipowiec
Wkra Radzanów 2-1 Borovia Czernice Borowe
Neon Świercze 7-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
Gladiator II Słoszewo 2-1 Opia Opinogóra

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Pauza: Opia Opinogóra.
 
Gladiator II Słoszewo 1-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
Neon Świercze 2-1 Borovia Czernice Borowe
Wkra Radzanów 1-3 GKS Lipowiec
Wkra Andzin 2-0 Jutrzenka Unieck
Gryf Kownaty Żędowe 1-1 Wkra Sochocin

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Pauza: Gryf Kownaty Żędowe.
 
Wkra Sochocin 0-4 Wkra Andzin
Jutrzenka Unieck 2-0 Wkra Radzanów
GKS Lipowiec 1-6 Neon Świercze
Borovia Czernice Borowe 3-1 Gladiator II Słoszewo
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 1-2 Opia Opinogóra

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Pauza: Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą.
 
Opia Opinogóra 3-2 Borovia Czernice Borowe
Gladiator II Słoszewo 3-0 GKS Lipowiec
Neon Świercze 2-7 Jutrzenka Unieck
Wkra Radzanów 4-2 Wkra Sochocin
Wkra Andzin 4-0 Gryf Kownaty Żędowe

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Pauza: Wkra Andzin.
 
Gryf Kownaty Żędowe 2-4 Wkra Radzanów
Wkra Sochocin 1-0 Neon Świercze (176)
Jutrzenka Unieck 2-2 Gladiator II Słoszewo
GKS Lipowiec 1-2 Opia Opinogóra
Borovia Czernice Borowe 1-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą

Kolejka 16 - 3-4 maja

Pauza: Borovia Czernice Borowe.
 
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 3-0 GKS Lipowiec
(wo)
Opia Opinogóra 2-1 Jutrzenka Unieck
Gladiator II Słoszewo 2-2 Wkra Sochocin
Neon Świercze 0-3 Gryf Kownaty Żędowe
Wkra Radzanów 0-0 Wkra Andzin

Kolejka 17 - 10-11 maja

Pauza: Wkra Radzanów.
 
Wkra Andzin 5-1 Neon Świercze
Gryf Kownaty Żędowe 6-2 Gladiator II Słoszewo
Wkra Sochocin 1-1 Opia Opinogóra (155)
Jutrzenka Unieck 1-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
GKS Lipowiec 4-7 Borovia Czernice Borowe

Kolejka 18 - 17-18 maja

Pauza: GKS Lipowiec.
 
Borovia Czernice Borowe 1-1 Jutrzenka Unieck
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-2 Wkra Sochocin
Opia Opinogóra 3-1 Gryf Kownaty Żędowe
Gladiator II Słoszewo 2-3 Wkra Andzin
Neon Świercze 3-4 Wkra Radzanów

Kolejka 19 - 24-25 maja

Pauza: Neon Świercze.
 
Wkra Radzanów 9-0 Gladiator II Słoszewo
Wkra Andzin 2-1 Opia Opinogóra
Gryf Kownaty Żędowe 2-1 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
Wkra Sochocin 2-3 Borovia Czernice Borowe
Jutrzenka Unieck 7-1 GKS Lipowiec

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Jutrzenka Unieck.
 
GKS Lipowiec 3-1 Wkra Sochocin
Borovia Czernice Borowe 1-3 Gryf Kownaty Żędowe
w Ojrzeniu
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-3 Wkra Andzin 30 maja, 18:00
Opia Opinogóra 2-3 Wkra Radzanów 4 czerwca, 18:00
Gladiator II Słoszewo 2-2 Neon Świercze

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

Pauza: Gladiator II Słoszewo.
 
Neon Świercze 1-3 Opia Opinogóra
Wkra Radzanów 3-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
Wkra Andzin 7-0 Borovia Czernice Borowe 8 czerwca, 14:00
Gryf Kownaty Żędowe 3-0 GKS Lipowiec
(wo)
goście nie dojechali
Wkra Sochocin 1-4 Jutrzenka Unieck

REKLAMA

Kolejka 22 - 14-15 czerwca

Pauza: Wkra Sochocin.
 
Jutrzenka Unieck 1-0 Gryf Kownaty Żędowe
GKS Lipowiec 0-3 Wkra Andzin
(wo)
gospodarze nie stawili się
Borovia Czernice Borowe 4-3 Wkra Radzanów
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 1-4 Neon Świercze
Opia Opinogóra 4-0 Gladiator II Słoszewo

Baraże o udział w klasie A (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa A 2007/2008 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2007/2008 (Ostrołęka)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas