[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

I runda - 15 sierpnia

Zimowit Rzeszów 2-0 Stal II Rzeszów 15 sierpnia, 17:30
Iskra Zgłobień 2-1 Czarni Czudec 15 sierpnia, 17:30
Olchovia Olchowa 0-3 Płomień Zagorzyce 15 sierpnia, 17:30
(wo)
drużyna gospodarzy nie została zgłoszona do rozgrywek
Polonia Hyżne 0-4 Dynovia Dynów 15 sierpnia, 17:30
GKS Niebylec 2-3 Wisłok Strzyżów 15 sierpnia, 17:30
Leśna Wólka Podleśna 7-6 Korona II Rzeszów 15 sierpnia, 17:30
pd.
Palkovia Palikówka 5-4 Dąb Kosina 15 sierpnia, 17:30
Tatyna Dylągówka 4-3 Sawa Sonina 15 sierpnia, 17:30
Astra Medynia Głogowska 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 15 sierpnia, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Kraczkowa - Wola Dalsza 15 sierpnia, 17:30
(wo)
obie drużyny wycofały się z rozgrywek
Świlczanka Świlcza 6-0 KS Stobierna 15 sierpnia, 17:30
Izolator II Boguchwała 1-2 Bratek Bratkowice 15 sierpnia, 17:30
LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 0-4 ŁKS Łańcut 15 sierpnia, 17:30
Wilga Widełka 3-0 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 15 sierpnia, 17:30
(wo)
goście nie przyjechali
LKS Hucina 3-2 Piast Wadowice Górne 15 sierpnia, 17:30
pd.
Andrex Brzyście - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 22 sierpnia, 17:30
wynik nieznany, awans Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Plon Kawęczyn 3-0 Gryf Mielec 22 sierpnia, 17:00
(wo)
Plon Kawęczyn - wolny los, goście wycofali się z rozgrywek
Wiśnia Trzciana 3-0 Smoczanka Mielec 15 sierpnia, 17:30
(wo)
Wiśnia Trzciana - wolny los, goście wycofali się z rozgrywek
LKS Góra Motyczna - Atut Podborze 15 sierpnia, 17:30
wynik nieznany, awans LKS Góra Motyczna

II runda - 5 września
Ikarus Tuszów Narodowy - wolny los

Wisłok Strzyżów 5-2 Błękitni Ropczyce 5 września, 16:00
Zimowit Rzeszów 2-0 Strug Tyczyn 19 września, 16:00
w pierwotym terminie nie odbył sie z powodu złego stanu boiska
Iskra Zgłobień 1-3 Elektrociepłownia Rzeszów 5 września, 16:00
Płomień Zagorzyce 3-2 KP Ropczyce 5 września, 16:00
Dynovia Dynów 6-1 LKS Hermanowa 5 września, 16:00
Leśna Wólka Podleśna 2-5 Jawor Krzemienica 5 września, 16:00
Palkovia Palikówka 1-3 Crasnovia Krasne 5 września, 16:00
Tatyna Dylągówka 5-5 Błażowianka Błażowa 5 września, 16:00
pd. k. 4-5
lub w karnych 5-6
Astra Medynia Głogowska 2-6 Włókniarz Rakszawa 5 września, 16:00
Świlczanka Świlcza 1-7 Jedność Niechobrz 5 września, 16:00
ŁKS Łańcut 4-2 Wisłok Dąbrówki 5 września, 16:00
Wilga Widełka 0-5 Bratek Bratkowice 5 września, 16:00
KS Zaczernie 5-1 Głogovia Głogów Małopolski 5 września, 16:00
Start Brzóza Stadnicka 1-7 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5 września, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 0-3 Strumyk Malawa 5 września, 16:00
Raniżovia Raniżów 0-2 Górnovia Górno 5 września, 16:00
LKS Hucina 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 września, 16:00
Wiśnia Trzciana 1-4 Start Wola Mielecka 5 września, 16:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 8-2 Sokół Malinie 5 września, 16:00
Plon Kawęczyn 0-5 Jutrzenka Ławnica 5 września, 16:00
Złotniczanka Złotniki 4-0 Dromader Chrząstów 5 września, 16:00
LKS Góra Motyczna 5-1 Chemik Pustków 5 września, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-4 Wisłok Wiśniowa 5 września, 16:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Czarnovia Czarna 5 września, 16:00
Czekaj Ropczyce 4-0 Strzelec Frysztak 5 września, 16:00
Jamnica Dulcza Wielka 0-4 LKS Nagoszyn 5 września, 16:00
LKS Jodłowa 2-5 Brzostowianka Brzostek 5 września, 16:00

III runda - 26 września
Radomyślanka Radomyśl Wielki - wolny los
Górnovia Górno - wolny los

Start Wola Mielecka 2-1 Jutrzenka Ławnica 26 września, 16:00
Ikarus Tuszów Narodowy 2-3 Złotniczanka Złotniki 26 września, 16:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-0 LKS Hucina 26 września, 16:00
pd. k. 5-6
Wisłok Strzyżów 0-1 Brzostowianka Brzostek 26 września, 16:00
Jedność Niechobrz 2-1 Wisłok Wiśniowa 26 września, 16:00
KS Zaczernie 3-6 Crasnovia Krasne 3 października
Jawor Krzemienica 2-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 26 września, 16:00
Dynovia Dynów 2-0 Błażowianka Błażowa 26 września, 16:00
pd.
Elektrociepłownia Rzeszów 3-0 Bratek Bratkowice 26 września, 16:00
ŁKS Łańcut 0-3 Włókniarz Rakszawa 26 września, 16:00
Czekaj Ropczyce 2-1 Płomień Zagorzyce 26 września, 16:00
LKS Góra Motyczna 0-6 LKS Nagoszyn 26 września, 16:00
Zimowit Rzeszów 2-1 Strumyk Malawa 26 września, 16:00

IV runda - 10 października

LKS Hucina 0-3 Start Wola Mielecka 10 października, 15:30
Bańka 35, 45, Stec 70
Dynovia Dynów 0-1 Elektrociepłownia Rzeszów 10 października, 15:30
Gierula 85 (s)
Czekaj Ropczyce 2-3 Lechia Sędziszów Małopolski 10 października, 15:30
Świątek 20, Rudny 36 - Duduś 20, Morawski 60, 80
LKS Nagoszyn 0-9 Igloopol Dębica 10 października, 15:30
Łukacz ?, ?, ?, ?, Macnar ?, Kucharski ?, Łanucha ?, Pisarek ?, nieznany ? (s)
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-8 Stal Mielec 10 października, 15:30
Porzuczek 13, 18, Czopko 19, Czarny 30, Pruchnik 32, Kędzior 47, 77, Popielarz 70
Brzostowianka Brzostek 1-4 Rzemieślnik Pilzno 10 października, 15:30
Wojdyła 80 - Mikulski 10, Wojciech Mędrek I 15, 25, Hajec 70
Jedność Niechobrz 2-0 Korona Rzeszów 9 października, 15:30
Pieniążek 50, Micał 90
Złotniczanka Złotniki 2-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 10 października, 15:30
pd. k. 3-2
Foltak 60, Krężel 90 - Wróblewski 10, Jamróz 82
Górnovia Górno 4-2 Zryw Dzikowiec 10 października, 15:30
Kuduk ?, ?, ?, Tereba ? - nieznany ?, ?
Włókniarz Rakszawa 2-3 Pogoń Leżajsk 10 października, 15:30
Sobuś 80, Górka 86 - Bujniak 23, Kaszowski 38, Kowalczyk 76
Crasnovia Krasne 2-1 Izolator Boguchwała 10 października, 15:30
nieznany ?, ? - Skrabucha 90
Zimowit Rzeszów 2-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17 października, 15:30
Machnica 52, Cyrek 68 - Kulpa 35, Gdański 40, W.Słysz 70

V runda - 24 października
Elektrociepłownia Rzeszów - wolny los

Jedność Niechobrz 1-2 Resovia 24 października, 15:00
Bekierski 65 - Przybyła 40, Mazurkiewicz 53
Start Wola Mielecka 1-6 Stal Mielec 24 października, 15:00 (100)
Lasek 42 - Sedlaczek 1, 39, 80, Kędzior 55, Domański 65, Ryguła 86
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Igloopol Dębica 24 października, 15:00
Hajec 20, Wojciech Mędrek I 36, 60
w Strzegocicach
Górnovia Górno 2-2 Pogoń Leżajsk 31 października, 14:30
pd. k. 2-4
Staroń ?, Partyka ? - Dejnaka ?, Kaszowski ?
Złotniczanka Złotniki 4-7 Wisłoka Dębica 24 października, 15:00
Foltak 3, 42, Padykuła 17, Bieszczad 27 (s) - Koczot 31, Mateusz Wolański 63, 66, 83, Kalita 73, Mariusz Wolański 73, Wolak 89
Crasnovia Krasne 2-4 Stal Rzeszów 24 października, 15:00
Górak 37, Skiba 60 - Damian Wolański 35, 83, Pęgiel 55, Wójcik 74
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski 24 października, 15:00
pd.
Hader 60, Kulpa 100 - Nowak 75

1/4 finału - 8 marca
W pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) mecze zostały odwołane ze względu na trudne warunki atmosferyczne.

Stal Mielec 0-1 Stal Rzeszów 8 marca, 15:00 (1000)
Szymański 55
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Wisłoka Dębica 8 marca, 15:00 (300)
Mitek 20 - Bielatowicz 30, Michał Wolański 90
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4-6 Pogoń Leżajsk 8 marca, 15:00
Hader ?, ?, E.Słysz ?, Gdański ? - Dejnaka ?, ?, ?, Kędzierski ?, Szmuc ?, Błotni ?
Elektrociepłownia Rzeszów 0-3 Resovia
(wo)
gospodarze nie posiadają boiska

1/2 finału - 9 kwietnia

Resovia 3-2 Stal Rzeszów 9 kwietnia, 16:00 (2500)
pd.
Mazurkiewicz 17, 90 (k), Mościński 94 - Kloc 27, Majda 46
Pogoń Leżajsk 1-1 Wisłoka Dębica 9 kwietnia, 16:00 (150)
pd. k. 6-7
Dejnaka 46 - Mateusz Wolański 30

Finał - 7 maja

Resovia 3-0 Wisłoka Dębica 7 maja, 17:00 (500)
Białek 39, Mazurkiewicz 44, Dydo 64 (s)
w Rzeszowie

Puchar Polski 2007/2008 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2007/2008 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2007/2008 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas