[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Jelenia Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Radostów 24 59 19 2 3 111-36 10 2 0 61-15 9 0 3 50-21
2.  Kwisa Mroczkowice 24 58 18 4 2 99-30 10 2 0 61-12 8 2 2 38-18
3.  Juvenia Rybnica 24 49 16 1 7 101-48 10 0 2 57-20 6 1 5 44-28
4.  LZS Zaręba 24 47 15 2 7 86-40 10 0 2 64-18 5 2 5 22-22 2 3 1 0 1 2-2
5.  Pogoń Wleń 24 47 15 2 7 69-43 10 1 1 43-16 5 1 6 26-27 2 3 1 0 1 2-2
6.  LZS Radogoszcz 24 40 12 4 8 73-38 8 1 3 42-10 4 3 5 31-28
7.  LKS Świecie 24 35 10 5 9 95-55 8 0 4 68-20 2 5 5 27-35
8.  LZS Kościelnik 24 30 9 3 12 45-51 5 2 5 29-22 4 1 7 16-29
9.  Lechia Piechowice 24 26 7 5 12 34-72 4 4 4 17-22 3 1 8 17-50
10.  LZS Henryków 24 22 7 1 16 47-99 3 1 8 23-35 4 0 8 24-64
11.  LZS Płóczki Dolne 24 18 6 0 18 43-93 6 0 6 33-41 0 0 12 10-52
12.  Zryw Ubocze 24 13 4 1 19 35-72 3 1 8 22-27 1 0 11 13-45
13.  Promień Grudza 24 8 2 2 20 33-194 2 2 8 25-68 0 0 12 8-126

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Radostów    3-3 7-5 2-1 3-2 3-0 1-1 9-0 3-0* 3-2 8-0 8-1 11-0 
 2 Kwisa Mroczkowice3-1     3-1 2-2 6-2 2-2 4-2 2-0 7-1 14-1 4-0 2-0 12-0 
 3 Juvenia Rybnica1-3 2-3     6-2 4-1 5-3 4-1 3-1 3-1 6-1 5-1 3-1 15-2 
 4 LZS Zaręba3-9 2-0 4-2     1-0 3-1 1-3 2-0 14-0 7-1 2-1 3-1 22-0 
 5 Pogoń Wleń2-1 2-2 4-3 2-1     0-4 9-3 4-1 3-0* 5-1 4-0 3-0* 5-0 
 6 LZS Radogoszcz1-2 1-2 6-1 1-1 3-1     7-0 2-0 0-1 3-1 5-0 1-0 12-1 
 7 LKS Świecie6-3 3-4 0-3 3-0 2-3 2-1     1-2 11-1 13-1 3-1 4-1 20-0 
 8 LZS Kościelnik2-4 0-1 0-2 0-1 1-4 4-4 2-2     2-1 8-1 4-1 2-1 4-0 
 9 Lechia Piechowice1-3 1-0 0-3 0-4 0-0 2-2 2-2 3-3     1-5 2-0 3-0* 2-0 
 10 LZS Henryków0-3 0-3 2-5 0-2 1-3 1-4 1-1 2-0 1-5     4-2 2-3 9-4 
 11 LZS Płóczki Dolne1-5 2-7 1-10 3-1 2-1 3-0* 1-10 0-1 2-0 2-3     9-3 7-0 
 12 Zryw Ubocze0-1 1-2 1-1 1-4 3-4 1-4 2-1 0-2 0-3* 1-2 5-2     7-1 
 13 Promień Grudza1-15 1-11 0-8 2-3 1-5 2-6 1-1 1-6 4-4 1-5 6-2 5-2     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Pauza: Promień Grudza.
 
Zryw Ubocze 0-3 Lechia Piechowice
(wo)
LZS Kościelnik 1-4 Pogoń Wleń
LZS Płóczki Dolne 1-10 Juvenia Rybnica
LZS Henryków 1-1 LKS Świecie
LZS Zaręba 3-9 LZS Radostów
LZS Radogoszcz 1-2 Kwisa Mroczkowice

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Pauza: Kwisa Mroczkowice.
 
LZS Radostów 3-0 LZS Radogoszcz
LKS Świecie 3-0 LZS Zaręba
Juvenia Rybnica 6-1 LZS Henryków
Pogoń Wleń 4-0 LZS Płóczki Dolne
Lechia Piechowice 3-3 LZS Kościelnik
Promień Grudza 5-2 Zryw Ubocze

Kolejka 3 - 2 września

Pauza: Zryw Ubocze.
 
LZS Kościelnik 4-0 Promień Grudza
LZS Płóczki Dolne 2-0 Lechia Piechowice
LZS Henryków 1-3 Pogoń Wleń
LZS Zaręba 4-2 Juvenia Rybnica
LZS Radogoszcz 7-0 LKS Świecie
Kwisa Mroczkowice 3-1 LZS Radostów

Kolejka 4 - 5 września

Pauza: LZS Radostów.
 
LKS Świecie 3-4 Kwisa Mroczkowice
Juvenia Rybnica 5-3 LZS Radogoszcz
przerwany w 85. minucie przy stanie 5-3; zatwierdzony wynik z boiska
Pogoń Wleń 2-1 LZS Zaręba
Lechia Piechowice 1-5 LZS Henryków
Promień Grudza 6-2 LZS Płóczki Dolne
Zryw Ubocze 0-2 LZS Kościelnik

Kolejka 5 - 9 września

Pauza: LZS Kościelnik.
 
LZS Płóczki Dolne 9-3 Zryw Ubocze
LZS Henryków 9-4 Promień Grudza
LZS Zaręba 14-0 Lechia Piechowice
LZS Radogoszcz 3-1 Pogoń Wleń
Kwisa Mroczkowice 3-1 Juvenia Rybnica
LZS Radostów 1-1 LKS Świecie

Kolejka 6 - 16 września

Pauza: LKS Świecie.
 
Juvenia Rybnica 1-3 LZS Radostów
Pogoń Wleń 2-2 Kwisa Mroczkowice
Lechia Piechowice 2-2 LZS Radogoszcz
Promień Grudza 2-3 LZS Zaręba
Zryw Ubocze 1-2 LZS Henryków
LZS Kościelnik 4-1 LZS Płóczki Dolne

Kolejka 7 - 23 września

Pauza: LZS Płóczki Dolne.
 
LZS Henryków 2-0 LZS Kościelnik
LZS Zaręba 3-1 Zryw Ubocze
LZS Radogoszcz 12-1 Promień Grudza
Kwisa Mroczkowice 7-1 Lechia Piechowice
LZS Radostów 3-2 Pogoń Wleń
LKS Świecie 0-3 Juvenia Rybnica

Kolejka 8 - 30 września

Pauza: Juvenia Rybnica.
 
Pogoń Wleń 9-3 LKS Świecie
Lechia Piechowice 1-3 LZS Radostów
Promień Grudza 1-11 Kwisa Mroczkowice
Zryw Ubocze 1-4 LZS Radogoszcz
LZS Kościelnik 0-1 LZS Zaręba
LZS Płóczki Dolne 2-3 LZS Henryków

Kolejka 9 - 7 października

Pauza: LZS Henryków.
 
LZS Zaręba 2-1 LZS Płóczki Dolne
LZS Radogoszcz 2-0 LZS Kościelnik
Kwisa Mroczkowice 2-0 Zryw Ubocze
LZS Radostów 11-0 Promień Grudza
LKS Świecie 11-1 Lechia Piechowice
Juvenia Rybnica 4-1 Pogoń Wleń

Kolejka 10 - 14 października

Pauza: Pogoń Wleń.
 
Lechia Piechowice 0-3 Juvenia Rybnica
Promień Grudza 1-1 LKS Świecie
Zryw Ubocze 0-1 LZS Radostów
LZS Kościelnik 0-1 Kwisa Mroczkowice
LZS Płóczki Dolne 3-0 LZS Radogoszcz
(wo)
na boisku 1-4, gra nieuprawnionego zawodnika
LZS Henryków 0-2 LZS Zaręba

Kolejka 11 - 21 października

Pauza: LZS Zaręba.
 
LZS Radogoszcz 3-1 LZS Henryków
Kwisa Mroczkowice 4-0 LZS Płóczki Dolne
LZS Radostów 9-0 LZS Kościelnik
LKS Świecie 4-1 Zryw Ubocze
Juvenia Rybnica 15-2 Promień Grudza
Pogoń Wleń 3-0 Lechia Piechowice
(wo)

Kolejka 12 - 28 października

Pauza: Lechia Piechowice.
 
Promień Grudza 1-5 Pogoń Wleń
Zryw Ubocze 1-1 Juvenia Rybnica
LZS Kościelnik 2-2 LKS Świecie
LZS Płóczki Dolne 1-5 LZS Radostów
LZS Henryków 0-3 Kwisa Mroczkowice
LZS Zaręba 3-1 LZS Radogoszcz

Kolejka 13 - 4 listopada

Pauza: LZS Radogoszcz.
 
Kwisa Mroczkowice 2-2 LZS Zaręba
LZS Radostów 3-2 LZS Henryków
LKS Świecie 3-1 LZS Płóczki Dolne
Juvenia Rybnica 3-1 LZS Kościelnik
Pogoń Wleń 3-0 Zryw Ubocze
(wo)
Lechia Piechowice 2-0 Promień Grudza

Kolejka 14 - 30 marca

Pauza: Promień Grudza.
 
Lechia Piechowice 3-0 Zryw Ubocze
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Wleń 4-1 LZS Kościelnik
Juvenia Rybnica 5-1 LZS Płóczki Dolne
LKS Świecie 13-1 LZS Henryków
LZS Radostów 2-1 LZS Zaręba
Kwisa Mroczkowice 2-2 LZS Radogoszcz

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Pauza: Kwisa Mroczkowice.
 
LZS Radogoszcz 1-2 LZS Radostów
LZS Zaręba 1-3 LKS Świecie
LZS Henryków 2-5 Juvenia Rybnica
LZS Płóczki Dolne 2-1 Pogoń Wleń
LZS Kościelnik 2-1 Lechia Piechowice
Zryw Ubocze 7-1 Promień Grudza

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Pauza: Zryw Ubocze.
 
Promień Grudza 1-6 LZS Kościelnik
Lechia Piechowice 2-0 LZS Płóczki Dolne
Pogoń Wleń 5-1 LZS Henryków
Juvenia Rybnica 6-2 LZS Zaręba
LKS Świecie 2-1 LZS Radogoszcz
LZS Radostów 3-3 Kwisa Mroczkowice

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Pauza: LZS Radostów.
 
Kwisa Mroczkowice 4-2 LKS Świecie
LZS Radogoszcz 6-1 Juvenia Rybnica
LZS Zaręba 1-0 Pogoń Wleń
LZS Henryków 1-5 Lechia Piechowice
LZS Płóczki Dolne 7-0 Promień Grudza
LZS Kościelnik 2-1 Zryw Ubocze

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Pauza: LZS Kościelnik.
 
Zryw Ubocze 5-2 LZS Płóczki Dolne
Promień Grudza 1-5 LZS Henryków
Lechia Piechowice 0-4 LZS Zaręba
Pogoń Wleń 0-4 LZS Radogoszcz
Juvenia Rybnica 2-3 Kwisa Mroczkowice
LKS Świecie 6-3 LZS Radostów

Kolejka 19 - 4 maja

Pauza: LKS Świecie.
 
LZS Radostów 7-5 Juvenia Rybnica
Kwisa Mroczkowice 6-2 Pogoń Wleń
LZS Radogoszcz 0-1 Lechia Piechowice
LZS Zaręba 22-0 Promień Grudza
LZS Henryków 2-3 Zryw Ubocze
LZS Płóczki Dolne 0-1 LZS Kościelnik

Kolejka 20 - 7 maja

Pauza: LZS Płóczki Dolne.
 
LZS Kościelnik 8-1 LZS Henryków
Zryw Ubocze 1-4 LZS Zaręba
Promień Grudza 2-6 LZS Radogoszcz
Lechia Piechowice 1-0 Kwisa Mroczkowice
Pogoń Wleń 2-1 LZS Radostów
Juvenia Rybnica 4-1 LKS Świecie

Kolejka 21 - 11 maja

Pauza: Juvenia Rybnica.
 
LKS Świecie 2-3 Pogoń Wleń
LZS Radostów 3-0 Lechia Piechowice
(wo)
goście nie przyjechali
Kwisa Mroczkowice 12-0 Promień Grudza
LZS Radogoszcz 1-0 Zryw Ubocze
LZS Zaręba 2-0 LZS Kościelnik
LZS Henryków 4-2 LZS Płóczki Dolne

Kolejka 22 - 18 maja

Pauza: LZS Henryków.
 
LZS Płóczki Dolne 3-1 LZS Zaręba
LZS Kościelnik 4-4 LZS Radogoszcz
Zryw Ubocze 1-2 Kwisa Mroczkowice
Promień Grudza 1-15 LZS Radostów
Lechia Piechowice 2-2 LKS Świecie
Pogoń Wleń 4-3 Juvenia Rybnica

Kolejka 23 - 25 maja

Pauza: Pogoń Wleń.
 
Juvenia Rybnica 3-1 Lechia Piechowice
LKS Świecie 20-0 Promień Grudza
LZS Radostów 8-1 Zryw Ubocze
Kwisa Mroczkowice 2-0 LZS Kościelnik
LZS Radogoszcz 5-0 LZS Płóczki Dolne
LZS Zaręba 7-1 LZS Henryków

Kolejka 24 - 1 czerwca

Pauza: LZS Zaręba.
 
LZS Henryków 1-4 LZS Radogoszcz
LZS Płóczki Dolne 2-7 Kwisa Mroczkowice
LZS Kościelnik 2-4 LZS Radostów
Zryw Ubocze 2-1 LKS Świecie
Promień Grudza 0-8 Juvenia Rybnica
Lechia Piechowice 0-0 Pogoń Wleń

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Lechia Piechowice.
 
Pogoń Wleń 5-0 Promień Grudza
Juvenia Rybnica 3-1 Zryw Ubocze
LKS Świecie 1-2 LZS Kościelnik
LZS Radostów 8-0 LZS Płóczki Dolne
Kwisa Mroczkowice 14-1 LZS Henryków
LZS Radogoszcz 1-1 LZS Zaręba

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: LZS Radogoszcz.
 
LZS Zaręba 2-0 Kwisa Mroczkowice
LZS Henryków 0-3 LZS Radostów
LZS Płóczki Dolne 1-10 LKS Świecie
LZS Kościelnik 0-2 Juvenia Rybnica
Zryw Ubocze 3-4 Pogoń Wleń
Promień Grudza 4-4 Lechia Piechowice

Klasa A 2007/2008 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2007/2008 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2007/2008 (Jelenia Góra III)

Klasa B 2007/2008 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2007/2008 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2007/2008 (Jelenia Góra IV)
Klasa B 2007/2008 (Jelenia Góra V)
Klasa B 2007/2008 (Jelenia Góra VI)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas