[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Koszalin

I runda - 5 sierpnia
Lech Czaplinek - wolny los

Contra Rusinowo 0-8 Gwardia Koszalin 5 sierpnia, 15:00
Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-2 Darłovia Darłowo 5 sierpnia, 15:00
Tęcza Sławno 0-3 Wiekowianka Wiekowo 5 sierpnia, 15:00
(wo)
Victoria II Sianów 1-4 Błękitni Stary Jarosław 5 sierpnia, 15:00
Radew Białogórzyno 1-3 Gryf Polanów 5 sierpnia, 15:00
Arkadia Malechowo 3-0 Piast Drzonowo 5 sierpnia, 15:00
Huragan Kępino 2-5 Jantar Siemyśl 5 sierpnia, 15:00
Konsorcjum Białogard 4-1 Płomień Myślino 5 sierpnia, 15:00
Płomień Jeżyczki 4-2 Wybrzeże Biesiekierz 5 sierpnia, 15:00
Grom Świelino 0-2 Leśnik/Rossa Manowo 5 sierpnia, 15:00
Drawa II/Orzeł Gudowo 0-5 Sokół Karlino 5 sierpnia, 15:00
Passat Bukowo Morskie 4-0 Zefir Wyszewo 5 sierpnia, 15:00
Parsęta Rościęcino 0-9 Zryw Kretomino 5 sierpnia, 15:00
Drzewiarz Krosino 0-7 Mechanik Bobolice 5 sierpnia, 15:00
Wicher Rąbino - Rasel Dygowo 8 sierpnia, 15:00
wynik nieznany - awansował Wicher Rąbino
Saturn Mielno 5-3 Żaki 94 Kołobrzeg 5 sierpnia, 15:00
Jantar II Charzyno 1-3 Pomorzanin Sławoborze 5 sierpnia, 15:00
Lider Biały Bór 1-5 Orzeł Łubowo 5 sierpnia, 15:00
Bricomarché Radacz 2-0 Głaz Tychowo 5 sierpnia, 15:00
Iskra Białogard 3-0 Darzbór II Szczecinek 5 sierpnia, 15:00
(wo)
Wielim Szczecinek 4-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 5 sierpnia, 15:00
Grom Giżyno 3-0 LZS Karsibór 5 sierpnia, 15:00
(wo)
Kopanik Lubno 2-3 Calisia Kalisz Pomorski 5 sierpnia, 15:00
Żaki 2000 Gmina Świdwin 4-1 Drzewiarz Świerczyna 5 sierpnia, 15:00
Jedność Tuczno 0-8 Orzeł Wałcz 5 sierpnia, 15:00
Pamet Świdwin 0-3 Zawisza Grzmiąca 5 sierpnia, 15:00
Unia Bralin 2-3 Spójnia Świdwin 5 sierpnia, 15:00
Hubertus Biały Bór 2-2 Błonie Barwice 5 sierpnia, 15:00
pd. k. 4-5
Pogoń Połczyn Zdrój 4-0 Bałtyk Koszalin 5 sierpnia, 15:00
Salos Czaplinek 5-2 Olimp Złocieniec 5 sierpnia, 15:00
Wiarus Żółtnica 2-7 Drawa Drawsko Pomorskie 5 sierpnia, 15:00

II runda - 22 sierpnia

Pogoń Połczyn Zdrój 0-1 Kotwica Kołobrzeg 21 sierpnia, 17:00
Arkadia Malechowo 3-0 Astra Ustronie Morskie 22 sierpnia, 17:00
Sokół Karlino 3-3 Sława Sławno 22 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
Calisia Kalisz Pomorski 1-6 Darzbór Szczecinek 22 sierpnia, 17:00
Iskra Białogard 0-7 Victoria Sianów 22 sierpnia, 17:00

III runda - 12 września

Błękitni Stary Jarosław 1-3 Wiekowianka Wiekowo 12 września, 17:00
pd.
Saturn Mielno 3-0 Zryw Kretomino 12 września, 16:30
Salos II Lech Czaplinek 0-9 Kotwica Kołobrzeg 12 września, 17:00
Wicher Rąbino 2-2 Zawisza Grzmiąca 12 września, 17:00
pd. k. 4-2
Spójnia Świdwin 0-5 Lech Czaplinek 12 września, 17:00
Błonie Barwice 2-5 Darzbór Szczecinek 12 września, 17:00
Orzeł Łubowo 0-3 Victoria Sianów 12 września, 17:00
Grom Giżyno 3-2 Żaki 2000 Gmina Świdwin 12 września, 17:00
Bricomarché Radacz 1-6 Arkadia Malechowo 12 września, 17:00
Konsorcjum Białogard 5-3 Pomorzanin Sławoborze 12 września, 17:00
Jantar Siemyśl 0-3 Gwardia Koszalin 12 września, 17:00
Gryf Polanów 3-1 Sława Sławno 12 września, 16:30
Darłovia Darłowo 2-3 Leśnik/Rossa Manowo 12 września, 17:00
Orzeł Wałcz 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 12 września, 17:00
Płomień Jeżyczki 3-0 Passat Bukowo Morskie 12 września, 17:00
Wielim Szczecinek 4-2 Mechanik Bobolice 12 września, 17:00

1/8 finału - 3 października

Konsorcjum Białogard 1-0 Leśnik/Rossa Manowo 3 października, 16:00
Saturn Mielno 3-5 Victoria Sianów 3 października, 16:00
Orzeł Wałcz 1-0 Darzbór Szczecinek 3 października, 16:00
Arkadia Malechowo 0-1 Kotwica Kołobrzeg 3 października, 16:00
Wicher Rąbino 2-3 Wielim Szczecinek 3 października, 16:00
Płomień Jeżyczki 0-2 Wiekowianka Wiekowo 3 października, 16:00
Grom Giżyno 0-2 Lech Czaplinek 9 października, 16:00
Gryf Polanów 0-1 Gwardia Koszalin 25 września, 16:00
pd.
rozegrany awansem

1/4 finału - 16 kwietnia

Konsorcjum Białogard 1-7 Victoria Sianów 16 kwietnia, 16:30
Dziemianko ? - Mural ?, ?, ?, Ogrodowczyk ?, ?, ?, ?
Wielim Szczecinek 1-2 Wiekowianka Wiekowo 16 kwietnia, 16:30
pd.
Spryszyński 53 - Gogół 80, Szmajdziak 113
Gwardia Koszalin 4-1 Lech Czaplinek 9 marca, 14:30
Piszko ?, Ignaszewski ?, Kosiarski ?, Grodzicki ? - nieznany ?
Orzeł Wałcz 0-3 Kotwica Kołobrzeg 16 kwietnia, 16:30
(wo)
gospodarze nie zapewnili boiska

1/2 finału - 28 maja

Wiekowianka Wiekowo 2-0 Victoria Sianów 28 maja
Lipski 15, Sorbian 65 (k)
Gwardia Koszalin 0-4 Kotwica Kołobrzeg 28 maja, 17:00 (2100)
Misztal 20, Ł.Małkowski 35, Starećkyj 59, Benkowski 68

Finał - 4 czerwca

Kotwica Kołobrzeg 3-1 Wiekowianka Wiekowo 4 czerwca, 18:00
Jackiewicz 3 (k), Teśman 21, Korolczuk 80 - Kapała 25
w Kołobrzegu

Puchar Polski 2007/2008 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Zachodniopomorski ZPN - Szczecin)

Puchar Polski 2007/2008 (Zachodniopomorski ZPN - Koszalin - Białogard)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas