[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 22 lipca
Leskowiec Rzyki - wolny los.

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-0 Leńczanka Leńcze
k. 6-5
Olimpia Zebrzydowice 2-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zryw Lanckorona 1-3 Chełm Stryszów
Żarek Stronie 5-0 Burza Zakrzów
Filkówka Barwałd Średni 3-2 Jubilat Izdebnik
Orzeł Wieprz 1-2 Czarni Koziniec
Orzeł Ryczów 3-1 Astra Spytkowice
Amator Babica 1-3 Halny Andrychów
Dąb Tomice 1-0 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 1-6 Wisła Łączany
LKS Bieńkówka 1-2 Tempo Białka
KS Bystra (k. Wadowic) 3-5 Świt Osielec
Przełęcz Kossowa 1-1 Gród Grodzisko
k. 3-1
Huragan Inwałd 1-3 Skawa Jaroszowice
Łysa Góra Zawadka 0-0 Sosnowianka Stanisław Dolny
k. 4-2
Dąb Paszkówka 5-0 Płomień Sosnowice
Wikliniarz Woźniki 2-7 Borowik Bachowice
Grom Grzechynia 1-0 Huragan Skawica
Watra Zawoja 3-0 Lachy Lachowice
(wo)
Żuraw Krzeszów 5-1 Spartak Skawce
Skawa Witanowice 1-4 Burza Roczyny

II runda - 29 lipca

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-3 Żarek Stronie
Łysa Góra Zawadka 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Filkówka Barwałd Średni 2-4 Chełm Stryszów
Dąb Paszkówka 3-2 Borowik Bachowice
Przełęcz Kossowa 1-2 Wisła Łączany
Dąb Tomice 0-2 Skawa Jaroszowice
Halny Andrychów 2-4 Czarni Koziniec
Orzeł Ryczów 1-1 Burza Roczyny
k. 5-3
Grom Grzechynia 1-0 Żuraw Krzeszów
Tempo Białka 2-1 Watra Zawoja
Świt Osielec 1-1 Leskowiec Rzyki
k. 5-4

III runda - 5 sierpnia
Dąb Paszkówka - wolny los

Łysa Góra Zawadka 1-1 Żarek Stronie
k. 3-1
Wisła Łączany 7-2 Chełm Stryszów
Skawa Jaroszowice 2-0 Czarni Koziniec
Grom Grzechynia 1-0 Orzeł Ryczów
Świt Osielec 1-0 Tempo Białka

IV runda - 22 sierpnia
Do gry dołączyły drużyny z IV, V ligi oraz ligi okręgowej.

Cedron Brody 4-6 Beskid Andrychów
Wisła Łączany 6-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 29 sierpnia
Skawa Jaroszowice 0-4 Skawa Wadowice
Grom Grzechynia 1-3 Halniak Maków Podhalański
Świt Osielec 3-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 29 sierpnia
Dąb Paszkówka 1-1 Sokół Przytkowice
k. 3-4
Łysa Góra Zawadka 1-1 Iskra Klecza Dolna
k. 3-4
Garbarz Zembrzyce 5-0 Olimpia Chocznia

V runda - 11 listopada

Iskra Klecza Dolna 0-3 Beskid Andrychów
(wo)
Wisła Łączany 3-1 Garbarz Zembrzyce
Sokół Przytkowice 0-2 Skawa Wadowice
Świt Osielec 1-6 Halniak Maków Podhalański

1/2 finału - 8-9 marca

Halniak Maków Podhalański 1-4 Beskid Andrychów 8 marca, 14:00 (200)
Goryl 42 - Knapik 22, 24, 62, 73 (k)
Wisła Łączany 0-3 Skawa Wadowice 9 marca, 11:00
Praciak 25, Gałuszka 60, Jurzak 86

Finał - 21 maja

Skawa Wadowice 0-2 Beskid Andrychów 21 maja, 17:00 (400)
Derek 35, Knapik 41
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 16:00) odwołany; w Wadowicach

Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas