[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2007/2008
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS Wrocław 20 50 16 2 2 55-8 8 0 2 30-6 8 2 0 25-2
2.  Medyk Konin 20 47 15 2 3 59-16 6 2 2 23-5 9 0 1 36-11
3.  Unia Racibórz 20 34 10 4 6 33-28 4 2 4 15-19 6 2 2 18-9
4.  Gol Częstochowa 20 22 7 1 12 40-48 3 0 7 16-28 4 1 5 24-20
5.  AZS PWSZ Biała Podlaska 20 12 3 3 14 13-49 1 3 6 6-19 2 0 8 7-30
6.  Czarni Sosnowiec 20 8 2 2 16 12-63 1 0 9 5-40 1 2 7 7-23

 1  2  3  4  5  6 
 1 AZS Wrocław    3-1 
1-2 
1-0 
4-0 
2-0 
5-0 
4-0 
6-0 
0-3* 
4-0 
 2 Medyk Konin0-1 
0-0 
    0-0 
0-1 
7-0 
3-1 
4-2 
2-0 
2-0 
5-0 
 3 Unia Racibórz0-2 
0-3 
1-3 
2-6 
    2-2 
1-0 
4-0 
3-2 
0-0 
2-1 
 4 Gol Częstochowa1-6 
0-3 
2-3 
0-8 
0-3 
0-1 
    5-0 
0-1 
4-0 
4-3 
 5 AZS PWSZ Biała Podlaska0-0 
1-2 
1-4 
1-2 
1-1 
0-4 
0-2 
0-4 
    0-0 
2-0 
 6 Czarni Sosnowiec0-7 
0-1 
0-2 
0-5 
1-2 
2-6 
0-11 
0-4 
1-0 
1-2 
    

Kolejka 1 - 1-2 września

AZS Wrocław 0-3 Czarni Sosnowiec 1 września, 14:00
(wo)
Karolina Bochra 8, 64, Magdalena Mleczko 38, Dominika Maciaszczyk 48, Anna Tymińska 69, Anna Żelazko 70, Alicja Pawlak 80, Patrycja Pożerska 87
na boisku 8-0, w drużynie AZS-u grały nieuprawnione zawodniczki
AZS PWSZ Biała Podlaska 0-2 Gol Częstochowa 2 września, 12:00
Marta Otrębska 64, Agnieszka Winczo 67
Unia Racibórz 1-3 Medyk Konin 2 września, 12:00
Paulina Rytwińska 49 - Anna Gawrońska 5, Agata Tarczyńska 25, 72

Kolejka 2 - 8-9 września

Czarni Sosnowiec 0-2 Medyk Konin 8 września, 16:30
Agata Tarczyńska 28, Anna Gawrońska 44
Gol Częstochowa 0-3 Unia Racibórz 8 września, 15:00
Patrycja Rżany 12, Anna Sznyrowska 16, 89
AZS Wrocław 4-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 8 września, 14:00
Karolina Bochra 14, 63, Anna Żelazko 36, Ewa Żyła 44

Kolejka 3 - 15-16 września

AZS PWSZ Biała Podlaska 0-0 Czarni Sosnowiec 16 września, 14:00
Unia Racibórz 0-2 AZS Wrocław 15 września
Patrycja Pożerska 39, Ewa Żyła 60
Medyk Konin 7-0 Gol Częstochowa 15 września, 13:00
Anna Królikowska 1, Agata Tarczyńska 14, Anna Gawrońska 19 (k), 53, 64, Karolina Wiśniewska 25, Natalia Chudzik 67

Kolejka 4 - 22-23 września

Czarni Sosnowiec 0-11 Gol Częstochowa 22 września, 16:00
Lilianna Gibek 12, 90, Marta Otrębska 19, 31, 36, 75, Natalia Golasowska 42, Marta Stobba 68, 81, Aleksandra Jędrak 80, 88
AZS Wrocław 3-1 Medyk Konin 23 września, 14:00
Agnieszka Karcz 36, Patrycja Pożerska 43, Anna Żelazko 78 (k) - Anna Gawrońska 62
AZS PWSZ Biała Podlaska 1-1 Unia Racibórz 23 września, 14:00
Teresa Kaczerewska 48 - Patrycja Wiśniewska 37

Kolejka 5 - 6-7 października

Unia Racibórz 0-0 Czarni Sosnowiec 6 października, 15:00
Medyk Konin 4-2 AZS PWSZ Biała Podlaska 6 października, 11:00
Anna Gawrońska 45, 50, Natalia Chudzik 62, 84 - Paulina Krawczak 35, Aleksandra Sosnowska 67
Gol Częstochowa 1-6 AZS Wrocław 7 października, 15:00
Agnieszka Winczo 35 - Joanna Skaszczyk 1 (s), Anna Tymińska 15, Karolina Bochra 40, 84, Anna Żelazko 60, Marta Świdrowska 73

Kolejka 6 - 13-14 października

Czarni Sosnowiec 0-7 AZS Wrocław 14 października, 11:00
Karolina Bochra 16, 43, 77, Anna Żelazko 60, 73, Emilia Bezdziecka 65, Patrycja Pożerska 66
Gol Częstochowa 5-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 14 października, 14:00
Marta Otrębska 9, 70, Natalia Golasowska 49, Lilianna Gibek 72, Marta Stobba 78
Medyk Konin 0-0 Unia Racibórz 13 października, 11:00

Kolejka 7 - 20-21 października

Medyk Konin 2-0 Czarni Sosnowiec
Anna Gawrońska 74, Magdalena Mateńko 82
Unia Racibórz 2-2 Gol Częstochowa
Anna Sznyrowska 60, 89 - Marta Stobba 75, Marta Otrębska 90
AZS PWSZ Biała Podlaska 0-0 AZS Wrocław 21 października, 14:00

Kolejka 8 - 27-28 października

Czarni Sosnowiec 1-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 28 października, 11:00
Patrycja Luty 63
AZS Wrocław 1-0 Unia Racibórz 27 października, 14:00
Karolina Bochra 76
Gol Częstochowa 2-3 Medyk Konin 28 października, 13:30
Agnieszka Winczo 74, Patrycja Jackowska 85 - Agata Tarczyńska 26, 70, Agata Mańczyńska 44

Kolejka 9 - 3-4 listopada

Gol Częstochowa 4-0 Czarni Sosnowiec 3 listopada, 13:00
Lilianna Gibek 38, Marta Otrębska 55, 70, Joanna Operskalska 88
Medyk Konin 0-1 AZS Wrocław 3 listopada, 11:00
Anna Żelazko 87 (k)
Unia Racibórz 4-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 3 listopada, 13:30
Patrycja Wiśniewska 30, Anna Sznyrowska 44, Marta Sęga 68 (k), 89 (k)

Kolejka 10 - 10-11 listopada

Czarni Sosnowiec 1-2 Unia Racibórz 11 listopada, 11:00
Ewa Górzyńska 65 - Anna Sznyrowska 17, Patrycja Wiśniewska 80
AZS PWSZ Biała Podlaska 1-4 Medyk Konin 11 listopada, 14:30
Paulina Mazurek 35 (k) - Natalia Chudzik 63, Agata Tarczyńska 66, Anna Gawrońska 74 (k), Anna Królikowska 84
AZS Wrocław 2-0 Gol Częstochowa 10 listopada, 14:00
Ewa Żyła 14, Justyna Nazarczyk 70

Kolejka 11 - 20-22 marca

AZS Wrocław 4-0 Czarni Sosnowiec 1 maja, 11:00
Emilia Bezdziecka 24, 69, Anna Żelazko 70, 76
AZS PWSZ Biała Podlaska 0-4 Gol Częstochowa 20 marca, 12:00
Agnieszka Winczo 11, Marta Otrębska 23, Marta Stobba 37, Joanna Skaszczyk 88
Unia Racibórz 2-6 Medyk Konin 22 marca, 14:00
Agata Mańczyńska 5, Patrycja Wiśniewska 90 - Agata Tarczyńska 12, 24, 70, Anna Gawrońska 23, 65, Aleksandra Sikora 80

Kolejka 12 - 29-30 marca

Czarni Sosnowiec 0-5 Medyk Konin 29 marca, 11:00
Aleksandra Sikora ?, ?, Natalia Czernielewska ?, Agata Tarczyńska ?, Anna Gawrońska ?
Gol Częstochowa 0-1 Unia Racibórz 30 marca, 15:00
Patrycja Wiśniewska 73
AZS Wrocław 6-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 29 marca, 14:00
Emilia Bezdziecka 7, Alicja Pawlak 26, Anna Żelazko 73, 79, Ewa Żyła 87, Patrycja Pożerska 90

Kolejka 13 - 5 kwietnia

AZS PWSZ Biała Podlaska 2-0 Czarni Sosnowiec 5 kwietnia, 15:00
Paulina Krawczak 10, Anna Ciupinska 72
Unia Racibórz 0-3 AZS Wrocław 5 kwietnia, 16:00
Anna Żelazko 11 (k), Karolina Bochra 45, 58
Medyk Konin 3-1 Gol Częstochowa 5 kwietnia, 13:00
Natalia Chudzik 13, Aleksandra Sikora 70, Anna Gawrońska 90 - Kamila Kmiecik 52 (k)

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Czarni Sosnowiec 0-4 Gol Częstochowa 12 kwietnia, 16:00
Agnieszka Winczo 12, Marta Otrębska 26, Marta Stobba 29, Izabela Rutkowska 64
AZS Wrocław 1-2 Medyk Konin 14 maja, 17:00
Patrycja Pożerska 68 - Anna Gawrońska 60 (k), 83
AZS PWSZ Biała Podlaska 0-4 Unia Racibórz 13 kwietnia, 13:00
Agnieszka Karcz 55, Anna Sznyrowska 72, Agata Mańczyńska 78, Roksana Dziadek 86

Kolejka 15 - 19-20 kwietnia

Unia Racibórz 2-1 Czarni Sosnowiec 19 kwietnia, 16:00
Patrycja Wiśniewska 24, Anna Sznyrowska 45 - Agnieszka Drozdowska 65
Medyk Konin 2-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 19 kwietnia, 11:00
Natasza Górnicka 68, Anna Królikowska 90
Gol Częstochowa 0-3 AZS Wrocław 20 kwietnia, 12:00
Emilia Bezdziecka 11, Ewa Żyła 13, Karolina Bochra 47

Kolejka 16 - 11 maja

Czarni Sosnowiec 0-1 AZS Wrocław 11 maja, 16:00
Marta Świrdowska 72
Gol Częstochowa 0-1 AZS PWSZ Biała Podlaska 11 maja, 11:00
Aleksandra Sosnowska ?
Medyk Konin 0-1 Unia Racibórz 11 maja, 11:00
Anna Sznyrowska 41

Kolejka 17 - 17-18 maja

Medyk Konin 5-0 Czarni Sosnowiec 17 maja, 13:00
Anna Gawrońska ?, ?, ?, Nina Patalon ?, Natalia Czernielewska ?
Unia Racibórz 1-0 Gol Częstochowa 18 maja, 12:00
Patrycja Wiśniewska 33
AZS PWSZ Biała Podlaska 1-2 AZS Wrocław 18 maja, 12:00
Paulina Krawczak 45 - Anna Żelazko 31, Patrycja Pożerska 90

Kolejka 18 - 22-23 maja

Czarni Sosnowiec 1-2 AZS PWSZ Biała Podlaska 22 maja, 11:00
Agnieszka Szondermajer 73 - Magdalena Konieczna 8, Anna Ciupińska 90
AZS Wrocław 4-0 Unia Racibórz 22 maja, 14:00
Anna Tymińska 13, Ewa Żyła 18, Katarzyna Barlewicz 53, Anna Żelazko 71
Gol Częstochowa 0-8 Medyk Konin 22 maja, 16:00
Natalia Czernielewska 12, Anna Gawrońska 21, 51, 64, 82, 88, Joanna Skaszczyk 53 (s), Agata Tarczyska 67

Kolejka 19 - 1 czerwca

Gol Częstochowa 4-3 Czarni Sosnowiec 1 czerwca, 17:00
Medyk Konin 0-0 AZS Wrocław 1 czerwca, 17:00
Unia Racibórz 3-2 AZS PWSZ Biała Podlaska 1 czerwca, 15:00

Kolejka 20 - 7 czerwca

Czarni Sosnowiec 2-6 Unia Racibórz 7 czerwca, 17:00
Aleksandra Palka 20, Urszula Bydlińska 28 - Renata Luberda 8, 45, Agata Mańczyńska 11, 60, Roksana Dziadek 43, Paulina Rytwińska 87
AZS PWSZ Biała Podlaska 1-2 Medyk Konin 7 czerwca, 12:00
Anna Ciupińska 83 - nieznany 7 (s), Anna Gawrońska 14
AZS Wrocław 5-0 Gol Częstochowa 7 czerwca, 14:00
Anna Żelazko 13, 23, 71, Alicja Pawlak 38, Marta Mika 56 (s)

Baraże o udział w ekstralidze kobiet

I liga kobiet 2007/2008 (południowa)
I liga kobiet 2007/2008 (północna)

Autor: Adrian Sobolewski

 

Napisz do nas