[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Gdańsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GTS Pszczółki 24 67 22 1 1 102-22 12 0 0 61-9 10 1 1 41-13
2.  GTS Goszyn 24 50 16 2 6 72-34 8 2 2 38-13 8 0 4 34-21
3.  Królewscy Czapielsk 24 46 14 4 6 62-35 10 1 1 37-18 4 3 5 25-17
4.  GTS Rokitnica 24 43 14 1 9 62-46 8 0 4 39-24 6 1 5 23-22
5.  Inventia Żuława 24 37 11 4 9 58-49 5 3 4 34-26 6 1 5 24-23
6.  GLKS Różyny 24 36 11 3 10 62-61 8 1 3 42-27 3 2 7 20-34
7.  GTS Trutnowy 23 32 10 2 11 74-69 6 1 5 45-31 4 1 6 29-38
8.  GTS Rotmanka 23 29 8 5 10 44-55 4 3 4 21-15 4 2 6 23-40
9.  Zryw Grabiny Zameczek 24 25 8 1 15 30-64 5 0 7 16-28 3 1 8 14-36 2 3 1 0 1 3-2
10.  GTS Przywidz 24 25 7 4 13 48-62 4 2 6 28-26 3 2 7 20-36 2 3 1 0 1 2-3
11.  Inter Krzywe Koło 22 24 8 0 14 27-73 5 0 6 12-22 3 0 8 15-51
12.  GTS Juszkowo 24 21 6 3 15 41-56 3 2 7 22-25 3 1 8 19-31
13.  Korona Cedry Małe 24 12 4 0 20 30-86 2 0 10 15-38 2 0 10 15-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 GTS Pszczółki    5-1 2-1 2-1 3-0* 5-1 5-1 8-1 3-0* 3-0 8-0 6-2 11-1 
 2 GTS Goszyn3-0     1-1 3-1 2-4 3-1 9-0 7-1 2-0 0-0 4-1 4-1 0-3* 
 3 Królewscy Czapielsk1-5 1-0     6-0 1-0 2-2 3-2 5-3 2-1 5-2 3-0* 3-1 5-2 
 4 GTS Rokitnica0-2 4-2 1-4     3-1 1-0 1-4 5-2 6-1 7-3 5-2 0-3* 6-0 
 5 Inventia Żuława1-7 0-3 1-2 2-1     6-1 4-4 3-3 6-0 2-2 1-2 4-1 4-0* 
 6 GLKS Różyny4-4 1-3 2-1 2-3 1-4     6-4 2-1 7-0 5-2 7-2 2-1 3-2 
 7 GTS Trutnowy0-5 5-2 3-3 2-4 3-4 5-2     4-2 3-2 3-4 12-0* 1-2 4-1 
 8 GTS Rotmanka0-1 1-2 2-1 2-3 3-3 0-1 4-1     1-1 3-1 5-* 1-1 4-0 
 9 Zryw Grabiny Zameczek0-3 0-3 0-5 2-1 1-2 3-1 1-7 0-1     1-2 3-1 3-1 2-1 
 10 GTS Przywidz2-3 2-3 2-1 1-1 0-1 2-3 5-1 2-2 0-2     7-3 5-3 0-3* 
 11 Inter Krzywe Koło0-2 0-4 1-0 0-4* 0-4* 3-1 1-2 0-3* 2-1     2-0 3-1 
 12 GTS Juszkowo2-3 0-6 2-2 0-2 4-0 2-2 0-2 1-2 1-2 3-0* 1-3     6-1 
 13 Korona Cedry Małe0-6 2-5 0-4 0-2 2-1 2-5 0-3* 2-3 5-2 2-3 0-1 0-3*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Inventia Żuława.
 
GTS Trutnowy 1-2 GTS Juszkowo
GTS Rokitnica 6-0 Korona Cedry Małe
GTS Goszyn 4-1 Inter Krzywe Koło
GTS Pszczółki 5-1 GLKS Różyny
GTS Przywidz 2-1 Królewscy Czapielsk
GTS Rotmanka 1-1 Zryw Grabiny Zameczek

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Zryw Grabiny Zameczek.
 
Królewscy Czapielsk 5-3 GTS Rotmanka
GLKS Różyny 5-2 GTS Przywidz
Inter Krzywe Koło 0-2 GTS Pszczółki
Korona Cedry Małe 2-5 GTS Goszyn
GTS Juszkowo 0-2 GTS Rokitnica
Inventia Żuława 4-4 GTS Trutnowy

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: GTS Trutnowy.
 
GTS Rokitnica 3-1 Inventia Żuława
GTS Goszyn 4-1 GTS Juszkowo
GTS Pszczółki 11-1 Korona Cedry Małe
GTS Przywidz 7-3 Inter Krzywe Koło
GTS Rotmanka 0-1 GLKS Różyny
Zryw Grabiny Zameczek 0-5 Królewscy Czapielsk

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Królewscy Czapielsk.
 
GLKS Różyny 7-0 Zryw Grabiny Zameczek
Inter Krzywe Koło 1-2 GTS Rotmanka
Korona Cedry Małe 2-3 GTS Przywidz
GTS Juszkowo 2-3 GTS Pszczółki
Inventia Żuława 0-3 GTS Goszyn
GTS Trutnowy 2-4 GTS Rokitnica

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: GTS Rokitnica.
 
GTS Goszyn 9-0 GTS Trutnowy
GTS Pszczółki 3-0 Inventia Żuława
(wo)
GTS Przywidz 5-3 GTS Juszkowo
GTS Rotmanka 4-0 Korona Cedry Małe
Zryw Grabiny Zameczek 3-1 Inter Krzywe Koło
Królewscy Czapielsk 2-2 GLKS Różyny

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: GLKS Różyny.
 
Inter Krzywe Koło 1-0 Królewscy Czapielsk
Korona Cedry Małe 5-2 Zryw Grabiny Zameczek
GTS Juszkowo 1-2 GTS Rotmanka
Inventia Żuława 2-2 GTS Przywidz
GTS Trutnowy 0-5 GTS Pszczółki
GTS Rokitnica 4-2 GTS Goszyn

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: GTS Goszyn.
 
GTS Pszczółki 2-1 GTS Rokitnica
GTS Przywidz 5-1 GTS Trutnowy
GTS Rotmanka 3-3 Inventia Żuława
Zryw Grabiny Zameczek 3-1 GTS Juszkowo
Królewscy Czapielsk 5-2 Korona Cedry Małe
GLKS Różyny 7-2 Inter Krzywe Koło

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Inter Krzywe Koło.
 
Korona Cedry Małe 2-5 GLKS Różyny
GTS Juszkowo 2-2 Królewscy Czapielsk
Inventia Żuława 6-0 Zryw Grabiny Zameczek
GTS Trutnowy 4-2 GTS Rotmanka
GTS Rokitnica 7-3 GTS Przywidz
GTS Goszyn 3-0 GTS Pszczółki

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: GTS Pszczółki.
 
GTS Przywidz 2-3 GTS Goszyn
GTS Rotmanka 2-3 GTS Rokitnica
Zryw Grabiny Zameczek 1-7 GTS Trutnowy
Królewscy Czapielsk 1-0 Inventia Żuława
GLKS Różyny 2-1 GTS Juszkowo
Inter Krzywe Koło 3-1 Korona Cedry Małe

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Korona Cedry Małe.
 
GTS Juszkowo 1-3 Inter Krzywe Koło
Inventia Żuława 6-1 GLKS Różyny
GTS Trutnowy 3-3 Królewscy Czapielsk
GTS Rokitnica 6-1 Zryw Grabiny Zameczek
GTS Goszyn 7-1 GTS Rotmanka
GTS Pszczółki 3-0 GTS Przywidz

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: GTS Przywidz.
 
GTS Rotmanka 0-1 GTS Pszczółki
Zryw Grabiny Zameczek 0-3 GTS Goszyn
Królewscy Czapielsk 6-0 GTS Rokitnica
GLKS Różyny 6-4 GTS Trutnowy
Inter Krzywe Koło 0-4 Inventia Żuława
(wo)
na boisku 0-4
Korona Cedry Małe 0-3 GTS Juszkowo
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: GTS Juszkowo.
 
Inventia Żuława 4-0 Korona Cedry Małe
(wo)
na boisku 4-2
GTS Trutnowy 12-0 Inter Krzywe Koło
(wo)
GTS Rokitnica 1-0 GLKS Różyny
GTS Goszyn 1-1 Królewscy Czapielsk
GTS Pszczółki 3-0 Zryw Grabiny Zameczek
(wo)
na boisku 3-1
GTS Przywidz 2-2 GTS Rotmanka

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: GTS Rotmanka.
 
Zryw Grabiny Zameczek 1-2 GTS Przywidz
Królewscy Czapielsk 1-5 GTS Pszczółki
GLKS Różyny 1-3 GTS Goszyn
Inter Krzywe Koło 0-4 GTS Rokitnica
(wo)
na boisku 1-4
Korona Cedry Małe 0-3 GTS Trutnowy
(wo)
na boisku 1-1
GTS Juszkowo 4-0 Inventia Żuława

Kolejka 14 - 29-30 marca

Pauza: Inventia Żuława.
 
GTS Juszkowo 0-2 GTS Trutnowy
Korona Cedry Małe 0-2 GTS Rokitnica
Inter Krzywe Koło 0-4 GTS Goszyn
GLKS Różyny 4-4 GTS Pszczółki
Królewscy Czapielsk 5-2 GTS Przywidz
Zryw Grabiny Zameczek 0-1 GTS Rotmanka

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Pauza: Zryw Grabiny Zameczek.
 
GTS Rotmanka 2-1 Królewscy Czapielsk
GTS Przywidz 2-3 GLKS Różyny
GTS Pszczółki 8-0 Inter Krzywe Koło
GTS Goszyn 0-3 Korona Cedry Małe
(wo)
na boisku 7-0
GTS Rokitnica 0-3 GTS Juszkowo
(wo)
na boisku 1-1
GTS Trutnowy 3-4 Inventia Żuława

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Pauza: GTS Trutnowy.
 
Inventia Żuława 2-1 GTS Rokitnica
GTS Juszkowo 0-6 GTS Goszyn
Korona Cedry Małe 0-6 GTS Pszczółki
Inter Krzywe Koło 2-1 GTS Przywidz
GLKS Różyny 2-1 GTS Rotmanka
Królewscy Czapielsk 2-1 Zryw Grabiny Zameczek

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Pauza: Królewscy Czapielsk.
 
Zryw Grabiny Zameczek 3-1 GLKS Różyny
GTS Rotmanka 5- Inter Krzywe Koło
(wo)
na boisku 5-2
GTS Przywidz 0-3 Korona Cedry Małe
(wo)
na boisku 1-0
GTS Pszczółki 6-2 GTS Juszkowo
GTS Goszyn 2-4 Inventia Żuława
GTS Rokitnica 1-4 GTS Trutnowy

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Pauza: GTS Rokitnica.
 
GTS Trutnowy 5-2 GTS Goszyn
Inventia Żuława 1-7 GTS Pszczółki
GTS Juszkowo 3-0 GTS Przywidz
(wo)
na boisku 3-2
Korona Cedry Małe 2-3 GTS Rotmanka
Inter Krzywe Koło 0-3 Zryw Grabiny Zameczek
(wo)
na boisku 0-0
GLKS Różyny 2-1 Królewscy Czapielsk

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: GLKS Różyny.
 
Królewscy Czapielsk 3-0 Inter Krzywe Koło
(wo)
na boisku 3-0
Zryw Grabiny Zameczek 2-1 Korona Cedry Małe
GTS Rotmanka 1-1 GTS Juszkowo
GTS Przywidz 0-1 Inventia Żuława
GTS Pszczółki 5-1 GTS Trutnowy
GTS Goszyn 3-1 GTS Rokitnica

Kolejka 20 - 4 maja

Pauza: GTS Goszyn.
 
GTS Rokitnica 0-2 GTS Pszczółki
GTS Trutnowy 3-4 GTS Przywidz
Inventia Żuława 3-3 GTS Rotmanka
GTS Juszkowo 1-2 Zryw Grabiny Zameczek
Korona Cedry Małe 0-4 Królewscy Czapielsk
Inter Krzywe Koło 3-1 GLKS Różyny

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Inter Krzywe Koło.
 
GLKS Różyny 3-2 Korona Cedry Małe
Królewscy Czapielsk 3-1 GTS Juszkowo
Zryw Grabiny Zameczek 1-2 Inventia Żuława
GTS Rotmanka 4-1 GTS Trutnowy
GTS Przywidz 1-1 GTS Rokitnica
GTS Pszczółki 5-1 GTS Goszyn

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: GTS Pszczółki.
 
GTS Goszyn 0-0 GTS Przywidz
GTS Rokitnica 5-2 GTS Rotmanka
GTS Trutnowy 3-2 Zryw Grabiny Zameczek
Inventia Żuława 1-2 Królewscy Czapielsk
GTS Juszkowo 2-2 GLKS Różyny
Korona Cedry Małe 0-1 Inter Krzywe Koło

Kolejka 23 - 21 maja

Pauza: Korona Cedry Małe.
 
Inter Krzywe Koło 2-0 GTS Juszkowo
GLKS Różyny 1-4 Inventia Żuława
Królewscy Czapielsk 3-2 GTS Trutnowy
Zryw Grabiny Zameczek 2-1 GTS Rokitnica
GTS Rotmanka 1-2 GTS Goszyn
GTS Przywidz 2-3 GTS Pszczółki

Kolejka 24 - 24-25 maja

Pauza: GTS Przywidz.
 
GTS Pszczółki 8-1 GTS Rotmanka
GTS Goszyn 2-0 Zryw Grabiny Zameczek
GTS Rokitnica 1-4 Królewscy Czapielsk
GTS Trutnowy 5-2 GLKS Różyny
Inventia Żuława 1-2 Inter Krzywe Koło
GTS Juszkowo 6-1 Korona Cedry Małe

Kolejka 25 - 1 czerwca

Pauza: GTS Juszkowo.
 
Korona Cedry Małe 2-1 Inventia Żuława
Inter Krzywe Koło - GTS Trutnowy
przerwany w 60. minucie przy stanie 3-3
GLKS Różyny 2-3 GTS Rokitnica
Królewscy Czapielsk 1-0 GTS Goszyn
Zryw Grabiny Zameczek 0-3 GTS Pszczółki
GTS Rotmanka 3-1 GTS Przywidz

Kolejka 26 - 7-8 czerwca

Pauza: GTS Rotmanka.
 
GTS Przywidz 0-2 Zryw Grabiny Zameczek
GTS Pszczółki 2-1 Królewscy Czapielsk
GTS Goszyn 3-1 GLKS Różyny
GTS Rokitnica 5-2 Inter Krzywe Koło
GTS Trutnowy 4-1 Korona Cedry Małe
Inventia Żuława 4-1 GTS Juszkowo

Baraże o udział w klasie A (Gdańsk)

Klasa A 2007/2008 (Gdańsk I)
Klasa A 2007/2008 (Gdańsk II)
Klasa A 2007/2008 (Gdańsk III)
Klasa A 2007/2008 (Gdańsk IV)

Klasa B 2007/2008 (Gdańsk I)
Klasa B 2007/2008 (Gdańsk II)
Klasa B 2007/2008 (Gdańsk IV)
Klasa B 2007/2008 (Gdańsk V)
Klasa B 2007/2008 (Gdańsk VI)
Klasa B 2007/2008 (Malbork IX)
Klasa B 2007/2008 (Malbork VII)
Klasa B 2007/2008 (Malbork VIII)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas