[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Anioły Garczegorze 16 38 12 2 2 54-16 7 1 0 26-5 5 1 2 28-11
2.  Sokół Kuleszewo 16 35 11 2 3 67-24 6 2 0 37-9 5 0 3 30-15
3.  Baza 44 Siemirowice 16 29 9 2 5 43-24 7 0 1 28-7 2 2 4 15-17
4.  Start Łebień 16 27 7 6 3 35-28 4 1 3 20-18 3 5 0 15-10
5.  KS Włynkówko 16 23 7 2 7 40-34 5 1 2 27-14 2 1 5 13-20
6.  SSPN Malczkowo 16 17 5 2 9 34-42 3 2 3 17-18 2 0 6 17-24
7.  Smoki Podole Małe 16 14 4 2 10 21-43 3 2 3 14-17 1 0 7 7-26
8.  WKS Żoruchowo 16 12 3 3 10 24-52 3 2 3 16-16 0 1 7 8-36
9.  Dom-Star Domaradz 16 10 3 1 12 21-76 2 0 6 13-37 1 1 6 8-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Anioły Garczegorze    4-0 3-1 2-2 5-0 3-1 3-0 2-1 4-0 
 2 Sokół Kuleszewo6-2     2-2 1-1 1-0 3-2 2-0 6-1 16-1 
 3 Baza 44 Siemirowice2-0 3-2     2-3 3-0 4-0 4-2 6-0 4-0 
 4 Start Łebień0-5 1-4 0-0     5-2 5-3 4-1 4-1 1-2 
 5 KS Włynkówko1-1 3-9 4-2 0-1     5-0 4-0 9-1 1-0 
 6 SSPN Malczkowo2-5 3-1 1-5 1-1 2-1     0-1 5-1 3-3 
 7 Smoki Podole Małe0-5 0-1 2-1 2-2 1-4 3-2     1-1 5-1 
 8 WKS Żoruchowo0-6 1-3 5-0 0-0 2-2 0-3* 3-1     5-1 
 9 Dom-Star Domaradz0-4 0-10 0-4 2-5 1-4 1-6 6-2 3-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: WKS Żoruchowo.
 
Baza 44 Siemirowice 3-2 Sokół Kuleszewo
Anioły Garczegorze 3-1 SSPN Malczkowo
Start Łebień 1-2 Dom-Star Domaradz
Smoki Podole Małe 1-4 KS Włynkówko

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: KS Włynkówko.
 
Dom-Star Domaradz 6-2 Smoki Podole Małe
SSPN Malczkowo 1-1 Start Łebień
Sokół Kuleszewo 6-2 Anioły Garczegorze
WKS Żoruchowo 5-0 Baza 44 Siemirowice

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Baza 44 Siemirowice.
 
Anioły Garczegorze 2-1 WKS Żoruchowo
Start Łebień 1-4 Sokół Kuleszewo
Smoki Podole Małe 3-2 SSPN Malczkowo
KS Włynkówko 1-0 Dom-Star Domaradz

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Dom-Star Domaradz.
 
SSPN Malczkowo 2-1 KS Włynkówko
Sokół Kuleszewo 2-0 Smoki Podole Małe
WKS Żoruchowo 0-0 Start Łebień
Baza 44 Siemirowice 2-0 Anioły Garczegorze

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Anioły Garczegorze.
 
Start Łebień 0-0 Baza 44 Siemirowice
Smoki Podole Małe 1-1 WKS Żoruchowo
KS Włynkówko 3-9 Sokół Kuleszewo 4 listopada
Dom-Star Domaradz 1-6 SSPN Malczkowo

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: SSPN Malczkowo.
 
Sokół Kuleszewo 16-1 Dom-Star Domaradz
WKS Żoruchowo 2-2 KS Włynkówko
Baza 44 Siemirowice 4-2 Smoki Podole Małe
Anioły Garczegorze 2-2 Start Łebień

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Start Łebień.
 
Smoki Podole Małe 0-5 Anioły Garczegorze
KS Włynkówko 4-2 Baza 44 Siemirowice
Dom-Star Domaradz 3-2 WKS Żoruchowo
SSPN Malczkowo 3-1 Sokół Kuleszewo

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Sokół Kuleszewo.
 
WKS Żoruchowo 0-3 SSPN Malczkowo
(wo)
na boisku 3-1
Baza 44 Siemirowice 4-0 Dom-Star Domaradz
Anioły Garczegorze 5-0 KS Włynkówko
Start Łebień 4-1 Smoki Podole Małe

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
KS Włynkówko 0-1 Start Łebień
Dom-Star Domaradz 0-4 Anioły Garczegorze
SSPN Malczkowo 1-5 Baza 44 Siemirowice
Sokół Kuleszewo 6-1 WKS Żoruchowo

Kolejka 10 - 5-6 kwietnia

Pauza: WKS Żoruchowo.
 
Sokół Kuleszewo 2-2 Baza 44 Siemirowice
SSPN Malczkowo 2-5 Anioły Garczegorze
Dom-Star Domaradz 2-5 Start Łebień
KS Włynkówko 4-0 Smoki Podole Małe

Kolejka 11 - 12-13 kwietnia

Pauza: KS Włynkówko.
 
Smoki Podole Małe 5-1 Dom-Star Domaradz
Start Łebień 5-3 SSPN Malczkowo
Anioły Garczegorze 4-0 Sokół Kuleszewo
Baza 44 Siemirowice 6-0 WKS Żoruchowo

Kolejka 12 - 19-20 kwietnia

Pauza: Baza 44 Siemirowice.
 
WKS Żoruchowo 0-6 Anioły Garczegorze
Sokół Kuleszewo 1-1 Start Łebień
SSPN Malczkowo 0-1 Smoki Podole Małe
Dom-Star Domaradz 1-4 KS Włynkówko

Kolejka 13 - 27 kwietnia

Pauza: Dom-Star Domaradz.
 
KS Włynkówko 5-0 SSPN Malczkowo
Smoki Podole Małe 0-1 Sokół Kuleszewo
Start Łebień 4-1 WKS Żoruchowo
Anioły Garczegorze 3-1 Baza 44 Siemirowice

Kolejka 14 - 3-4 maja

Pauza: Anioły Garczegorze.
 
Baza 44 Siemirowice 2-3 Start Łebień
WKS Żoruchowo 3-1 Smoki Podole Małe
Sokół Kuleszewo 1-0 KS Włynkówko
SSPN Malczkowo 3-3 Dom-Star Domaradz

Kolejka 15 - 10-11 maja

Pauza: SSPN Malczkowo.
 
Dom-Star Domaradz 0-10 Sokół Kuleszewo
KS Włynkówko 9-1 WKS Żoruchowo
Smoki Podole Małe 2-1 Baza 44 Siemirowice
Start Łebień 0-5 Anioły Garczegorze

Kolejka 16 - 17-18 maja

Pauza: Start Łebień.
 
Anioły Garczegorze 3-0 Smoki Podole Małe
Baza 44 Siemirowice 3-0 KS Włynkówko
WKS Żoruchowo 5-1 Dom-Star Domaradz
Sokół Kuleszewo 3-2 SSPN Malczkowo

Kolejka 17 - 24-25 maja

Pauza: Sokół Kuleszewo.
 
SSPN Malczkowo 5-1 WKS Żoruchowo
Dom-Star Domaradz 0-4 Baza 44 Siemirowice
KS Włynkówko 1-1 Anioły Garczegorze
Smoki Podole Małe 2-2 Start Łebień

Kolejka 18 - 1 czerwca

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
Start Łebień 5-2 KS Włynkówko 1 czerwca, 14:00
Anioły Garczegorze 4-0 Dom-Star Domaradz 1 czerwca, 14:00
Baza 44 Siemirowice 4-0 SSPN Malczkowo 1 czerwca, 14:00
WKS Żoruchowo 1-3 Sokół Kuleszewo 1 czerwca, 14:00

Klasa A 2007/2008 (Słupsk I)
Klasa A 2007/2008 (Słupsk II)
Klasa A 2007/2008 (Słupsk III)

Klasa B 2007/2008 (Słupsk II)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas