[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przyszłość II Rogów 30 84 28 0 2 119-23 15 0 0 71-9 13 0 2 48-14
2.  Start Pietrowice Wielkie 30 78 25 3 2 123-29 13 1 1 70-14 12 2 1 53-15
3.  LKS Górki Śląskie 30 67 21 4 5 78-24 13 0 2 43-8 8 4 3 35-16
4.  Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 30 52 16 4 10 83-61 10 4 1 55-27 6 0 9 28-34
5.  Buk Rudy Wielkie 30 46 13 7 10 63-58 7 3 5 32-26 6 4 5 31-32
6.  Unia Turza Śląska 30 42 12 6 12 60-59 9 1 5 34-20 3 5 7 26-39
7.  Dąb Gaszowice 30 40 11 7 12 67-59 6 5 4 38-30 5 2 8 29-29
8.  MKS 05 Krzanowice 30 38 12 2 16 55-78 8 1 6 28-31 4 1 10 27-47
9.  KS Kornowac 30 37 11 4 15 52-63 6 2 7 32-31 5 2 8 20-32
10.  LKS Samborowice 30 36 10 6 14 63-68 6 3 6 40-33 4 3 8 23-35
11.  Ocice Racibórz 30 33 10 3 17 55-75 5 2 8 34-39 5 1 9 21-36 2 6 2 0 0 6-2
12.  Czarni Nowa Wieś 30 33 10 3 17 61-95 7 1 7 36-39 3 2 10 25-56 2 0 0 0 2 2-6
13.  Strzelec Rzuchów 30 32 10 2 18 52-103 9 1 5 33-42 1 1 13 19-61 2 3 1 0 1 9-6
14.  LKS Lyski 30 32 9 5 16 49-72 4 3 8 19-31 5 2 8 30-41 2 3 1 0 1 6-9
15.  LKS Ruda Kozielska 30 27 8 3 19 48-84 7 3 5 33-26 1 0 14 15-58
16.  Odra Nieboczowy 30 11 2 5 23 30-107 1 2 12 11-43 1 3 11 19-64
Strzelec Rzuchów do 19 września rozgrywał swoje mecze w Kornowacu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Przyszłość II Rogów    3-2 4-0 2-0 1-0 8-0 4-1 6-2 2-0 8-1 6-0 6-1 5-0 2-1 9-0 5-1 
 2 Start Pietrowice Wielkie1-2     2-0 4-1 7-1 3-0 3-2 10-2 3-1 1-1 9-1 11-0 3-0 4-1 7-1 2-1 
 3 LKS Górki Śląskie2-1 1-2     3-0 2-1 2-0 3-1 4-0 0-1 3-0 2-0 2-1 5-1 4-0 5-0 5-0 
 4 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)2-1 0-3 2-2     4-4 2-2 3-3 5-2 5-3 1-0 1-0 7-2 2-1 5-3 8-0 8-1 
 5 Buk Rudy Wielkie1-3 1-2 1-1 1-4     2-3 1-1 4-1 3-0 2-1 1-2 4-2 3-1 3-3 1-0 4-2 
 6 Unia Turza Śląska1-4 1-3 0-0 4-1 3-0     1-0 1-3 2-3 2-0 2-1 5-0 7-1 1-0 2-1 2-3 
 7 Dąb Gaszowice1-5 3-3 2-1 0-4 1-2 4-2     3-2 2-2 1-2 2-2 3-1 2-2 1-1 5-1 8-0 
 8 MKS 05 Krzanowice1-2 0-7 0-1 1-0 1-3 3-2 0-5     2-1 1-1 2-0 3-4 2-0 4-2 5-3 3-0 
 9 KS Kornowac1-3 1-3 2-5 3-0 1-3 4-3 0-1 2-1     1-1 4-2 1-2 7-1 0-2 2-1 3-3 
 10 LKS Samborowice0-2 2-2 1-3 0-3 4-4 2-1 5-2 1-1 0-2     2-5 2-4 6-1 3-1 3-0 9-2 
 11 Ocice Racibórz0-2 0-5 0-6 2-4 2-3 2-2 2-5 0-1 2-2 4-3     2-0 9-1 1-3 3-2 5-0 
 12 Czarni Nowa Wieś1-5 2-3 1-3 6-1 2-4 3-6 2-0 3-2 2-1 3-1 2-4     2-1 4-6 2-1 1-1 
 13 Strzelec Rzuchów1-7 0-8 0-8 3-2 2-1 2-2 2-0 0-5 4-0 2-4 1-0 2-1     6-1 3-1 5-2 
 14 LKS Lyski0-3 0-2 0-0 0-1 0-3 0-0 1-3 4-2 0-2 0-4 0-2 4-3 5-3     3-1 2-2 
 15 LKS Ruda Kozielska2-5 1-3 0-2 5-1 1-1 2-2 1-0 2-0 4-0 5-2 1-2 3-3 2-0 2-4     2-1 
 16 Odra Nieboczowy0-3 0-5 1-3 0-6 1-1 0-1 1-5 2-3 1-2 1-2 1-0 1-1 1-6 1-2 0-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LKS Ruda Kozielska 2-0 Strzelec Rzuchów 12 sierpnia, 15:00
Ocice Racibórz 0-6 LKS Górki Śląskie 11 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 2-3 Odra Nieboczowy 12 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 1-3 Dąb Gaszowice 12 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 1-5 Przyszłość II Rogów 11 sierpnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-1 LKS Samborowice 12 sierpnia, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-2 MKS 05 Krzanowice 12 sierpnia, 17:00
KS Kornowac 1-3 Buk Rudy Wielkie 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Strzelec Rzuchów 2-1 Buk Rudy Wielkie 15 sierpnia, 17:00
MKS 05 Krzanowice 2-1 KS Kornowac 15 sierpnia, 17:00
LKS Samborowice 0-3 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 15 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 3-2 Start Pietrowice Wielkie 15 sierpnia, 15:00
Dąb Gaszowice 3-1 Czarni Nowa Wieś 15 sierpnia, 17:00
Odra Nieboczowy 1-2 LKS Lyski 15 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 2-0 Unia Turza Śląska 15 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 1-2 Ocice Racibórz 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Ocice Racibórz 9-1 Strzelec Rzuchów 18 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 2-1 LKS Ruda Kozielska 19 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 0-0 LKS Górki Śląskie 19 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 1-1 Odra Nieboczowy 18 sierpnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-2 Dąb Gaszowice 19 sierpnia, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-1 Przyszłość II Rogów 19 sierpnia, 17:00
KS Kornowac 1-1 LKS Samborowice 19 sierpnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 4-1 MKS 05 Krzanowice 19 sierpnia, 15:30

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Strzelec Rzuchów 0-5 MKS 05 Krzanowice 26 sierpnia, 17:00
LKS Samborowice 4-4 Buk Rudy Wielkie 26 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-0 KS Kornowac 25 sierpnia, 15:00
Dąb Gaszowice 0-4 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 26 sierpnia, 17:00
Odra Nieboczowy 0-5 Start Pietrowice Wielkie 26 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 2-1 Czarni Nowa Wieś 26 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 2-4 LKS Lyski 26 sierpnia, 15:00
Ocice Racibórz 2-2 Unia Turza Śląska 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Unia Turza Śląska 7-1 Strzelec Rzuchów 2 września, 17:00
LKS Lyski 0-2 Ocice Racibórz 2 września, 17:00
Czarni Nowa Wieś 2-1 LKS Ruda Kozielska 2 września, 13:30
Start Pietrowice Wielkie 2-0 LKS Górki Śląskie 2 września, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8-1 Odra Nieboczowy 1 września, 17:00
KS Kornowac 0-1 Dąb Gaszowice 2 września, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-3 Przyszłość II Rogów 2 września, 15:30
MKS 05 Krzanowice 1-1 LKS Samborowice 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Strzelec Rzuchów 2-4 LKS Samborowice 9 września, 16:30
Przyszłość II Rogów 6-2 MKS 05 Krzanowice 8 września, 15:00
Dąb Gaszowice 1-2 Buk Rudy Wielkie 9 września, 16:30
Odra Nieboczowy 1-2 KS Kornowac 23 marca, 15:00
LKS Górki Śląskie 3-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8 września, 16:30
LKS Ruda Kozielska 1-3 Start Pietrowice Wielkie 8 września, 16:30
Ocice Racibórz 2-0 Czarni Nowa Wieś 8 września, 16:30
Unia Turza Śląska 1-0 LKS Lyski 9 września, 16:30

Kolejka 7 - 15-16 września

LKS Lyski 5-3 Strzelec Rzuchów 15 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 3-6 Unia Turza Śląska 15 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 9-1 Ocice Racibórz 16 września, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8-0 LKS Ruda Kozielska 15 września, 16:00
KS Kornowac 2-5 LKS Górki Śląskie 16 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 4-2 Odra Nieboczowy 16 września, 15:30
MKS 05 Krzanowice 0-5 Dąb Gaszowice 15 września, 16:00
LKS Samborowice 0-2 Przyszłość II Rogów 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Strzelec Rzuchów 1-7 Przyszłość II Rogów 23 września, 16:00
Dąb Gaszowice 1-2 LKS Samborowice 23 września, 16:00
Odra Nieboczowy 2-3 MKS 05 Krzanowice 23 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 2-1 Buk Rudy Wielkie 23 września, 16:00
LKS Ruda Kozielska 4-0 KS Kornowac 23 września, 15:00
Ocice Racibórz 2-4 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 22 września, 16:00
Unia Turza Śląska 1-3 Start Pietrowice Wielkie 22 września, 16:00
LKS Lyski 4-3 Czarni Nowa Wieś 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Czarni Nowa Wieś 2-1 Strzelec Rzuchów 29 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 4-1 LKS Lyski 30 września, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-2 Unia Turza Śląska 29 września, 16:00
KS Kornowac 4-2 Ocice Racibórz 30 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 1-0 LKS Ruda Kozielska 30 września, 15:30
MKS 05 Krzanowice 0-1 LKS Górki Śląskie 29 września, 16:00
LKS Samborowice 9-2 Odra Nieboczowy 30 września, 16:00
Przyszłość II Rogów 4-1 Dąb Gaszowice 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Strzelec Rzuchów 2-0 Dąb Gaszowice 7 października, 15:30
Odra Nieboczowy 0-3 Przyszłość II Rogów 7 października, 15:30
LKS Górki Śląskie 3-0 LKS Samborowice 7 października, 15:30
LKS Ruda Kozielska 2-0 MKS 05 Krzanowice 7 października, 15:00
Ocice Racibórz 2-3 Buk Rudy Wielkie 6 października, 15:30
Unia Turza Śląska 2-3 KS Kornowac 7 października, 15:30
LKS Lyski 0-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 6 października, 15:30
Czarni Nowa Wieś 2-3 Start Pietrowice Wielkie 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Start Pietrowice Wielkie 3-0 Strzelec Rzuchów 14 października, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 7-2 Czarni Nowa Wieś 13 października, 15:00
KS Kornowac 0-2 LKS Lyski 14 października, 15:00
Buk Rudy Wielkie 2-3 Unia Turza Śląska 14 października, 15:00
MKS 05 Krzanowice 2-0 Ocice Racibórz 13 października, 15:00
LKS Samborowice 3-0 LKS Ruda Kozielska 14 października, 15:00
Przyszłość II Rogów 4-0 LKS Górki Śląskie 13 października, 15:00
Dąb Gaszowice 8-0 Odra Nieboczowy 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Strzelec Rzuchów 5-2 Odra Nieboczowy 21 października, 14:30
LKS Górki Śląskie 3-1 Dąb Gaszowice 20 października, 14:30
LKS Ruda Kozielska 2-5 Przyszłość II Rogów 21 października, 14:30
Ocice Racibórz 4-3 LKS Samborowice 20 października, 14:30
Unia Turza Śląska 1-3 MKS 05 Krzanowice 21 października, 14:30
LKS Lyski 0-3 Buk Rudy Wielkie 21 października, 14:30
Czarni Nowa Wieś 2-1 KS Kornowac 20 października, 14:30
Start Pietrowice Wielkie 4-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 21 października, 14:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-1 Strzelec Rzuchów
KS Kornowac 1-3 Start Pietrowice Wielkie
Buk Rudy Wielkie 4-2 Czarni Nowa Wieś
MKS 05 Krzanowice 4-2 LKS Lyski
LKS Samborowice 2-1 Unia Turza Śląska
Przyszłość II Rogów 6-0 Ocice Racibórz
Dąb Gaszowice 5-1 LKS Ruda Kozielska
Odra Nieboczowy 1-3 LKS Górki Śląskie

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Strzelec Rzuchów 0-8 LKS Górki Śląskie
LKS Ruda Kozielska 2-1 Odra Nieboczowy
Ocice Racibórz 2-5 Dąb Gaszowice
Unia Turza Śląska 1-4 Przyszłość II Rogów
LKS Lyski 0-4 LKS Samborowice
Czarni Nowa Wieś 3-2 MKS 05 Krzanowice
Start Pietrowice Wielkie 7-1 Buk Rudy Wielkie
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-3 KS Kornowac 4 czerwca

Kolejka 15 - 10-11 listopada

KS Kornowac 7-1 Strzelec Rzuchów
Buk Rudy Wielkie 1-4 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
MKS 05 Krzanowice 0-7 Start Pietrowice Wielkie
LKS Samborowice 2-4 Czarni Nowa Wieś
Przyszłość II Rogów 2-1 LKS Lyski
Dąb Gaszowice 4-2 Unia Turza Śląska
Odra Nieboczowy 1-0 Ocice Racibórz 15 marca
LKS Górki Śląskie 5-0 LKS Ruda Kozielska

Kolejka 16 - 29-30 marca

Strzelec Rzuchów 3-1 LKS Ruda Kozielska 30 marca, 16:00
LKS Górki Śląskie 2-0 Ocice Racibórz 29 marca, 16:00
Odra Nieboczowy 0-1 Unia Turza Śląska 30 marca, 14:30
Dąb Gaszowice 1-1 LKS Lyski 30 marca, 16:00
Przyszłość II Rogów 6-1 Czarni Nowa Wieś 29 marca, 15:00
LKS Samborowice 2-2 Start Pietrowice Wielkie 30 marca, 16:00
MKS 05 Krzanowice 1-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 29 marca, 16:00
Buk Rudy Wielkie 3-0 KS Kornowac 30 marca, 15:30

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Buk Rudy Wielkie 3-1 Strzelec Rzuchów 6 kwietnia, 15:30
KS Kornowac 2-1 MKS 05 Krzanowice 6 kwietnia, 17:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-0 LKS Samborowice 6 kwietnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-2 Przyszłość II Rogów 6 kwietnia, 15:00
Czarni Nowa Wieś 2-0 Dąb Gaszowice 5 kwietnia, 17:00
LKS Lyski 2-2 Odra Nieboczowy 6 kwietnia, 17:00
Unia Turza Śląska 0-0 LKS Górki Śląskie 6 kwietnia, 17:00
Ocice Racibórz 3-2 LKS Ruda Kozielska 5 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Strzelec Rzuchów 1-0 Ocice Racibórz 13 kwietnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 2-2 Unia Turza Śląska 13 kwietnia, 15:00
LKS Górki Śląskie 4-0 LKS Lyski 12 kwietnia, 17:00
Odra Nieboczowy 1-1 Czarni Nowa Wieś 13 kwietnia, 14:30
Dąb Gaszowice 3-3 Start Pietrowice Wielkie 13 kwietnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 13 kwietnia, 15:00
LKS Samborowice 0-2 KS Kornowac 13 kwietnia, 17:00
MKS 05 Krzanowice 1-3 Buk Rudy Wielkie 12 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

MKS 05 Krzanowice 2-0 Strzelec Rzuchów 19 kwietnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 2-1 LKS Samborowice 20 kwietnia, 15:30
KS Kornowac 1-3 Przyszłość II Rogów 19 kwietnia, 17:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-3 Dąb Gaszowice 20 kwietnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Odra Nieboczowy 20 kwietnia, 15:00
Czarni Nowa Wieś 1-3 LKS Górki Śląskie 19 kwietnia, 17:00
LKS Lyski 3-1 LKS Ruda Kozielska 20 kwietnia, 17:00
Unia Turza Śląska 2-1 Ocice Racibórz 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Strzelec Rzuchów 2-2 Unia Turza Śląska 27 kwietnia, 17:00
Ocice Racibórz 1-3 LKS Lyski 26 kwietnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 3-3 Czarni Nowa Wieś 27 kwietnia, 15:00
LKS Górki Śląskie 1-2 Start Pietrowice Wielkie 27 kwietnia, 17:00
Odra Nieboczowy 0-6 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 27 kwietnia, 14:30
Dąb Gaszowice 2-2 KS Kornowac 27 kwietnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 1-0 Buk Rudy Wielkie 26 kwietnia, 15:00
LKS Samborowice 1-1 MKS 05 Krzanowice 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

LKS Samborowice 6-1 Strzelec Rzuchów 1 maja, 17:00
MKS 05 Krzanowice 1-2 Przyszłość II Rogów 1 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-1 Dąb Gaszowice 1 maja, 15:30
KS Kornowac 3-3 Odra Nieboczowy 1 maja, 17:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-2 LKS Górki Śląskie 1 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 7-1 LKS Ruda Kozielska 1 maja, 15:00
Czarni Nowa Wieś 2-4 Ocice Racibórz 1 maja, 17:00
LKS Lyski 0-0 Unia Turza Śląska 1 maja, 17:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Strzelec Rzuchów 6-1 LKS Lyski 4 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 5-0 Czarni Nowa Wieś 4 maja, 17:00
Ocice Racibórz 0-5 Start Pietrowice Wielkie 3 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 5-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4 maja, 15:00
LKS Górki Śląskie 0-1 KS Kornowac 4 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 1-1 Buk Rudy Wielkie 4 maja, 14:30
Dąb Gaszowice 3-2 MKS 05 Krzanowice 4 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 8-1 LKS Samborowice 4 maja, 17:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Przyszłość II Rogów 5-0 Strzelec Rzuchów 10 maja, 15:00
LKS Samborowice 5-2 Dąb Gaszowice 11 maja, 17:00
MKS 05 Krzanowice 3-0 Odra Nieboczowy 10 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-1 LKS Górki Śląskie 11 maja, 15:30
KS Kornowac 2-1 LKS Ruda Kozielska 11 maja, 17:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-0 Ocice Racibórz 11 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-0 Unia Turza Śląska 11 maja, 15:00
Czarni Nowa Wieś 4-6 LKS Lyski 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Strzelec Rzuchów 2-1 Czarni Nowa Wieś 18 maja, 17:00
LKS Lyski 0-2 Start Pietrowice Wielkie 18 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 4-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 18 maja, 17:00
Ocice Racibórz 2-2 KS Kornowac 17 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 1-1 Buk Rudy Wielkie 17 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 4-0 MKS 05 Krzanowice 17 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 1-2 LKS Samborowice 18 maja, 14:30
Dąb Gaszowice 1-5 Przyszłość II Rogów 18 maja, 17:00

Kolejka 25 - 22 maja

Dąb Gaszowice 2-2 Strzelec Rzuchów 22 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 5-1 Odra Nieboczowy 22 maja, 17:00
LKS Samborowice 1-3 LKS Górki Śląskie 22 maja, 17:00
MKS 05 Krzanowice 5-3 LKS Ruda Kozielska 22 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 Ocice Racibórz 22 maja, 17:00
KS Kornowac 4-3 Unia Turza Śląska 22 maja, 17:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-3 LKS Lyski 22 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 11-0 Czarni Nowa Wieś 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Strzelec Rzuchów 0-8 Start Pietrowice Wielkie 25 maja, 17:00
Czarni Nowa Wieś 6-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 24 maja, 17:00
LKS Lyski 0-2 KS Kornowac 25 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 3-0 Buk Rudy Wielkie 25 maja, 17:00
Ocice Racibórz 0-1 MKS 05 Krzanowice 24 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 5-2 LKS Samborowice 25 maja, 15:00
LKS Górki Śląskie 2-1 Przyszłość II Rogów 24 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 1-5 Dąb Gaszowice 25 maja, 14:30

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Odra Nieboczowy 1-6 Strzelec Rzuchów 1 czerwca, 14:30
Dąb Gaszowice 2-1 LKS Górki Śląskie 1 czerwca, 17:00
Przyszłość II Rogów 9-0 LKS Ruda Kozielska 1 czerwca, 17:00
LKS Samborowice 2-5 Ocice Racibórz 1 czerwca, 17:00
MKS 05 Krzanowice 3-2 Unia Turza Śląska 31 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 3-3 LKS Lyski 1 czerwca, 15:30
KS Kornowac 1-2 Czarni Nowa Wieś 1 czerwca, 17:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 Start Pietrowice Wielkie 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Strzelec Rzuchów 3-2 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8 czerwca, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-1 KS Kornowac 8 czerwca, 15:00
Czarni Nowa Wieś 2-4 Buk Rudy Wielkie 8 czerwca, 17:00
LKS Lyski 4-2 MKS 05 Krzanowice 8 czerwca, 17:00
Unia Turza Śląska 2-0 LKS Samborowice 8 czerwca, 17:00
Ocice Racibórz 0-2 Przyszłość II Rogów 7 czerwca, 17:00
LKS Ruda Kozielska 1-0 Dąb Gaszowice 8 czerwca, 15:00
LKS Górki Śląskie 5-0 Odra Nieboczowy 8 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

LKS Górki Śląskie 5-1 Strzelec Rzuchów 15 czerwca, 15:00
Odra Nieboczowy 0-3 LKS Ruda Kozielska 15 czerwca, 15:00
Dąb Gaszowice 2-2 Ocice Racibórz 15 czerwca, 15:00
Przyszłość II Rogów 8-0 Unia Turza Śląska 15 czerwca, 15:00
LKS Samborowice 3-1 LKS Lyski 15 czerwca, 15:00
MKS 05 Krzanowice 3-4 Czarni Nowa Wieś 15 czerwca, 15:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 Start Pietrowice Wielkie 15 czerwca, 15:00
KS Kornowac 3-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 15 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

Strzelec Rzuchów 4-0 KS Kornowac 22 czerwca, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-4 Buk Rudy Wielkie 22 czerwca, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 10-2 MKS 05 Krzanowice 22 czerwca, 15:00
Czarni Nowa Wieś 3-1 LKS Samborowice 22 czerwca, 15:00
LKS Lyski 0-3 Przyszłość II Rogów 22 czerwca, 15:00
mecz przerwany w 18 min z powodu zdekompletowania drużyny LKS Lyski
Unia Turza Śląska 1-0 Dąb Gaszowice 22 czerwca, 11:00
Ocice Racibórz 5-0 Odra Nieboczowy 22 czerwca, 15:00
LKS Ruda Kozielska 0-2 LKS Górki Śląskie 22 czerwca, 15:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)

Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice III)

Klasa B 2007/2008 (Racibórz)

Autor: Mateusz Skalski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas