[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2007/2008, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 74 24 2 4 101-27 13 1 1 59-9 11 1 3 42-18
2.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 73 24 1 5 129-29 13 0 2 75-15 11 1 3 54-14
3.  Wypoczynek Buków 30 71 22 5 3 107-29 13 2 0 66-17 9 3 3 41-12
4.  LKS Grzegorzowice 30 59 19 2 9 92-58 9 2 4 44-25 10 0 5 48-33
5.  LKS Owsiszcze 30 57 18 3 9 73-51 10 2 3 39-20 8 1 6 34-31
6.  LKS Cyprzanów 30 56 17 5 8 89-51 9 2 4 45-22 8 3 4 44-29
7.  LKS Pawłów 30 55 17 4 9 82-52 9 2 4 52-28 8 2 5 30-24
8.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 30 43 14 1 15 73-68 8 0 7 43-29 6 1 8 30-39
9.  LKS Bieńkowice 30 41 12 5 13 54-53 7 2 6 33-27 5 3 7 21-26
10.  LKS Gamów 30 36 10 6 14 64-79 7 4 4 39-27 3 2 10 25-52
11.  Zgoda Zawada Książęca 30 28 8 4 18 42-103 7 0 8 26-47 1 4 10 16-56
12.  LKS Jankowice 30 26 8 2 20 53-101 6 1 8 32-35 2 1 12 21-66
13.  LKS II Górki Śląskie 30 25 8 1 21 38-79 6 0 9 25-30 2 1 12 13-49
14.  LKS Raszczyce 30 22 6 4 20 36-77 4 3 8 16-30 2 1 12 20-47
15.  Płomień Kobyla 30 8 1 5 24 40-158 0 4 11 21-68 1 1 13 19-90
16.  Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 30 21 7 0 23 32-90 3 0 12 17-44 4 0 11 15-46
Do rozgrywek dołączyły nowe zespoły: Raszczyce, LKS II Górki Śląskie i LKS II Chałupki.
LKS II Krzyżanowice, MKS 05 II Krzanowice i LKS II Chałupki zostały wycofane przed sezonem.
Gosław II Jedłownik wycofał się po 16. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Brzezie (Racibórz)    2-1 0-0 3-0 2-0 2-1 0-2 9-0 3-0 4-1 12-0 5-0 4-1 3-2 7-1 3-0* 
 2 LKS 07 Markowice (Racibórz)1-2     1-0 8-1 1-2 5-1 3-1 5-1 1-0 10-1 9-1 4-1 8-0 5-3 11-1 3-0* 
 3 Wypoczynek Buków4-1 1-1     6-1 5-0 3-3 2-1 3-2 7-1 2-0 3-2 5-1 5-0 3-0 11-4 6-0 
 4 LKS Grzegorzowice1-2 3-2 0-3     1-3 2-5 5-3 3-1 1-1 5-1 2-2 6-0 2-0 5-0 5-2 3-0* 
 5 LKS Owsiszcze0-2 0-6 1-1 1-4     2-0 2-1 3-2 3-1 2-2 3-0* 11-0 3-1 3-0 2-0 3-0* 
 6 LKS Cyprzanów2-1 1-2 1-1 0-5 5-1     1-2 0-2 3-1 2-1 1-1 2-0 9-1 4-0 6-0 8-4 
 7 LKS Pawłów1-2 1-2 4-3 4-2 4-2 4-4     3-2 1-2 5-1 1-1 5-3 3-0* 5-1 10-1 1-2 
 8 LKS Rudnik (k. Raciborza)1-2 2-3 2-6 2-5 3-2 0-1 0-3     3-1 0-3 2-0 7-0 4-1 4-1 10-1 3-0* 
 9 LKS Bieńkowice0-6 0-2 0-1 1-3 2-2 1-3 2-2 3-1     7-1 2-3 2-1 5-1 2-1 3-0* 3-0 
 10 LKS Gamów2-2 1-2 2-1 5-2 0-1 1-1 1-2 3-3 0-1     4-1 4-4 3-2 4-2 6-3 3-0* 
 11 Zgoda Zawada Książęca1-5 0-6 1-5 1-8 1-5 3-7 3-1 0-1 0-4 3-2     2-1 2-0 3-1 3-1 3-0* 
 12 LKS Jankowice1-2 1-6 0-5 0-3 4-1 1-8 2-3 3-1 1-0 1-3 4-0     0-0 0-2 11-1 3-0* 
 13 LKS II Górki Śląskie0-4 1-0 0-2 1-5 0-3 4-2 0-1 1-2 0-3 1-2 4-1 5-1     2-1 5-1 1-2 
 14 LKS Raszczyce0-2 1-7 0-1 0-3 0-4 0-1 2-2 1-3 1-1 3-1 4-1 2-1 1-0     0-0 1-3 
 15 Płomień Kobyla1-7 0-11 0-9 1-3 2-5 1-4 1-3 1-6 2-2 3-3 1-1 4-5 0-3* 2-2     2-4 
 16 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)3-2 0-3* 0-3* 0-3 1-3 0-3* 0-3* 1-3 0-3* 4-3 4-2 2-3 0-3* 2-4 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LKS Grzegorzowice 5-3 LKS Pawłów 12 sierpnia, 16:00
LKS Raszczyce 1-3 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 12 sierpnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-1 LKS Bieńkowice 23 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:00) mecz odwołany z powodu zalania boiska
LKS 07 Markowice (Racibórz) 10-1 LKS Gamów 12 sierpnia, 15:00
LKS Owsiszcze 1-1 Wypoczynek Buków 11 sierpnia, 17:00
LKS II Górki Śląskie 0-4 LKS Brzezie (Racibórz) 11 sierpnia, 17:00
LKS Jankowice 1-8 LKS Cyprzanów 12 sierpnia, 15:00
Płomień Kobyla 1-1 Zgoda Zawada Książęca 12 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Pawłów 1-1 Zgoda Zawada Książęca 15 sierpnia, 14:00
LKS Cyprzanów 6-0 Płomień Kobyla 15 sierpnia, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 5-0 LKS Jankowice 15 sierpnia, 14:00
Wypoczynek Buków 5-0 LKS II Górki Śląskie 15 sierpnia, 14:00
LKS Gamów 0-1 LKS Owsiszcze 15 sierpnia, 14:00
LKS Bieńkowice 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 sierpnia, 14:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 15 sierpnia, 14:00
LKS Grzegorzowice 5-0 LKS Raszczyce 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LKS Raszczyce 2-2 LKS Pawłów 19 sierpnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-5 LKS Grzegorzowice 18 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 19 sierpnia, 15:00
(wo)
LKS Owsiszcze 3-1 LKS Bieńkowice 18 sierpnia, 17:00
LKS II Górki Śląskie 1-2 LKS Gamów 18 sierpnia, 17:00
LKS Jankowice 0-5 Wypoczynek Buków 19 sierpnia, 15:00
Płomień Kobyla 1-7 LKS Brzezie (Racibórz) 19 sierpnia, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 3-7 LKS Cyprzanów 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

LKS Pawłów 4-4 LKS Cyprzanów 25 sierpnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 12-0 Zgoda Zawada Książęca 26 sierpnia, 16:00
Wypoczynek Buków 11-4 Płomień Kobyla 26 sierpnia, 15:00
LKS Gamów 4-4 LKS Jankowice 26 sierpnia, 15:00
LKS Bieńkowice 5-1 LKS II Górki Śląskie 26 sierpnia, 15:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-3 LKS Owsiszcze 26 sierpnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 26 sierpnia, 16:00
LKS Raszczyce 1-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-3 LKS Pawłów 15 marca
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-3 LKS Raszczyce 2 września, 15:00
LKS Owsiszcze 1-4 LKS Grzegorzowice 1 września, 15:00
LKS II Górki Śląskie 1-2 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1 września, 17:00
LKS Jankowice 1-0 LKS Bieńkowice 2 września, 15:00
Płomień Kobyla 3-3 LKS Gamów 2 września, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 1-5 Wypoczynek Buków 2 września, 17:00
LKS Cyprzanów 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 2 września, 13:00

Kolejka 6 - 8-9 września

LKS Pawłów 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 8 września, 16:30
Wypoczynek Buków 3-3 LKS Cyprzanów 8 września, 16:30
LKS Gamów 4-1 Zgoda Zawada Książęca 9 września, 15:00
LKS Bieńkowice 3-0 Płomień Kobyla 9 września, 16:30
(wo)
Drużyna gości nie przyjechała.
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-3 LKS Jankowice 9 września, 13:00
LKS Grzegorzowice 2-0 LKS II Górki Śląskie 8 września, 14:00
LKS Raszczyce 0-4 LKS Owsiszcze 9 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 9 września, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 września

LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Pawłów 16 września, 15:00
LKS Owsiszcze 3-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 15 września, 16:00
LKS II Górki Śląskie 2-1 LKS Raszczyce 15 września, 16:00
LKS Jankowice 0-3 LKS Grzegorzowice 16 września, 15:00
Płomień Kobyla 2-4 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 16 września, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 0-4 LKS Bieńkowice 16 września, 16:00
LKS Cyprzanów 2-1 LKS Gamów 16 września, 13:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-0 Wypoczynek Buków 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

LKS Pawłów 4-3 Wypoczynek Buków 22 września, 16:00
LKS Gamów 2-2 LKS Brzezie (Racibórz) 23 września, 15:00
LKS Bieńkowice 1-3 LKS Cyprzanów 22 września, 16:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-2 Zgoda Zawada Książęca 23 września, 16:00
LKS Grzegorzowice 5-2 Płomień Kobyla 23 września, 16:00
LKS Raszczyce 2-1 LKS Jankowice 23 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-1 LKS II Górki Śląskie 22 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 LKS Owsiszcze 23 września, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 września

LKS Owsiszcze 2-1 LKS Pawłów 29 września, 16:00
LKS II Górki Śląskie 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 września, 16:00
LKS Jankowice 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 30 września, 15:00
Płomień Kobyla 2-2 LKS Raszczyce 30 września, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 1-8 LKS Grzegorzowice 30 września, 16:00
LKS Cyprzanów 8-4 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 30 września, 13:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-0 LKS Bieńkowice 30 września, 16:00
Wypoczynek Buków 2-0 LKS Gamów 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

LKS Pawłów 5-1 LKS Gamów 6 października, 15:30
LKS Bieńkowice 0-1 Wypoczynek Buków 6 października, 15:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-2 LKS Brzezie (Racibórz) 7 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-5 LKS Cyprzanów 7 października, 15:30
LKS Raszczyce 4-1 Zgoda Zawada Książęca 7 października, 15:30
LKS Rudnik (k. Raciborza) 10-1 Płomień Kobyla 6 października, 15:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-1 LKS Jankowice 7 października, 15:30
LKS Owsiszcze 3-1 LKS II Górki Śląskie 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 13-14 października

LKS II Górki Śląskie 0-1 LKS Pawłów 14 października, 15:00
LKS Jankowice 4-1 LKS Owsiszcze 14 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 0-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 14 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-0 LKS Grzegorzowice 14 października, 15:00
Wypoczynek Buków 6-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 14 października, 15:00
LKS Gamów 0-1 LKS Bieńkowice 14 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 11-1 Płomień Kobyla 14 października, 15:00
LKS Raszczyce 0-1 LKS Cyprzanów 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

LKS Pawłów 1-2 LKS Bieńkowice 20 października, 14:30
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-3 LKS Gamów 21 października, 14:30
LKS Grzegorzowice 0-3 Wypoczynek Buków 21 października, 14:30
LKS Raszczyce 0-2 LKS Brzezie (Racibórz) 21 października, 14:30
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-1 LKS Cyprzanów 20 października, 14:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 9-1 Zgoda Zawada Książęca 21 października, 14:30
LKS Owsiszcze 2-0 Płomień Kobyla 20 października, 14:30
LKS II Górki Śląskie 5-1 LKS Jankowice 21 października, 14:30

Kolejka 13 - 27-28 października

LKS Jankowice 2-3 LKS Pawłów
Płomień Kobyla 0-3 LKS II Górki Śląskie
(wo)
Na boisku 2-2. Zweryfikowany - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.
Zgoda Zawada Książęca 1-5 LKS Owsiszcze
LKS Cyprzanów 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Brzezie (Racibórz) 9-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Wypoczynek Buków 3-0 LKS Raszczyce
LKS Gamów 5-2 LKS Grzegorzowice
LKS Bieńkowice 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)

Kolejka 14 - 3-4 listopada

LKS Pawłów 1-2 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Grzegorzowice 1-1 LKS Bieńkowice
LKS Raszczyce 3-1 LKS Gamów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-6 Wypoczynek Buków
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Owsiszcze 2-0 LKS Cyprzanów
LKS II Górki Śląskie 4-1 Zgoda Zawada Książęca
LKS Jankowice 11-1 Płomień Kobyla

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Płomień Kobyla 1-3 LKS Pawłów 23 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (10-11 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zgoda Zawada Książęca 2-1 LKS Jankowice 23 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (10-11 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Cyprzanów 9-1 LKS II Górki Śląskie
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS Owsiszcze 23 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (10-11 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wypoczynek Buków 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Gamów 3-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 22 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (10-11 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Bieńkowice 2-1 LKS Raszczyce
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 LKS Grzegorzowice

Kolejka 16 - 29-30 marca

LKS Pawłów 4-2 LKS Grzegorzowice 29 marca, 16:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-4 LKS Raszczyce 30 marca, 16:00
LKS Bieńkowice 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 30 marca, 15:00
LKS Gamów 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 marca, 15:00
Wypoczynek Buków 5-0 LKS Owsiszcze 30 marca, 11:00
LKS Brzezie (Racibórz) 4-1 LKS II Górki Śląskie 30 marca, 16:00
LKS Cyprzanów 2-0 LKS Jankowice 30 marca, 13:00
Zgoda Zawada Książęca 3-1 Płomień Kobyla 30 marca, 16:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Zgoda Zawada Książęca 3-1 LKS Pawłów 6 kwietnia, 17:00
Płomień Kobyla 1-4 LKS Cyprzanów 6 kwietnia, 15:00
LKS Jankowice 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 6 kwietnia, 15:00
LKS II Górki Śląskie 0-2 Wypoczynek Buków 5 kwietnia, 17:00
LKS Owsiszcze 2-2 LKS Gamów 5 kwietnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 LKS Bieńkowice 6 kwietnia, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
(wo)
LKS Raszczyce 0-3 LKS Grzegorzowice 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

LKS Pawłów 5-1 LKS Raszczyce 12 kwietnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 13 kwietnia, 16:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 LKS 07 Markowice (Racibórz)
(wo)
LKS Bieńkowice 2-2 LKS Owsiszcze 12 kwietnia, 15:00
LKS Gamów 3-2 LKS II Górki Śląskie 13 kwietnia, 15:00
Wypoczynek Buków 5-1 LKS Jankowice 13 kwietnia, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 7-1 Płomień Kobyla 13 kwietnia, 16:00
LKS Cyprzanów 1-1 Zgoda Zawada Książęca 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

LKS Cyprzanów 1-2 LKS Pawłów 20 kwietnia, 13:00
Zgoda Zawada Książęca 1-5 LKS Brzezie (Racibórz) 20 kwietnia, 17:00
Płomień Kobyla 0-9 Wypoczynek Buków 20 kwietnia, 15:00
LKS Jankowice 1-3 LKS Gamów 20 kwietnia, 15:00
LKS II Górki Śląskie 0-3 LKS Bieńkowice 19 kwietnia, 17:00
LKS Owsiszcze 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
(wo)
LKS 07 Markowice (Racibórz) 8-1 LKS Grzegorzowice 20 kwietnia, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-1 LKS Raszczyce 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

LKS Pawłów 3-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 kwietnia, 17:00
LKS Raszczyce 1-7 LKS 07 Markowice (Racibórz) 27 kwietnia, 16:00
LKS Grzegorzowice 1-3 LKS Owsiszcze 27 kwietnia, 16:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 LKS II Górki Śląskie
(wo)
LKS Bieńkowice 2-1 LKS Jankowice 27 kwietnia, 15:00
LKS Gamów 6-3 Płomień Kobyla 27 kwietnia, 15:00
Wypoczynek Buków 3-2 Zgoda Zawada Książęca 27 kwietnia, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Cyprzanów 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 maja, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-2 LKS Pawłów 1 maja, 14:00
LKS Cyprzanów 1-1 Wypoczynek Buków 1 maja, 13:00
Zgoda Zawada Książęca 3-2 LKS Gamów 1 maja, 14:00
Płomień Kobyla 2-2 LKS Bieńkowice 1 maja, 14:00
LKS Jankowice 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
(wo)
LKS II Górki Śląskie 1-5 LKS Grzegorzowice 1 maja, 14:00
LKS Owsiszcze 3-0 LKS Raszczyce 1 maja, 14:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

LKS Pawłów 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 4 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-2 LKS Owsiszcze 4 maja, 17:00
LKS Raszczyce 1-0 LKS II Górki Śląskie 4 maja, 17:00
LKS Grzegorzowice 6-0 LKS Jankowice 4 maja, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 Płomień Kobyla
(wo)
LKS Bieńkowice 2-3 Zgoda Zawada Książęca 4 maja, 17:00
LKS Gamów 1-1 LKS Cyprzanów 4 maja, 17:00
Wypoczynek Buków 4-1 LKS Brzezie (Racibórz) 4 maja, 17:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Wypoczynek Buków 2-1 LKS Pawłów 11 maja, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 4-1 LKS Gamów 11 maja, 16:00
LKS Cyprzanów 3-1 LKS Bieńkowice 11 maja, 13:00
Zgoda Zawada Książęca 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
(wo)
Płomień Kobyla 1-3 LKS Grzegorzowice 11 maja, 15:00
LKS Jankowice 0-2 LKS Raszczyce 11 maja, 15:00
LKS II Górki Śląskie 1-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 10 maja, 17:00
LKS Owsiszcze 0-6 LKS 07 Markowice (Racibórz) 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

LKS Pawłów 4-2 LKS Owsiszcze 17 maja, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 8-0 LKS II Górki Śląskie 18 maja, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 7-0 LKS Jankowice 17 maja, 17:00
LKS Raszczyce 0-0 Płomień Kobyla 18 maja, 16:00
LKS Grzegorzowice 2-2 Zgoda Zawada Książęca 18 maja, 16:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 LKS Cyprzanów
(wo)
LKS Bieńkowice 0-6 LKS Brzezie (Racibórz) 18 maja, 15:00
LKS Gamów 2-1 Wypoczynek Buków 18 maja, 15:00

Kolejka 25 - 22 maja

LKS Gamów 1-2 LKS Pawłów 22 maja, 14:00
Wypoczynek Buków 7-1 LKS Bieńkowice 22 maja, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
(wo)
LKS Cyprzanów 0-5 LKS Grzegorzowice 22 maja, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 3-1 LKS Raszczyce 22 maja, 14:00
Płomień Kobyla 1-6 LKS Rudnik (k. Raciborza) 22 maja, 16:00
LKS Jankowice 1-6 LKS 07 Markowice (Racibórz) 22 maja, 14:00
LKS II Górki Śląskie 0-3 LKS Owsiszcze 22 maja, 14:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Płomień Kobyla 0-11 LKS 07 Markowice (Racibórz) 25 maja, 15:00
LKS Cyprzanów 4-0 LKS Raszczyce 25 maja, 16:00
LKS Pawłów 3-0 LKS II Górki Śląskie 24 maja, 17:00
(wo)
LKS Owsiszcze 11-0 LKS Jankowice 24 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-0 Zgoda Zawada Książęca 24 maja, 17:00
LKS Grzegorzowice 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 25 maja, 16:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 Wypoczynek Buków
(wo)
LKS Bieńkowice 7-1 LKS Gamów 25 maja, 15:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

LKS Bieńkowice 2-2 LKS Pawłów 1 czerwca, 15:00
LKS Gamów 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
(wo)
Wypoczynek Buków 6-1 LKS Grzegorzowice 1 czerwca, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 LKS Raszczyce 1 czerwca, 16:00
LKS Cyprzanów 0-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 1 czerwca, 13:00
Zgoda Zawada Książęca 0-6 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 2-5 LKS Owsiszcze 31 maja, 17:00
LKS Jankowice 0-0 LKS II Górki Śląskie 1 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

LKS Pawłów 5-3 LKS Jankowice 7 czerwca, 17:00
LKS II Górki Śląskie 5-1 Płomień Kobyla 7 czerwca, 17:00
LKS Owsiszcze 3-0 Zgoda Zawada Książęca 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-1 LKS Cyprzanów 7 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 7 czerwca, 17:00
LKS Raszczyce 0-1 Wypoczynek Buków 8 czerwca, 16:00
LKS Grzegorzowice 5-1 LKS Gamów 7 czerwca, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 LKS Bieńkowice
(wo)

Kolejka 29 - 14 czerwca

Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-3 LKS Pawłów 14 czerwca, 17:30
(wo)
LKS Bieńkowice 1-3 LKS Grzegorzowice 14 czerwca, 17:30
LKS Gamów 4-2 LKS Raszczyce 14 czerwca, 17:30
Wypoczynek Buków 3-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 14 czerwca, 17:30
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 14 czerwca, 17:30
LKS Cyprzanów 5-1 LKS Owsiszcze 14 czerwca, 17:30
Zgoda Zawada Książęca 2-0 LKS II Górki Śląskie 14 czerwca, 17:30
Płomień Kobyla 4-5 LKS Jankowice 14 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

LKS Pawłów 10-1 Płomień Kobyla 21 czerwca, 17:30
LKS Jankowice 4-0 Zgoda Zawada Książęca 21 czerwca, 17:30
LKS II Górki Śląskie 4-2 LKS Cyprzanów 21 czerwca, 17:30
LKS Owsiszcze 0-2 LKS Brzezie (Racibórz) 21 czerwca, 17:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 Wypoczynek Buków 21 czerwca, 17:30
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-3 LKS Gamów 21 czerwca, 17:30
LKS Raszczyce 1-1 LKS Bieńkowice 21 czerwca, 17:30
LKS Grzegorzowice 3-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
(wo)

Klasa B 2007/2008 (Racibórz)

Autor: Mateusz Skalski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas