[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Leszno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Obra Kościan 26 67 21 4 1 112-15 10 3 0 70-7 11 1 1 42-8
2.  Rawia Rawicz 26 63 20 3 3 88-24 12 0 1 54-9 8 3 2 34-15
3.  Orla Jutrosin 26 52 16 4 6 53-22 11 0 2 34-8 5 4 4 19-14
4.  Sokół Chwałkowo 26 45 13 6 7 48-23 6 4 3 27-11 7 2 4 21-12
5.  Awdaniec Pakosław 26 40 12 4 10 59-40 8 3 2 39-12 4 1 8 20-28
6.  Pelikan Dębno Polskie 26 39 11 6 9 56-54 6 4 3 30-22 5 2 6 26-32 2 4 1 1 0 3-2
7.  Kłos Rokosowo 26 39 11 6 9 44-46 7 2 4 22-13 4 4 5 22-33 2 1 0 1 1 2-3
8.  Jantar Strzyżewice 26 37 11 4 11 40-63 8 2 3 28-23 3 2 8 12-40
9.  Lew Pogorzela 26 27 8 3 15 43-73 4 1 8 24-34 4 2 7 19-39
10.  Kormoran Święciechowa 26 26 8 2 16 32-61 4 2 7 17-25 4 0 9 15-36 2 6 2 0 0 4-2
11.  Tęcza Ziemnice 26 26 7 5 14 41-72 4 4 5 29-29 3 1 9 12-43 2 0 0 0 2 2-4
12.  Sarnowianka Sarnowa 26 25 7 4 15 43-66 4 2 7 19-30 3 2 8 24-36 2 6 2 0 0 9-3
13.  Orzeł Lipno 26 25 7 4 15 32-66 6 1 6 18-22 1 3 9 14-44 2 0 0 0 2 3-9
14.  Łapawa Gostkowo 26 7 2 1 23 19-85 2 0 11 13-41 0 1 12 6-44
Łapawa Gostkowo wycofała się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Obra Kościan    0-0 0-0 1-0 2-0 5-0 2-2 6-1 5-0 8-0 16-0 10-2 8-1 7-1 
 2 Rawia Rawicz0-2     3-1 1-0 6-1 2-1 8-1 5-1 10-0 4-0 5-1 5-1 2-0 3-0* 
 3 Orla Jutrosin3-1 1-0     0-1 0-1 7-2 3-1 4-0 1-0 1-0 3-0 2-1 5-1 4-0 
 4 Sokół Chwałkowo1-2 2-2 1-1     2-1 1-1 1-1 7-0 1-2 5-0 0-1 1-0 3-0 2-0 
 5 Awdaniec Pakosław1-1 1-2 3-2 1-1     3-1 6-1 1-2 3-0 6-1 8-0 2-0 1-1 3-0* 
 6 Pelikan Dębno Polskie0-4 2-4 2-2 1-2 3-2     0-0 5-0 4-4 2-1 2-1 1-1 5-1* 3-0* 
 7 Kłos Rokosowo1-3 0-2 0-0 1-0 2-0 2-3     3-0 3-0 0-2 2-1 2-1 5-0 1-1 
 8 Jantar Strzyżewice0-6 1-0 1-0 0-3 2-3 3-2 3-0     6-2 2-1 3-1 4-4 0-0 3-1 
 9 Lew Pogorzela0-2 1-5 2-3 3-1 1-3 1-5 3-4 3-1     4-1 0-3 2-5 1-1 3-0* 
 10 Kormoran Święciechowa1-3 1-4 1-0 2-2 1-0 0-2 1-3 1-1 2-3     2-1 1-2 1-4 3-0 
 11 Tęcza Ziemnice1-6 4-4 0-3 1-2 3-3 2-3 1-1 1-1 1-0 1-2     4-1 4-0 6-3 
 12 Sarnowianka Sarnowa0-6 1-5 0-2 1-2 3-2 3-3 0-2 1-2 0-1 3-2 0-0     4-3 3-0 
 13 Orzeł Lipno0-3 1-2 1-2 0-4 2-0 1-0 2-1 3-0 3-3 0-2 2-0 0-5     3-0* 
 14 Łapawa Gostkowo0-3* 0-4 0-3* 0-3* 1-4 2-3 3-5 0-3* 0-4 0-3* 0-3* 2-1 5-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Kłos Rokosowo 1-1 Łapawa Gostkowo
Jantar Strzyżewice 4-4 Sarnowianka Sarnowa
Tęcza Ziemnice 1-0 Lew Pogorzela
Sokół Chwałkowo 1-1 Pelikan Dębno Polskie
Kormoran Święciechowa 1-4 Orzeł Lipno
Orla Jutrosin 0-1 Awdaniec Pakosław
Rawia Rawicz 0-2 Obra Kościan

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Łapawa Gostkowo 1-4 Awdaniec Pakosław
Orzeł Lipno 1-2 Orla Jutrosin
Pelikan Dębno Polskie 2-1 Kormoran Święciechowa
Rawia Rawicz 1-0 Sokół Chwałkowo
Lew Pogorzela 0-2 Obra Kościan
Sarnowianka Sarnowa 0-0 Tęcza Ziemnice
Kłos Rokosowo 3-0 Jantar Strzyżewice

Kolejka 3 - 1-2 września

Jantar Strzyżewice 3-1 Łapawa Gostkowo
Tęcza Ziemnice 1-1 Kłos Rokosowo
Obra Kościan 10-2 Sarnowianka Sarnowa
Sokół Chwałkowo 1-2 Lew Pogorzela
Kormoran Święciechowa 1-4 Rawia Rawicz
Orla Jutrosin 7-2 Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław 1-1 Orzeł Lipno

Kolejka 4 - 8-9 września

Łapawa Gostkowo 5-2 Orzeł Lipno
Pelikan Dębno Polskie 3-2 Awdaniec Pakosław
Rawia Rawicz 3-1 Orla Jutrosin
Lew Pogorzela 4-1 Kormoran Święciechowa
Sarnowianka Sarnowa 1-2 Sokół Chwałkowo
Kłos Rokosowo 1-3 Obra Kościan
Jantar Strzyżewice 3-1 Tęcza Ziemnice

Kolejka 5 - 15-16 września

Tęcza Ziemnice 6-3 Łapawa Gostkowo
Obra Kościan 6-1 Jantar Strzyżewice
Sokół Chwałkowo 1-1 Kłos Rokosowo
Kormoran Święciechowa 1-2 Sarnowianka Sarnowa
Orla Jutrosin 1-0 Lew Pogorzela
Awdaniec Pakosław 1-2 Rawia Rawicz
Orzeł Lipno 1-0 Pelikan Dębno Polskie

Kolejka 6 - 22-23 września

Łapawa Gostkowo 2-3 Pelikan Dębno Polskie
Rawia Rawicz 2-0 Orzeł Lipno
Lew Pogorzela 1-3 Awdaniec Pakosław
Sarnowianka Sarnowa 0-2 Orla Jutrosin
Kłos Rokosowo 0-2 Kormoran Święciechowa
Jantar Strzyżewice 0-3 Sokół Chwałkowo
Tęcza Ziemnice 1-6 Obra Kościan

Kolejka 7 - 29-30 września

Obra Kościan 7-1 Łapawa Gostkowo
Sokół Chwałkowo 0-1 Tęcza Ziemnice
Kormoran Święciechowa 1-1 Jantar Strzyżewice
Orla Jutrosin 3-1 Kłos Rokosowo
Awdaniec Pakosław 2-0 Sarnowianka Sarnowa
Orzeł Lipno 3-3 Lew Pogorzela
Pelikan Dębno Polskie 2-4 Rawia Rawicz

Kolejka 8 - 6-7 października

Łapawa Gostkowo 0-4 Rawia Rawicz
Lew Pogorzela 1-5 Pelikan Dębno Polskie
Sarnowianka Sarnowa 4-3 Orzeł Lipno
Kłos Rokosowo 2-0 Awdaniec Pakosław
Jantar Strzyżewice 1-0 Orla Jutrosin
Tęcza Ziemnice 1-2 Kormoran Święciechowa
Obra Kościan 1-0 Sokół Chwałkowo

Kolejka 9 - 13-14 października

Sokół Chwałkowo 2-0 Łapawa Gostkowo
Kormoran Święciechowa 1-3 Obra Kościan
Orla Jutrosin 3-0 Tęcza Ziemnice
Awdaniec Pakosław 1-2 Jantar Strzyżewice
Orzeł Lipno 2-1 Kłos Rokosowo
Pelikan Dębno Polskie 1-1 Sarnowianka Sarnowa
Rawia Rawicz 10-0 Lew Pogorzela

Kolejka 10 - 20-21 października

Łapawa Gostkowo 0-4 Lew Pogorzela
Sarnowianka Sarnowa 1-5 Rawia Rawicz
Kłos Rokosowo 2-3 Pelikan Dębno Polskie
Jantar Strzyżewice 0-0 Orzeł Lipno
Tęcza Ziemnice 3-3 Awdaniec Pakosław
Obra Kościan 0-0 Orla Jutrosin
Sokół Chwałkowo 5-0 Kormoran Święciechowa

Kolejka 11 - 27-28 października

Kormoran Święciechowa 3-0 Łapawa Gostkowo
Orla Jutrosin 0-1 Sokół Chwałkowo
Awdaniec Pakosław 1-1 Obra Kościan
Orzeł Lipno 2-0 Tęcza Ziemnice
Pelikan Dębno Polskie 5-0 Jantar Strzyżewice
Rawia Rawicz 8-1 Kłos Rokosowo
przełożony
Lew Pogorzela 2-5 Sarnowianka Sarnowa

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Łapawa Gostkowo 2-1 Sarnowianka Sarnowa
Kłos Rokosowo 3-0 Lew Pogorzela
Jantar Strzyżewice 1-0 Rawia Rawicz
Tęcza Ziemnice 2-3 Pelikan Dębno Polskie
Obra Kościan 8-1 Orzeł Lipno
Sokół Chwałkowo 2-1 Awdaniec Pakosław
Kormoran Święciechowa 1-0 Orla Jutrosin

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Orla Jutrosin 4-0 Łapawa Gostkowo
Awdaniec Pakosław 6-1 Kormoran Święciechowa
Orzeł Lipno 0-4 Sokół Chwałkowo
Pelikan Dębno Polskie 0-4 Obra Kościan
Rawia Rawicz 5-1 Tęcza Ziemnice
Lew Pogorzela 3-1 Jantar Strzyżewice 22 maja
Sarnowianka Sarnowa 0-2 Kłos Rokosowo

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Obra Kościan 0-0 Rawia Rawicz
Łapawa Gostkowo 3-5 Kłos Rokosowo
Sarnowianka Sarnowa 1-2 Jantar Strzyżewice
Lew Pogorzela 0-3 Tęcza Ziemnice
Pelikan Dębno Polskie 1-2 Sokół Chwałkowo
Orzeł Lipno 0-2 Kormoran Święciechowa
Awdaniec Pakosław 3-2 Orla Jutrosin

Kolejka 15 - 22 marca

Awdaniec Pakosław 3-0 Łapawa Gostkowo
(wo)
Orla Jutrosin 5-1 Orzeł Lipno
Kormoran Święciechowa 0-2 Pelikan Dębno Polskie
Sokół Chwałkowo 2-2 Rawia Rawicz
Obra Kościan 5-0 Lew Pogorzela
Tęcza Ziemnice 4-1 Sarnowianka Sarnowa
Jantar Strzyżewice 3-0 Kłos Rokosowo

Kolejka 16 - 29-30 marca

Łapawa Gostkowo 0-3 Jantar Strzyżewice
(wo)
Kłos Rokosowo 2-1 Tęcza Ziemnice
Sarnowianka Sarnowa 0-6 Obra Kościan
Lew Pogorzela 3-1 Sokół Chwałkowo
Rawia Rawicz 4-0 Kormoran Święciechowa
Pelikan Dębno Polskie 2-2 Orla Jutrosin
Orzeł Lipno 2-0 Awdaniec Pakosław

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Orzeł Lipno 3-0 Łapawa Gostkowo
(wo)
Awdaniec Pakosław 3-1 Pelikan Dębno Polskie
Orla Jutrosin 1-0 Rawia Rawicz
Kormoran Święciechowa 2-3 Lew Pogorzela
Sokół Chwałkowo 1-0 Sarnowianka Sarnowa
Obra Kościan 2-2 Kłos Rokosowo
Tęcza Ziemnice 1-1 Jantar Strzyżewice

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Łapawa Gostkowo 0-3 Tęcza Ziemnice
(wo)
Jantar Strzyżewice 0-6 Obra Kościan
Kłos Rokosowo 1-0 Sokół Chwałkowo
Sarnowianka Sarnowa 3-2 Kormoran Święciechowa
Lew Pogorzela 2-3 Orla Jutrosin
Rawia Rawicz 6-1 Awdaniec Pakosław
Pelikan Dębno Polskie 5-1 Orzeł Lipno
(wo)

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Pelikan Dębno Polskie 3-0 Łapawa Gostkowo
(wo)
Orzeł Lipno 1-2 Rawia Rawicz
Awdaniec Pakosław 3-0 Lew Pogorzela
Orla Jutrosin 2-1 Sarnowianka Sarnowa
Kormoran Święciechowa 1-3 Kłos Rokosowo
Sokół Chwałkowo 7-0 Jantar Strzyżewice
Obra Kościan 16-0 Tęcza Ziemnice

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Łapawa Gostkowo 0-3 Obra Kościan
(wo)
Tęcza Ziemnice 1-2 Sokół Chwałkowo
Jantar Strzyżewice 2-1 Kormoran Święciechowa
Kłos Rokosowo 0-0 Orla Jutrosin
Sarnowianka Sarnowa 3-2 Awdaniec Pakosław
Lew Pogorzela 1-1 Orzeł Lipno
Rawia Rawicz 2-1 Pelikan Dębno Polskie

Kolejka 21 - 3-4 maja

Rawia Rawicz 3-0 Łapawa Gostkowo
(wo)
Pelikan Dębno Polskie 4-4 Lew Pogorzela 1 maja
Orzeł Lipno 0-5 Sarnowianka Sarnowa 1 maja
Awdaniec Pakosław 6-1 Kłos Rokosowo 1 maja
Orla Jutrosin 4-0 Jantar Strzyżewice
Kormoran Święciechowa 2-1 Tęcza Ziemnice
Sokół Chwałkowo 1-2 Obra Kościan

Kolejka 22 - 10-11 maja

Łapawa Gostkowo 0-3 Sokół Chwałkowo
(wo)
Obra Kościan 8-0 Kormoran Święciechowa
Tęcza Ziemnice 0-3 Orla Jutrosin
Jantar Strzyżewice 2-3 Awdaniec Pakosław
Kłos Rokosowo 5-0 Orzeł Lipno
Sarnowianka Sarnowa 3-3 Pelikan Dębno Polskie
Lew Pogorzela 1-5 Rawia Rawicz

Kolejka 23 - 17-18 maja

Lew Pogorzela 3-0 Łapawa Gostkowo
(wo)
Rawia Rawicz 5-1 Sarnowianka Sarnowa
Pelikan Dębno Polskie 0-0 Kłos Rokosowo
Orzeł Lipno 3-0 Jantar Strzyżewice
Awdaniec Pakosław 8-0 Tęcza Ziemnice
Orla Jutrosin 3-1 Obra Kościan
Kormoran Święciechowa 2-2 Sokół Chwałkowo

Kolejka 24 - 24-25 maja

Łapawa Gostkowo 0-3 Kormoran Święciechowa
(wo)
Sokół Chwałkowo 1-1 Orla Jutrosin
Obra Kościan 2-0 Awdaniec Pakosław
Tęcza Ziemnice 4-0 Orzeł Lipno
Jantar Strzyżewice 3-2 Pelikan Dębno Polskie
Kłos Rokosowo 0-2 Rawia Rawicz
Sarnowianka Sarnowa 0-1 Lew Pogorzela

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

Sarnowianka Sarnowa 3-0 Łapawa Gostkowo
Lew Pogorzela 3-4 Kłos Rokosowo
Rawia Rawicz 5-1 Jantar Strzyżewice
Pelikan Dębno Polskie 2-1 Tęcza Ziemnice
Orzeł Lipno 0-3 Obra Kościan
Awdaniec Pakosław 1-1 Sokół Chwałkowo
Orla Jutrosin 1-0 Kormoran Święciechowa

Kolejka 26 - 7-8 czerwca

Łapawa Gostkowo 0-3 Orla Jutrosin
(wo)
Kormoran Święciechowa 1-0 Awdaniec Pakosław
Sokół Chwałkowo 3-0 Orzeł Lipno
Obra Kościan 5-0 Pelikan Dębno Polskie
Tęcza Ziemnice 4-4 Rawia Rawicz
Jantar Strzyżewice 6-2 Lew Pogorzela
Kłos Rokosowo 2-1 Sarnowianka Sarnowa

Baraże o udział w klasie A (Leszno)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Leszno)

Klasa A 2007/2008 (Leszno II)

Klasa B 2007/2008 (Leszno I)
Klasa B 2007/2008 (Leszno II)

Autor: Michał Skupień
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas