[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 5 sierpnia
Polonia Bydgoszcz, Victoria Śliwice, Pomorzanin Serock, Sparta Janowiec Wielkopolski, Szubinianka Szubin, Cuiavia Inowrocław - wolny los

Start Pruszcz 0-3 Zawisza Bydgoszcz
Gryf Sicienko 0-4 Chemik Bydgoszcz
Fala Świekatowo 1-9 Gwiazda Bydgoszcz
GLKS Dobrcz 2-7 Wisła Nowe
Sparta Przysiersk 0-4 Czarni Nakło nad Notecią
LZS Kozielec 0-3 Wda Świecie
GLKS Osielsko Żołędowo 4-2 Tucholanka Tuchola
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-4 Grom Osie
LZS Grochowiska Księże 1-8 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Polonia Mamlicz 1-7 Noteć Łabiszyn
LZS Wielowieś 0-3 Piast Złotniki Kujawskie
(wo)
Kujawy Markowice 1-2 Gopło Kruszwica
Błyskawica Broniewice 0-15 Notecianka Pakość
Hermes Radłowo 2-4 Dąb Barcin
Spójnia Białe Błota 6-6 Burza Nowa Wieś Wielka
pd. k. 9-10
Orłowianka Orłowo 0-9 Goplania Inowrocław
Kujawianka Strzelno 5-2 Unia II Janikowo 7 sierpnia, 17:00
LZS Palczyn 3-1 Gopło Kościeszki
LZS Jadowniki 1-5 Pałuczanka Żnin
Kometa Więcławice 7-1 Unia Solec Kujawski
Zieloni Zalesie 3-6 Pogoń Mogilno

II runda - 12 września

Wda Świecie 1-0 Wisła Nowe
Czarni Nakło nad Notecią 1-4 Chemik Bydgoszcz
pd.
GLKS Osielsko Żołędowo 1-5 Grom Osie
Polonia Bydgoszcz 1-4 Gwiazda Bydgoszcz 12 września, 17:00
Victoria Śliwice 0-3 Zawisza Bydgoszcz
(wo)
Noteć Łabiszyn 5-1 Pomorzanin Serock
Piast Złotniki Kujawskie 0-3 Sparta Janowiec Wielkopolski
Burza Nowa Wieś Wielka 1-2 Dąb Barcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-8 Unia Janikowo 3 października, 15:00
Kalinowski 25, 47, Nowosielski 49, 53, 68, Biegański 52, 80, Niedbała 55
Kometa Więcławice 2-5 Pałuczanka Żnin
LZS Palczyn 3-1 Szubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno 1-3 Cuiavia Inowrocław
Goplania Inowrocław 3-0 Pogoń Mogilno
(wo)
Gopło Kruszwica 2-0 Notecianka Pakość

III runda - 3 października
(Losowanie - 20 września 2007)

Wda Świecie 2-3 Gwiazda Bydgoszcz 3 października
Dąb Barcin 2-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 3 października
Gopło Kruszwica 1-4 Zawisza Bydgoszcz 3 października
Pałuczanka Żnin 6-3 Goplania Inowrocław 3 października
LZS Palczyn 3-0 Grom Osie 3 października
(wo)
goście oddali mecz walkowerem
Noteć Łabiszyn 1-2 Chemik Bydgoszcz 3 października
Cuiavia Inowrocław 1-4 Unia Janikowo 10 października, 15:30
Zakulski 57 - Biegański 11, 21, 58, Niedbała 63

Puchar Polski 2007/2008 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2007/2008 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas