[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Hecznarowice 20 45 13 6 1 45-14 8 2 0 30-9 5 4 1 15-5
2.  Groń Bujaków 20 36 10 6 4 45-33 5 4 1 23-14 5 2 3 22-19
3.  Rekord Bielsko-Biała 20 34 10 4 6 40-27 6 1 3 21-15 4 3 3 19-12
4.  Zamek Grodziec Śląski 20 30 9 3 8 40-28 6 2 2 26-12 3 1 6 14-16
5.  Drzewiarz Jasienica 20 29 8 5 7 34-27 6 2 2 25-14 2 3 5 9-13
6.  Sokół Buczkowice 20 26 7 5 8 35-35 5 2 3 21-17 2 3 5 14-18 2 4 1 1 0 3-2
7.  Przełom Kaniów 20 26 7 5 8 37-36 5 1 4 21-17 2 4 4 16-19 2 1 0 1 1 2-3
8.  Pionier Pisarzowice 20 22 5 7 8 32-50 4 5 1 19-16 1 2 7 13-34
9.  GLKS Wilkowice 20 21 5 6 9 45-47 4 3 3 22-15 1 3 6 23-32
10.  Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 20 18 5 3 12 33-61 4 1 5 18-19 1 2 7 15-42
11.  LKS Mazańcowice 20 16 4 4 12 21-49 4 4 2 17-16 0 0 10 4-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Sokół Hecznarowice    4-1 3-3 2-1 2-0 1-1 3-1 2-0 3-1 5-1 5-0 
 2 Groń Bujaków0-0     1-2 1-0 2-1 3-1 1-1 2-2 3-3 8-3 2-1 
 3 Rekord Bielsko-Biała0-1 1-4     4-2 2-1 0-0 3-1 4-1 3-1 2-3 2-1 
 4 Zamek Grodziec Śląski0-0 2-3 1-0     3-1 2-4 2-2 4-1 4-1 6-0 2-0 
 5 Drzewiarz Jasienica1-0 3-1 0-2 0-1     3-1 2-2 3-0 4-4 5-2 4-1 
 6 Sokół Buczkowice1-4 4-1 1-0 1-3 1-1     2-1 4-5 2-2 2-0 3-0 
 7 Przełom Kaniów0-3 1-3 3-1 1-3 2-1 1-1     4-0 3-4 4-0* 2-1 
 8 Pionier Pisarzowice1-1 2-2 0-5 3-2 0-0 1-0 1-1     3-2 3-3 5-0 
 9 GLKS Wilkowice0-0 0-4 1-1 2-2 1-3 3-1 1-3 6-1     4-0 4-0 
 10 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)2-3 1-2 0-3 1-0 0-1 0-2 3-2 1-1 6-5     4-0 
 11 LKS Mazańcowice0-3 1-1 2-2 1-0 0-0 4-3 1-2 4-2 1-0 3-3     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Zapora Wapienica (Bielsko-Biała).
 
Drzewiarz Jasienica 3-1 Sokół Buczkowice
Groń Bujaków 2-2 Pionier Pisarzowice
Rekord Bielsko-Biała 3-1 GLKS Wilkowice
Przełom Kaniów 1-3 Zamek Grodziec Śląski
LKS Mazańcowice 0-3 Sokół Hecznarowice

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Sokół Hecznarowice.
 
Sokół Buczkowice 2-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Zamek Grodziec Śląski 2-0 LKS Mazańcowice
GLKS Wilkowice 1-3 Przełom Kaniów
Pionier Pisarzowice 0-5 Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica 3-1 Groń Bujaków

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Groń Bujaków 3-1 Sokół Buczkowice
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Drzewiarz Jasienica
Przełom Kaniów 4-0 Pionier Pisarzowice
LKS Mazańcowice 1-0 GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-3 Sokół Hecznarowice

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Sokół Buczkowice 1-4 Sokół Hecznarowice
Zamek Grodziec Śląski 6-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Pionier Pisarzowice 5-0 LKS Mazańcowice
Drzewiarz Jasienica 2-2 Przełom Kaniów
Groń Bujaków 1-2 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Pionier Pisarzowice.
 
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów 1-3 Groń Bujaków
LKS Mazańcowice 0-0 Drzewiarz Jasienica
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 6-5 GLKS Wilkowice
Sokół Hecznarowice 2-1 Zamek Grodziec Śląski

Kolejka 6 - 22 września

Pauza: Drzewiarz Jasienica.
 
Sokół Buczkowice 1-3 Zamek Grodziec Śląski
GLKS Wilkowice 0-0 Sokół Hecznarowice
Pionier Pisarzowice 3-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Groń Bujaków 2-1 LKS Mazańcowice
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Przełom Kaniów

Kolejka 7 - 29 września

Pauza: Groń Bujaków.
 
Przełom Kaniów 1-1 Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice 2-2 Rekord Bielsko-Biała
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-1 Drzewiarz Jasienica
Sokół Hecznarowice 2-0 Pionier Pisarzowice
Zamek Grodziec Śląski 4-1 GLKS Wilkowice

Kolejka 8 - 6 października

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Sokół Buczkowice 2-2 GLKS Wilkowice
Pionier Pisarzowice 3-2 Zamek Grodziec Śląski
Drzewiarz Jasienica 1-0 Sokół Hecznarowice
Groń Bujaków 8-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Przełom Kaniów 2-1 LKS Mazańcowice

Kolejka 9 - 13 października

Pauza: Przełom Kaniów.
 
LKS Mazańcowice 4-3 Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-3 Rekord Bielsko-Biała
Sokół Hecznarowice 4-1 Groń Bujaków
Zamek Grodziec Śląski 3-1 Drzewiarz Jasienica
GLKS Wilkowice 6-1 Pionier Pisarzowice

Kolejka 10 - 20 października

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
Sokół Buczkowice 4-5 Pionier Pisarzowice
Drzewiarz Jasienica 4-4 GLKS Wilkowice
Groń Bujaków 1-0 Zamek Grodziec Śląski
Rekord Bielsko-Biała 0-1 Sokół Hecznarowice
Przełom Kaniów 4-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
(wo)
na boisku 4-2

Kolejka 11 - 26 października

Pauza: Sokół Buczkowice.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4-0 LKS Mazańcowice
Sokół Hecznarowice 3-1 Przełom Kaniów
Zamek Grodziec Śląski 1-0 Rekord Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice 0-4 Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice 0-0 Drzewiarz Jasienica 3 listopada

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Pauza: Zapora Wapienica (Bielsko-Biała).
 
Sokół Buczkowice 1-1 Drzewiarz Jasienica
Pionier Pisarzowice 2-2 Groń Bujaków
GLKS Wilkowice 1-1 Rekord Bielsko-Biała
Zamek Grodziec Śląski 2-2 Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice 5-0 LKS Mazańcowice

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Pauza: Sokół Hecznarowice.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-2 Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice 1-0 Zamek Grodziec Śląski
Przełom Kaniów 3-4 GLKS Wilkowice
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Pionier Pisarzowice 12 kwietnia
Groń Bujaków 2-1 Drzewiarz Jasienica 12 kwietnia

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Sokół Buczkowice 4-1 Groń Bujaków
Drzewiarz Jasienica 0-2 Rekord Bielsko-Biała 19 kwietnia
Pionier Pisarzowice 1-1 Przełom Kaniów
GLKS Wilkowice 4-0 LKS Mazańcowice
Sokół Hecznarowice 5-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Sokół Hecznarowice 1-1 Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-0 Zamek Grodziec Śląski
LKS Mazańcowice 4-2 Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów 2-1 Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała 1-4 Groń Bujaków 26 kwietnia

Kolejka 16 - 4 maja

Pauza: Pionier Pisarzowice.
 
Sokół Buczkowice 1-0 Rekord Bielsko-Biała
Groń Bujaków 1-1 Przełom Kaniów 3 maja
Drzewiarz Jasienica 4-1 LKS Mazańcowice 3 maja
GLKS Wilkowice 4-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Zamek Grodziec Śląski 0-0 Sokół Hecznarowice

Kolejka 17 - 11 maja

Pauza: Drzewiarz Jasienica.
 
Zamek Grodziec Śląski 2-4 Sokół Buczkowice
Sokół Hecznarowice 3-1 GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 Pionier Pisarzowice
LKS Mazańcowice 1-1 Groń Bujaków
Przełom Kaniów 3-1 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 18 - 18 maja

Pauza: Groń Bujaków.
 
Sokół Buczkowice 2-1 Przełom Kaniów
Rekord Bielsko-Biała 2-1 LKS Mazańcowice 17 maja
Drzewiarz Jasienica 5-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 17 maja
Pionier Pisarzowice 1-1 Sokół Hecznarowice
GLKS Wilkowice 2-2 Zamek Grodziec Śląski

Kolejka 19 - 25 maja

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
GLKS Wilkowice 3-1 Sokół Buczkowice
Zamek Grodziec Śląski 4-1 Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice 2-0 Drzewiarz Jasienica
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-2 Groń Bujaków
LKS Mazańcowice 1-2 Przełom Kaniów

Kolejka 20 - 1 czerwca

Pauza: Przełom Kaniów.
 
Sokół Buczkowice 3-0 LKS Mazańcowice
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 12 czerwca
pierwotnie miał się odbyć 31.05
Groń Bujaków 0-0 Sokół Hecznarowice 31 maja
Drzewiarz Jasienica 0-1 Zamek Grodziec Śląski 31 maja
Pionier Pisarzowice 3-2 GLKS Wilkowice

Kolejka 21 - 8 czerwca

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
Pionier Pisarzowice 1-0 Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice 1-3 Drzewiarz Jasienica
w Jasienicy?
Zamek Grodziec Śląski 2-3 Groń Bujaków
Sokół Hecznarowice 3-3 Rekord Bielsko-Biała
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-2 Przełom Kaniów

Kolejka 22 - 15 czerwca

Pauza: Sokół Buczkowice.
 
LKS Mazańcowice 3-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Przełom Kaniów 0-3 Sokół Hecznarowice
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Zamek Grodziec Śląski
Groń Bujaków 3-3 GLKS Wilkowice
Drzewiarz Jasienica 3-0 Pionier Pisarzowice

Liga okręgowa 2002/2003 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2002/2003 (Skoczów)
Klasa A 2002/2003 (Żywiec)

Klasa B 2002/2003 (Bielsko-Biała)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas