[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2007/2008, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przełęcz Kossowa 22 55 17 4 1 89-29 10 1 0 55-11 7 3 1 34-18
2.  Płomień Sosnowice 22 45 14 3 5 67-30 6 2 3 28-15 8 1 2 39-15
3.  Wikliniarz Woźniki 22 42 13 3 6 52-34 8 2 1 23-12 5 1 5 29-22
4.  Leskowiec II Rzyki 22 40 13 1 8 61-38 9 1 1 43-12 4 0 7 18-26
5.  Gronie Zagórnik 22 39 12 3 7 42-30 7 1 3 25-15 5 2 4 17-15
6.  Skawa Witanowice 22 33 9 6 7 49-30 5 4 2 27-15 4 2 5 22-15
7.  Sokół Chrząstowice 22 32 10 2 10 51-41 5 0 6 23-23 5 2 4 28-18
8.  Orzeł Radocza 22 30 9 3 10 37-43 6 0 5 22-20 3 3 5 15-23
9.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 22 28 8 4 10 48-60 5 2 4 24-26 3 2 6 24-34
10.  Victoria Półwieś 22 21 5 6 11 48-51 2 4 5 24-24 3 2 6 24-27
11.  Strzelec Bęczyn 22 10 3 1 18 26-72 2 1 8 16-33 1 0 10 10-39
12.  Spartak Przybradz 22 3 1 0 21 17-129 1 0 10 11-60 0 0 11 6-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Przełęcz Kossowa    3-1 4-1 2-0 2-1 8-1 3-3 3-1 11-1 3-2 4-0 12-0 
 2 Płomień Sosnowice2-4     2-2 6-2 4-0 0-0 1-2 1-0 0-1 5-2 3-2 4-0 
 3 Wikliniarz Woźniki1-2 4-2     2-1 1-0 1-0 3-2 1-1 3-2 1-1 5-1 1-0 
 4 Leskowiec II Rzyki2-0 0-5 4-1     1-0 1-1 2-1 8-0 6-2 5-1 3-0 11-1 
 5 Gronie Zagórnik2-2 1-4 1-0 0-2     1-0 2-0 3-1 1-0 1-5 6-0 7-1 
 6 Skawa Witanowice2-2 1-4 1-0 4-1 0-0     2-2 0-3 3-1 1-1 3-1 10-0 
 7 Sokół Chrząstowice2-3 1-4 1-0 3-0 2-4 1-0     2-3 2-4 2-3 2-0 5-2 
 8 Orzeł Radocza1-5 0-1 2-3 3-0 1-2 0-3 2-1     3-1 2-1 4-3 4-0 
 9 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)1-1 1-4 3-11 4-0 0-1 3-1 0-3 1-1     4-3 3-0 4-1 
 10 Victoria Półwieś3-4 2-2 1-3 2-5 1-1 0-3 2-3 1-1 1-1     4-0 7-1 
 11 Strzelec Bęczyn1-3 1-6 2-5 0-3 2-3 0-4 1-3 2-0 3-3 0-3     4-0 
 12 Spartak Przybradz1-8 1-6 1-3 0-4 1-5 0-9 0-8 1-4 1-8 3-2 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Gronie Zagórnik 1-0 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Leskowiec II Rzyki 4-1 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 2-1 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa 3-1 Płomień Sosnowice
Strzelec Bęczyn 4-0 Spartak Przybradz
Skawa Witanowice 2-2 Sokół Chrząstowice

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-3 Sokół Chrząstowice
Spartak Przybradz 0-9 Skawa Witanowice
Płomień Sosnowice 3-2 Strzelec Bęczyn
Victoria Półwieś 3-4 Przełęcz Kossowa
Wikliniarz Woźniki 1-1 Orzeł Radocza
Gronie Zagórnik 0-2 Leskowiec II Rzyki

Kolejka 3 - 1-2 września

Leskowiec II Rzyki 6-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Orzeł Radocza 1-2 Gronie Zagórnik
Przełęcz Kossowa 4-1 Wikliniarz Woźniki
Strzelec Bęczyn 0-3 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 1-4 Płomień Sosnowice
Sokół Chrząstowice 5-2 Spartak Przybradz

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-1 Spartak Przybradz
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Płomień Sosnowice 1-2 Sokół Chrząstowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Victoria Półwieś 0-3 Skawa Witanowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wikliniarz Woźniki 5-1 Strzelec Bęczyn
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Gronie Zagórnik 2-2 Przełęcz Kossowa
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Leskowiec II Rzyki 8-0 Orzeł Radocza
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 5 - 15-16 września

Orzeł Radocza 3-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Przełęcz Kossowa 2-0 Leskowiec II Rzyki
Strzelec Bęczyn 2-3 Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice 1-0 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 2-3 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 1-6 Płomień Sosnowice

Kolejka 6 - 22-23 września

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4 Płomień Sosnowice
Victoria Półwieś 7-1 Spartak Przybradz
Wikliniarz Woźniki 3-2 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 1-0 Skawa Witanowice
Leskowiec II Rzyki 3-0 Strzelec Bęczyn
Orzeł Radocza 1-5 Przełęcz Kossowa

Kolejka 7 - 29-30 września

Przełęcz Kossowa 11-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Strzelec Bęczyn 2-0 Orzeł Radocza
Skawa Witanowice 4-1 Leskowiec II Rzyki
Sokół Chrząstowice 2-4 Gronie Zagórnik
Spartak Przybradz 1-3 Wikliniarz Woźniki
Płomień Sosnowice 5-2 Victoria Półwieś

Kolejka 8 - 6-7 października

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-3 Victoria Półwieś
Wikliniarz Woźniki 4-2 Płomień Sosnowice
Gronie Zagórnik 7-1 Spartak Przybradz
Leskowiec II Rzyki 2-1 Sokół Chrząstowice
Orzeł Radocza 0-3 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 4-0 Strzelec Bęczyn

Kolejka 9 - 13-14 października

Strzelec Bęczyn 3-3 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Skawa Witanowice 2-2 Przełęcz Kossowa
Sokół Chrząstowice 2-3 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 0-4 Leskowiec II Rzyki
Płomień Sosnowice 4-0 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 1-3 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 10 - 20-21 października

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-11 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 1-5 Victoria Półwieś
Leskowiec II Rzyki 0-5 Płomień Sosnowice
Orzeł Radocza 4-0 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 3-3 Sokół Chrząstowice
Strzelec Bęczyn 0-4 Skawa Witanowice

Kolejka 11 - 27-28 października

Skawa Witanowice 3-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Sokół Chrząstowice 2-0 Strzelec Bęczyn
Spartak Przybradz 1-8 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 1-0 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 2-5 Leskowiec II Rzyki
Wikliniarz Woźniki 1-0 Gronie Zagórnik

Kolejka 12 - 12-13 kwietnia

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-1 Gronie Zagórnik
Wikliniarz Woźniki 2-1 Leskowiec II Rzyki
Victoria Półwieś 1-1 Orzeł Radocza
Płomień Sosnowice 2-4 Przełęcz Kossowa
Spartak Przybradz 2-3 Strzelec Bęczyn
Sokół Chrząstowice 1-0 Skawa Witanowice

Kolejka 13 - 19-20 kwietnia

Sokół Chrząstowice 2-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Skawa Witanowice 10-0 Spartak Przybradz
Strzelec Bęczyn 1-6 Płomień Sosnowice
Przełęcz Kossowa 3-2 Victoria Półwieś
Orzeł Radocza 2-3 Wikliniarz Woźniki
Leskowiec II Rzyki 1-0 Gronie Zagórnik

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-0 Leskowiec II Rzyki
Gronie Zagórnik 3-1 Orzeł Radocza
Wikliniarz Woźniki 1-2 Przełęcz Kossowa
Victoria Półwieś 4-0 Strzelec Bęczyn
Płomień Sosnowice 0-0 Skawa Witanowice
Spartak Przybradz 0-8 Sokół Chrząstowice

Kolejka 15 - 3-4 maja

Spartak Przybradz 1-8 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Sokół Chrząstowice 1-4 Płomień Sosnowice
Skawa Witanowice 1-1 Victoria Półwieś
Strzelec Bęczyn 2-5 Wikliniarz Woźniki
Przełęcz Kossowa 2-1 Gronie Zagórnik
Orzeł Radocza 3-0 Leskowiec II Rzyki

Kolejka 16 - 10-11 maja

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-1 Orzeł Radocza
Leskowiec II Rzyki 2-0 Przełęcz Kossowa
Gronie Zagórnik 6-0 Strzelec Bęczyn
Wikliniarz Woźniki 1-0 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 2-3 Sokół Chrząstowice
Płomień Sosnowice 4-0 Spartak Przybradz

Kolejka 17 - 17-18 maja

Płomień Sosnowice 0-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Spartak Przybradz 3-2 Victoria Półwieś
Sokół Chrząstowice 1-0 Wikliniarz Woźniki
Skawa Witanowice 0-0 Gronie Zagórnik
Strzelec Bęczyn 0-3 Leskowiec II Rzyki
Przełęcz Kossowa 3-1 Orzeł Radocza

Kolejka 18 - 24-25 maja

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-1 Przełęcz Kossowa
Orzeł Radocza 4-3 Strzelec Bęczyn
Leskowiec II Rzyki 1-1 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 2-0 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 1-0 Spartak Przybradz
Victoria Półwieś 2-2 Płomień Sosnowice

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

Victoria Półwieś 1-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Płomień Sosnowice 2-2 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 1-5 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 3-0 Leskowiec II Rzyki
Skawa Witanowice 0-3 Orzeł Radocza
Strzelec Bęczyn 1-3 Przełęcz Kossowa

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-0 Strzelec Bęczyn
Przełęcz Kossowa 8-1 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 2-1 Sokół Chrząstowice
Leskowiec II Rzyki 11-1 Spartak Przybradz
Gronie Zagórnik 1-4 Płomień Sosnowice
Wikliniarz Woźniki 1-1 Victoria Półwieś

Kolejka 21 - 15 czerwca

Wikliniarz Woźniki 3-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Victoria Półwieś 1-1 Gronie Zagórnik
Płomień Sosnowice 6-2 Leskowiec II Rzyki
Spartak Przybradz 1-4 Orzeł Radocza
Sokół Chrząstowice 2-3 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 3-1 Strzelec Bęczyn

REKLAMA

Kolejka 22 - 22 czerwca

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-1 Skawa Witanowice
Strzelec Bęczyn 1-3 Sokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 12-0 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 0-1 Płomień Sosnowice
Leskowiec II Rzyki 5-1 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 1-0 Wikliniarz Woźniki

Klasa B 2007/2008 (Wadowice I)
Klasa B 2007/2008 (Wadowice II)

Klasa C 2007/2008 (Wadowice I)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas