[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szombierki Bytom 26 75 25 0 1 121-18 12 0 1 57-9 13 0 0 64-9
2.  Sokół Orzech 26 59 18 5 3 61-23 10 1 2 35-10 8 4 1 26-13
3.  Gwarek II Tarnowskie Góry 26 53 16 5 5 78-42 10 2 1 41-14 6 3 4 37-28
4.  Nitron Krupski Młyn 26 40 11 7 8 60-47 8 3 2 41-21 3 4 6 19-26
5.  Naprzód Wieszowa 26 39 12 3 11 58-61 8 1 4 35-29 4 2 7 23-32 2 4 1 1 0 4-3
6.  Przyszłość Nowe Chechło 26 39 10 9 7 46-45 7 4 2 25-15 3 5 5 21-30 2 1 0 1 1 3-4
7.  ŁKS Łagiewniki (Bytom) 26 33 10 3 13 60-60 7 1 5 36-21 3 2 8 24-39 2 3 1 0 1 5-5
8.  Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 26 33 9 6 11 51-57 4 6 3 26-22 5 0 8 25-35 2 3 1 0 1 5-5
9.  Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 26 32 9 5 12 40-48 6 2 5 24-20 3 3 7 16-28 2 3 1 0 1 4-2
10.  Iskra Połomia 26 32 9 5 12 64-66 7 2 4 45-31 2 3 8 19-35 2 3 1 0 1 2-4
11.  Orzeł II Nakło Śląskie 25 25 6 7 12 53-62 4 4 5 36-32 2 3 7 17-30
12.  Tęcza Zendek 25 24 6 6 13 35-72 5 4 3 24-26 1 2 10 11-46
13.  Olimpia Boruszowice 26 15 2 9 15 36-82 1 5 7 19-30 1 4 8 17-52
14.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 26 8 2 2 22 18-98 2 1 10 13-44 0 1 12 5-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Szombierki Bytom    0-2 3-2 2-0 2-0 7-0 2-0 3-0 5-1 7-1 3-2 4-1 13-0 6-0 
 2 Sokół Orzech0-4     0-1 3-1 5-0 2-1 3-0 5-1 1-1 2-0 4-1 4-0 3-0 3-0* 
 3 Gwarek II Tarnowskie Góry1-3 0-0     4-2 5-3 3-1 1-0 5-0 5-0 3-1 2-2 4-0 5-2 3-0 
 4 Nitron Krupski Młyn0-5 2-0 0-0     4-1 3-3 8-1 3-2 2-2 3-0 3-0 5-2 4-5 4-0 
 5 Naprzód Wieszowa1-6 0-1 7-3 4-0     3-2 2-1 0-5 2-3 2-1 4-3 3-2 2-2 5-0 
 6 Przyszłość Nowe Chechło1-6 2-4 3-2 0-0 1-1     1-0 2-0 1-1 0-0 2-1 2-0 4-0 6-0 
 7 ŁKS Łagiewniki (Bytom)0-5 1-4 1-4 1-2 2-0 0-2     4-1 3-1 1-1 6-0 8-0 5-0 4-1 
 8 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)0-3 1-1 3-4 2-2 2-2 2-0 4-1     3-1 2-3 1-1 1-1 2-2 3-1 
 9 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)0-2 1-3 1-4 0-1 4-2 1-1 1-3 2-1     4-1 3-1 2-1 0-0 5-0 
 10 Iskra Połomia2-6 0-2 2-5 1-0 4-5 4-4 10-4 5-1 1-0     1-1 7-1 3-2 5-0 
 11 Orzeł II Nakło Śląskie3-8 1-3 4-4 6-4 0-1 1-1 2-2 2-3 4-0 4-4     0-1 4-1 5-0 
 12 Tęcza Zendek0-6 3-3 3-2 1-1 1-4 1-1 3-3 2-4 1-0 2-1     4-0 3-1 
 13 Olimpia Boruszowice1-3 1-1 1-1 2-2 0-3 1-2 1-5 2-3 0-2 5-1 1-3 2-2     2-2 
 14 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)0-7 1-2 0-5 0-4 2-1 2-3 1-4 0-4 0-4 0-5 0-2 4-0 3-3     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Pauza: Przyszłość Nowe Chechło, Nitron Krupski Młyn.
 
Gwarek II Tarnowskie Góry 5-2 Olimpia Boruszowice
Naprzód Wieszowa 4-3 Orzeł II Nakło Śląskie
Szombierki Bytom 5-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Tęcza Zendek
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Sokół Orzech

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Pauza: Szombierki Bytom, Naprzód Wieszowa.
 
Olimpia Boruszowice 2-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Sokół Orzech 3-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Iskra Połomia 5-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Tęcza Zendek 1-1 Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Nitron Krupski Młyn
Orzeł II Nakło Śląskie 4-4 Gwarek II Tarnowskie Góry

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Pauza: Gwarek II Tarnowskie Góry, Nitron Krupski Młyn.
 
Orzeł II Nakło Śląskie 4-1 Olimpia Boruszowice
Naprzód Wieszowa 2-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Szombierki Bytom 4-1 Tęcza Zendek
Przyszłość Nowe Chechło 0-0 Iskra Połomia
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Sokół Orzech
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Pauza: Orzeł II Nakło Śląskie, Naprzód Wieszowa.
 
Olimpia Boruszowice 1-5 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-4 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Sokół Orzech 2-1 Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia 2-6 Szombierki Bytom
Tęcza Zendek 1-1 Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-4 Gwarek II Tarnowskie Góry

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Pauza: Gwarek II Tarnowskie Góry, Olimpia Boruszowice.
 
Orzeł II Nakło Śląskie 4-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa 3-2 Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn 3-0 Iskra Połomia
Szombierki Bytom 0-2 Sokół Orzech
Przyszłość Nowe Chechło 6-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 6 - 1-2 września

Pauza: Orzeł II Nakło Śląskie, Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry).
 
Olimpia Boruszowice 2-3 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-2 Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-7 Szombierki Bytom
Sokół Orzech 3-1 Nitron Krupski Młyn
Iskra Połomia 4-5 Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek 3-2 Gwarek II Tarnowskie Góry

Kolejka 7 - 8-9 września

Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Olimpia Boruszowice
Orzeł II Nakło Śląskie 0-1 Tęcza Zendek
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-1 Iskra Połomia
Naprzód Wieszowa 0-1 Sokół Orzech
Nitron Krupski Młyn 4-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Szombierki Bytom 2-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

Kolejka 8 - 15-16 września

Pauza: Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry), Tęcza Zendek.
 
Olimpia Boruszowice 1-2 Przyszłość Nowe Chechło
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-3 Szombierki Bytom
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-2 Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Naprzód Wieszowa
Sokół Orzech 0-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia 1-1 Orzeł II Nakło Śląskie

Kolejka 9 - 22-23 września

Pauza: Iskra Połomia, Olimpia Boruszowice.
 
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Tęcza Zendek
Orzeł II Nakło Śląskie 1-3 Sokół Orzech
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa 2-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Nitron Krupski Młyn 3-2 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Szombierki Bytom 7-0 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 10 - 29-30 września

Pauza: Sokół Orzech, Tęcza Zendek.
 
Olimpia Boruszowice 1-3 Szombierki Bytom
Przyszłość Nowe Chechło 0-0 Nitron Krupski Młyn
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-2 Naprzód Wieszowa
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-4 Gwarek II Tarnowskie Góry
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-2 Orzeł II Nakło Śląskie
Iskra Połomia 1-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 11 - 6-7 października

Pauza: Iskra Połomia, Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Tęcza Zendek 4-0 Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Sokół Orzech
Orzeł II Nakło Śląskie 2-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Gwarek II Tarnowskie Góry 5-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Naprzód Wieszowa 3-2 Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn 0-5 Szombierki Bytom

Kolejka 12 - 13-14 października

Pauza: ŁKS Łagiewniki (Bytom), Sokół Orzech.
 
Olimpia Boruszowice 2-2 Nitron Krupski Młyn
Szombierki Bytom 2-0 Naprzód Wieszowa
Przyszłość Nowe Chechło 3-2 Gwarek II Tarnowskie Góry
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-4 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 7-1 Tęcza Zendek

Kolejka 13 - 20-21 października

Pauza: Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie), Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Tęcza Zendek 3-3 Sokół Orzech
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Orzeł II Nakło Śląskie 1-1 Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-3 Szombierki Bytom
Naprzód Wieszowa 4-0 Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice 5-1 Iskra Połomia

Kolejka 14 - 27-28 października

Pauza: Przyszłość Nowe Chechło, ŁKS Łagiewniki (Bytom).
 
Olimpia Boruszowice 0-3 Naprzód Wieszowa
Nitron Krupski Młyn 0-0 Gwarek II Tarnowskie Góry
Szombierki Bytom 3-2 Orzeł II Nakło Śląskie
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-0 Tęcza Zendek
Sokół Orzech 2-0 Iskra Połomia

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pauza: Szombierki Bytom, Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Iskra Połomia 5-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Tęcza Zendek 3-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł II Nakło Śląskie 6-4 Nitron Krupski Młyn
Gwarek II Tarnowskie Góry 5-3 Naprzód Wieszowa
Olimpia Boruszowice 1-1 Sokół Orzech

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Pauza: Przyszłość Nowe Chechło, Nitron Krupski Młyn.
 
Olimpia Boruszowice 1-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł II Nakło Śląskie 0-1 Naprzód Wieszowa
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Szombierki Bytom
Tęcza Zendek 2-4 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Iskra Połomia 10-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Sokół Orzech 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
(wo)

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Pauza: Naprzód Wieszowa, Szombierki Bytom.
 
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-3 Olimpia Boruszowice
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-4 Sokół Orzech
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-3 Iskra Połomia
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn 2-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-2 Orzeł II Nakło Śląskie

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Pauza: Nitron Krupski Młyn, Gwarek II Tarnowskie Góry.
 
Olimpia Boruszowice 1-3 Orzeł II Nakło Śląskie
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 4-2 Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek 0-6 Szombierki Bytom
Iskra Połomia 4-4 Przyszłość Nowe Chechło
Sokół Orzech 5-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Pauza: Orzeł II Nakło Śląskie, Naprzód Wieszowa.
 
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-0 Olimpia Boruszowice
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 2-4 Sokół Orzech
Szombierki Bytom 7-1 Iskra Połomia
w Połomii
Nitron Krupski Młyn 5-2 Tęcza Zendek
Gwarek II Tarnowskie Góry 5-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Pauza: Gwarek II Tarnowskie Góry, Olimpia Boruszowice.
 
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Tęcza Zendek 1-4 Naprzód Wieszowa
Iskra Połomia 1-0 Nitron Krupski Młyn
Sokół Orzech 0-4 Szombierki Bytom
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-3 Przyszłość Nowe Chechło
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

Kolejka 21 - 1 maja

Pauza: Orzeł II Nakło Śląskie, Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry).
 
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-2 Olimpia Boruszowice
Przyszłość Nowe Chechło 1-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Szombierki Bytom 6-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 2-0 Sokół Orzech
Naprzód Wieszowa 2-1 Iskra Połomia
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-0 Tęcza Zendek

Kolejka 22 - 3-4 maja

Olimpia Boruszowice 0-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Tęcza Zendek - Orzeł II Nakło Śląskie 5 maja
nie odbył się
Iskra Połomia 2-5 Gwarek II Tarnowskie Góry
Sokół Orzech 5-0 Naprzód Wieszowa
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-4 Nitron Krupski Młyn
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-5 Szombierki Bytom
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 23 - 10-11 maja

Pauza: Tęcza Zendek, Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry).
 
Przyszłość Nowe Chechło 4-0 Olimpia Boruszowice
Szombierki Bytom 3-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Nitron Krupski Młyn 8-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Naprzód Wieszowa 5-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-0 Sokół Orzech
Orzeł II Nakło Śląskie 4-4 Iskra Połomia

Kolejka 24 - 17-18 maja

Pauza: Iskra Połomia, Olimpia Boruszowice.
 
Tęcza Zendek 1-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Sokół Orzech 4-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-5 Gwarek II Tarnowskie Góry 4 czerwca
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-0 Naprzód Wieszowa
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-2 Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło 1-6 Szombierki Bytom

Kolejka 25 - 21 maja

Pauza: Sokół Orzech, Tęcza Zendek.
 
Szombierki Bytom 13-0 Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn 3-3 Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa 0-5 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Orzeł II Nakło Śląskie 5-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 4-1 Iskra Połomia

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pauza: Iskra Połomia, Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Olimpia Boruszowice 2-2 Tęcza Zendek
Sokół Orzech 1-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 6-0 Orzeł II Nakło Śląskie
mecz przerwany z powodu zdekompletowania drużyny gości
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-4 Gwarek II Tarnowskie Góry
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 Naprzód Wieszowa
Szombierki Bytom 2-0 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Sokół Orzech, ŁKS Łagiewniki (Bytom).
 
Nitron Krupski Młyn 4-5 Olimpia Boruszowice
Naprzód Wieszowa 1-6 Szombierki Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-1 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł II Nakło Śląskie 2-3 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 5-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Tęcza Zendek 2-1 Iskra Połomia

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pauza: Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry), Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Iskra Połomia 3-2 Olimpia Boruszowice
Sokół Orzech 4-0 Tęcza Zendek
przerwany po pierwszej połowie w wyniku zdekompletowania drużyny gości
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Szombierki Bytom 3-2 Gwarek II Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn 4-1 Naprzód Wieszowa

Kolejka 29 - 11 czerwca

Pauza: ŁKS Łagiewniki (Bytom), Przyszłość Nowe Chechło.
 
Naprzód Wieszowa 2-2 Olimpia Boruszowice
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-2 Nitron Krupski Młyn
Orzeł II Nakło Śląskie 3-8 Szombierki Bytom
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Tęcza Zendek 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 0-2 Sokół Orzech

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Pauza: Szombierki Bytom, Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Sokół Orzech 3-0 Olimpia Boruszowice
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-5 Iskra Połomia
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 8-0 Tęcza Zendek
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 3-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Naprzód Wieszowa 7-3 Gwarek II Tarnowskie Góry

Klasa A 2007/2008 (Bytom)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas