[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2007/2008, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wilga Miastków Kościelny 26 54 17 3 6 62-31 10 1 2 35-18 7 2 4 27-13
2.  Tajfun Jartypory 26 53 16 5 5 44-26 7 4 2 20-10 9 1 3 24-16
3.  Podlasie II Sokołów Podlaski 26 51 16 3 7 61-30 10 2 1 40-11 6 1 6 21-19 2 6 2 0 0 7-0
4.  Zorza Sterdyń 26 51 16 3 7 56-31 9 1 3 29-15 7 2 4 27-16 2 0 0 0 2 0-7
5.  Sokół Kołbiel 26 39 12 3 11 44-42 6 2 5 21-19 6 1 6 23-23
6.  LKS Ostrówek 26 37 11 4 11 50-48 5 1 7 25-28 6 3 4 25-20
7.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 26 36 10 6 10 57-54 6 4 3 34-28 4 2 7 23-26
8.  Grodzisk Krzymosze 26 34 9 7 10 41-45 7 1 5 25-23 2 6 5 16-22 2 4 1 1 0 1-0
9.  Błękitni Stoczek 26 34 10 4 12 43-46 7 4 2 25-15 3 0 10 18-31 2 1 0 1 1 0-1
10.  Strzelec Chodów 26 30 9 3 14 49-62 8 2 3 31-21 1 1 11 18-41
11.  Wektra Dziewule 26 29 8 5 13 30-44 5 0 8 14-20 3 5 5 16-24
12.  Płomień Dębe Wielkie 26 23 7 2 17 35-68 5 1 7 17-28 2 1 10 18-40 2 4 1 1 0 6-4
13.  Wisła Maciejowice 26 23 5 8 13 45-61 4 6 3 29-26 1 2 10 16-35 2 1 0 1 1 4-6
14.  Nojszewianka Nojszew 26 22 6 4 16 36-65 5 1 7 19-27 1 3 9 17-38
Sokół Kołbiel przeniósł się po sezonie do grupy warszawskiej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wilga Miastków Kościelny    0-1 1-0 0-0 2-1 0-2 3-2 5-3 5-3 4-3 6-2 3-0* 1-0 5-1 
 2 Tajfun Jartypory1-1     1-1 0-3 1-0 1-2 1-0 0-0 3-2 4-1 0-0 2-0 2-0 4-0 
 3 Podlasie II Sokołów Podlaski1-3 4-0     5-0 3-0 4-2 3-0 1-1 6-0 3-1 3-1 4-2 1-1 2-0 
 4 Zorza Sterdyń1-0 0-2 0-2     0-2 2-0 4-3 2-1 3-1 6-1 1-1 1-0 6-2 3-0 
 5 Sokół Kołbiel1-1 1-4 0-2 1-2     2-4 0-1 0-0 3-2 1-0 2-0 5-1 2-0 3-2 
 6 LKS Ostrówek0-2 0-2 3-1 0-2 3-4     4-3 3-2 0-1 2-4 1-3 4-1 1-1 4-2 
 7 Jabłonianka Jabłonna Lacka3-2 0-2 1-3 1-1 1-1 3-2     2-2 3-2 4-0 6-2 2-4 3-2 5-5 
 8 Grodzisk Krzymosze2-4 4-0 2-1 0-5 0-1 1-2 1-1     1-0 4-3 2-1 4-0 4-2 0-3 
 9 Błękitni Stoczek0-2 1-0 3-0 5-3 1-0 2-5 2-2 0-0     2-0 0-0 2-0 6-2 1-1 
 10 Strzelec Chodów0-1 2-4 4-1 0-3* 3-1 2-1 3-0 2-2 1-0     1-1 5-4 3-2 5-1 
 11 Wektra Dziewule0-1 1-2 0-3 2-1 3-4 0-2 3-2 2-0 0-3 1-0     0-1 0-1 2-0 
 12 Płomień Dębe Wielkie2-1 1-4 0-3 1-0 1-6 2-2 0-3 0-2 1-4 4-1 0-1     3-1 2-0 
 13 Wisła Maciejowice2-1 1-1 4-3 0-3 5-1 0-0 0-3 2-3 4-0 4-4 2-2 3-3     2-2 
 14 Nojszewianka Nojszew0-8 1-2 0-1 1-4 0-2 1-1 2-3 3-0 1-0 2-0 0-2 5-2 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Błękitni Stoczek 5-3 Zorza Sterdyń
Grodzisk Krzymosze 4-2 Wisła Maciejowice
Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-5 Nojszewianka Nojszew
Podlasie II Sokołów Podlaski 1-3 Wilga Miastków Kościelny
Sokół Kołbiel 2-0 Wektra Dziewule
Strzelec Chodów 2-1 LKS Ostrówek
Płomień Dębe Wielkie 1-4 Tajfun Jartypory

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Zorza Sterdyń 0-2 Tajfun Jartypory
LKS Ostrówek 4-1 Płomień Dębe Wielkie
Wektra Dziewule 1-0 Strzelec Chodów
Wilga Miastków Kościelny 2-1 Sokół Kołbiel
Nojszewianka Nojszew 0-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
w Korytnicy
Wisła Maciejowice 0-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Błękitni Stoczek 0-0 Grodzisk Krzymosze

Kolejka 3 - 1-2 września

Grodzisk Krzymosze 0-5 Zorza Sterdyń
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 Błękitni Stoczek
Podlasie II Sokołów Podlaski 1-1 Wisła Maciejowice
Sokół Kołbiel 3-2 Nojszewianka Nojszew
Strzelec Chodów 0-1 Wilga Miastków Kościelny
Płomień Dębe Wielkie 0-1 Wektra Dziewule
Tajfun Jartypory 1-2 LKS Ostrówek

Kolejka 4 - 8-9 września

Zorza Sterdyń 2-0 LKS Ostrówek
Wektra Dziewule 1-2 Tajfun Jartypory
Wilga Miastków Kościelny 3-0 Płomień Dębe Wielkie
(wo)
Nojszewianka Nojszew 2-0 Strzelec Chodów
Wisła Maciejowice 5-1 Sokół Kołbiel
Błękitni Stoczek 3-0 Podlasie II Sokołów Podlaski
Grodzisk Krzymosze 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka

Kolejka 5 - 15-16 września

Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Zorza Sterdyń
Podlasie II Sokołów Podlaski 1-1 Grodzisk Krzymosze
Sokół Kołbiel 3-2 Błękitni Stoczek
Strzelec Chodów 3-2 Wisła Maciejowice
Płomień Dębe Wielkie 2-0 Nojszewianka Nojszew
Tajfun Jartypory 1-1 Wilga Miastków Kościelny
LKS Ostrówek 1-3 Wektra Dziewule

Kolejka 6 - 22-23 września

Zorza Sterdyń 1-1 Wektra Dziewule
Wilga Miastków Kościelny 0-2 LKS Ostrówek
Nojszewianka Nojszew 1-2 Tajfun Jartypory
Wisła Maciejowice 3-3 Płomień Dębe Wielkie
Błękitni Stoczek 2-0 Strzelec Chodów
Grodzisk Krzymosze 0-1 Sokół Kołbiel
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Podlasie II Sokołów Podlaski

Kolejka 7 - 29-30 września

Podlasie II Sokołów Podlaski 5-0 Zorza Sterdyń
Sokół Kołbiel 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Strzelec Chodów 2-2 Grodzisk Krzymosze
Płomień Dębe Wielkie 1-4 Błękitni Stoczek
Tajfun Jartypory 2-0 Wisła Maciejowice
LKS Ostrówek 4-2 Nojszewianka Nojszew
Wektra Dziewule 0-1 Wilga Miastków Kościelny

Kolejka 8 - 6-7 października

Zorza Sterdyń 1-0 Wilga Miastków Kościelny
Nojszewianka Nojszew 0-2 Wektra Dziewule
Wisła Maciejowice 0-0 LKS Ostrówek
Błękitni Stoczek 1-0 Tajfun Jartypory
Grodzisk Krzymosze 4-0 Płomień Dębe Wielkie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-0 Strzelec Chodów
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-0 Sokół Kołbiel

Kolejka 9 - 13-14 października

Sokół Kołbiel 1-2 Zorza Sterdyń
Strzelec Chodów 4-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
Płomień Dębe Wielkie 0-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tajfun Jartypory 0-0 Grodzisk Krzymosze
LKS Ostrówek 0-1 Błękitni Stoczek
Wektra Dziewule 0-1 Wisła Maciejowice
Wilga Miastków Kościelny 5-1 Nojszewianka Nojszew

Kolejka 10 - 20-21 października

Zorza Sterdyń 3-0 Nojszewianka Nojszew
Wisła Maciejowice 2-1 Wilga Miastków Kościelny
Błękitni Stoczek 0-0 Wektra Dziewule
Grodzisk Krzymosze 1-2 LKS Ostrówek
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-2 Tajfun Jartypory
Podlasie II Sokołów Podlaski 4-2 Płomień Dębe Wielkie
Sokół Kołbiel 1-0 Strzelec Chodów

Kolejka 11 - 27-28 października

Strzelec Chodów 0-3 Zorza Sterdyń
(wo)
na boisku 0-0
Płomień Dębe Wielkie 1-6 Sokół Kołbiel
Tajfun Jartypory 1-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
LKS Ostrówek 4-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wektra Dziewule 2-0 Grodzisk Krzymosze
Wilga Miastków Kościelny 5-3 Błękitni Stoczek
Nojszewianka Nojszew 3-2 Wisła Maciejowice

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Zorza Sterdyń 6-2 Wisła Maciejowice
Błękitni Stoczek 1-1 Nojszewianka Nojszew
Grodzisk Krzymosze 2-4 Wilga Miastków Kościelny
Jabłonianka Jabłonna Lacka 6-2 Wektra Dziewule
Podlasie II Sokołów Podlaski 4-2 LKS Ostrówek
Sokół Kołbiel 1-4 Tajfun Jartypory
Strzelec Chodów 5-4 Płomień Dębe Wielkie

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Płomień Dębe Wielkie 1-0 Zorza Sterdyń
Tajfun Jartypory 4-1 Strzelec Chodów
LKS Ostrówek 3-4 Sokół Kołbiel
Wektra Dziewule 0-3 Podlasie II Sokołów Podlaski
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Nojszewianka Nojszew 3-0 Grodzisk Krzymosze
Wisła Maciejowice 4-0 Błękitni Stoczek

Kolejka 14 - 29-30 marca

Zorza Sterdyń 3-1 Błękitni Stoczek 30 marca, 13:00
Wisła Maciejowice 2-3 Grodzisk Krzymosze 30 marca, 13:30
Nojszewianka Nojszew 2-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 marca, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 1-0 Podlasie II Sokołów Podlaski 29 marca, 15:00
Wektra Dziewule 3-4 Sokół Kołbiel 30 marca, 14:00
w Chodowie
LKS Ostrówek 2-4 Strzelec Chodów 30 marca, 11:00
Tajfun Jartypory 2-0 Płomień Dębe Wielkie 30 marca, 15:30

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Tajfun Jartypory 0-3 Zorza Sterdyń 6 kwietnia, 14:00
w Miedznie
Płomień Dębe Wielkie 2-2 LKS Ostrówek 6 kwietnia, 15:30
Strzelec Chodów 1-1 Wektra Dziewule 6 kwietnia, 13:00
Sokół Kołbiel 1-1 Wilga Miastków Kościelny 6 kwietnia, 13:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 2-0 Nojszewianka Nojszew 6 kwietnia, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 Wisła Maciejowice 6 kwietnia, 15:30
Grodzisk Krzymosze 1-0 Błękitni Stoczek 6 kwietnia, 13:00
w Mordach

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Zorza Sterdyń 2-1 Grodzisk Krzymosze 12 kwietnia, 11:00
Błękitni Stoczek 2-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 13 kwietnia, 16:00
Wisła Maciejowice 4-3 Podlasie II Sokołów Podlaski 13 kwietnia, 13:30
Nojszewianka Nojszew 0-2 Sokół Kołbiel 13 kwietnia, 16:00
w Korytnicy
Wilga Miastków Kościelny 4-3 Strzelec Chodów 12 kwietnia, 16:00
Wektra Dziewule 0-1 Płomień Dębe Wielkie 13 kwietnia, 15:00
w Chodowie
LKS Ostrówek 0-2 Tajfun Jartypory 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

LKS Ostrówek 0-2 Zorza Sterdyń 20 kwietnia, 12:00
Tajfun Jartypory 0-0 Wektra Dziewule 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 16:00) w Miedznie odwołany
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Wilga Miastków Kościelny 20 kwietnia, 16:00
Strzelec Chodów 5-1 Nojszewianka Nojszew 20 kwietnia, 13:00
Sokół Kołbiel 2-0 Wisła Maciejowice 20 kwietnia, 15:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 6-0 Błękitni Stoczek 20 kwietnia, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-2 Grodzisk Krzymosze 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Zorza Sterdyń 4-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 27 kwietnia, 16:00
Grodzisk Krzymosze 2-1 Podlasie II Sokołów Podlaski 26 kwietnia, 15:00
w Mordach
Błękitni Stoczek 1-0 Sokół Kołbiel 27 kwietnia, 16:00
Wisła Maciejowice 4-4 Strzelec Chodów 27 kwietnia, 13:30
Nojszewianka Nojszew 5-2 Płomień Dębe Wielkie 27 kwietnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 0-1 Tajfun Jartypory 26 kwietnia, 16:00
Wektra Dziewule 0-2 LKS Ostrówek 27 kwietnia, 15:00
w Chodowie

Kolejka 19 - 1 maja

Wektra Dziewule 2-1 Zorza Sterdyń 21-22 maja
w pierwotnym terminie (1 maja, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Ostrówek 0-2 Wilga Miastków Kościelny 1 maja, 13:00
Tajfun Jartypory 4-0 Nojszewianka Nojszew 1 maja, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 3-1 Wisła Maciejowice 1 maja, 16:30
Strzelec Chodów 1-0 Błękitni Stoczek 1 maja, 13:00
Sokół Kołbiel 0-0 Grodzisk Krzymosze 1 maja, 17:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

Zorza Sterdyń 0-2 Podlasie II Sokołów Podlaski 4 maja, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Sokół Kołbiel 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) odwołany
Grodzisk Krzymosze 4-3 Strzelec Chodów 7 maja, 17:00
Błękitni Stoczek 2-0 Płomień Dębe Wielkie 4 maja, 17:00
Wisła Maciejowice 1-1 Tajfun Jartypory 4 maja, 13:30
Nojszewianka Nojszew 1-1 LKS Ostrówek 4 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 6-2 Wektra Dziewule 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

Wilga Miastków Kościelny 0-0 Zorza Sterdyń 10 maja, 16:00
Wektra Dziewule 2-0 Nojszewianka Nojszew 11 maja, 15:00
LKS Ostrówek 1-1 Wisła Maciejowice 11 maja, 13:00
Tajfun Jartypory 3-2 Błękitni Stoczek 11 maja, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 0-2 Grodzisk Krzymosze 11 maja, 17:00
Strzelec Chodów 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 11 maja, 13:00
Sokół Kołbiel 0-2 Podlasie II Sokołów Podlaski 10 maja, 17:00

Kolejka 22 - 17-18 maja

Zorza Sterdyń 0-2 Sokół Kołbiel 18 maja, 17:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-1 Strzelec Chodów 18 maja, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-4 Płomień Dębe Wielkie 18 maja, 17:00
Grodzisk Krzymosze 4-0 Tajfun Jartypory 18 maja, 15:00
Błękitni Stoczek 2-5 LKS Ostrówek 18 maja, 17:00
Wisła Maciejowice 2-2 Wektra Dziewule 18 maja, 13:30
Nojszewianka Nojszew 0-8 Wilga Miastków Kościelny 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 24-25 maja

Nojszewianka Nojszew 1-4 Zorza Sterdyń 25 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 1-0 Wisła Maciejowice 24 maja, 16:00
Wektra Dziewule 0-3 Błękitni Stoczek 25 maja, 15:00
LKS Ostrówek 3-2 Grodzisk Krzymosze 25 maja, 13:00
Tajfun Jartypory 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 25 maja, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 0-3 Podlasie II Sokołów Podlaski 25 maja, 18:00
Strzelec Chodów 3-1 Sokół Kołbiel 25 maja, 13:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Zorza Sterdyń 6-1 Strzelec Chodów
Sokół Kołbiel 5-1 Płomień Dębe Wielkie
Podlasie II Sokołów Podlaski 4-0 Tajfun Jartypory 1 czerwca, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 LKS Ostrówek 1 czerwca, 18:00
Grodzisk Krzymosze 2-1 Wektra Dziewule 1 czerwca, 15:00
Błękitni Stoczek 0-2 Wilga Miastków Kościelny 1 czerwca, 17:00
Wisła Maciejowice 2-2 Nojszewianka Nojszew 1 czerwca, 13:30

Kolejka 25 - 8 czerwca

Wisła Maciejowice 0-3 Zorza Sterdyń 8 czerwca, 17:00
Nojszewianka Nojszew 1-0 Błękitni Stoczek 8 czerwca, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 5-3 Grodzisk Krzymosze 8 czerwca, 17:00
Wektra Dziewule 3-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 8 czerwca, 17:00
LKS Ostrówek 3-1 Podlasie II Sokołów Podlaski 8 czerwca, 17:00
Tajfun Jartypory 1-0 Sokół Kołbiel 8 czerwca, 17:00
w Miedznie
Płomień Dębe Wielkie 4-1 Strzelec Chodów 8 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 15 czerwca

Zorza Sterdyń 1-0 Płomień Dębe Wielkie 15 czerwca, 17:00
Strzelec Chodów 2-4 Tajfun Jartypory 15 czerwca, 17:00
Sokół Kołbiel 2-4 LKS Ostrówek 15 czerwca, 17:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-1 Wektra Dziewule 15 czerwca, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 Wilga Miastków Kościelny 15 czerwca, 17:00
Grodzisk Krzymosze 0-3 Nojszewianka Nojszew 15 czerwca, 17:00
Błękitni Stoczek 6-2 Wisła Maciejowice 15 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2007/2008 (Siedlce)

Klasa B 2007/2008 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas