[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2007/2008, grupa: Zabrze II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zaborze Zabrze 18 49 16 1 1 63-11 9 0 0 35-2 7 1 1 28-9
2.  Jedność 32 II Przyszowice 18 41 13 2 3 55-21 8 1 0 36-10 5 1 3 19-11
3.  LKS 45 Bujaków 18 37 12 1 5 65-22 6 1 2 41-9 6 0 3 24-13
4.  Korona Bargłówka 17 29 9 2 6 39-32 7 0 2 24-11 2 2 4 15-21 2 3 1 0 1 4-3
5.  Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 18 29 9 2 7 41-29 6 1 2 26-11 3 1 5 15-18 2 3 1 0 1 3-4
6.  Gazobudowa II Zabrze 17 25 8 1 8 40-32 4 1 3 29-17 4 0 5 11-15
7.  Start Przezchlebie 14 17 5 2 7 22-32 3 2 2 10-6 2 0 5 12-26
8.  Naprzód Łubie 17 13 4 1 12 14-51 2 0 7 12-25 2 1 5 2-26
9.  Kłodnica Gliwice 17 8 2 2 13 17-67 0 1 7 6-24 2 1 6 11-43
10.  Tempo II Paniówki 18 3 1 0 17 10-69 0 0 9 4-28 1 0 8 6-41
LKS 35 II Gierałtowice wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Zaborze Zabrze    3-1 1-0 5-1 4-0 2-0 2-0 11-0 5-0 2-0 
 2 Jedność 32 II Przyszowice4-2     4-2 4-1 1-0 5-0 7-0 5-0 3-3 3-2 
 3 LKS 45 Bujaków0-3 0-0     4-0 3-2 0-1 7-2 4-0 10-0 13-1 
 4 Korona Bargłówka1-4 1-2 5-1     3-1 2-1 3-2 2-0 4-0 3-0* 
 5 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)1-2 2-1 0-4 2-1     3-0 5-1 0-0 6-2 7-0 
 6 Gazobudowa II Zabrze1-4 2-4 1-6 2-2 3-1     4-0 11-0 5-0 
 7 Start Przezchlebie1-1 2-0 1-3 0-0 0-2     3-0 3-0 
 8 Naprzód Łubie0-3 0-3 1-3 1-5 3-4 3-1 0-3     1-3 3-0 
 9 Kłodnica Gliwice0-4 1-5 0-2 2-2 1-4 0-3 0-1     2-3 
 10 Tempo II Paniówki1-5 0-3 0-3* 1-3 0-3* 0-3 2-4 0-1 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Kłodnica Gliwice, Quo Vadis Makoszowy (Zabrze).
 
Korona Bargłówka 2-0 Naprzód Łubie
LKS 45 Bujaków 0-1 Gazobudowa II Zabrze
Tempo II Paniówki 1-5 Zaborze Zabrze
Start Przezchlebie 2-0 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Jedność 32 II Przyszowice 3-3 Kłodnica Gliwice
Zaborze Zabrze 2-0 Start Przezchlebie
Gazobudowa II Zabrze 5-0 Tempo II Paniówki
Naprzód Łubie 1-3 LKS 45 Bujaków
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 2-1 Korona Bargłówka

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice, Korona Bargłówka.
 
LKS 45 Bujaków 3-2 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Tempo II Paniówki 0-1 Naprzód Łubie
Start Przezchlebie 0-2 Gazobudowa II Zabrze
Kłodnica Gliwice 0-4 Zaborze Zabrze

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Zaborze Zabrze, Jedność 32 II Przyszowice.
 
Gazobudowa II Zabrze 11-0 Kłodnica Gliwice
Naprzód Łubie 0-3 Start Przezchlebie
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 7-0 Tempo II Paniówki
Korona Bargłówka 5-1 LKS 45 Bujaków

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Gazobudowa II Zabrze, LKS 45 Bujaków.
 
Tempo II Paniówki 1-3 Korona Bargłówka
Start Przezchlebie 0-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Kłodnica Gliwice 0-1 Naprzód Łubie
Jedność 32 II Przyszowice 4-2 Zaborze Zabrze

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Zaborze Zabrze, Naprzód Łubie.
 
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 6-2 Kłodnica Gliwice
Korona Bargłówka 3-2 Start Przezchlebie
LKS 45 Bujaków 13-1 Tempo II Paniówki
Jedność 32 II Przyszowice 5-0 Gazobudowa II Zabrze

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Tempo II Paniówki, Quo Vadis Makoszowy (Zabrze).
 
Start Przezchlebie 1-3 LKS 45 Bujaków
Kłodnica Gliwice 2-2 Korona Bargłówka
Jedność 32 II Przyszowice 5-0 Naprzód Łubie
Zaborze Zabrze 2-0 Gazobudowa II Zabrze

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Korona Bargłówka, Gazobudowa II Zabrze.
 
Naprzód Łubie 0-3 Zaborze Zabrze
LKS 45 Bujaków 10-0 Kłodnica Gliwice
Tempo II Paniówki 2-4 Start Przezchlebie
Jedność 32 II Przyszowice 1-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: LKS 45 Bujaków, Start Przezchlebie.
 
Kłodnica Gliwice 2-3 Tempo II Paniówki
Jedność 32 II Przyszowice 4-1 Korona Bargłówka
Zaborze Zabrze 4-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Gazobudowa II Zabrze 4-0 Naprzód Łubie

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Tempo II Paniówki, Naprzód Łubie.
 
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-0 Gazobudowa II Zabrze
Korona Bargłówka 1-4 Zaborze Zabrze
Start Przezchlebie 3-0 Kłodnica Gliwice
Jedność 32 II Przyszowice 4-2 LKS 45 Bujaków

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Kłodnica Gliwice, Start Przezchlebie.
 
Jedność 32 II Przyszowice 3-2 Tempo II Paniówki
Zaborze Zabrze 1-0 LKS 45 Bujaków
Gazobudowa II Zabrze 2-2 Korona Bargłówka
Naprzód Łubie 3-4 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Kłodnica Gliwice, Quo Vadis Makoszowy (Zabrze).
 
Naprzód Łubie 1-5 Korona Bargłówka
Gazobudowa II Zabrze 1-6 LKS 45 Bujaków
Zaborze Zabrze 2-0 Tempo II Paniówki
Jedność 32 II Przyszowice 7-0 Start Przezchlebie

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice, Start Przezchlebie.
 
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 0-4 LKS 45 Bujaków
Naprzód Łubie 3-0 Tempo II Paniówki
Korona Bargłówka 4-0 Kłodnica Gliwice
Gazobudowa II Zabrze 1-4 Zaborze Zabrze

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 5-1 Start Przezchlebie
Kłodnica Gliwice 0-2 LKS 45 Bujaków
Naprzód Łubie 3-1 Gazobudowa II Zabrze
Zaborze Zabrze 5-1 Korona Bargłówka
Tempo II Paniówki 0-3 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 15 - 19-20 kwietnia

Gazobudowa II Zabrze 2-4 Jedność 32 II Przyszowice
Korona Bargłówka 3-0 Tempo II Paniówki
(wo)
Naprzód Łubie 1-3 Kłodnica Gliwice
LKS 45 Bujaków 7-2 Start Przezchlebie
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 1-2 Zaborze Zabrze

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Tempo II Paniówki 0-3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
(wo)
Naprzód Łubie 0-3 Jedność 32 II Przyszowice
Kłodnica Gliwice - Start Przezchlebie
LKS 45 Bujaków 0-3 Zaborze Zabrze
Korona Bargłówka 2-1 Gazobudowa II Zabrze

Kolejka 17 - 3-4 maja

Zaborze Zabrze 5-0 Kłodnica Gliwice
Start Przezchlebie - Naprzód Łubie
Tempo II Paniówki 0-3 LKS 45 Bujaków
(wo)
Korona Bargłówka 1-2 Jedność 32 II Przyszowice
Gazobudowa II Zabrze 3-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 18 - 10-11 maja

Pauza: Korona Bargłówka, Naprzód Łubie, Gazobudowa II Zabrze, LKS 45 Bujaków.
 
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 2-1 Jedność 32 II Przyszowice
Start Przezchlebie 1-1 Zaborze Zabrze
Tempo II Paniówki 0-3 Kłodnica Gliwice
(wo)

Kolejka 19 - 17-18 maja

LKS 45 Bujaków 0-0 Jedność 32 II Przyszowice
Korona Bargłówka 3-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Kłodnica Gliwice 0-3 Gazobudowa II Zabrze
Zaborze Zabrze 11-0 Naprzód Łubie
Start Przezchlebie 3-0 Tempo II Paniówki

Kolejka 20 - 24-25 maja

Pauza: Zaborze Zabrze, Tempo II Paniówki.
 
Kłodnica Gliwice 1-5 Jedność 32 II Przyszowice
Gazobudowa II Zabrze - Start Przezchlebie
LKS 45 Bujaków 4-0 Korona Bargłówka
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 0-0 Naprzód Łubie

REKLAMA

Kolejka 21 - 31 maja-1 czerwca

Tempo II Paniówki 0-3 Gazobudowa II Zabrze
LKS 45 Bujaków 4-0 Naprzód Łubie
Zaborze Zabrze 3-1 Jedność 32 II Przyszowice
Kłodnica Gliwice 1-4 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
Start Przezchlebie - Korona Bargłówka

Klasa A 2007/2008 (Zabrze)

Klasa B 2007/2008 (Zabrze I)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas