[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Katowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FC Katowice (2) 16 38 12 2 2 54-16 6 2 0 32-8 6 0 2 22-8
2.  Podlesianka II Katowice 16 37 11 4 1 48-22 6 2 0 23-7 5 2 1 25-15
3.  Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 16 30 9 3 4 45-29 6 1 1 27-14 3 2 3 18-15
4.  Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 16 26 7 5 4 44-23 4 2 2 29-11 3 3 2 15-12 2 4 1 1 0 2-1
5.  HKS Szopienice (Katowice) 16 26 7 5 4 34-16 5 1 2 20-6 2 4 2 14-10 2 1 0 1 1 1-2
6.  Śląsk II Świętochłowice 16 18 6 0 10 37-49 3 0 5 15-21 3 0 5 22-28 2 3 1 0 1 4-4
7.  Kamionka Mikołów 16 18 5 3 8 27-44 3 2 3 20-19 2 1 5 7-25 2 3 1 0 1 4-4
8.  Sparta II Katowice 16 4 1 1 14 8-60 1 1 6 5-24 0 0 8 3-36
9.  Czarni Świętochłowice 16 7 2 1 13 7-45 2 1 5 5-18 0 0 8 2-27
Czarni Świętochłowice wycofali się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 1.FC Katowice (2)    1-1 3-1 2-2 3-2 10-0 3-1 4-0 6-1 
 2 Podlesianka II Katowice4-2     1-1 3-1 1-1 3-2 4-0 4-0 3-0* 
 3 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)1-0 7-1     3-3 3-1 3-7 6-1 1-0 3-1 
 4 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)1-2 1-3 2-2     1-1 5-3 5-0 10-0 4-0 
 5 HKS Szopienice (Katowice)0-1 1-1 3-1 0-1     3-0 5-1 6-1 2-0 
 6 Śląsk II Świętochłowice1-2 1-5 3-5 4-3 0-4     1-2 2-0 3-0* 
 7 Kamionka Mikołów1-6 3-6 3-2 0-0 1-1 2-3     7-1 3-0* 
 8 Sparta II Katowice0-6 1-5 0-3 0-2 1-1 0-6 0-1     3-0* 
 9 Czarni Świętochłowice0-3* 0-3 0-3* 0-3* 0-3* 2-1 1-1 2-1     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice).
 
Podlesianka II Katowice 4-0 Kamionka Mikołów
1.FC Katowice (2) 3-2 HKS Szopienice (Katowice)
Czarni Świętochłowice 2-1 Sparta II Katowice
Śląsk II Świętochłowice 3-5 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska).
 
Sparta II Katowice 0-6 Śląsk II Świętochłowice
HKS Szopienice (Katowice) 2-0 Czarni Świętochłowice
Kamionka Mikołów 1-6 1.FC Katowice (2)
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 1-3 Podlesianka II Katowice

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Podlesianka II Katowice.
 
1.FC Katowice (2) 2-2 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)
Czarni Świętochłowice 1-1 Kamionka Mikołów
Śląsk II Świętochłowice 0-4 HKS Szopienice (Katowice)
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-0 Sparta II Katowice

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Sparta II Katowice.
 
HKS Szopienice (Katowice) 3-1 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)
Kamionka Mikołów 2-3 Śląsk II Świętochłowice
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 4-0 Czarni Świętochłowice
Podlesianka II Katowice 4-2 1.FC Katowice (2)

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: 1.FC Katowice (2).
 
Czarni Świętochłowice 0-3 Podlesianka II Katowice
Śląsk II Świętochłowice 4-3 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 6-1 Kamionka Mikołów
Sparta II Katowice 1-1 HKS Szopienice (Katowice)

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: HKS Szopienice (Katowice).
 
Kamionka Mikołów 7-1 Sparta II Katowice
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 2-2 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)
Podlesianka II Katowice 3-2 Śląsk II Świętochłowice
1.FC Katowice (2) 6-1 Czarni Świętochłowice

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Czarni Świętochłowice.
 
Śląsk II Świętochłowice 1-2 1.FC Katowice (2)
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 7-1 Podlesianka II Katowice
Sparta II Katowice 0-2 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)
HKS Szopienice (Katowice) 5-1 Kamionka Mikołów

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Kamionka Mikołów.
 
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 1-1 HKS Szopienice (Katowice)
Podlesianka II Katowice 4-0 Sparta II Katowice
1.FC Katowice (2) 3-1 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)
Czarni Świętochłowice 2-1 Śląsk II Świętochłowice

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Śląsk II Świętochłowice.
 
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3-1 Czarni Świętochłowice
Sparta II Katowice 0-6 1.FC Katowice (2)
HKS Szopienice (Katowice) 1-1 Podlesianka II Katowice
Kamionka Mikołów 0-0 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Pauza: Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice).
 
Kamionka Mikołów 3-6 Podlesianka II Katowice
HKS Szopienice (Katowice) 0-1 1.FC Katowice (2) 3 maja
Sparta II Katowice 3-0 Czarni Świętochłowice
(wo)
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3-7 Śląsk II Świętochłowice

Kolejka 11 - 19-20 kwietnia

Pauza: Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska).
 
Śląsk II Świętochłowice 2-0 Sparta II Katowice
Czarni Świętochłowice 0-3 HKS Szopienice (Katowice)
(wo)
1.FC Katowice (2) 3-1 Kamionka Mikołów
Podlesianka II Katowice 3-1 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Pauza: Podlesianka II Katowice.
 
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 1-2 1.FC Katowice (2)
Kamionka Mikołów 3-0 Czarni Świętochłowice
(wo)
HKS Szopienice (Katowice) 3-0 Śląsk II Świętochłowice
Sparta II Katowice 0-3 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)

Kolejka 13 - 10-11 maja

Pauza: Sparta II Katowice.
 
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3-1 HKS Szopienice (Katowice)
Śląsk II Świętochłowice 1-2 Kamionka Mikołów
Czarni Świętochłowice 0-3 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)
(wo)
1.FC Katowice (2) 1-1 Podlesianka II Katowice

Kolejka 14 - 17-18 maja

Pauza: 1.FC Katowice (2).
 
Podlesianka II Katowice 3-0 Czarni Świętochłowice
(wo)
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 5-3 Śląsk II Świętochłowice
Kamionka Mikołów 3-2 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)
HKS Szopienice (Katowice) 6-1 Sparta II Katowice

Kolejka 15 - 24-25 maja

Pauza: HKS Szopienice (Katowice).
 
Sparta II Katowice 0-1 Kamionka Mikołów
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3-3 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)
Śląsk II Świętochłowice 1-5 Podlesianka II Katowice
Czarni Świętochłowice 0-3 1.FC Katowice (2)
(wo)

Kolejka 16 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Czarni Świętochłowice.
 
1.FC Katowice (2) 10-0 Śląsk II Świętochłowice
Podlesianka II Katowice 1-1 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 10-0 Sparta II Katowice
Kamionka Mikołów 1-1 HKS Szopienice (Katowice)

Kolejka 17 - 7-8 czerwca

Pauza: Kamionka Mikołów.
 
HKS Szopienice (Katowice) 0-1 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)
Sparta II Katowice 1-5 Podlesianka II Katowice
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-0 1.FC Katowice (2)
Śląsk II Świętochłowice 3-0 Czarni Świętochłowice
(wo)

Kolejka 18 - 14-15 czerwca

Pauza: Śląsk II Świętochłowice.
 
Czarni Świętochłowice 0-3 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)
(wo)
1.FC Katowice (2) 4-0 Sparta II Katowice
Podlesianka II Katowice 1-1 HKS Szopienice (Katowice)
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 5-0 Kamionka Mikołów

Klasa A 2007/2008 (Katowice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas