[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Sosnowiec I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jedność Strzyżowice 14 34 11 1 2 36-9 6 0 1 18-5 5 1 1 18-4
2.  Orzeł Dąbie 14 32 10 2 2 43-13 5 1 1 21-4 5 1 1 22-9
3.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 14 21 6 3 5 33-31 3 1 3 19-15 3 2 2 14-16
4.  Iskra Psary 14 20 6 2 6 27-24 3 1 3 18-14 3 1 3 9-10 2 6 2 0 0 4-0
5.  Błyskawica Preczów 14 20 6 2 6 20-24 3 2 2 9-6 3 0 4 11-18 2 0 0 0 2 0-4
6.  Cyklon Rogoźnik 14 18 5 3 6 21-22 3 2 2 10-7 2 1 4 11-15
7.  Znicz Góra Siewierska 14 9 2 3 9 18-46 1 2 4 13-21 1 1 5 5-25
8.  Pogoń Łagisza (Będzin) 14 2 0 2 12 10-45 0 0 7 4-27 0 2 5 6-18

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Jedność Strzyżowice    1-3 4-0 2-0 4-0 2-1 2-0 3-1 
 2 Orzeł Dąbie2-0     3-0 1-2 4-1 4-0 6-0 1-1 
 3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)0-4 1-3     3-0 3-5 2-2 5-0 5-1 
 4 Iskra Psary1-4 1-3 1-1     2-0 1-3 8-1 4-2 
 5 Błyskawica Preczów1-1 1-1 1-2 0-2     1-0 3-0* 2-0 
 6 Cyklon Rogoźnik0-3 3-0 1-2 2-2 2-0     0-0 2-0 
 7 Znicz Góra Siewierska0-2 2-6 6-6 2-0 2-3 ***     1-1 
 8 Pogoń Łagisza (Będzin)0-4 0-6 0-3* 0-3* 1-2 2-5 1-4     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 1-2 września

Iskra Psary 1-3 Cyklon Rogoźnik
w Rogoźniku
Orzeł Dąbie 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Jedność Strzyżowice 2-0 Znicz Góra Siewierska
Błyskawica Preczów 2-0 Pogoń Łagisza (Będzin)

Kolejka 2 - 8-9 września

Błyskawica Preczów 0-2 Iskra Psary
Pogoń Łagisza (Będzin) 0-4 Jedność Strzyżowice
Znicz Góra Siewierska 2-6 Orzeł Dąbie
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Cyklon Rogoźnik

Kolejka 3 - 15-16 września

Iskra Psary 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Cyklon Rogoźnik 0-0 Znicz Góra Siewierska
Orzeł Dąbie 1-1 Pogoń Łagisza (Będzin)
Jedność Strzyżowice 4-0 Błyskawica Preczów

Kolejka 4 - 22-23 września

Jedność Strzyżowice 2-0 Iskra Psary
Błyskawica Preczów 1-1 Orzeł Dąbie
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-5 Cyklon Rogoźnik
Znicz Góra Siewierska 6-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 5 - 29-30 września

Iskra Psary 8-1 Znicz Góra Siewierska
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5-1 Pogoń Łagisza (Będzin)
Cyklon Rogoźnik 2-0 Błyskawica Preczów
Orzeł Dąbie 2-0 Jedność Strzyżowice

Kolejka 6 - 6-7 października

Orzeł Dąbie 1-2 Iskra Psary
Jedność Strzyżowice 2-1 Cyklon Rogoźnik
Błyskawica Preczów 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Pogoń Łagisza (Będzin) 1-4 Znicz Góra Siewierska

Kolejka 7 - 13-14 października

Iskra Psary 4-2 Pogoń Łagisza (Będzin)
Znicz Góra Siewierska 2-3 Błyskawica Preczów
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Jedność Strzyżowice
Cyklon Rogoźnik 3-0 Orzeł Dąbie

Kolejka 8 - 19-20 kwietnia

Cyklon Rogoźnik 2-2 Iskra Psary
w Psarach
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-3 Orzeł Dąbie
Znicz Góra Siewierska 0-2 Jedność Strzyżowice
Pogoń Łagisza (Będzin) 1-2 Błyskawica Preczów

Kolejka 9 - 26-27 kwietnia

Iskra Psary 2-0 Błyskawica Preczów
Jedność Strzyżowice 3-1 Pogoń Łagisza (Będzin)
Orzeł Dąbie 6-0 Znicz Góra Siewierska
Cyklon Rogoźnik 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 10 - 3-4 maja

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Iskra Psary
Znicz Góra Siewierska - Cyklon Rogoźnik
(wo)
obustronny walkower
Pogoń Łagisza (Będzin) 0-6 Orzeł Dąbie
Błyskawica Preczów 1-1 Jedność Strzyżowice

Kolejka 11 - 10-11 maja

Iskra Psary 1-4 Jedność Strzyżowice
Orzeł Dąbie 4-1 Błyskawica Preczów
Cyklon Rogoźnik 2-0 Pogoń Łagisza (Będzin)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5-0 Znicz Góra Siewierska

Kolejka 12 - 17-18 maja

Znicz Góra Siewierska 2-0 Iskra Psary
Pogoń Łagisza (Będzin) 0-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
(wo)
gospodarze nie przygotowali boiska
Błyskawica Preczów 1-0 Cyklon Rogoźnik
Jedność Strzyżowice 1-3 Orzeł Dąbie

Kolejka 13 - 24-25 maja

Iskra Psary 1-3 Orzeł Dąbie
Cyklon Rogoźnik 0-3 Jedność Strzyżowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-5 Błyskawica Preczów
Znicz Góra Siewierska 1-1 Pogoń Łagisza (Będzin)

Kolejka 14 - 31 maja-1 czerwca

Pogoń Łagisza (Będzin) 0-3 Iskra Psary
(wo)
Błyskawica Preczów 3-0 Znicz Góra Siewierska
(wo)
Jedność Strzyżowice 4-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Orzeł Dąbie 4-0 Cyklon Rogoźnik
mecz przerwany przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Klasa A 2007/2008 (Sosnowiec)

Klasa B 2007/2008 (Sosnowiec II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas