[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2007/2008, grupa: Sieradz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Flormarbut Osiek 22 62 20 2 0 70-16 11 0 0 39-8 9 2 0 31-8
2.  Start Łubnice 22 37 12 1 9 71-47 8 1 2 48-22 4 0 7 23-25 2 3 1 0 1 10-6
3.  Hetman Żdżary 22 37 10 7 5 52-44 5 4 2 25-17 5 3 3 27-27 2 3 1 0 1 6-10
4.  GKS Czastary 22 35 9 8 5 43-36 5 5 1 24-10 4 3 4 19-26 2 6 2 0 0 7-2
5.  Zryw Wójcin 22 35 11 2 9 53-45 9 0 2 34-14 2 2 7 19-31 2 0 0 0 2 2-7
6.  Sparta Mokrsko 22 34 10 4 8 74-47 5 2 4 42-23 5 2 4 32-24
7.  LKS Łyskornia 22 31 8 7 7 37-37 6 4 1 24-12 2 3 6 13-25
8.  Prosna Wyszanów 22 23 7 2 13 36-62 5 1 5 22-31 2 1 8 14-31
9.  KS Sokolniki 22 22 5 7 10 35-48 3 2 6 19-27 2 5 4 16-21 2 3 1 0 1 3-1
10.  LZS Ożarów 22 22 7 1 14 28-65 6 1 4 19-20 1 0 10 9-45 2 3 1 0 1 1-3
11.  LZS Młynisko 22 16 4 4 14 32-63 4 2 5 18-30 0 2 9 14-33 2 3 1 0 1 6-4
12.  LZS Krzyworzeka 22 16 3 7 12 38-59 3 4 4 21-20 0 3 8 17-39 2 3 1 0 1 4-6
GKS Czastary rozgrywa swoje mecze w Józefowie.
AKS Sokolniki rozgrywa swoje mecze w Walichnowych.
LZS Młynisko rozgrywa swoje mecze w Białej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Flormarbut Osiek    1-0 4-3 3-0 4-1 3-0 4-1 5-0 3-1 4-0 4-2 4-0 
 2 Start Łubnice2-3     8-2 4-1 5-2 3-5 4-3 4-2 4-0 8-1 4-1 2-2 
 3 Hetman Żdżary1-1 4-2     1-1 0-3 5-3 1-1 1-2 2-2 3-0 4-1 3-1 
 4 GKS Czastary1-1 4-1 2-2     3-0* 1-1 0-1 3-0 1-1 3-0 3-0 3-3 
 5 Zryw Wójcin1-2 3-2 3-0 2-4     4-0 2-1 3-0* 5-3 3-0* 2-0 6-2 
 6 Sparta Mokrsko0-2 3-4 3-4 9-0 2-2     4-0 4-2 0-3* 6-0 4-4 7-2 
 7 LKS Łyskornia2-3 1-0 1-1 1-1 3-0 4-1     3-3 1-1 4-0 2-1 2-1 
 8 Prosna Wyszanów0-1 1-7 2-4 1-0 5-2 0-8 1-2     2-2 4-2 2-0 4-3 
 9 KS Sokolniki1-5 1-4 1-2 1-3 2-2 2-3 2-0 0-3*     3-0* 3-3 3-2 
 10 LZS Ożarów0-1 3-1 1-4 1-5 2-1 1-5 4-1 4-1 1-0     1-0 1-1 
 11 LZS Młynisko0-11 3-0 0-3 1-2 3-1 0-5 2-2 2-1 1-1 2-4     4-0 
 12 LZS Krzyworzeka0-1 1-2 2-2 2-2 2-5 1-1 1-1 2-0 1-2 5-2 4-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Zryw Wójcin 6-2 LZS Krzyworzeka
Hetman Żdżary 5-3 Sparta Mokrsko
LZS Młynisko 2-4 LZS Ożarów
Flormarbut Osiek 1-0 Start Łubnice
KS Sokolniki 0-3 Prosna Wyszanów
(wo)
na boisku 1-0
LKS Łyskornia 1-1 GKS Czastary

Kolejka 2 - 26 sierpnia

LZS Krzyworzeka 2-2 GKS Czastary
Prosna Wyszanów 1-2 LKS Łyskornia
Start Łubnice 4-0 KS Sokolniki
LZS Ożarów 0-1 Flormarbut Osiek
Sparta Mokrsko 4-4 LZS Młynisko
Zryw Wójcin 3-0 Hetman Żdżary

Kolejka 3 - 2 września

Hetman Żdżary 3-1 LZS Krzyworzeka
LZS Młynisko 3-1 Zryw Wójcin
Flormarbut Osiek 3-0 Sparta Mokrsko
KS Sokolniki 3-0 LZS Ożarów
(wo)
goście nie dojechali
LKS Łyskornia 1-0 Start Łubnice
GKS Czastary 3-0 Prosna Wyszanów

Kolejka 4 - 9 września

LZS Krzyworzeka 2-0 Prosna Wyszanów
Start Łubnice 4-1 GKS Czastary
LZS Ożarów 4-1 LKS Łyskornia
Sparta Mokrsko 0-3 KS Sokolniki
(wo)
na boisku 2-2, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zryw Wójcin 1-2 Flormarbut Osiek
Hetman Żdżary 4-1 LZS Młynisko

Kolejka 5 - 16 września

LZS Młynisko 4-0 LZS Krzyworzeka
Flormarbut Osiek 4-3 Hetman Żdżary
KS Sokolniki 2-2 Zryw Wójcin
LKS Łyskornia 4-1 Sparta Mokrsko
GKS Czastary 3-0 LZS Ożarów
Prosna Wyszanów 1-7 Start Łubnice

Kolejka 6 - 23 września

LZS Krzyworzeka 1-2 Start Łubnice
LZS Ożarów 4-1 Prosna Wyszanów
Sparta Mokrsko 9-0 GKS Czastary
Zryw Wójcin 2-1 LKS Łyskornia
Hetman Żdżary 2-2 KS Sokolniki
LZS Młynisko 0-11 Flormarbut Osiek

Kolejka 7 - 30 września

Flormarbut Osiek 4-0 LZS Krzyworzeka
KS Sokolniki 3-3 LZS Młynisko
LKS Łyskornia 1-1 Hetman Żdżary
GKS Czastary 3-0 Zryw Wójcin
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Prosna Wyszanów 0-8 Sparta Mokrsko
Start Łubnice 8-1 LZS Ożarów

Kolejka 8 - 7 października

LZS Krzyworzeka 5-2 LZS Ożarów
Sparta Mokrsko 3-4 Start Łubnice
Zryw Wójcin 3-0 Prosna Wyszanów
(wo)
goście nie dojechali
Hetman Żdżary 1-1 GKS Czastary
LZS Młynisko 2-2 LKS Łyskornia
Flormarbut Osiek 3-1 KS Sokolniki

Kolejka 9 - 14 października

KS Sokolniki 3-2 LZS Krzyworzeka
LKS Łyskornia 2-3 Flormarbut Osiek
GKS Czastary 3-0 LZS Młynisko
Prosna Wyszanów 2-4 Hetman Żdżary
Start Łubnice 5-2 Zryw Wójcin
LZS Ożarów 1-5 Sparta Mokrsko

Kolejka 10 - 21 października

LZS Krzyworzeka 1-1 Sparta Mokrsko
Zryw Wójcin 3-0 LZS Ożarów
(wo)
goście nie dojechali
Hetman Żdżary 4-2 Start Łubnice
LZS Młynisko 2-1 Prosna Wyszanów
Flormarbut Osiek 3-0 GKS Czastary
KS Sokolniki 2-0 LKS Łyskornia

Kolejka 11 - 28 października

LKS Łyskornia 2-1 LZS Krzyworzeka
GKS Czastary 1-1 KS Sokolniki
Prosna Wyszanów 0-1 Flormarbut Osiek
Start Łubnice 4-1 LZS Młynisko
LZS Ożarów 1-4 Hetman Żdżary
Sparta Mokrsko 2-2 Zryw Wójcin

Kolejka 12 - 29-30 marca

LZS Krzyworzeka 2-5 Zryw Wójcin
Sparta Mokrsko 3-4 Hetman Żdżary
LZS Ożarów 1-0 LZS Młynisko
Start Łubnice 2-3 Flormarbut Osiek
Prosna Wyszanów 2-2 KS Sokolniki
GKS Czastary 0-1 LKS Łyskornia

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

GKS Czastary 3-3 LZS Krzyworzeka
LKS Łyskornia 3-3 Prosna Wyszanów
KS Sokolniki 1-4 Start Łubnice
Flormarbut Osiek 4-0 LZS Ożarów
LZS Młynisko 0-5 Sparta Mokrsko
Hetman Żdżary 0-3 Zryw Wójcin

Kolejka 14 - 13 kwietnia

LZS Krzyworzeka 2-2 Hetman Żdżary
Zryw Wójcin 2-0 LZS Młynisko
Sparta Mokrsko 0-2 Flormarbut Osiek
LZS Ożarów 1-0 KS Sokolniki
Start Łubnice 4-3 LKS Łyskornia
Prosna Wyszanów 1-0 GKS Czastary

Kolejka 15 - 20 kwietnia

Prosna Wyszanów 4-3 LZS Krzyworzeka
GKS Czastary 4-1 Start Łubnice
LKS Łyskornia 4-0 LZS Ożarów
KS Sokolniki 2-3 Sparta Mokrsko
Flormarbut Osiek 4-1 Zryw Wójcin
LZS Młynisko 0-3 Hetman Żdżary

Kolejka 16 - 27 kwietnia

LZS Krzyworzeka 4-2 LZS Młynisko
Hetman Żdżary 1-1 Flormarbut Osiek
Zryw Wójcin 5-3 KS Sokolniki
Sparta Mokrsko 4-0 LKS Łyskornia
LZS Ożarów 1-5 GKS Czastary
Start Łubnice 4-2 Prosna Wyszanów

Kolejka 17 - 1 maja

Start Łubnice 2-2 LZS Krzyworzeka
Prosna Wyszanów 4-2 LZS Ożarów
GKS Czastary 1-1 Sparta Mokrsko
LKS Łyskornia 3-0 Zryw Wójcin
KS Sokolniki 1-2 Hetman Żdżary
Flormarbut Osiek 4-2 LZS Młynisko

Kolejka 18 - 4 maja

LZS Krzyworzeka 0-1 Flormarbut Osiek
LZS Młynisko 1-1 KS Sokolniki
Hetman Żdżary 1-1 LKS Łyskornia
Zryw Wójcin 2-4 GKS Czastary
Sparta Mokrsko 4-2 Prosna Wyszanów
LZS Ożarów 3-1 Start Łubnice

Kolejka 19 - 11 maja

LZS Ożarów 1-1 LZS Krzyworzeka
Start Łubnice 3-5 Sparta Mokrsko
Prosna Wyszanów 5-2 Zryw Wójcin
GKS Czastary 2-2 Hetman Żdżary
LKS Łyskornia 2-1 LZS Młynisko
KS Sokolniki 1-5 Flormarbut Osiek

Kolejka 20 - 18 maja

LZS Krzyworzeka 1-2 KS Sokolniki
Flormarbut Osiek 4-1 LKS Łyskornia
LZS Młynisko 1-2 GKS Czastary
Hetman Żdżary 1-2 Prosna Wyszanów
Zryw Wójcin 3-2 Start Łubnice
Sparta Mokrsko 6-0 LZS Ożarów

Kolejka 21 - 25 maja

Sparta Mokrsko 7-2 LZS Krzyworzeka
LZS Ożarów 2-1 Zryw Wójcin
Start Łubnice 8-2 Hetman Żdżary
Prosna Wyszanów 2-0 LZS Młynisko
GKS Czastary 1-1 Flormarbut Osiek
LKS Łyskornia 1-1 KS Sokolniki

REKLAMA

Kolejka 22 - 1 czerwca

LZS Krzyworzeka 1-1 LKS Łyskornia
KS Sokolniki 1-3 GKS Czastary
Flormarbut Osiek 5-0 Prosna Wyszanów
LZS Młynisko 3-0 Start Łubnice
Hetman Żdżary 3-0 LZS Ożarów
Zryw Wójcin 4-0 Sparta Mokrsko

Klasa A 2007/2008 (Sieradz I)
Klasa A 2007/2008 (Sieradz II)

Klasa B 2007/2008 (Sieradz I)
Klasa B 2007/2008 (Sieradz II)
Klasa B 2007/2008 (Sieradz IV)
Klasa B 2007/2008 (Sieradz V)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas