[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Gorzów Wielkopolski (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Jeżyki 26 60 19 3 4 56-29 10 2 1 32-14 9 1 3 24-15
2.  Tor-Bud Baczyna 26 58 18 4 4 74-32 10 1 2 45-20 8 3 2 29-12
3.  KS Nowiny Wielkie 26 55 17 4 5 90-41 10 1 2 53-16 7 3 3 37-25
4.  Pogoń Krzeszyce 26 53 17 2 7 93-53 10 1 2 50-22 7 1 5 43-31
5.  Juwenia Boczów 26 43 14 1 11 61-38 8 0 5 39-20 6 1 6 22-18
6.  Bizon Bieganów 26 40 12 4 10 60-57 9 3 1 42-22 3 1 9 18-35
7.  Zorza Kowalów 26 36 11 3 12 55-55 5 2 6 26-22 6 1 6 29-33
8.  Znicz Trzemeszno Lubuskie 26 31 9 4 13 45-62 7 1 5 29-25 2 3 8 16-37
9.  Zorza Grzmiąca 26 28 8 4 14 47-54 4 2 7 27-28 4 2 7 20-26
10.  Kosmos 78 Rudnica 26 27 7 6 13 27-59 6 3 4 20-21 1 3 9 7-38
11.  As Pieski 26 25 7 4 15 60-74 4 4 5 29-28 3 0 10 31-46
12.  GKS Bledzew 26 23 7 2 17 46-91 6 1 6 33-30 1 1 11 13-61
13.  Leśnik Lemierzyce 26 22 6 4 16 41-74 4 1 8 22-25 2 3 8 19-49
14.  Iskra Głuchowo 26 20 5 5 16 44-80 4 3 6 30-29 1 2 10 14-51
Pogoń Krzeszyce rozgrywa swoje jesienne mecze na wyjazdach z powodu remontu boiska.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Warta Jeżyki    1-1 2-1 3-0* 1-0 1-3 1-1 2-0 4-2 3-0 3-2 3-2 3-0 5-2 
 2 Tor-Bud Baczyna2-3     3-3 1-4 3-1 4-1 3-1 3-1 2-1 2-0 6-3 5-1 6-0 5-1 
 3 KS Nowiny Wielkie3-0 0-3     5-2 3-0 3-1 3-4 9-0 3-2 4-0 4-1 8-0 1-1 7-2 
 4 Pogoń Krzeszyce1-0 2-2 2-6     3-2 2-1 5-1 6-2 5-0 9-0 4-2 2-4 3-1 6-1 
 5 Juwenia Boczów1-2 2-1 0-4 2-4     5-1 2-0 1-2 1-3 4-1 6-2 2-0 8-0 5-0 
 6 Bizon Bieganów2-0 2-2 2-2 3-2 3-2     3-1 3-2 2-4 4-1 4-2 6-2 6-0 2-2 
 7 Zorza Kowalów0-1 1-4 1-6 1-3 1-1 1-0     3-1 1-0 1-1 1-3 6-0 9-1 0-1 
 8 Znicz Trzemeszno Lubuskie0-1 2-0 4-0 0-8 0-2 4-6 0-2     1-0 2-0 3-1 7-0 2-2 4-3 
 9 Zorza Grzmiąca0-4 0-1 1-3 3-3 0-3 4-1 2-3 4-2     0-0 2-4 6-1 1-2 4-1 
 10 Kosmos 78 Rudnica1-2 0-3 2-1 4-3 2-1 1-0 1-3 2-2 0-0     1-5 3-0 3-1 0-0 
 11 As Pieski3-3 1-4 0-1 3-4 1-4 1-1 4-3 0-2 5-1 3-1     1-1 3-3 4-0 
 12 GKS Bledzew1-3 1-2 3-4 3-2 1-3 4-0 5-2 3-1 0-3 2-2 2-1     1-6 7-1 
 13 Leśnik Lemierzyce1-4 0-2 2-3 2-3 0-2 3-0* 2-3 1-1 0-2 0-1 3-2 6-2     2-0 
 14 Iskra Głuchowo0-1 0-4 3-3 1-5 0-1 2-3 2-5 0-0 2-2 4-0 7-3 6-0 3-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Warta Jeżyki 1-1 Tor-Bud Baczyna
Iskra Głuchowo 3-3 KS Nowiny Wielkie
Bizon Bieganów 4-1 Kosmos 78 Rudnica
GKS Bledzew 0-3 Zorza Grzmiąca
Zorza Kowalów 9-1 Leśnik Lemierzyce
As Pieski 1-4 Juwenia Boczów
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-8 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Tor-Bud Baczyna 3-1 Juwenia Boczów
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-1 As Pieski
Leśnik Lemierzyce 2-3 Pogoń Krzeszyce
Zorza Grzmiąca 2-3 Zorza Kowalów
Kosmos 78 Rudnica 3-0 GKS Bledzew
Warta Jeżyki 5-2 Iskra Głuchowo
Bizon Bieganów 2-2 KS Nowiny Wielkie

Kolejka 3 - 1-2 września

Iskra Głuchowo 0-4 Tor-Bud Baczyna
Bizon Bieganów 2-0 Warta Jeżyki
GKS Bledzew 3-4 KS Nowiny Wielkie
Zorza Kowalów 1-1 Kosmos 78 Rudnica
As Pieski 3-3 Leśnik Lemierzyce
Juwenia Boczów 1-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Zorza Grzmiąca 3-3 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 4 - 8-9 września

Tor-Bud Baczyna 3-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Leśnik Lemierzyce 0-2 Juwenia Boczów
Zorza Grzmiąca 2-4 As Pieski
Kosmos 78 Rudnica 4-3 Pogoń Krzeszyce
Warta Jeżyki 3-2 GKS Bledzew
Iskra Głuchowo 2-3 Bizon Bieganów
Zorza Kowalów 1-6 KS Nowiny Wielkie

Kolejka 5 - 15-16 września

Bizon Bieganów 2-2 Tor-Bud Baczyna
GKS Bledzew 7-1 Iskra Głuchowo
Zorza Kowalów 0-1 Warta Jeżyki
As Pieski 3-1 Kosmos 78 Rudnica
Juwenia Boczów 1-3 Zorza Grzmiąca
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-2 Leśnik Lemierzyce
KS Nowiny Wielkie 5-2 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 6 - 22-23 września

Tor-Bud Baczyna 6-0 Leśnik Lemierzyce
Zorza Grzmiąca 4-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Kosmos 78 Rudnica 2-1 Juwenia Boczów
KS Nowiny Wielkie 4-1 As Pieski
Warta Jeżyki 3-0 Pogoń Krzeszyce
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Iskra Głuchowo 2-5 Zorza Kowalów
Bizon Bieganów 6-2 GKS Bledzew

Kolejka 7 - 29-30 września

GKS Bledzew 1-2 Tor-Bud Baczyna
Zorza Kowalów 1-0 Bizon Bieganów
As Pieski 3-3 Warta Jeżyki
Juwenia Boczów 0-4 KS Nowiny Wielkie
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-0 Kosmos 78 Rudnica
Leśnik Lemierzyce 0-2 Zorza Grzmiąca
Iskra Głuchowo 1-5 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 8 - 6-7 października

Tor-Bud Baczyna 2-1 Zorza Grzmiąca
Kosmos 78 Rudnica 3-1 Leśnik Lemierzyce
KS Nowiny Wielkie 9-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Warta Jeżyki 1-0 Juwenia Boczów
Iskra Głuchowo 7-3 As Pieski
Bizon Bieganów 3-2 Pogoń Krzeszyce
GKS Bledzew 5-2 Zorza Kowalów

Kolejka 9 - 13-14 października

Zorza Kowalów 1-4 Tor-Bud Baczyna
As Pieski 1-1 Bizon Bieganów
Juwenia Boczów 5-0 Iskra Głuchowo
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-1 Warta Jeżyki
Leśnik Lemierzyce 2-3 KS Nowiny Wielkie
Zorza Grzmiąca 0-0 Kosmos 78 Rudnica
GKS Bledzew 3-2 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 10 - 20-21 października

Tor-Bud Baczyna 2-0 Kosmos 78 Rudnica
KS Nowiny Wielkie 3-2 Zorza Grzmiąca
Warta Jeżyki 3-0 Leśnik Lemierzyce
Iskra Głuchowo 0-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Bizon Bieganów 3-2 Juwenia Boczów
GKS Bledzew 2-1 As Pieski
Zorza Kowalów 1-3 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 11 - 27-28 października

As Pieski 4-3 Zorza Kowalów
Juwenia Boczów 2-0 GKS Bledzew
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4-6 Bizon Bieganów
Leśnik Lemierzyce 2-0 Iskra Głuchowo
Zorza Grzmiąca 0-4 Warta Jeżyki
Kosmos 78 Rudnica 2-1 KS Nowiny Wielkie
Tor-Bud Baczyna 1-4 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Tor-Bud Baczyna 3-3 KS Nowiny Wielkie
Warta Jeżyki 3-0 Kosmos 78 Rudnica
Iskra Głuchowo 2-2 Zorza Grzmiąca
Bizon Bieganów 6-0 Leśnik Lemierzyce
GKS Bledzew 3-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Zorza Kowalów 1-1 Juwenia Boczów
As Pieski 3-4 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 13 - 10-11 listopada

As Pieski 1-4 Tor-Bud Baczyna
Juwenia Boczów 2-4 Pogoń Krzeszyce
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-2 Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce 6-2 GKS Bledzew
Zorza Grzmiąca 4-1 Bizon Bieganów
Kosmos 78 Rudnica 0-0 Iskra Głuchowo
KS Nowiny Wielkie 3-0 Warta Jeżyki

Kolejka 14 - 15-16 marca

Pogoń Krzeszyce 6-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Tor-Bud Baczyna 2-3 Warta Jeżyki
KS Nowiny Wielkie 7-2 Iskra Głuchowo
Kosmos 78 Rudnica 1-0 Bizon Bieganów
Zorza Grzmiąca 6-1 GKS Bledzew 22 marca
Leśnik Lemierzyce 2-3 Zorza Kowalów
Juwenia Boczów 6-2 As Pieski

Kolejka 15 - 29-30 marca

KS Nowiny Wielkie 3-1 Bizon Bieganów
Juwenia Boczów 2-1 Tor-Bud Baczyna
As Pieski 0-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Pogoń Krzeszyce 3-1 Leśnik Lemierzyce
Zorza Kowalów 1-0 Zorza Grzmiąca
GKS Bledzew 2-2 Kosmos 78 Rudnica
Iskra Głuchowo 0-1 Warta Jeżyki

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Pogoń Krzeszyce 5-0 Zorza Grzmiąca
Tor-Bud Baczyna 5-1 Iskra Głuchowo
Warta Jeżyki 1-3 Bizon Bieganów
KS Nowiny Wielkie 8-0 GKS Bledzew
Kosmos 78 Rudnica 1-3 Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce 3-2 As Pieski
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-2 Juwenia Boczów

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

KS Nowiny Wielkie 3-4 Zorza Kowalów 16 kwietnia
w pierwotnym terminie (12-13 kwietnia) mecz przełożony
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-0 Tor-Bud Baczyna
Juwenia Boczów 8-0 Leśnik Lemierzyce
As Pieski 5-1 Zorza Grzmiąca
Pogoń Krzeszyce 9-0 Kosmos 78 Rudnica
GKS Bledzew 1-3 Warta Jeżyki
Bizon Bieganów 2-2 Iskra Głuchowo

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Pogoń Krzeszyce 2-6 KS Nowiny Wielkie
Tor-Bud Baczyna 4-1 Bizon Bieganów
Iskra Głuchowo 6-0 GKS Bledzew
Warta Jeżyki 1-1 Zorza Kowalów 14 maja
Kosmos 78 Rudnica 1-5 As Pieski
Zorza Grzmiąca 0-3 Juwenia Boczów
Leśnik Lemierzyce 1-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Leśnik Lemierzyce 0-2 Tor-Bud Baczyna
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-0 Zorza Grzmiąca
Juwenia Boczów 4-1 Kosmos 78 Rudnica
As Pieski 0-1 KS Nowiny Wielkie
Pogoń Krzeszyce 1-0 Warta Jeżyki
Zorza Kowalów 0-1 Iskra Głuchowo
GKS Bledzew 4-0 Bizon Bieganów

Kolejka 20 - 1 maja

Pogoń Krzeszyce 6-1 Iskra Głuchowo
Tor-Bud Baczyna 5-1 GKS Bledzew
Bizon Bieganów 3-1 Zorza Kowalów
Warta Jeżyki 3-2 As Pieski
KS Nowiny Wielkie 3-0 Juwenia Boczów
Kosmos 78 Rudnica 2-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Zorza Grzmiąca 1-2 Leśnik Lemierzyce

Kolejka 21 - 3-4 maja

Zorza Grzmiąca 0-1 Tor-Bud Baczyna
Leśnik Lemierzyce 0-1 Kosmos 78 Rudnica
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4-0 KS Nowiny Wielkie
Juwenia Boczów 1-2 Warta Jeżyki
As Pieski 4-0 Iskra Głuchowo
Pogoń Krzeszyce 2-1 Bizon Bieganów
Zorza Kowalów 6-0 GKS Bledzew

Kolejka 22 - 10-11 maja

Pogoń Krzeszyce 2-4 GKS Bledzew
Tor-Bud Baczyna 3-1 Zorza Kowalów
Bizon Bieganów 4-2 As Pieski
Iskra Głuchowo 0-1 Juwenia Boczów
Warta Jeżyki 2-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie
KS Nowiny Wielkie 1-1 Leśnik Lemierzyce
Kosmos 78 Rudnica 0-0 Zorza Grzmiąca

Kolejka 23 - 17-18 maja

Kosmos 78 Rudnica 0-3 Tor-Bud Baczyna
Zorza Grzmiąca 1-3 KS Nowiny Wielkie
Leśnik Lemierzyce 1-4 Warta Jeżyki
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4-3 Iskra Głuchowo
Juwenia Boczów 5-1 Bizon Bieganów
As Pieski 1-1 GKS Bledzew
Pogoń Krzeszyce 5-1 Zorza Kowalów

Kolejka 24 - 24-25 maja

Pogoń Krzeszyce 2-2 Tor-Bud Baczyna
Zorza Kowalów 1-3 As Pieski
GKS Bledzew 1-3 Juwenia Boczów
Bizon Bieganów 3-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Iskra Głuchowo 3-2 Leśnik Lemierzyce
Warta Jeżyki 4-2 Zorza Grzmiąca
KS Nowiny Wielkie 4-0 Kosmos 78 Rudnica

Kolejka 25 - 1 czerwca

Pogoń Krzeszyce 4-2 As Pieski
KS Nowiny Wielkie 0-3 Tor-Bud Baczyna
Kosmos 78 Rudnica 1-2 Warta Jeżyki
Zorza Grzmiąca 4-1 Iskra Głuchowo
Leśnik Lemierzyce 3-0 Bizon Bieganów
(wo)
Znicz Trzemeszno Lubuskie 7-0 GKS Bledzew
Juwenia Boczów 2-0 Zorza Kowalów

Kolejka 26 - 8 czerwca

Tor-Bud Baczyna 6-3 As Pieski
Pogoń Krzeszyce 3-2 Juwenia Boczów
Zorza Kowalów 3-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
GKS Bledzew 1-6 Leśnik Lemierzyce
Bizon Bieganów 2-4 Zorza Grzmiąca
Iskra Głuchowo 4-0 Kosmos 78 Rudnica
Warta Jeżyki 2-1 KS Nowiny Wielkie

Klasa okręgowa 2007/2008 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2007/2008 (Gorzów Wielkopolski (wschód))

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas