[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Rudno 24 53 16 5 3 68-32 9 2 1 34-11 7 3 2 34-21
2.  Orzeł Szlichtyngowa 24 52 17 1 6 60-22 10 0 2 30-7 7 1 4 30-15
3.  Modrzew Modrzyca 24 46 14 4 6 42-19 7 2 3 20-8 7 2 3 22-11
4.  Dąb Przybyszów 24 41 12 5 7 62-36 8 3 1 46-12 4 2 6 16-24 2 4 1 1 0 4-1
5.  TS Przylep 24 41 12 5 7 44-35 7 2 3 28-20 5 3 4 16-15 2 1 0 1 1 1-4
6.  Start Płoty 24 40 12 4 8 33-27 8 1 3 21-11 4 3 5 12-16
7.  Orzeł Otyń 24 39 12 3 9 43-38 6 2 4 24-22 6 1 5 19-16
8.  Drzonkowianka Racula 24 36 11 3 10 33-31 7 2 3 18-10 4 1 7 15-21
9.  Błękitni Lubięcin 24 29 8 5 11 51-49 4 2 6 25-31 4 3 5 26-18
10.  Kora Niedoradz 24 26 8 2 14 24-50 6 0 6 13-19 2 2 8 11-31
11.  Amator Bobrowniki 24 24 7 3 14 28-43 3 3 6 17-20 4 0 8 11-23
12.  Ikar Zawada 24 13 4 1 19 17-67 3 1 8 13-25 1 0 11 4-42
13.  Spartak Budachów 24 7 2 1 21 17-73 1 1 10 6-31 1 0 11 11-42
Błękitni Kotowice wycofali się po 10. kolejce. Ich wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Czarni Rudno    5-3 3-0 5-1 1-1 1-1 1-0 1-2 2-1 2-0 7-2 3-0 3-0 
 2 Orzeł Szlichtyngowa1-2     2-3 3-0 1-0 2-0 2-0 5-1 2-1 3-0* 3-0 4-0 2-0 
 3 Modrzew Modrzyca2-3 1-2     0-1 3-0 0-0 3-0 1-0 2-0 1-1 1-0 3-0 3-1 
 4 Dąb Przybyszów6-4 3-1 1-2     1-1 4-1 1-1 5-0 1-1 7-0 3-1 8-0 6-0 
 5 TS Przylep4-0 2-2 0-4 0-3     0-0 4-3 2-1 2-4 5-2 2-0 4-1 3-0 
 6 Start Płoty1-1 1-5 1-0 3-1 0-1     0-2 2-1 1-0 2-0 2-0 5-0 3-0* 
 7 Orzeł Otyń1-5 2-1 0-3 2-2 5-3 0-2     2-1 3-2 0-0 1-3 3-0* 5-0 
 8 Drzonkowianka Racula0-1 0-2 1-1 4-0 1-0 2-0 0-2     1-1 3-1 1-0 1-0 4-2 
 9 Błękitni Lubięcin1-6 0-5 2-2 3-4 1-1 2-0 3-6 2-1     2-3 0-1 5-0 4-2 
 10 Kora Niedoradz0-4 1-0 1-0 2-1 0-1 0-1 1-0 0-2 1-5     3-2 1-2 3-1 
 11 Amator Bobrowniki2-5 0-2 0-2 0-0 1-3 1-2 0-1 1-1 2-2 2-1     3-0* 5-1 
 12 Ikar Zawada1-1 0-2 0-4 2-0 0-2 3-1 1-2 0-2 1-5 4-1 0-1     1-4 
 13 Spartak Budachów2-2 0-5 0-1 0-3* 1-3 1-4 0-2 0-3 0-4 0-2 0-1 2-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Start Płoty 2-1 Drzonkowianka Racula
Dąb Przybyszów 3-1 Orzeł Szlichtyngowa
TS Przylep 4-0 Czarni Rudno
Ikar Zawada 1-4 Spartak Budachów
Modrzew Modrzyca 2-0 Błękitni Lubięcin
Amator Bobrowniki 0-1 Orzeł Otyń
Kora Niedoradz - Błękitni Kotowice
było 2-0, anulowany

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Drzonkowianka Racula - Błękitni Kotowice
było 3-1, anulowany
Orzeł Otyń 0-0 Kora Niedoradz
Błękitni Lubięcin 0-1 Amator Bobrowniki
Spartak Budachów 0-1 Modrzew Modrzyca
Czarni Rudno 3-0 Ikar Zawada
Orzeł Szlichtyngowa 1-0 TS Przylep
Start Płoty 3-1 Dąb Przybyszów

Kolejka 3 - 1-2 września

Dąb Przybyszów 5-0 Drzonkowianka Racula
TS Przylep 0-0 Start Płoty
Ikar Zawada 0-2 Orzeł Szlichtyngowa
Modrzew Modrzyca 2-3 Czarni Rudno
Amator Bobrowniki 5-1 Spartak Budachów
Kora Niedoradz 1-5 Błękitni Lubięcin
Błękitni Kotowice - Orzeł Otyń
było 0-1, anulowany

Kolejka 4 - 8-9 września

Drzonkowianka Racula 0-2 Orzeł Otyń
Błękitni Lubięcin - Błękitni Kotowice
było 2-1, anulowany
Spartak Budachów 0-2 Kora Niedoradz
Czarni Rudno 7-2 Amator Bobrowniki
Orzeł Szlichtyngowa 2-3 Modrzew Modrzyca
Start Płoty 5-0 Ikar Zawada
Dąb Przybyszów 1-1 TS Przylep

Kolejka 5 - 15-16 września

TS Przylep 2-1 Drzonkowianka Racula
Ikar Zawada 2-0 Dąb Przybyszów
Modrzew Modrzyca 0-0 Start Płoty
Amator Bobrowniki 0-2 Orzeł Szlichtyngowa
Kora Niedoradz 0-4 Czarni Rudno
Błękitni Kotowice - Spartak Budachów
było 2-2, anulowany
Orzeł Otyń 3-2 Błękitni Lubięcin

Kolejka 6 - 22-23 września

Drzonkowianka Racula 1-1 Błękitni Lubięcin
Spartak Budachów 0-2 Orzeł Otyń
Czarni Rudno - Błękitni Kotowice
było 3-3, anulowany
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Kora Niedoradz
(wo)
goście nie dojechali
Start Płoty 2-0 Amator Bobrowniki
Dąb Przybyszów 1-2 Modrzew Modrzyca
TS Przylep 4-1 Ikar Zawada

Kolejka 7 - 29-30 września

Ikar Zawada 0-2 Drzonkowianka Racula
Modrzew Modrzyca 3-0 TS Przylep
Amator Bobrowniki 0-0 Dąb Przybyszów
Kora Niedoradz 0-1 Start Płoty
Błękitni Kotowice - Orzeł Szlichtyngowa
było 1-5, anulowany
Orzeł Otyń 1-5 Czarni Rudno
Błękitni Lubięcin 4-2 Spartak Budachów

Kolejka 8 - 6-7 października

Drzonkowianka Racula 4-2 Spartak Budachów
Czarni Rudno 2-1 Błękitni Lubięcin
Orzeł Szlichtyngowa 2-0 Orzeł Otyń
Start Płoty - Błękitni Kotowice
było 8-0, anulowany
Dąb Przybyszów 7-0 Kora Niedoradz
TS Przylep 2-0 Amator Bobrowniki
Ikar Zawada 0-4 Modrzew Modrzyca

Kolejka 9 - 13-14 października

Modrzew Modrzyca 1-0 Drzonkowianka Racula
Amator Bobrowniki 3-0 Ikar Zawada
(wo)
Kora Niedoradz 0-1 TS Przylep
Błękitni Kotowice - Dąb Przybyszów
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Orzeł Otyń 0-2 Start Płoty
Błękitni Lubięcin 0-5 Orzeł Szlichtyngowa
Spartak Budachów 2-2 Czarni Rudno

Kolejka 10 - 20-21 października

Drzonkowianka Racula 0-1 Czarni Rudno
Orzeł Szlichtyngowa 2-0 Spartak Budachów
Start Płoty 1-0 Błękitni Lubięcin
Dąb Przybyszów 1-1 Orzeł Otyń
TS Przylep - Błękitni Kotowice
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Ikar Zawada 4-1 Kora Niedoradz
Modrzew Modrzyca 1-0 Amator Bobrowniki

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Ikar Zawada.
 
Amator Bobrowniki 1-1 Drzonkowianka Racula
Kora Niedoradz 1-0 Modrzew Modrzyca
Orzeł Otyń 5-3 TS Przylep
Błękitni Lubięcin 3-4 Dąb Przybyszów
Spartak Budachów 1-4 Start Płoty
Czarni Rudno 5-3 Orzeł Szlichtyngowa

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Modrzew Modrzyca.
 
Drzonkowianka Racula 0-2 Orzeł Szlichtyngowa
Start Płoty 1-1 Czarni Rudno
Dąb Przybyszów 6-0 Spartak Budachów
TS Przylep 2-4 Błękitni Lubięcin
Ikar Zawada 1-2 Orzeł Otyń
Amator Bobrowniki 2-1 Kora Niedoradz

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Amator Bobrowniki.
 
Kora Niedoradz 0-2 Drzonkowianka Racula
Orzeł Otyń 0-3 Modrzew Modrzyca
Błękitni Lubięcin 5-0 Ikar Zawada
Spartak Budachów 1-3 TS Przylep
Czarni Rudno 5-1 Dąb Przybyszów
Orzeł Szlichtyngowa 2-0 Start Płoty

Kolejka 14 - 15-16 marca

Pauza: Kora Niedoradz.
 
Drzonkowianka Racula 2-0 Start Płoty
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Dąb Przybyszów
Czarni Rudno 1-1 TS Przylep
Spartak Budachów 2-1 Ikar Zawada
Błękitni Lubięcin 2-2 Modrzew Modrzyca
Orzeł Otyń 1-3 Amator Bobrowniki

Kolejka 15 - 29-30 marca

Pauza: Drzonkowianka Racula.
 
Kora Niedoradz 1-0 Orzeł Otyń
Amator Bobrowniki 2-2 Błękitni Lubięcin
Modrzew Modrzyca 3-1 Spartak Budachów
Ikar Zawada 1-1 Czarni Rudno
TS Przylep 2-2 Orzeł Szlichtyngowa
Dąb Przybyszów 4-1 Start Płoty

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Pauza: Orzeł Otyń.
 
Drzonkowianka Racula 4-0 Dąb Przybyszów
Start Płoty 0-1 TS Przylep
Orzeł Szlichtyngowa 4-0 Ikar Zawada
Czarni Rudno 3-0 Modrzew Modrzyca
Spartak Budachów 0-1 Amator Bobrowniki
Błękitni Lubięcin 2-3 Kora Niedoradz

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Pauza: Błękitni Lubięcin.
 
Orzeł Otyń 2-1 Drzonkowianka Racula
Kora Niedoradz 3-1 Spartak Budachów
Amator Bobrowniki 2-5 Czarni Rudno
Modrzew Modrzyca 1-2 Orzeł Szlichtyngowa
Ikar Zawada 3-1 Start Płoty
TS Przylep 0-3 Dąb Przybyszów

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Pauza: Spartak Budachów.
 
Drzonkowianka Racula 1-0 TS Przylep
Dąb Przybyszów 8-0 Ikar Zawada
Start Płoty 1-0 Modrzew Modrzyca
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Amator Bobrowniki
Czarni Rudno 2-0 Kora Niedoradz
Błękitni Lubięcin 3-6 Orzeł Otyń

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Pauza: Czarni Rudno.
 
Błękitni Lubięcin 2-1 Drzonkowianka Racula
Orzeł Otyń 5-0 Spartak Budachów
Kora Niedoradz 1-0 Orzeł Szlichtyngowa
Amator Bobrowniki 1-2 Start Płoty
Modrzew Modrzyca 0-1 Dąb Przybyszów
Ikar Zawada 0-2 TS Przylep

Kolejka 20 - 3-4 maja

Pauza: Orzeł Szlichtyngowa.
 
Drzonkowianka Racula 1-0 Ikar Zawada
TS Przylep 0-4 Modrzew Modrzyca
Dąb Przybyszów 3-1 Amator Bobrowniki
Start Płoty 2-0 Kora Niedoradz
Czarni Rudno 1-0 Orzeł Otyń
Spartak Budachów 0-4 Błękitni Lubięcin

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Start Płoty.
 
Spartak Budachów 0-3 Drzonkowianka Racula
Błękitni Lubięcin 1-6 Czarni Rudno
Orzeł Otyń 2-1 Orzeł Szlichtyngowa
Kora Niedoradz 2-1 Dąb Przybyszów
Amator Bobrowniki 1-3 TS Przylep
Modrzew Modrzyca 3-0 Ikar Zawada

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: Dąb Przybyszów.
 
Drzonkowianka Racula 1-1 Modrzew Modrzyca
Ikar Zawada 0-1 Amator Bobrowniki
TS Przylep 5-2 Kora Niedoradz
Start Płoty 0-2 Orzeł Otyń
Orzeł Szlichtyngowa 2-1 Błękitni Lubięcin
Czarni Rudno 3-0 Spartak Budachów

Kolejka 23 - 22 maja

Pauza: TS Przylep.
 
Czarni Rudno 1-2 Drzonkowianka Racula
Spartak Budachów 0-5 Orzeł Szlichtyngowa
Błękitni Lubięcin 2-0 Start Płoty
Orzeł Otyń 2-2 Dąb Przybyszów
Kora Niedoradz 1-2 Ikar Zawada
Amator Bobrowniki 0-2 Modrzew Modrzyca

Kolejka 24 - 24-25 maja

Pauza: Ikar Zawada.
 
Drzonkowianka Racula 1-0 Amator Bobrowniki
Modrzew Modrzyca 1-1 Kora Niedoradz
TS Przylep 4-3 Orzeł Otyń
Dąb Przybyszów 1-1 Błękitni Lubięcin
Start Płoty 3-0 Spartak Budachów
(wo)
Orzeł Szlichtyngowa 1-2 Czarni Rudno

Kolejka 25 - 1 czerwca

Pauza: Modrzew Modrzyca.
 
Orzeł Szlichtyngowa 5-1 Drzonkowianka Racula
Czarni Rudno 1-1 Start Płoty
Spartak Budachów 0-3 Dąb Przybyszów
(wo)
Błękitni Lubięcin 1-1 TS Przylep
Orzeł Otyń 3-0 Ikar Zawada
(wo)
Kora Niedoradz 3-2 Amator Bobrowniki

Kolejka 26 - 8 czerwca

Pauza: Amator Bobrowniki.
 
Drzonkowianka Racula 3-1 Kora Niedoradz
Modrzew Modrzyca 3-0 Orzeł Otyń
Ikar Zawada 1-5 Błękitni Lubięcin
TS Przylep 3-0 Spartak Budachów
Dąb Przybyszów 6-4 Czarni Rudno
Start Płoty 1-5 Orzeł Szlichtyngowa

Baraże o udział w klasie okręgowej (Zielona Góra)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Zielona Góra)

Klasa A 2007/2008 (Zielona Góra I)
Klasa A 2007/2008 (Zielona Góra III)

Klasa B 2007/2008 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2007/2008 (Nowa Sól)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas