[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2007/2008, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Medyk III Konin 12 28 9 1 2 54-16 5 0 1 25-8 4 1 1 29-8
2.  AZS II Wrocław 12 26 8 2 2 55-14 4 1 1 23-4 4 1 1 32-10
3.  Ziemia Lubińska Czerniec 12 23 6 5 1 81-9 4 2 0 54-3 2 3 1 27-6
4.  KŚ AZS Zielona Góra 12 22 7 1 4 46-28 4 1 1 28-11 3 0 3 18-17
5.  Grom Wolsztyn 12 11 3 2 7 20-36 1 2 3 13-10 2 0 4 7-26
6.  Sarnowianka Sarnowa 12 10 3 1 8 14-61 2 0 4 8-31 1 1 4 6-30
7.  Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 12 0 0 0 12 1-107 0 0 6 0-53 0 0 6 1-54
Do baraży o I ligę awansowała z tej grupy Ziemia Lubińska Czerniec, gdyż Medyk III Konin ma już swój zespół w I lidze, więc nie mógł awansować, a AZS II Wrocław zrezygnował z baraży.
GSS Grodzisk Wielkopolski nie przystąpił do rozgrywek.
II liga dolnośląska kobiet uległa likwidacji przed rozpoczęciem sezonu, drużyny z tej grupy przeszły do II ligi wielkopolskiej. Z dolnośląskiej grupy Dragon Miszkowice nie przystąpił do rozgrywek.
Poznaniak II Poznań wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Medyk III Konin    8-2 2-1 8-1 0-3* 4-1 3-0* 
 2 AZS II Wrocław0-1     2-2 4-1 5-0 3-0* 9-0 
 3 Ziemia Lubińska Czerniec2-2 1-1     3-0 15-0 14-0 19-0 
 4 KŚ AZS Zielona Góra3-2 1-5 2-2     2-0 7-1 13-1 
 5 Grom Wolsztyn2-3 0-3 0-0 1-2     2-2 8-0 
 6 Sarnowianka Sarnowa1-8 0-12 0-6 1-4 4-1     2-0 
 7 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne0-13 0-9 0-16 0-10 0-3 0-2     

Kolejka 1 - 8-9 września

Pauza: AZS II Wrocław.
 
Ziemia Lubińska Czerniec 3-0 KŚ AZS Zielona Góra
Sarnowianka Sarnowa 2-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 28 października
Medyk III Konin 0-3 Grom Wolsztyn
(wo)
na boisku 8-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła nieuprawniona zawodniczka

Kolejka 2 - 15-16 września

Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec.
 
KŚ AZS Zielona Góra 2-0 Grom Wolsztyn
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-13 Medyk III Konin
AZS II Wrocław 3-0 Sarnowianka Sarnowa
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 3 - 22-23 września

Pauza: KŚ AZS Zielona Góra.
 
Sarnowianka Sarnowa 0-6 Ziemia Lubińska Czerniec
Medyk III Konin 8-2 AZS II Wrocław
Grom Wolsztyn 8-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne

Kolejka 4 - 6-7 października

Pauza: Sarnowianka Sarnowa.
 
KŚ AZS Zielona Góra 13-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
AZS II Wrocław 5-0 Grom Wolsztyn
Ziemia Lubińska Czerniec 2-2 Medyk III Konin

Kolejka 5 - 13-14 października

Pauza: Medyk III Konin.
 
Sarnowianka Sarnowa 1-4 KŚ AZS Zielona Góra
Grom Wolsztyn 0-0 Ziemia Lubińska Czerniec
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-9 AZS II Wrocław

Kolejka 6 - 20-21 października

Pauza: Grom Wolsztyn.
 
KŚ AZS Zielona Góra 1-5 AZS II Wrocław
Ziemia Lubińska Czerniec 19-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 17 listopada
Sarnowianka Sarnowa 1-8 Medyk III Konin

Kolejka 7 - 3-4 listopada

Pauza: Mirostowiczanka Mirostowice Dolne.
 
Medyk III Konin 8-1 KŚ AZS Zielona Góra
Grom Wolsztyn 2-2 Sarnowianka Sarnowa
AZS II Wrocław 2-2 Ziemia Lubińska Czerniec

Kolejka 8 - 12-13 kwietnia

Pauza: AZS II Wrocław.
 
KŚ AZS Zielona Góra 2-2 Ziemia Lubińska Czerniec
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-2 Sarnowianka Sarnowa
Grom Wolsztyn 2-3 Medyk III Konin

Kolejka 9 - 19-20 kwietnia

Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec.
 
Grom Wolsztyn 1-2 KŚ AZS Zielona Góra
Medyk III Konin 3-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
(wo)
Sarnowianka Sarnowa 0-12 AZS II Wrocław

Kolejka 10 - 26-27 kwietnia

Pauza: KŚ AZS Zielona Góra.
 
Ziemia Lubińska Czerniec 14-0 Sarnowianka Sarnowa
AZS II Wrocław 0-1 Medyk III Konin
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-3 Grom Wolsztyn

Kolejka 11 - 30 kwietnia-4 maja

Pauza: Sarnowianka Sarnowa.
 
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-10 KŚ AZS Zielona Góra
Grom Wolsztyn 0-3 AZS II Wrocław
Medyk III Konin 2-1 Ziemia Lubińska Czerniec

Kolejka 12 - 10 maja

Pauza: Medyk III Konin.
 
KŚ AZS Zielona Góra 7-1 Sarnowianka Sarnowa
Ziemia Lubińska Czerniec 15-0 Grom Wolsztyn
AZS II Wrocław 9-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne

Kolejka 13 - 17 maja

Pauza: Grom Wolsztyn.
 
AZS II Wrocław 4-1 KŚ AZS Zielona Góra
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-16 Ziemia Lubińska Czerniec 21 maja
Medyk III Konin 4-1 Sarnowianka Sarnowa

Kolejka 14 - 24-25 maja

Pauza: Mirostowiczanka Mirostowice Dolne.
 
KŚ AZS Zielona Góra 3-2 Medyk III Konin 1 czerwca
Sarnowianka Sarnowa 4-1 Grom Wolsztyn
Ziemia Lubińska Czerniec 1-1 AZS II Wrocław 28 maja

Baraże o udział w I lidze kobiet (północna)

I liga kobiet 2007/2008 (północna)

II liga kobiet 2007/2008 (kujawsko-pomorska)
II liga kobiet 2007/2008 (łódzka)
II liga kobiet 2007/2008 (zachodniopomorska)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas