[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2007/2008, grupa: świętokrzysko-małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bronowianka Kraków 12 33 11 0 1 94-4 6 0 0 52-1 5 0 1 42-3 2 3 1 0 1 3-3
2.  Podgórze Kraków 12 33 11 0 1 73-5 6 0 0 33-1 5 0 1 40-4 2 3 1 0 1 3-3
3.  Granat Skarżysko-Kamienna 12 22 7 1 4 47-20 3 1 2 27-12 4 0 2 20-8
4.  Moravia Morawica 12 19 6 1 5 33-27 3 0 3 13-15 3 1 2 20-12
5.  PTS Piekoszów 12 7 2 1 9 12-73 2 0 4 7-33 0 1 5 5-40
6.  Lechia Strawczyn 12 6 2 0 10 15-88 2 0 4 10-42 0 0 6 5-46
7.  Spartakus Razem Daleszyce 12 4 1 1 10 9-66 1 1 4 6-31 0 0 6 3-35
GKS Nowiny nie przystąpił do rozgrywek.
Olimpia Pogoń Staszów wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Bronowianka Kraków    2-1 4-0 3-0 10-0 17-0 16-0 
 2 Podgórze Kraków2-1     3-0 9-0 13-0 3-0* 3-0* 
 3 Granat Skarżysko-Kamienna0-5 1-4     0-0 8-1 12-0 6-2 
 4 Moravia Morawica0-5 0-5 1-4     3-0* 5-1 4-0 
 5 PTS Piekoszów0-9 0-6 0-9 0-5     4-3 3-1 
 6 Lechia Strawczyn1-12 1-11 0-4 0-12 5-3     3-0 
 7 Spartakus Razem Daleszyce0-10 0-13 0-3 0-3 1-1 5-1     

Kolejka 1 - 8 września

Pauza: Podgórze Kraków.
 
Spartakus Razem Daleszyce 5-1 Lechia Strawczyn
Moravia Morawica 1-4 Granat Skarżysko-Kamienna 8 września, 16:00
Bronowianka Kraków 10-0 PTS Piekoszów

Kolejka 2 - 15 września

Pauza: Lechia Strawczyn.
 
PTS Piekoszów 0-6 Podgórze Kraków 15 września, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-5 Bronowianka Kraków 15 września, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 0-3 Moravia Morawica 15 września, 16:00

Kolejka 3 - 22 września

Pauza: PTS Piekoszów.
 
Moravia Morawica 5-1 Lechia Strawczyn
Bronowianka Kraków 16-0 Spartakus Razem Daleszyce
Podgórze Kraków 3-0 Granat Skarżysko-Kamienna

Kolejka 4 - 29 września

Pauza: Granat Skarżysko-Kamienna.
 
Lechia Strawczyn 5-3 PTS Piekoszów
Spartakus Razem Daleszyce 0-13 Podgórze Kraków
Moravia Morawica 0-5 Bronowianka Kraków

Kolejka 5 - 6 października

Pauza: Spartakus Razem Daleszyce.
 
Bronowianka Kraków 17-0 Lechia Strawczyn
Podgórze Kraków 9-0 Moravia Morawica
PTS Piekoszów 0-9 Granat Skarżysko-Kamienna

Kolejka 6 - 13 października

Pauza: Moravia Morawica.
 
Lechia Strawczyn 0-4 Granat Skarżysko-Kamienna
Spartakus Razem Daleszyce 1-1 PTS Piekoszów
Bronowianka Kraków 2-1 Podgórze Kraków

Kolejka 7 - 20 października

Pauza: Bronowianka Kraków.
 
PTS Piekoszów 0-5 Moravia Morawica
Granat Skarżysko-Kamienna 6-2 Spartakus Razem Daleszyce
Lechia Strawczyn 1-11 Podgórze Kraków

Kolejka 8 - 19-20 kwietnia

Pauza: Podgórze Kraków.
 
Lechia Strawczyn 3-0 Spartakus Razem Daleszyce
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 Moravia Morawica
PTS Piekoszów 0-9 Bronowianka Kraków

Kolejka 9 - 26-27 kwietnia

Pauza: Lechia Strawczyn.
 
Podgórze Kraków 13-0 PTS Piekoszów
Bronowianka Kraków 4-0 Granat Skarżysko-Kamienna 14 maja
Moravia Morawica 4-0 Spartakus Razem Daleszyce

Kolejka 10 - 3-4 maja

Pauza: PTS Piekoszów.
 
Lechia Strawczyn 0-12 Moravia Morawica
Spartakus Razem Daleszyce 0-10 Bronowianka Kraków 12 kwietnia, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-4 Podgórze Kraków

Kolejka 11 - 10-11 maja

Pauza: Granat Skarżysko-Kamienna.
 
PTS Piekoszów 4-3 Lechia Strawczyn
Podgórze Kraków 3-0 Spartakus Razem Daleszyce
(wo)
Bronowianka Kraków 3-0 Moravia Morawica 23 kwietnia

Kolejka 12 - 17-18 maja

Pauza: Spartakus Razem Daleszyce.
 
Lechia Strawczyn 1-12 Bronowianka Kraków
Moravia Morawica 0-5 Podgórze Kraków
Granat Skarżysko-Kamienna 8-1 PTS Piekoszów

Kolejka 13 - 24 maja

Pauza: Moravia Morawica.
 
Granat Skarżysko-Kamienna 12-0 Lechia Strawczyn
PTS Piekoszów 3-1 Spartakus Razem Daleszyce
Podgórze Kraków 2-1 Bronowianka Kraków

Kolejka 14 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Bronowianka Kraków.
 
Podgórze Kraków 3-0 Lechia Strawczyn
(wo)
Moravia Morawica 3-0 PTS Piekoszów
(wo)
Spartakus Razem Daleszyce 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna

Baraże o udział w I lidze kobiet (południowa)

I liga kobiet 2007/2008 (południowa)

II liga kobiet 2007/2008 (lubelska)
II liga kobiet 2007/2008 (mazowiecka)
II liga kobiet 2007/2008 (śląska)

Autor: Adrian Sobolewski

 

Napisz do nas