[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Drezdenko I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nietoperz Gardzko 24 61 20 1 3 94-32 10 0 2 46-17 10 1 1 48-15
2.  Kasztelania Santok 24 58 18 4 2 89-20 10 2 0 41-9 8 2 2 48-11
3.  Błyskawica Gościmiec 24 48 15 3 6 54-29 8 2 2 33-13 7 1 4 21-16
4.  Leśnik Buszów 24 47 14 5 5 79-43 7 2 3 50-25 7 3 2 29-18
5.  Uran Trzebicz 24 40 11 7 6 50-27 5 4 3 28-16 6 3 3 22-11
6.  Leśnik II Rąpin 24 32 8 8 8 42-38 5 3 4 22-17 3 5 4 20-21
7.  Dąb Górki Noteckie 24 30 9 3 12 41-65 7 0 5 25-25 2 3 7 16-40 2 3 1 0 1 4-3
8.  Noteć Górecko 24 30 9 3 12 32-50 5 2 5 16-19 4 1 7 16-31 2 3 1 0 1 3-4
9.  Zorza Rolewice 24 26 8 2 14 42-63 5 0 7 23-25 3 2 7 19-38
10.  Błękitni II Dobiegniew 24 23 7 2 15 38-55 3 2 7 20-28 4 0 8 18-27
11.  Zawisza Pławin 24 21 6 3 15 25-54 2 2 8 6-28 4 1 7 19-26
12.  Plon Tuczno 24 17 5 2 17 29-85 1 2 9 17-45 4 0 8 12-40
13.  Błyskawica Lipie Góry 24 12 3 3 18 24-78 2 2 8 12-33 1 1 10 12-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Nietoperz Gardzko    3-0 2-3 2-0 4-2 4-3 5-0 5-2 3-5 5-1 5-1 2-0 6-0 
 2 Kasztelania Santok3-3     4-2 6-3 0-0 3-0 6-0 5-0 6-0 3-1 1-0 3-0 1-0 
 3 Błyskawica Gościmiec2-1 0-3*     1-1 2-0 4-0 2-2 0-2 4-2 5-0 2-1 8-0 3-1 
 4 Leśnik Buszów0-5 3-3 2-1     1-2 3-3 6-2 6-1 1-4 2-1 6-3 11-0 9-0 
 5 Uran Trzebicz0-2 0-0 1-2 1-1     1-1 0-3 2-0 3-0* 3-2 2-2 5-1 10-2 
 6 Leśnik II Rąpin2-3 0-5 0-1 0-2 0-0     1-1 2-2 6-0 3-1 3-0 3-2 2-0 
 7 Dąb Górki Noteckie1-5 1-4 2-0 1-4 2-1 0-3*     3-0 5-2 2-1 4-2 0-1 4-2 
 8 Noteć Górecko1-4 1-5 0-2 1-1 1-2 2-2 3-1     1-0 1-0 0-1 3-0 2-1 
 9 Zorza Rolewice2-3 0-5 0-2 1-2 0-4 0-5 10-1 3-0     1-2 1-0 3-0 2-1 
 10 Błękitni II Dobiegniew2-4 2-1 1-3 1-2 0-3* 4-1 4-1 0-2 1-1     1-3 2-5 2-2 
 11 Zawisza Pławin0-9 0-4 1-1 1-3 0-2 0-2 2-0 1-0 0-0 1-3     0-1 0-3* 
 12 Plon Tuczno2-3 1-16 0-3 3-5 1-1 0-0 0-4 3-4 3-5 0-3* 0-1     4-0 
 13 Błyskawica Lipie Góry0-6 0-2 3-1 0-5 0-5 0-0 1-1 1-3 5-0 1-3 1-5 0-2     

Kolejka 1 - 26 sierpnia

Pauza: Uran Trzebicz.
 
Kasztelania Santok 4-2 Błyskawica Gościmiec
Dąb Górki Noteckie 2-1 Błękitni II Dobiegniew
Nietoperz Gardzko 2-0 Plon Tuczno
Zawisza Pławin 1-0 Noteć Górecko
Zorza Rolewice 2-1 Błyskawica Lipie Góry
Leśnik Buszów 3-3 Leśnik II Rąpin

Kolejka 2 - 2 września

Pauza: Zorza Rolewice.
 
Błyskawica Lipie Góry 1-5 Zawisza Pławin
Noteć Górecko 1-4 Nietoperz Gardzko
Plon Tuczno 0-4 Dąb Górki Noteckie
Leśnik Buszów 3-3 Kasztelania Santok
Błyskawica Gościmiec 2-0 Uran Trzebicz
Leśnik II Rąpin 3-1 Błękitni II Dobiegniew

Kolejka 3 - 9 września

Pauza: Błyskawica Gościmiec.
 
Uran Trzebicz 1-1 Leśnik Buszów
Kasztelania Santok 3-1 Błękitni II Dobiegniew
Dąb Górki Noteckie 3-0 Noteć Górecko
Nietoperz Gardzko 6-0 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0-0 Zorza Rolewice
Plon Tuczno 0-0 Leśnik II Rąpin

Kolejka 4 - 16 września

Pauza: Błyskawica Lipie Góry.
 
Noteć Górecko 1-0 Zorza Rolewice
Plon Tuczno 0-1 Zawisza Pławin
Błękitni II Dobiegniew 2-4 Nietoperz Gardzko
Leśnik Buszów 6-2 Dąb Górki Noteckie
Uran Trzebicz 0-0 Kasztelania Santok
Leśnik II Rąpin 0-1 Błyskawica Gościmiec

Kolejka 5 - 23 września

Pauza: Kasztelania Santok.
 
Dąb Górki Noteckie 2-0 Błyskawica Gościmiec
Nietoperz Gardzko 2-0 Leśnik Buszów
Zawisza Pławin 1-3 Błękitni II Dobiegniew
Zorza Rolewice 3-0 Plon Tuczno
Błyskawica Lipie Góry 1-3 Noteć Górecko
Uran Trzebicz 1-1 Leśnik II Rąpin

Kolejka 6 - 30 września

Pauza: Noteć Górecko.
 
Plon Tuczno 4-0 Błyskawica Lipie Góry
Błękitni II Dobiegniew 1-1 Zorza Rolewice
Leśnik Buszów 6-3 Zawisza Pławin
Błyskawica Gościmiec 2-1 Nietoperz Gardzko
Uran Trzebicz 0-3 Dąb Górki Noteckie
Leśnik II Rąpin 0-5 Kasztelania Santok

Kolejka 7 - 7 października

Pauza: Leśnik II Rąpin.
 
Dąb Górki Noteckie 1-4 Kasztelania Santok
Nietoperz Gardzko 4-2 Uran Trzebicz
Zawisza Pławin 1-1 Błyskawica Gościmiec
Zorza Rolewice 1-2 Leśnik Buszów
Błyskawica Lipie Góry 1-3 Błękitni II Dobiegniew
Noteć Górecko 3-0 Plon Tuczno

Kolejka 8 - 14 października

Pauza: Plon Tuczno.
 
Błękitni II Dobiegniew 0-2 Noteć Górecko
Leśnik Buszów 9-0 Błyskawica Lipie Góry
Błyskawica Gościmiec 4-2 Zorza Rolewice
Uran Trzebicz 2-2 Zawisza Pławin
Kasztelania Santok 3-3 Nietoperz Gardzko
Leśnik II Rąpin 1-1 Dąb Górki Noteckie

Kolejka 9 - 21 października

Pauza: Dąb Górki Noteckie.
 
Nietoperz Gardzko 4-3 Leśnik II Rąpin
Zawisza Pławin 0-4 Kasztelania Santok
Zorza Rolewice 0-4 Uran Trzebicz
Błyskawica Lipie Góry 3-1 Błyskawica Gościmiec
Noteć Górecko 1-1 Leśnik Buszów
Plon Tuczno 0-3 Błękitni II Dobiegniew
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 10 - 28 października

Pauza: Błękitni II Dobiegniew.
 
Leśnik Buszów 11-0 Plon Tuczno
Błyskawica Gościmiec 0-2 Noteć Górecko
Uran Trzebicz 10-2 Błyskawica Lipie Góry
Kasztelania Santok 6-0 Zorza Rolewice
Leśnik II Rąpin 3-0 Zawisza Pławin
Dąb Górki Noteckie 1-5 Nietoperz Gardzko

Kolejka 11 - 4 listopada

Pauza: Nietoperz Gardzko.
 
Zawisza Pławin 2-0 Dąb Górki Noteckie
Zorza Rolewice 0-5 Leśnik II Rąpin
Błyskawica Lipie Góry 0-2 Kasztelania Santok
Noteć Górecko 1-2 Uran Trzebicz
Plon Tuczno 0-3 Błyskawica Gościmiec
Błękitni II Dobiegniew 1-2 Leśnik Buszów

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: Leśnik Buszów.
 
Błyskawica Gościmiec 5-0 Błękitni II Dobiegniew
Uran Trzebicz 5-1 Plon Tuczno
Kasztelania Santok 5-0 Noteć Górecko
Leśnik II Rąpin 2-0 Błyskawica Lipie Góry
Dąb Górki Noteckie 5-2 Zorza Rolewice
Nietoperz Gardzko 5-1 Zawisza Pławin

Kolejka 13 - 18 listopada

Pauza: Zawisza Pławin.
 
Zorza Rolewice 2-3 Nietoperz Gardzko
Błyskawica Lipie Góry 1-1 Dąb Górki Noteckie
Noteć Górecko 2-2 Leśnik II Rąpin
Plon Tuczno 1-16 Kasztelania Santok
Błękitni II Dobiegniew 0-3 Uran Trzebicz
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Leśnik Buszów 2-1 Błyskawica Gościmiec

Kolejka 14 - 30 marca

Pauza: Uran Trzebicz.
 
Leśnik II Rąpin 0-2 Leśnik Buszów
Błyskawica Gościmiec 0-3 Kasztelania Santok
(wo)
na boisku 1-2, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Błękitni II Dobiegniew 4-1 Dąb Górki Noteckie
Plon Tuczno 2-3 Nietoperz Gardzko
Noteć Górecko 0-1 Zawisza Pławin
Błyskawica Lipie Góry 5-0 Zorza Rolewice

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Pauza: Zorza Rolewice.
 
Błękitni II Dobiegniew 4-1 Leśnik II Rąpin
Zawisza Pławin 0-3 Błyskawica Lipie Góry
(wo)
na boisku 2-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Nietoperz Gardzko 5-2 Noteć Górecko
Dąb Górki Noteckie 0-1 Plon Tuczno
Kasztelania Santok 6-3 Leśnik Buszów
Uran Trzebicz 1-2 Błyskawica Gościmiec

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Pauza: Błyskawica Gościmiec.
 
Leśnik II Rąpin 3-2 Plon Tuczno
Leśnik Buszów 1-2 Uran Trzebicz
Błękitni II Dobiegniew 2-1 Kasztelania Santok
Noteć Górecko 3-1 Dąb Górki Noteckie
Błyskawica Lipie Góry 0-6 Nietoperz Gardzko
Zorza Rolewice 1-0 Zawisza Pławin

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Pauza: Błyskawica Lipie Góry.
 
Błyskawica Gościmiec 4-0 Leśnik II Rąpin
Zorza Rolewice 3-0 Noteć Górecko
Zawisza Pławin 0-1 Plon Tuczno
Nietoperz Gardzko 5-1 Błękitni II Dobiegniew
Dąb Górki Noteckie 1-4 Leśnik Buszów
Kasztelania Santok 0-0 Uran Trzebicz

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Pauza: Kasztelania Santok.
 
Leśnik II Rąpin 0-0 Uran Trzebicz
Błyskawica Gościmiec 2-2 Dąb Górki Noteckie
Leśnik Buszów 0-5 Nietoperz Gardzko
Błękitni II Dobiegniew 1-3 Zawisza Pławin
Plon Tuczno 3-5 Zorza Rolewice
Noteć Górecko 2-1 Błyskawica Lipie Góry

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Noteć Górecko.
 
Kasztelania Santok 3-0 Leśnik II Rąpin
Błyskawica Lipie Góry 0-2 Plon Tuczno
Zorza Rolewice 1-2 Błękitni II Dobiegniew
Zawisza Pławin 1-3 Leśnik Buszów
Nietoperz Gardzko 2-3 Błyskawica Gościmiec
Dąb Górki Noteckie 2-1 Uran Trzebicz

Kolejka 20 - 4 maja

Pauza: Leśnik II Rąpin.
 
Kasztelania Santok 6-0 Dąb Górki Noteckie
Uran Trzebicz 0-2 Nietoperz Gardzko
Błyskawica Gościmiec 2-1 Zawisza Pławin
Leśnik Buszów 1-4 Zorza Rolewice
Błękitni II Dobiegniew 2-2 Błyskawica Lipie Góry
Plon Tuczno 3-4 Noteć Górecko

Kolejka 21 - 11 maja

Pauza: Plon Tuczno.
 
Noteć Górecko 1-0 Błękitni II Dobiegniew
Błyskawica Lipie Góry 0-5 Leśnik Buszów
Zorza Rolewice 0-2 Błyskawica Gościmiec
Zawisza Pławin 0-2 Uran Trzebicz
Nietoperz Gardzko 3-0 Kasztelania Santok
Dąb Górki Noteckie 0-3 Leśnik II Rąpin
(wo)
na boisku 7-0

Kolejka 22 - 18 maja

Pauza: Dąb Górki Noteckie.
 
Leśnik II Rąpin 2-3 Nietoperz Gardzko
Kasztelania Santok 1-0 Zawisza Pławin
Uran Trzebicz 3-0 Zorza Rolewice
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Błyskawica Gościmiec 3-1 Błyskawica Lipie Góry
Leśnik Buszów 6-1 Noteć Górecko
Błękitni II Dobiegniew 2-5 Plon Tuczno

Kolejka 23 - 25 maja

Pauza: Błękitni II Dobiegniew.
 
Plon Tuczno 3-5 Leśnik Buszów
Noteć Górecko 0-2 Błyskawica Gościmiec
Błyskawica Lipie Góry 0-5 Uran Trzebicz
Zorza Rolewice 0-5 Kasztelania Santok
Zawisza Pławin 0-2 Leśnik II Rąpin
Nietoperz Gardzko 5-0 Dąb Górki Noteckie

Kolejka 24 - 1 czerwca

Pauza: Nietoperz Gardzko.
 
Dąb Górki Noteckie 4-2 Zawisza Pławin
Leśnik II Rąpin 6-0 Zorza Rolewice
Kasztelania Santok 1-0 Błyskawica Lipie Góry
Uran Trzebicz 2-0 Noteć Górecko
Błyskawica Gościmiec 8-0 Plon Tuczno
Leśnik Buszów 2-1 Błękitni II Dobiegniew

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Leśnik Buszów.
 
Błękitni II Dobiegniew 1-3 Błyskawica Gościmiec
Plon Tuczno 1-1 Uran Trzebicz
Noteć Górecko 1-5 Kasztelania Santok
Błyskawica Lipie Góry 0-0 Leśnik II Rąpin
Zorza Rolewice 10-1 Dąb Górki Noteckie
Zawisza Pławin 0-9 Nietoperz Gardzko

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Zawisza Pławin.
 
Nietoperz Gardzko 3-5 Zorza Rolewice
Dąb Górki Noteckie 4-2 Błyskawica Lipie Góry
Leśnik II Rąpin 2-2 Noteć Górecko
Kasztelania Santok 3-0 Plon Tuczno
Uran Trzebicz 3-2 Błękitni II Dobiegniew
Błyskawica Gościmiec 1-1 Leśnik Buszów

Klasa A 2007/2008 (Gorzów Wielkopolski (wschód))

Klasa B 2007/2008 (Drezdenko II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas