[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2007/2008

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

FCK De Hommel Berlicum 4-2 Uni Futsal Team Bulle 13 sierpnia
Rishon le-Zion
Hapoel Irony Riszon Le Syjon 7-2 Nafta Możejki 13 sierpnia
Rishon le-Zion

Kolejka 2

Nafta Możejki 4-3 FCK De Hommel Berlicum 14 sierpnia
Rishon le-Zion
Hapoel Irony Riszon Le Syjon 7-2 Uni Futsal Team Bulle 14 sierpnia
Rishon le-Zion

Kolejka 3

Uni Futsal Team Bulle 6-4 Nafta Możejki 16 sierpnia
Rishon le-Zion
FCK De Hommel Berlicum 0-4 Hapoel Irony Riszon Le Syjon 16 sierpnia
Rishon le-Zion

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hapoel Irony Riszon Le Syjon 3 9 3 0 0 18-4 2 0 0 14-4 1 0 0 4-0
2.  FCK De Hommel Berlicum 3 3 1 0 2 7-10 1 0 1 4-6 0 0 1 3-4 2 3 1 0 1 7-6
3.  Uni Futsal Team Bulle 3 3 1 0 2 10-15 1 0 0 6-4 0 0 2 4-11 2 3 1 0 1 8-8
4.  Nafta Możejki 3 3 1 0 2 10-16 1 0 0 4-3 0 0 2 6-13 2 3 1 0 1 8-9

Grupa B
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

AGBU-Ararat Nikozja 3-5 KMF Municipium Casino (Pljevlja) 16 sierpnia
Issy-les-Moulineaux
Issy Futsal 3-0 Ali Demi Tirana 16 sierpnia
(wo)
Issy-les-Moulineaux / mecz się nie odbył - drużyna z Tirany nie dotarła na czas z powodu problemów wizowych

Kolejka 2

AGBU-Ararat Nikozja 6-3 Ali Demi Tirana 18 sierpnia
Issy-les-Moulineaux
Issy Futsal 2-3 KMF Municipium Casino (Pljevlja) 18 sierpnia
Issy-les-Moulineaux

Kolejka 3

Ali Demi Tirana 0-3 KMF Municipium Casino (Pljevlja) 19 sierpnia
Issy-les-Moulineaux
Issy Futsal 4-0 AGBU-Ararat Nikozja 19 sierpnia
Issy-les-Moulineaux

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Municipium Casino (Pljevlja) 3 9 3 0 0 11-5 0 0 0 0-0 3 0 0 11-5
2.  Issy Futsal 3 6 2 0 1 9-3 2 0 1 9-3 0 0 0 0-0
3.  AGBU-Ararat Nikozja 3 3 1 0 2 9-12 1 0 1 9-8 0 0 1 0-4
4.  Ali Demi Tirana 3 0 0 0 3 3-12 0 0 1 0-3 0 0 2 3-9

Grupa C
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

Camelot Chișinău 6-0 FC Anži Tallin 11 sierpnia
Ryga
Kauguri Jūrmala 10-1 FV Eppelborn 11 sierpnia
Ryga

Kolejka 2

FV Eppelborn 3-9 Camelot Chișinău 12 sierpnia
Ryga
Kauguri Jūrmala 9-1 FC Anži Tallin 12 sierpnia
Ryga

Kolejka 3

FC Anži Tallin 6-0 FV Eppelborn 14 sierpnia
Ryga
Camelot Chișinău 3-0 Kauguri Jūrmala 14 sierpnia
Ryga

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Camelot Chișinău 3 9 3 0 0 18-3 2 0 0 9-0 1 0 0 9-3
2.  Kauguri Jūrmala 3 6 2 0 1 19-5 2 0 0 19-2 0 0 1 0-3
3.  FC Anži Tallin 3 3 1 0 2 7-15 1 0 0 6-0 0 0 2 1-15
4.  FV Eppelborn 3 0 0 0 3 4-25 0 0 1 3-9 0 0 2 1-16

Grupa D
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

Stella Rossa Vienna 6-1 Fair City Santos FC 12 sierpnia
Wiedeń
Politechnik Erewan 3-2 Shamrock Rovers FC 12 sierpnia
Wiedeń

Kolejka 2

Fair City Santos FC 2-8 Politechnik Erewan 13 sierpnia
Wiedeń
Stella Rossa Vienna 5-1 Shamrock Rovers FC 13 sierpnia
Wiedeń

Kolejka 3

Fair City Santos FC 3-6 Shamrock Rovers FC 15 sierpnia
Wiedeń
Stella Rossa Vienna 2-4 Politechnik Erewan 15 sierpnia
Wiedeń

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Politechnik Erewan 3 9 3 0 0 15-6 1 0 0 3-2 2 0 0 12-4
2.  Stella Rossa Vienna 3 6 2 0 1 13-6 2 0 1 13-6 0 0 0 0-0
3.  Shamrock Rovers FC 3 3 1 0 2 9-11 0 0 0 0-0 1 0 2 9-11
4.  Fair City Santos FC 3 0 0 0 3 6-20 0 0 2 5-14 0 0 1 1-6

Grupa E
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

Skövde AIK 8-2 Jeepers FC 17 sierpnia
Skövde

Kolejka 2

Jeepers FC 3-18 MNK Kaskada Gračanica 18 sierpnia
Skövde

Kolejka 3

MNK Kaskada Gračanica 1-2 Skövde AIK 19 sierpnia
Skövde

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skövde AIK 2 6 2 0 0 10-3 1 0 0 8-2 1 0 0 2-1
2.  MNK Kaskada Gračanica 2 3 1 0 1 19-5 0 0 1 1-2 1 0 0 18-3
3.  Jeepers FC 2 0 0 0 2 5-26 0 0 1 3-18 0 0 1 2-8

Grupa F
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

KMN Puntar Kneža (Tolmin) 5-3 FC White Bear London 16 sierpnia
Tolmin

Kolejka 2

FC White Bear London 7-3 FC Encamp Dicoansa 17 sierpnia
Tolmin

Kolejka 3

FC Encamp Dicoansa 3-7 KMN Puntar Kneža (Tolmin) 18 sierpnia
Tolmin

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMN Puntar Kneža (Tolmin) 2 6 2 0 0 12-6 1 0 0 5-3 1 0 0 7-3
2.  FC White Bear London 2 3 1 0 1 10-8 1 0 0 7-3 0 0 1 3-5
3.  FC Encamp Dicoansa 2 0 0 0 2 6-14 0 0 1 3-7 0 0 1 3-7

II faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

Mapid Mińsk 3-7 Hapoel Irony Riszon Le Syjon 10 września
Chorzów
Clearex Chorzów - Alfa-Parf Skopje 10 września
Chorzów / odwołany - drużyna z Macedonii nie przyjechała na turniej

Kolejka 2

Alfa-Parf Skopje - Mapid Mińsk 11 września
Chorzów / odwołany - drużyna z Macedonii nie przyjechała na turniej
Clearex Chorzów 3-1 Hapoel Irony Riszon Le Syjon 11 września
Chorzów

Kolejka 3

Hapoel Irony Riszon Le Syjon - Alfa-Parf Skopje 13 września
Chorzów / odwołany - drużyna z Macedonii nie przyjechała na turniej
Mapid Mińsk 4-3 Clearex Chorzów 13 września
Chorzów

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hapoel Irony Riszon Le Syjon 2 3 1 0 1 8-6 0 0 0 0-0 1 0 1 8-6 2 3 1 0 1 8-6
2.  Clearex Chorzów 2 3 1 0 1 6-5 1 0 0 3-1 0 0 1 3-4 2 3 1 0 1 6-5
3.  Mapid Mińsk 2 3 1 0 1 7-10 1 0 1 7-10 0 0 0 0-0 2 3 1 0 1 7-10

Grupa 2
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

MFK Warna 1-10 Enerhija Lwów 13 września
Warna
SL e Benfica 17-2 Politechnik Erewan 13 września
Warna

Kolejka 2

Enerhija Lwów 11-2 Politechnik Erewan 14 września
Warna
SL e Benfica 4-1 MFK Warna 14 września
Warna

Kolejka 3

MFK Warna 6-2 Politechnik Erewan 16 września
Warna
Enerhija Lwów 2-6 SL e Benfica 16 września
Warna

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 3 9 3 0 0 27-5 2 0 0 21-3 1 0 0 6-2
2.  Enerhija Lwów 3 6 2 0 1 23-9 1 0 1 13-8 1 0 0 10-1
3.  MFK Warna 3 3 1 0 2 8-16 1 0 1 7-12 0 0 1 1-4
4.  Politechnik Erewan 3 0 0 0 3 6-34 0 0 0 0-0 0 0 3 6-34

Grupa 3
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

Slov-Matic Fofo Bratysława 6-2 Camelot Chișinău 10 września
Baku
Araz Naxçıvan 0-3 Luparense Calcio a 5 10 września
Baku

Kolejka 2

Luparense Calcio a 5 1-0 Slov-Matic Fofo Bratysława 11 września
Baku
Araz Naxçıvan 4-1 Camelot Chișinău 11 września
Baku

Kolejka 3

Camelot Chișinău 0-8 Luparense Calcio a 5 13 września
Baku
Slov-Matic Fofo Bratysława 4-3 Araz Naxçıvan 13 września
Baku

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Luparense Calcio a 5 3 9 3 0 0 12-0 1 0 0 1-0 2 0 0 11-0
2.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 6 2 0 1 10-6 2 0 0 10-5 0 0 1 0-1
3.  Araz Naxçıvan 3 3 1 0 2 7-8 1 0 1 4-4 0 0 1 3-4
4.  Camelot Chișinău 3 0 0 0 3 3-18 0 0 1 0-8 0 0 2 3-10

Grupa 4
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

Gödöllői FK 6-2 SFA Athína 90 8 września
Vác
KMF Municipium Casino (Pljevlja) 2-2 Futsal Topsport Antwerpen 8 września
Vác

Kolejka 2

Gödöllői FK 1-5 KMF Municipium Casino (Pljevlja) 9 września
Vác
SFA Athína 90 1-9 Futsal Topsport Antwerpen 9 września
Vác

Kolejka 3

KMF Municipium Casino (Pljevlja) 5-0 SFA Athína 90 11 września
Vác
Futsal Topsport Antwerpen 6-0 Gödöllői FK 11 września
Vác

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Futsal Topsport Antwerpen 3 7 2 1 0 17-3 1 0 0 6-0 1 1 0 11-3 1 1 0 1 0 2-2
2.  KMF Municipium Casino (Pljevlja) 3 7 2 1 0 12-3 1 1 0 7-2 1 0 0 5-1 1 1 0 1 0 2-2
3.  Gödöllői FK 3 3 1 0 2 7-13 1 0 1 7-7 0 0 1 0-6
4.  SFA Athína 90 3 0 0 0 3 3-20 0 0 1 1-9 0 0 2 2-11

Grupa 5
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

HMNK Gospić 2-2 Iberia 2000 Tbilisi 12 września
Gospić
CIP Deva 2-2 KMN Puntar Kneža (Tolmin) 12 września
Gospić

Kolejka 2

Iberia 2000 Tbilisi 3-4 CIP Deva 13 września
Gospić
HMNK Gospić 3-3 KMN Puntar Kneža (Tolmin) 13 września
Gospić

Kolejka 3

KMN Puntar Kneža (Tolmin) 2-2 Iberia 2000 Tbilisi 15 września
Gospić
HMNK Gospić 5-2 CIP Deva 15 września
Gospić

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  HMNK Gospić 3 5 1 2 0 10-7 1 2 0 10-7 0 0 0 0-0
2.  CIP Deva 3 4 1 1 1 8-10 0 1 0 2-2 1 0 1 6-8
3.  KMN Puntar Kneža (Tolmin) 3 3 0 3 0 7-7 0 1 0 2-2 0 2 0 5-5
4.  Iberia 2000 Tbilisi 3 2 0 2 1 7-8 0 0 1 3-4 0 2 0 4-4

Grupa 6
 
Kolejka 1
(Losowanie - 2 lipca 2007, 13:00 - Nyon)

FK Era-Pack Chrudim 6-2 Ilves FS 10 września
Chrudim
KMF Marbo (Belgrad) 5-2 Skövde AIK 10 września
Chrudim

Kolejka 2

FK Era-Pack Chrudim 7-3 Skövde AIK 11 września
Chrudim
Ilves FS 2-3 KMF Marbo (Belgrad) 11 września
Chrudim

Kolejka 3

Skövde AIK 6-3 Ilves FS 13 września
Chrudim
KMF Marbo (Belgrad) 1-4 FK Era-Pack Chrudim 13 września
Chrudim

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FK Era-Pack Chrudim 3 9 3 0 0 17-6 2 0 0 13-5 1 0 0 4-1
2.  KMF Marbo (Belgrad) 3 6 2 0 1 9-8 1 0 1 6-6 1 0 0 3-2
3.  Skövde AIK 3 3 1 0 2 11-15 1 0 0 6-3 0 0 2 5-12
4.  Ilves FS 3 0 0 0 3 7-15 0 0 1 2-3 0 0 2 5-12

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1
(Losowanie - 18 września 2007, 13:00 - Nyon)

Murcia FS 5-1 KMF Marbo (Belgrad) 15 października
Chorzów
Clearex Chorzów 3-3 HMNK Gospić 15 października
Chorzów

Kolejka 2

HMNK Gospić 2-4 Murcia FS 16 października
Chorzów
Clearex Chorzów 1-2 KMF Marbo (Belgrad) 16 października
Chorzów

Kolejka 3

KMF Marbo (Belgrad) 0-3 HMNK Gospić 18 października
Chorzów
Murcia FS 3-2 Clearex Chorzów 18 października
Chorzów

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Murcia FS 3 9 3 0 0 12-5 2 0 0 8-3 1 0 0 4-2
2.  HMNK Gospić 3 4 1 1 1 8-7 0 0 1 2-4 1 1 0 6-3
3.  KMF Marbo (Belgrad) 3 3 1 0 2 3-9 0 0 1 0-3 1 0 1 3-6
4.  Clearex Chorzów 3 1 0 1 2 6-8 0 1 1 4-5 0 0 1 2-3

Grupa B
 
Kolejka 1
(Losowanie - 18 września 2007, 13:00 - Nyon)

Dinamo Moskwa 10-1 KMF Municipium Casino (Pljevlja) 18 października
Padwa
Luparense Calcio a 5 2-2 SL e Benfica 18 października
Padwa

Kolejka 2

Dinamo Moskwa 8-4 SL e Benfica 19 października
Padwa
Luparense Calcio a 5 5-1 KMF Municipium Casino (Pljevlja) 19 października
Padwa

Kolejka 3

SL e Benfica 7-2 KMF Municipium Casino (Pljevlja) 21 października
Padwa
Luparense Calcio a 5 2-2 Dinamo Moskwa 21 października
Padwa

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 3 7 2 1 0 20-7 2 0 0 18-5 0 1 0 2-2
2.  Luparense Calcio a 5 3 5 1 2 0 9-5 1 2 0 9-5 0 0 0 0-0
3.  SL e Benfica 3 4 1 1 1 13-12 1 0 0 7-2 0 1 1 6-10
4.  KMF Municipium Casino (Pljevlja) 3 0 0 0 3 4-22 0 0 0 0-0 0 0 3 4-22

Grupa C
 
Kolejka 1
(Losowanie - 18 września 2007, 13:00 - Nyon)

Kajrat Ałmaty 4-3 Slov-Matic Fofo Bratysława 15 października
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 3-1 Futsal Topsport Antwerpen 15 października
Chrudim

Kolejka 2

Futsal Topsport Antwerpen 1-5 Kajrat Ałmaty 16 października
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 5-1 Slov-Matic Fofo Bratysława 16 października
Chrudim

Kolejka 3

Slov-Matic Fofo Bratysława 5-5 Futsal Topsport Antwerpen 18 października
Chrudim
Kajrat Ałmaty 5-4 FK Era-Pack Chrudim 18 października
Chrudim

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kajrat Ałmaty 3 9 3 0 0 14-8 2 0 0 9-7 1 0 0 5-1
2.  FK Era-Pack Chrudim 3 6 2 0 1 12-7 2 0 0 8-2 0 0 1 4-5
3.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 1 0 1 2 9-14 0 1 0 5-5 0 0 2 4-9 1 1 0 1 0 5-5
4.  Futsal Topsport Antwerpen 3 1 0 1 2 7-13 0 0 1 1-5 0 1 1 6-8 1 1 0 1 0 5-5

Grupa D
 
Kolejka 1
(Losowanie - 18 września 2007, 13:00 - Nyon)

WIZ-Sinara Jekaterynburg 2-1 Enerhija Lwów 14 października
Jekaterynburg
Hapoel Irony Riszon Le Syjon 3-5 CIP Deva 14 października
Jekaterynburg

Kolejka 2

WIZ-Sinara Jekaterynburg 10-3 CIP Deva 15 października
Jekaterynburg
Enerhija Lwów 4-3 Hapoel Irony Riszon Le Syjon 15 października
Jekaterynburg

Kolejka 3

CIP Deva 4-3 Enerhija Lwów 17 października
Jekaterynburg
Hapoel Irony Riszon Le Syjon 1-3 WIZ-Sinara Jekaterynburg 17 października
Jekaterynburg

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WIZ-Sinara Jekaterynburg 3 9 3 0 0 15-5 2 0 0 12-4 1 0 0 3-1
2.  CIP Deva 3 6 2 0 1 12-16 1 0 0 4-3 1 0 1 8-13
3.  Enerhija Lwów 3 3 1 0 2 8-9 1 0 0 4-3 0 0 2 4-6
4.  Hapoel Irony Riszon Le Syjon 3 0 0 0 3 7-12 0 0 2 4-8 0 0 1 3-4

1/2 finału - 25 kwietnia
(Losowanie - 6 marca 2008, 12:00 - Moskwa)

Kajrat Ałmaty 1-4 WIZ-Sinara Jekaterynburg
Moskwa
Dinamo Moskwa 1-1 Murcia FS
pd. k. 2-4
Moskwa

Mecz o 3. miejsce - 27 kwietnia
Moskwa

Dinamo Moskwa 5-0 Kajrat Ałmaty

Finał - 27 kwietnia
Moskwa

WIZ-Sinara Jekaterynburg 4-4 Murcia FS
pd. k. 3-2

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas