[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN - Nysa

I runda - 28 października

LZS Szklary 5-3 Meteor Jasienica Dolna 28 października, 13:30
LZS Pakosławice 9-6 GLKS Kamiennik 28 października, 13:30
LZS Łąka-Jodłów 3-0 LZS Hajduki Nyskie 28 października, 13:30
(wo)
LZS Makowice 4-5 Błękitni Biskupów 28 października, 13:30

II runda - 4 listopada

LZS Szklary 4-2 LZS Łąka-Jodłów 4 listopada, 13:00
Błękitni Biskupów 2-6 LZS Pakosławice 4 listopada, 13:00

III runda - 18 listopada

LZS Śliwice 6-0 Plon Skoroszyce 18 listopada, 13:00
LZS Jędrzychów 5-6 LZS Buków (k. Nysy) 18 listopada, 13:00
pd.
RZS Jarnołtów 2-1 Podzamcze Nysa 18 listopada, 13:00
LZS Meszno 4-1 LZS Czarnolas 18 listopada, 13:00
Polonia Głuchołazy 2-6 Góral Sidzina 18 listopada, 13:00
LZS Sękowice 3-0 LZS Morów-Koperniki 18 listopada, 13:00
(wo)
Atom II Grądy-Goświnowice 2-3 LZS Gryżów 18 listopada, 13:00
LZS Gościce 3-4 Ogrodnik Chróścina Nyska 25 listopada, 13:00
LZS Dziewiętlice 4-1 LZS Bodzanów 25 listopada, 13:00
LZS Śliwice 5-2 RZS Jarnołtów 25 listopada, 13:00
LZS Buków (k. Nysy) 2-3 LZS Meszno 25 listopada, 13:00
Góral Sidzina 6-2 LZS Gryżów 25 listopada, 13:00

IV runda - 1 marca

LZS Śliwice 7-1 Rolnik Lasocice 2 marca, 14:00
LZS Meszno 5-1 Czarni Korfantów 1 marca, 14:00
LZS Konradowa 1-6 Unia Głuchołazy 1 marca, 14:00
LZS Sękowice 2-7 LZS Karłowice Wielkie 1 marca, 14:00

1/8 finału - 8 marca

LZS Śliwice 2-1 LZS Kamienica Nyska 9 marca, 14:00
LZS Meszno 4-2 LZS Kałków 23 kwietnia, 16:00
przełożony
Góral Sidzina 5-4 Polonia Głuchołazy 8 marca
pd.
LZS Karłowice Wielkie 4-1 Metalowiec Łambinowice 8 marca
w Łambinowicach
LZS Pakosławice 1-3 LZS Dziewiętlice 8 marca
LZS Szklary 2-6 Sudety Burgrabice 8 marca
Ogrodnik Chróścina Nyska 2-3 LZS Jasienica Górna 8 marca
Agfa Prusinowice 3-1 LZS Polski Świętów 8 marca

1/4 finału - 1 maja

LZS Śliwice 0-9 LZS Karłowice Wielkie 1 maja, 16:00
LZS Meszno 2-7 Góral Sidzina 1 maja, 16:00
LZS Meszno/LZS Kałków
LZS Dziewiętlice 4-0 Agfa Prusinowice 1 maja, 16:00
Sudety Burgrabice 2-5 LZS Jasienica Górna 7 maja, 16:00

1/2 finału - 28 maja

LZS Dziewiętlice 3-5 LZS Karłowice Wielkie 28 maja, 16:30
Góral Sidzina 3-4 LZS Jasienica Górna 28 maja, 16:30

Finał - 5 lipca
Finał zostanie rozegrany w Rusocinie

LZS Jasienica Górna 4-5 LZS Karłowice Wielkie 5 lipca, 16:30

Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN - Brzeg)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN - Głubczyce)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN - Kluczbork)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN - Kluczbork - Namysłów)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN - Krapkowice)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN - Prudnik)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN - Strzelce Opolskie)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas