[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 2008/2009

I runda eliminacyjna - 17 lipca, 31 lipca
(Losowanie - 1 lipca 2008, 13:30 - Nyon)

Czerno More Warna 4-0 UE Sant Julià 17 lipca, 19:30
Aleksandyr Aleksandrow 84, 90, Mirosław Manołow 88, Radosław Baczew 90
Sofia
FK Pelister (Bitola) 0-0 APÓEL (Nikozja) 17 lipca, 18:00
Skopje
FC Vaduz 1-2 HŠK Zrinjski (Mostar) 17 lipca, 20:00
Benjamin Fischer 32 - Velibor Đurić 23, Stefan Iten 90 (s)
NK Široki Brijeg 0-0 Partizani Tirana 17 lipca, 20:15
Hapoel Irony Kiryat Shmona 1-1 FK Mogren (Budva) 17 lipca, 18:00
Omer Peretz 18 - Milenko Nerić 82
Hajfa
FC Koper 1-2 Vllaznia Shkodër 17 lipca, 20:30
Mitja Viler 69 - Xheyahir Sukaj 7, 45
Nova Gorica
FK Zeta (Golubovci) 1-1 NK Interblock (Lublana) 17 lipca, 20:30
Ivan Knežević 28 - Ivan Jolić 90
Podgorica
Hapoel Tel Awiw 3-0 AC Juvenes/Dogana 17 lipca, 18:00
Idan Srur 16, 32, Ygal Antebi 26
Rishon le-Zion
HNK Hajduk (Split) 4-0 Birkirkara FC 17 lipca, 21:00
Senijad Ibričić 3, Nikola Kalinić 24, Tomislav Bušić 55, Mario Tičinović 71
AS Omónia Lefkossías 2-0 FK Milano (Kumanovo) 17 lipca, 19:00
Liridon Kukaj 19 (s), Anton Žlogar 64
Marsaxlokk FC 0-4 NK Slaven (Koprivnica) 17 lipca, 20:00
Matija Kristić 15, Dalibor Poldrugač 29, Franjo Tepurić 34, Bojan Vručina 78
Ta'Qali
FC Salzburg 7-0 Bananc Erewan 17 lipca, 20:30
Somen Alfred Tchoyi 22, 38, Louis Clément Ngwat-Mahop 28, 46, Alexander Zickler 34 (k), 65, Ernst Öbster 48
Győri ETO FC 1-1 FC Zestaponi 17 lipca, 20:00
Zoltán Böőr 58 - Zoran Šupić 45 (s)
Ararat Erewan 0-1 AC Bellinzona 17 lipca, 16:00
Alessandro Mangiarratti 21
Abowjan
Dacia Chișinău 1-1 FK Borac (Čačak) 17 lipca, 19:00
Victor Bulat 50 - Boban Stojanović 84 (k)
Toboł Kostanaj 1-0 FK Austria Wiedeń 17 lipca, 16:00
Alexandru Golban 59
Hertha BSC Berlin 8-1 Nistru Otaci 17 lipca, 20:15
Marko Pantelić 15, Raffael 23, 71, Łukasz Piszczek 34, 40, 80, Gojko Kačar 38, Marc Stein 68 - Alexandr Tcaciuc 78
Xəzər-Lənkəran 0-1 Lech Poznań 17 lipca, 18:00 (25 000)
Robert Lewandowski 76
Baku
Legia Warszawa 0-0 FK Homel 17 lipca, 20:45 (6000)
FC Spartak Trnava 2-2 WIT Georgia Tbilisi 17 lipca, 20:15
Vladimír Kožuch 75, 90 - Dawit Lomaia 14, Luka Razmadze 43 (k)
MTZ-RIPO Mińsk 2-2 MŠK Žilina 17 lipca, 17:00
Aboubacar Camara 17, Nicolas 52 (k) - Admir Vladavić 41, Róbert Jež 90 (k)
Szachtior Karaganda 1-1 Debreceni VSC 17 lipca, 14:00
Ivan Perić 63 - Gergely Rudolf 61
FK Vojvodina (Nowy Sad) 1-0 Olimpik Baku 17 lipca, 18:00
Igor Ðurić 59
FH (Hafnarfjörður) 3-2 CS Grevenmacher 17 lipca, 21:15
Tryggvi Guðmundsson 40 (k), 60, Arnar Bergmann Gunnlaugsson 50 - Thierry Steinmetz 19, Dario Maric 25
Vėtra Wilno 1-0 Viking FK 17 lipca, 18:00
Anatolie Ostap 14
Racing FC Union Luxembourg 0-3 Kalmar FF 17 lipca, 19:30
Abiola Dauda 32, 79, Rasmus Elm 90
FC Honka 3-0 ÍA (Akranes) 17 lipca, 17:30
Tero Koskela 25, Roope Heilala 29 (k), Nicholas Otaru 55
Vantaa
Glentoran FC 1-1 Metalurgs Lipawa 17 lipca, 20:45
Michael Halliday 29 - Pāvels Surņins 15
Brøndbyernes IF 1-0 B36 Tórshavn 17 lipca, 20:00
Max von Schlebrügge 50
Tallinna VMK 0-3 FC Nordsjælland 17 lipca, 17:30
Johnny Lundberg 28, Martin Løfqvist Bernburg 49 (k), 87
EB/Streymur 0-2 Manchester City FC 17 lipca, 20:00
Martin Petrow 9, Dietmar Hamann 28
Tórshavn
Olimps Ryga 0-1 St Patrick's Athletic FC 17 lipca, 17:00
Ryan Guy 76
Djurgårdens IF 0-0 FC Flora Tallin 17 lipca, 19:00
Sūduva Marijampolė 1-0 The New Saints FC 17 lipca, 18:00
Serhij Koziuberda 88
Cliftonville F&AC 0-4 FC København 17 lipca, 20:45
Hjalte Bo Nørregaard 22, Júnior 67, 82, Zdeněk Pospěch 77
Lurgan
Cork City FC 2-2 FC Haka 17 lipca, 20:45
David Mooney 64, Daniel Murray 67 - Janne Mahlakaarto 17, Toni Pekka Lehtinen 52
Bangor City FC 1-6 FC Midtjylland 17 lipca, 20:30
Leslie Davies 24 - Gheorghe Florescu 19, Winston Wiremu Reid 40, Kim Christensen 53, 58, 63, Mikkel Thygesen 71
Wrexham

UE Sant Julià 0-5 Czerno More Warna 31 lipca, 20:30
Jorge Sebastián Varela Delisa 22 (s), Jordan Jurukow 39, Mirosław Manołow 41, 50, Georgi Andonow 64
Andorra La Vella
APÓEL (Nikozja) 1-0 FK Pelister (Bitola) 31 lipca, 19:00
Chryssóstomos Michaíl 82 (k)
HŠK Zrinjski (Mostar) 3-0 FC Vaduz 31 lipca, 20:30
Velibor Đurić 7, Toni Šunjić 26, Matija Matko 77
Partizani Tirana 1-3 NK Široki Brijeg 31 lipca, 20:00
Gjergj Muzaka 40 (k) - Alexandre 10, 45, Dalibor Šilić 82
FK Mogren (Budva) 0-3 Hapoel Irony Kiryat Shmona 31 lipca, 17:30
Amir Nusbaum 30, Omer Peretz 53, Guy Tzarfati 68
Nikšić
Vllaznia Shkodër 0-0 FC Koper 31 lipca, 20:00
NK Interblock (Lublana) 1-0 FK Zeta (Golubovci) 31 lipca, 20:45
Dario Zahora 83
Celje
AC Juvenes/Dogana 0-2 Hapoel Tel Awiw 31 lipca, 20:30
Ygal Antebi 5, Douglas I 8
Serravalle
Birkirkara FC 0-3 HNK Hajduk (Split) 31 lipca, 18:00
Ivan Strinić 5, Mladen Bartolović 45, Senijad Ibričić 90
Ta'Qali
FK Milano (Kumanovo) 1-2 AS Omónia Lefkossías 31 lipca, 17:00
Faruk Statovci 19 - Dimítrios Christofí 81, 89
NK Slaven (Koprivnica) 4-0 Marsaxlokk FC 31 lipca, 20:15
Mario Bilen 24, Kristijan Čaval 72, Bojan Vručina 74, 90
Bananc Erewan 0-3 FC Salzburg 31 lipca, 16:00
Robin Nelisse 55, Saša Ilić 60, Ernst Öbster 68
Abowjan
FC Zestaponi 1-2 Győri ETO FC 31 lipca, 15:00
Beka Gociridze 51 - Antal Jäkl 52, Dávid Pákolicz 66
AC Bellinzona 3-1 Ararat Erewan 31 lipca, 20:15
Manuel Rivera Garrido 22, Gürkan Sermeter 31, Jocelyn Roux 45 - Hrajr Mkojan 53
Lugano
FK Borac (Čačak) 3-1 Dacia Chișinău 31 lipca, 16:30
Darko Lazović 17, Saša Kocić 57, Igor Grkajac 82 - Lewan Korgalidze 3
Belgrad
FK Austria Wiedeń 2-0 Toboł Kostanaj 31 lipca, 20:30
Milenko Ačimovič 28 (k), Thomas Krammer 52
Nistru Otaci 0-0 Hertha BSC Berlin 31 lipca, 18:00
Lech Poznań 4-1 Xəzər-Lənkəran 31 lipca, 20:45 (15 300)
Semir Štilić 35, Rafał Murawski 52, Dimitrije Injac 64, Piotr Reiss 84 - Zaur Ramazanov 45
FK Homel 1-4 Legia Warszawa 31 lipca, 18:00 (8000)
Renan 20 - Maciej Iwański 26 (k), 62, Sebastian Szałachowski 52, 66
WIT Georgia Tbilisi 1-0 FC Spartak Trnava 31 lipca, 15:30
Luka Razmadze 90
MŠK Žilina 1-0 MTZ-RIPO Mińsk 31 lipca, 19:30
Róbert Jež 90
Debreceni VSC 1-0 Szachtior Karaganda 31 lipca, 20:00
Gergely Rudolf 38
Olimpik Baku 1-1 FK Vojvodina (Nowy Sad) 31 lipca, 16:00
Roman Achalkaci 49 - Igor Ðurić 86
CS Grevenmacher 1-5 FH (Hafnarfjörður) 31 lipca, 20:00
Sébastien Hoffmann 30 - Atli Guðnason 13, 57, Tryggvi Guðmundsson 65, 74, Björn Daníel Sverrisson 88
Luksemburg
Viking FK 2-0 Vėtra Wilno 31 lipca, 18:00
Nicolai Stokholm 3, 33 (k)
Kalmar FF 7-1 Racing FC Union Luxembourg 31 lipca, 19:00
Rasmus Elm 7, Marcus Lindberg 9, Erik Israelsson 41, Abiola Dauda 46, Stefan Larsson 61, Daniel Sobralense 65 (k), 68 - Sully Bilon 90
ÍA (Akranes) 2-1 FC Honka 31 lipca, 20:00
Helgi Pétur Magnússon 16, Björn Bergmann Sigurðarson 49 - Jussi Vasara 72
Metalurgs Lipawa 2-0 Glentoran FC 31 lipca, 17:00
Ģirts Karlsons 36, 86
B36 Tórshavn 0-2 Brøndbyernes IF 31 lipca, 19:30
Daniel Wass 53, Samuel Holmén 90
FC Nordsjælland 5-0 Tallinna VMK 29 lipca, 19:00
Patrice Bernier 5, Martin Løfqvist Bernburg 53 (k), 54, Rolf Åke Andreas Dahl 66, Marcus Pode 89
Manchester City FC 2-0 EB/Streymur 31 lipca, 21:00
Martin Petrow 48, Darius Vassell 90
Barnsley
St Patrick's Athletic FC 2-0 Olimps Ryga 31 lipca, 20:45
James Harris 41, Mark Quigley 71 (k)
FC Flora Tallin 2-2 Djurgårdens IF 31 lipca, 17:45
Sander Post 81, 83 - Enrico 23, Prince Ikpe Ekong 54
The New Saints FC 0-1 Sūduva Marijampolė 31 lipca, 19:45
Ivans Lukjanovs 85
Newtown
FC København 7-0 Cliftonville F&AC 31 lipca, 20:00
Aílton 23, Júnior 25, 60, Atiba Hutchinson 45, William Kvist Jørgensen 46, Morten Nordstrand Nielsen 55 (k), Thomas Fauerskov Kristensen 57
FC Haka 4-0 Cork City FC 31 lipca, 18:00
Janne Mahlakaarto 10, Walerij Popowicz 15, Mikko Manninen 70, Valeri Minkenen 78
FC Midtjylland 4-0 Bangor City FC 31 lipca, 19:00
Jude Ikechukwu Nworuh 3, 35, Christian Sivebæk 56, Babajide Collins Babatunde 77

II runda eliminacyjna - 14 sierpnia, 28 sierpnia
(Losowanie - 1 sierpnia 2008, 13:00 - Nyon)

NK Široki Brijeg 1-2 Beşiktaş JK 14 sierpnia, 20:30
Dalibor Šilić 90 - Matías Emilio Delgado 19, Márcio Nobre 83
SC Braga 1-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 14 sierpnia, 20:45
Roland Linz 68
FK Borac (Čačak) 1-0 Łokomotiw Sofia 14 sierpnia, 17:15
Bojan Pavlović 47
Smederevo
FK Vojvodina (Nowy Sad) 0-0 Hapoel Tel Awiw 14 sierpnia, 17:30
AS Áris (Saloniki) 1-0 NK Slaven (Koprivnica) 14 sierpnia, 20:00
Koke 55
Liteks Łowecz 0-0 Hapoel Irony Kiryat Shmona 14 sierpnia, 19:00
RC Deportivo de La Coruña 0-0 HNK Hajduk (Split) 14 sierpnia, 21:00
APÓEL (Nikozja) 2-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 14 sierpnia, 19:00
Joost Broerse 34, Marcin Żewłakow 47 - Edgar 8, Igor Burzanović 62
Vllaznia Shkodër 0-3 SSC Napoli 14 sierpnia, 20:30
Inácio Piá 28, 47, Germán Gustavo Denis 75
Maccabi Natanja 1-1 Czerno More Warna 14 sierpnia, 20:10
Francis Adissa Kioyo 27 - Aleksandyr Aleksandrow 43
Tel-Awiw
AÉK (Ateny) 0-1 AS Omónia Lefkossías 14 sierpnia, 20:30
Cafú 40
Metalurgs Lipawa 0-2 FC Vaslui 14 sierpnia, 17:00
Ousmane N'Doye 70, Stanisław Genczew 73
FC Zürich 1-1 SK Sturm Graz 14 sierpnia, 20:15
Eric Hassli 13 - Mario Haas 78 (k)
VfB Stuttgart 1893 2-1 Győri ETO FC 14 sierpnia, 18:30
Serdar Taşçı 12, Ciprian Andrei Marica 31 - Zoltán Böőr 44
Lech Poznań 6-0 Grasshopper-Club Zurych 14 sierpnia, 20:45 (17 000)
Hernán Rengifo Trigoso 4, Robert Lewandowski 14, 56, Guillermo Juan Vallori Grimalt 76 (s), Dimitrije Injac 83, Sławomir Peszko 88
FC Slovan Liberec 1-2 MŠK Žilina 14 sierpnia, 20:00
Tomáš Frejlach 85 - Adauto 44, Róbert Jež 58
WIT Georgia Tbilisi - FK Austria Wiedeń
pierwotnie z powodu konfliktu zbrojnego w Gruzji spotkanie zostało przeniesione na neutralny teren (Rize, Turcja) - ostatecznie jednak UEFA zdecydowała o odwołaniu meczu (o awansie zdecyduje jedno spotkanie w Wiedniu)
BSC Young Boys Berno 4-1 Debreceni VSC 14 sierpnia, 19:30
Marco Schneuwly 41, 77, Alberto Regazzoni 68, 87 - Gergely Rudolf 17
Legia Warszawa 1-2 FK Moskwa 14 sierpnia, 18:00 (4000)
Roger 65 - Edgaras Česnauskis 52, Aleksandr Samiedow 63
Dnipro Dniepropietrowsk 3-2 AC Bellinzona 14 sierpnia, 20:00
Maksym Kałynyczenko 10, Serhij Nazarenko 47, Siergiej Kornilenko 78 - Ikechukwu Kalu 64, Gürkan Sermeter 75 (k)
NK Interblock (Lublana) 0-2 Hertha BSC Berlin 14 sierpnia, 20:45
Marko Pantelić 15, 80
Celje
Sūduva Marijampolė 1-4 FC Salzburg 14 sierpnia, 19:00
Povilas Lukšys 31 - Ibrahim Sekagya 42, Marc Janko 53 (k), 62 (k), Louis Clément Ngwat-Mahop 72
Djurgårdens IF 2-1 Rosenborg BK 14 sierpnia, 19:00
Johan Oremo 37, Enrico 90 - Marek Sapara 76
Queen of the South FC 1-2 FC Nordsjælland 14 sierpnia, 20:45
Sean O'Connor 27 - Benjamin Kibebe 2, Patrice Bernier 32
Airdrie
KAA Gent 2-1 Kalmar FF 14 sierpnia, 20:00
Bernd Thijs 62, Randall Azofeifa Corrales 86 - Patrik Ingelsten 81
Manchester City FC 0-1 FC Midtjylland 14 sierpnia, 20:45
Danny Olsen 15
FC Honka 0-0 Viking FK 14 sierpnia, 17:30
FC Haka 0-4 Brøndbyernes IF 14 sierpnia, 18:00
Morten Nicolas Rasmussen 30, Kasper Wellemberg Lorentzen 70, David Williams 76, Peter Planch Madsen 82 (k)
Stabæk IF 2-1 Stade Rennais FC 14 sierpnia, 19:00
Mike Kjølø 37, 71 - Moussa Sow 77
FC København 3-1 Lillestrøm SK 14 sierpnia, 20:00
César 1, Júnior 79, Morten Nordstrand Nielsen 85 - Frode Kippe 90
IF Elfsborg 2-2 St Patrick's Athletic FC 14 sierpnia, 19:00
Stefan Ishizaki 24 (k), Johan Karlsson 29 - Mark Quigley 57 (k), Gary Dempsey 82
FH (Hafnarfjörður) 1-4 Aston Villa FC 14 sierpnia, 20:00
Matthías Guðmundsson 45 - Gareth Barry 4, Ashley Young 7, Gabriel Imuetinyan Agbonlahor 38, Martin Laursen 64
Reykjavik

Beşiktaş JK 4-0 NK Široki Brijeg 28 sierpnia, 20:00
Uğur İnceman 14, Serdar Özkan 49, Bobô 58, Rodrigo Álvaro Tello Valenzuela 85
HŠK Zrinjski (Mostar) 0-2 SC Braga 28 sierpnia, 18:15
César Peixoto 56, Matheus 90
Łokomotiw Sofia 1-1 FK Borac (Čačak) 26 sierpnia, 19:00
Dimo Atanasow 18 - Boban Stojanović 37 (k)
Hapoel Tel Awiw 3-0 FK Vojvodina (Nowy Sad) 28 sierpnia, 18:00
Samuel Yeboah 29, Eran Zahavi 58, Shay Abutbul 76 (k)
NK Slaven (Koprivnica) 2-0 AS Áris (Saloniki) 28 sierpnia, 18:30
Bojan Vručina 14, 65
Hapoel Irony Kiryat Shmona 1-2 Liteks Łowecz 28 sierpnia, 18:00
Guy Tzarfati 8 - Iwelin Popow 21, Sandrinho 53
Hajfa
HNK Hajduk (Split) 0-2 RC Deportivo de La Coruña 28 sierpnia, 20:45
Riki 42, Joan Verdú Fernández 87 (k)
FK Crvena zvezda (Belgrad) 3-3 APÓEL (Nikozja) 28 sierpnia, 20:15
pd.
Branimir Subaşiç 77, Nenad Milijaš 85, 102 (k) - Kamil Kosowski 54, Hélio Pinto 57, Nenad Mirosavljević 118
SSC Napoli 5-0 Vllaznia Shkodër 28 sierpnia, 21:00
Leandro Rinaudo 42, 54, Inácio Piá 52, Ezequiel Iván Lavezzi 80, Marek Hamšík 87
Czerno More Warna 2-0 Maccabi Natanja 28 sierpnia, 19:00
Aleksandyr Aleksandrow 8, Ricardo André 77
Sofia
AS Omónia Lefkossías 2-2 AÉK (Ateny) 28 sierpnia, 19:00
Klodian Duro 11, 70 - Ismael Blanco 16, Michális Pavlís 89
FC Vaslui 3-1 Metalurgs Lipawa 28 sierpnia, 19:30
Lucian Burdujan 5, Gabriel Cânu 7, Ousmane N'Doye 30 - Antônio 85
SK Sturm Graz 1-1 FC Zürich 28 sierpnia, 19:30
pd. k. 2-4
Andreas Hölzl 12 - Almen Abdi 5
Győri ETO FC 1-4 VfB Stuttgart 1893 28 sierpnia, 20:30
Péter Bajzát 81 - Martin Lanig 30, Thomas Hitzlsperger 40, Mario Gómez García 54, 60
Grasshopper-Club Zurych 0-0 Lech Poznań 28 sierpnia, 20:00 (2323)
Sankt Gallen
MŠK Žilina 2-1 FC Slovan Liberec 28 sierpnia, 19:30
Ivan Belák 81, Róbert Jež 87 - Jan Nezmar 90
FK Austria Wiedeń 2-0 WIT Georgia Tbilisi 28 sierpnia, 19:30
Matthias Hattenberger 26, Rubin Rafael Okotie 74
Debreceni VSC 2-3 BSC Young Boys Berno 28 sierpnia, 20:00
Lóránt Oláh 42, MacPherlin Dudu Omagbemi 73 - Marco Schneuwly 33, Alberto Regazzoni 56, Gilles Donald Yapi Yapo 67
FK Moskwa 2-0 Legia Warszawa 28 sierpnia, 16:00 (3500)
Igor Striełkow 6, Oleg Kuzmin 50
AC Bellinzona 2-1 Dnipro Dniepropietrowsk 28 sierpnia, 20:15
Shkelzen Gashi 1, Iacopo La Rocca 76 - Siergiej Samodin 9
Lugano
Hertha BSC Berlin 1-0 NK Interblock (Lublana) 28 sierpnia, 18:30
Patrick Ebert 2
FC Salzburg 0-1 Sūduva Marijampolė 28 sierpnia, 18:30
Karolis Jasaitis 78
Rosenborg BK 5-0 Djurgårdens IF 28 sierpnia, 19:00
Steffen Iversen 43, 67 (k), 86 (k), Didier Ya Konan 65, Per Ciljan Skjelbred 73
FC Nordsjælland 2-1 Queen of the South FC 26 sierpnia, 19:00
Martin Løfqvist Bernburg 85, 89 - Robert Harris 2
Kalmar FF 4-0 KAA Gent 28 sierpnia, 19:00
Marko Šuler 4 (s), Patrik Ingelsten 54, 86, 90
FC Midtjylland 0-1 Manchester City FC 28 sierpnia, 16:25
pd. k. 2-4
Daniel Benjamin Califf 89 (s)
Viking FK 1-2 FC Honka 28 sierpnia, 18:30
Allan Gaarde 8 - Rami Hakanpää 20, Jaakko Lepola 56
Brøndbyernes IF 2-0 FC Haka 28 sierpnia, 19:30
Peter Planch Madsen 30, Samuel Holmén 41
Stade Rennais FC 2-0 Stabæk IF 28 sierpnia, 20:30
Jérôme Leroy 38, 81
Lillestrøm SK 2-4 FC København 28 sierpnia, 19:00
Olivier Occean 29, Simen Brenne 75 - César 10, Aílton 29, Atiba Hutchinson 79, Júnior 86
St Patrick's Athletic FC 2-1 IF Elfsborg 28 sierpnia, 20:45
Jason Gavin 87, Glen Fitzpatrick 90 - Stefan Ishizaki 63
Aston Villa FC 1-1 FH (Hafnarfjörður) 28 sierpnia, 21:00
Craig Gardner 27 - Atli Viðar Björnsson 30

I runda - 18 września, 2 października
(Losowanie - 29 sierpnia 2008, 13:00 - Monako)

AC Milan 3-1 FC Zürich 18 września, 20:45
Florian Stahel 45 (s), Alexandre Pato 57, Marco Borriello 74 - Dušan Predrag Đurić 78
FC Timișoara 1-2 FK Partizan (Belgrad) 18 września, 19:45
Gheorghe Bucur 25 - Zoran Tošić 35, Miloš Bogunović 69
Hertha BSC Berlin 2-0 St Patrick's Athletic FC 16 września, 18:00
Maximilian Nicu 50, Cícero 77
FC Baník Ostrawa 0-1 Spartak Moskwa 18 września, 18:45
Malik Fathi 56
Beşiktaş JK 1-0 Metalist Charków 18 września, 19:30
Filip Hološko 51
Portsmouth FC 2-0 Vitória SC Guimarães 18 września, 19:00
Lassana Diarra 39, Jermain Defoe 60
Kayserispor Kulübü 1-2 Paris Saint-Germain FC 18 września, 20:00
Delio César Toledo Rodas 87 - Mateja Kežman 5, Péguy Luyindula Makanda 89
Sevilla FC 2-0 FC Salzburg 18 września, 20:45
Diego Capel Trinidad 6, Adriano 90
VfL Wolfsburg 1-0 Rapid Bukareszt 18 września, 19:00
Grafite 47 (k)
UC Sampdoria 5-0 FBK Kaunas 18 września, 20:45
Emiliano Bonazzoli 12, 22, Antonio Cassano 36, 57, Bruno Fornaroli Mezza 90
CS Marítimo 0-1 València CF 18 września, 22:00
Fernando Morientes Sánchez 12
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-0 AC Sparta Praga 18 września, 20:45
AS Omónia Lefkossías 1-2 Manchester City FC 18 września, 19:00
Klodian Duro 49 - Jô 59, 72
BSC Young Boys Berno 2-2 Club Brugge KV 18 września, 20:00
Marco Schneuwly 16, Seydou Doumbia 87 - Wesley Sonck 36, Philippe Clement 73
AS Nancy-Lorraine 1-0 Motherwell FC 18 września, 19:00
Pascal Berenguer 42
Everton FC 2-2 Royal Standard de Liège 18 września, 21:05
Yakubu Aiyegbeni 23, Segundo Alejandro Castillo Nazareno 38 - Dieudonné Mbokani Bezua 9, Joseph Ikpo Yobo 25 (s)
SSC Napoli 3-2 SL e Benfica 18 września, 21:00
Luigi Vitale 18, Germán Gustavo Denis 19, Christian Maggio 54 - Óscar David Suazo Velázquez 16, Luisão 59
AC Bellinzona 3-4 Galatasaray SK 18 września, 20:00
Mauro Lustrinelli 32, Gürkan Sermeter 47, Iacopo La Rocca 90 - Harry Kewell 39, Milan Baroš 61, 81, Lincoln 90
Bazylea
NEC (Nijmegen) 1-0 Dinamo Bukareszt 18 września, 19:45
Jhon van Beukering 57
Real Racing Club de Santander 1-0 FC Honka 18 września, 20:30
Jonathan Pereira Rodríguez 57
APÓEL (Nikozja) 1-4 FC Schalke 04 16 września, 18:00
Nenad Mirosavljević 72 - Heiko Westermann 25, Ivan Rakitić 36, Vicente Martín Sánchez Bragunde 41, Halil Altıntop 88
Liteks Łowecz 1-3 Aston Villa FC 18 września, 16:20
Iwelin Popow 10 - Nigel Shola Andre Reo-Coker 45, Gareth Barry 72 (k), Stilijan Petrow 90
FK Austria Wiedeń 2-1 Lech Poznań 18 września, 19:30 (7206)
Franz Schiemer 64, 76 - Hernán Rengifo Trigoso 66
Vitória FC Setúbal 1-1 sc Heerenveen 18 września, 22:00
Leandro Carrijo 67 - Tarik Elyounoussi 90
Lizbona
SK Brann 2-0 RC Deportivo de La Coruña 18 września, 19:00
Ólafur Örn Bjarnasson 25 (k), Jan Gunnar Solli 39
SK Slavia Praga 0-0 FC Vaslui 18 września, 19:15
NK Slaven (Koprivnica) 1-2 CSKA Moskwa 18 września, 18:30
Mario Jurić 43 - Vágner Love 81, 89 (k)
Brøndbyernes IF 1-2 Rosenborg BK 18 września, 20:45
Michael Krohn-Dehli 63 - Marek Sapara 29, Per Ciljan Skjelbred 55
Czerno More Warna 1-2 VfB Stuttgart 1893 18 września, 17:00
Tanko Djakow 42 - Mario Gómez García 66, 81
Sofia
Stade Rennais FC 2-1 FC Twente 18 września, 20:50
Stéphane Mbia Etoundi 36, Carlos Bocanegra 49 - Romano Denneboom 12
FK Borac (Čačak) 1-4 AFC Ajax 18 września, 21:00
Dragan Milovanović 50 - Miralem Sulejmani 11, Luis Alberto Suárez Díaz 35, Klaas-Jan Huntelaar 71, 86
Belgrad
Tottenham Hotspur FC 2-1 Wisła Kraków 18 września, 21:10 (35 751)
David Bentley 33, Darren Bent 73 - Tomáš Jirsák 34
FK Moskwa 1-2 FC København 18 września, 16:00
Aleksandr Samiedow 90 - Morten Nordstrand Nielsen 45 (k), Libor Sionko 90
MŠK Žilina 1-1 Lewski Sofia 18 września, 19:30
Admir Vladavić 49 (k) - Joãozinho 64
BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-2 Udinese Calcio 18 września, 20:45
Antonio Floro Flores 8, Gökhan Masera İnler 34
SC Braga 4-0 FC Artmedia Petržalka 18 września, 21:30
Evaldo 3, Albert Meyong Zé 18, 31 (k), 76
Feyenoord Rotterdam 0-1 Kalmar FF 18 września, 19:00
Viktor Elm 71
Hamburger SV 0-0 Unirea Urziceni 18 września, 19:00
Hapoel Tel Awiw 1-2 AS Saint-Étienne Loire 18 września, 18:30
Maaran Al Lala 88 - Dimitri Payet 7, Pascal Feindouno 60
FC Nordsjælland 0-2 Olympiakós SFP (Pireus) 16 września, 18:00
Konstantínos Mítroglou 74, Sebastián Eduardo Leto 90

FC Zürich 0-1 AC Milan 2 października, 20:15
Andrij Szewczenko 70
FK Partizan (Belgrad) 1-0 FC Timișoara 2 października, 19:00
Ivan Stevanović 70
St Patrick's Athletic FC 0-0 Hertha BSC Berlin 30 września, 18:00
Spartak Moskwa 1-1 FC Baník Ostrawa 2 października, 18:00
Nikita Bażenow 3 - Rudolf Otepka 32
Metalist Charków 4-1 Beşiktaş JK 2 października, 19:00
Jajá 20, 74, Marko Dević 30, Seweryn Gancarczyk 79 - Márcio Nobre 90
Vitória SC Guimarães 2-2 Portsmouth FC 2 października, 22:35
pd.
Douglas II 19, João Alves 32 - Peter Crouch 105, 111
Paris Saint-Germain FC 0-0 Kayserispor Kulübü 2 października, 21:00
FC Salzburg 0-2 Sevilla FC 2 października, 20:30
Frédéric Oumar Kanouté 38, 57 (k)
Rapid Bukareszt 1-1 VfL Wolfsburg 2 października, 16:00
Vasile Maftei 70 - Grafite 15
FBK Kaunas 1-2 UC Sampdoria 2 października, 18:00
Irmantas Zelmikas 17 - Bruno Fornaroli Mezza 48, Emiliano Bonazzoli 60
València CF 2-1 CS Marítimo 2 października, 22:00
Asier del Horno Cosgaya 78, David Villa Sánchez 90 (k) - Marcinho 41
AC Sparta Praga 3-3 NK Dinamo (Zagrzeb) 2 października, 20:15
Marek Kulič 19, Jiří Kladrubský 23, 82 (k) - Pedro Andrés Morales Flores 17, Dejan Lovren 30, Milan Badelj 65
Manchester City FC 2-1 AS Omónia Lefkossías 2 października, 20:45
Elano 48, Shaun Wright-Phillips 55 - Rasheed Oladime Alabi Suaibu 78
Club Brugge KV 2-0 BSC Young Boys Berno 2 października, 20:45
Joseph Akpala 17, Wesley Sonck 29
Motherwell FC 0-2 AS Nancy-Lorraine 2 października, 20:45
Marc-Antoine Fortuné 18, Benjamin Gavanon 23
Royal Standard de Liège 2-1 Everton FC 2 października, 19:40
Axel Witsel 22, Milan Jovanović 79 (k) - Philip Jagielka 67
SL e Benfica 2-0 SSC Napoli 2 października, 21:15
José Antonio Reyes Calderón 57, Nuno Gomes 84
Galatasaray SK 2-1 AC Bellinzona 2 października, 19:00
Milan Baroš 24 (k), Yaser Yıldız 86 - Gürkan Sermeter 52 (k)
Dinamo Bukareszt 0-0 NEC (Nijmegen) 2 października, 19:15
FC Honka 0-1 Real Racing Club de Santander 2 października, 18:30
Eduardo Bedia Peláez 4
Helsinki
FC Schalke 04 1-1 APÓEL (Nikozja) 2 października, 18:15
Christian Pander 58 - Hélio Pinto 6
Aston Villa FC 1-1 Liteks Łowecz 2 października, 21:00
Marlon Harewood 27 - Wilfried Niflore 53 (k)
Lech Poznań 4-2 FK Austria Wiedeń 2 października, 18:15 (23 500)
pd.
Hernán Rengifo Trigoso 10, Sławomir Peszko 85, Robert Lewandowski 98, Rafał Murawski 120 - Milenko Ačimovič 62 (k), Matthias Hattenberger 100
sc Heerenveen 5-2 Vitória FC Setúbal 2 października, 20:00
Paulo Henrique 4, Gerald Sibon 11, 24, Tarik Elyounoussi 50, 68 - Bruno Gama 57, Ricardo Chaves 64
RC Deportivo de La Coruña 2-0 SK Brann 2 października, 21:00
pd. k. 3-2
Diego Daniel Colotto 18, 76
FC Vaslui 1-1 SK Slavia Praga 2 października, 19:30
Lucian Burdujan 21 - Erich Brabec 48
CSKA Moskwa 1-0 NK Slaven (Koprivnica) 30 września, 18:00
Aleksiej Bieriezuckij 37
Rosenborg BK 3-2 Brøndbyernes IF 2 października, 18:45
Didier Ya Konan 15, Per Ciljan Skjelbred 74, Marek Sapara 87 (k) - Morten Nicolas Rasmussen 26, Jan Dalgas Kristiansen 36
VfB Stuttgart 1893 2-2 Czerno More Warna 2 października, 18:15
Thomas Hitzlsperger 83, Mario Gómez García 90 - Jordan Jurukow 48, Georgi Ilijew 79
FC Twente 1-0 Stade Rennais FC 2 października, 20:00
Blaise Isetsima Kufo 68
AFC Ajax 2-0 FK Borac (Čačak) 2 października, 20:30
Jeffrey Sarpong 71, Luis Alberto Suárez Díaz 90
Wisła Kraków 1-1 Tottenham Hotspur FC 2 października, 15:40 (12 000)
Paweł Brożek 83 - Arkadiusz Głowacki 58 (s)
FC København 1-1 FK Moskwa 2 października, 20:45
Aleksandr Szeszukow 54 (s) - Héctor Andrés Bracamonte 37
Lewski Sofia 0-1 MŠK Žilina 2 października, 18:30
Adauto 61
Udinese Calcio 0-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 2 października, 20:45
pd. k. 4-3
Tamás Hajnal 45, 90
FC Artmedia Petržalka 0-2 SC Braga 2 października, 20:15
Luis Bernando Aguiar Burgos 11 (k), 31
Kalmar FF 1-2 Feyenoord Rotterdam 2 października, 18:30
Lasse Johansson 47 - Georginio Wijnaldum 18, Emin Nouri 52 (s)
Borås
Unirea Urziceni 0-2 Hamburger SV 2 października, 18:00
Mladen Petrić 27, 51
AS Saint-Étienne Loire 2-1 Hapoel Tel Awiw 2 października, 19:00
Bafétimbi Gomis 25, 76 - Samuel Yeboah 90
Olympiakós SFP (Pireus) 5-0 FC Nordsjælland 2 października, 20:45
Vassílios Torossídis 11, Diogo 30, 43, Darko Kovačević 72, 80

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 23 października
(Losowanie - 7 października 2008, 12:00 - Nyon)

FC Twente 1-0 Real Racing Club de Santander 23 października, 20:00
Romano Denneboom 7
FC Schalke 04 3-1 Paris Saint-Germain FC 23 października, 18:15
Larrys Mabiala 12 (s), Kevin Dennis Kurányi 39, Halil Altıntop 39 - Clément Chantôme 90

Kolejka 2 - 6 listopada

Real Racing Club de Santander 1-1 FC Schalke 04 6 listopada, 20:45
Mohamed Tchité 57 - Orlando Engelaar 61
Manchester City FC 3-2 FC Twente 6 listopada, 20:45
Shaun Wright-Phillips 2, Robinho 57, Benjamin Mwaruwari 62 - Eljero Elia 17, Rob Wielaert 65

Kolejka 3 - 27 listopada

Paris Saint-Germain FC 2-2 Real Racing Club de Santander 27 listopada, 20:45
Mateja Kežman 5, Péguy Luyindula Makanda 32 - Sammy Traoré 40 (s), Gonzalo Colsa Albendea 55
FC Schalke 04 0-2 Manchester City FC 27 listopada, 19:00
Benjamin Mwaruwari 32, Stephen Ireland 66

Kolejka 4 - 3-4 grudnia

Manchester City FC 0-0 Paris Saint-Germain FC 3 grudnia, 20:45
FC Twente 2-1 FC Schalke 04 3 grudnia, 20:45
Rob Wielaert 2, Kenneth Perez Dahl Jensen 54 - Gerald Asamoah 77

Kolejka 5 - 17-18 grudnia

Paris Saint-Germain FC 4-0 FC Twente 18 grudnia, 20:45
Péguy Luyindula Makanda 8, 86, Stéphane Sessègnon 25, Mateja Kežman 84
Real Racing Club de Santander 3-1 Manchester City FC 18 grudnia, 20:45
Jonathan Pereira Rodríguez 20, Óscar Serrano Rodríguez 30, Juan Valera Espín 54 - Felipe Salvador Caicedo Corozo 90

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester City FC 4 7 2 1 1 6-5 1 1 0 3-2 1 0 1 3-3
2.  FC Twente 4 6 2 0 2 5-8 2 0 0 3-1 0 0 2 2-7
3.  Paris Saint-Germain FC 4 5 1 2 1 7-5 1 1 0 6-2 0 1 1 1-3 1 1 0 1 0 2-2
4.  Real Racing Club de Santander 4 5 1 2 1 6-5 1 1 0 4-2 0 1 1 2-3 1 1 0 1 0 2-2
5.  FC Schalke 04 4 4 1 1 2 5-6 1 0 1 3-3 0 1 1 2-3

Grupa B
 
Kolejka 1 - 23 października
(Losowanie - 7 października 2008, 12:00 - Nyon)

Hertha BSC Berlin 1-1 SL e Benfica 23 października, 20:30
Marko Pantelić 74 - Ángel Fabián Di María 51
Galatasaray SK 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 23 października, 20:15
Harry Kewell 25

Kolejka 2 - 6 listopada

SL e Benfica 0-2 Galatasaray SK 6 listopada, 20:30
Emre Aşık 51, Ümit Karan 69
Metalist Charków 0-0 Hertha BSC Berlin 6 listopada, 18:00

Kolejka 3 - 27 listopada

Olympiakós SFP (Pireus) 5-1 SL e Benfica 27 listopada, 20:45
Luciano Martín Galletti 1, Chrístos Patsatzóglou 17, Diogo 24, 53, Fernando Daniel Belluschi 44 - David Luiz 33
Galatasaray SK 0-1 Metalist Charków 27 listopada, 19:00
Edmar 81

Kolejka 4 - 3-4 grudnia

Metalist Charków 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 3 grudnia, 20:45
Edmar 88
Hertha BSC Berlin 0-1 Galatasaray SK 3 grudnia, 20:45
Milan Baroš 69 (k)

Kolejka 5 - 17-18 grudnia

Olympiakós SFP (Pireus) 4-0 Hertha BSC Berlin 18 grudnia, 20:45
Dudu Cearense 55, Luciano Martín Galletti 68 (k), Vassílios Torossídis 87, Diogo 88
SL e Benfica 0-1 Metalist Charków 18 grudnia, 20:45
Ołeksandr Rykun 84

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Metalist Charków 4 10 3 1 0 3-0 1 1 0 1-0 2 0 0 2-0
2.  Galatasaray SK 4 9 3 0 1 4-1 1 0 1 1-1 2 0 0 3-0
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 4 6 2 0 2 9-3 2 0 0 9-1 0 0 2 0-2
4.  Hertha BSC Berlin 4 2 0 2 2 1-6 0 1 1 1-2 0 1 1 0-4
5.  SL e Benfica 4 1 0 1 3 2-9 0 0 2 0-3 0 1 1 2-6

Grupa C
 
Kolejka 1 - 23 października
(Losowanie - 7 października 2008, 12:00 - Nyon)

Sevilla FC 2-0 VfB Stuttgart 1893 23 października, 20:45
Romaric 15, Renato 16
FK Partizan (Belgrad) 1-2 UC Sampdoria 23 października, 21:00
Lamine Diarra 34 - Emiliano Bonazzoli 20, Daniele Dessena 55

Kolejka 2 - 6 listopada

VfB Stuttgart 1893 2-0 FK Partizan (Belgrad) 6 listopada, 18:00
Mario Gómez García 77, 80
Royal Standard de Liège 1-0 Sevilla FC 6 listopada, 20:45
Dieudonné Mbokani Bezua 38

Kolejka 3 - 27 listopada

UC Sampdoria 1-1 VfB Stuttgart 1893 27 listopada, 20:45
Paolo Sammarco 39 - Ciprian Andrei Marica 8
FK Partizan (Belgrad) 0-1 Royal Standard de Liège 27 listopada, 20:45
Igor Alberto Rinck de Camargo 36

Kolejka 4 - 3-4 grudnia

Royal Standard de Liège 3-0 UC Sampdoria 3 grudnia, 20:45
Igor Alberto Rinck de Camargo 23, Oguchialu Jacob Onyewu 35, Milan Jovanović 43
Sevilla FC 3-0 FK Partizan (Belgrad) 3 grudnia, 20:45
Luís Fabiano 32 (k), 73, Renato 46

Kolejka 5 - 17-18 grudnia

UC Sampdoria 1-0 Sevilla FC 18 grudnia, 20:45
Jonathan Pablo Bottinelli 75
VfB Stuttgart 1893 3-0 Royal Standard de Liège 18 grudnia, 20:45
Sami Khedira 5, Roberto Hilbert 49, Ciprian Andrei Marica 72

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Royal Standard de Liège 4 9 3 0 1 5-3 2 0 0 4-0 1 0 1 1-3
2.  VfB Stuttgart 1893 4 7 2 1 1 6-3 2 0 0 5-0 0 1 1 1-3 1 1 0 1 0 1-1
3.  UC Sampdoria 4 7 2 1 1 4-5 1 1 0 2-1 1 0 1 2-4 1 1 0 1 0 1-1
4.  Sevilla FC 4 6 2 0 2 5-2 2 0 0 5-0 0 0 2 0-2
5.  FK Partizan (Belgrad) 4 0 0 0 4 1-8 0 0 2 1-3 0 0 2 0-5

Grupa D
 
Kolejka 1 - 23 października
(Losowanie - 7 października 2008, 12:00 - Nyon)

Udinese Calcio 2-0 Tottenham Hotspur FC 23 października, 19:10
Antonio Di Natale 24 (k), Simone Pepe 86
NK Dinamo (Zagrzeb) 3-2 NEC (Nijmegen) 23 października, 20:45
Mario Mandžukić 3, Boško Balaban 81, Ivica Vrdoljak 84 - Carlos 24 (s), Tim Janssen 78

Kolejka 2 - 6 listopada

Tottenham Hotspur FC 4-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 6 listopada, 21:00
Darren Bent 30, 33, 70, Thomas Huddlestone 59
Spartak Moskwa 1-2 Udinese Calcio 6 listopada, 18:00
Clemente Juan Rodríguez 17 - Fabio Quagliarella 12, 60 (k)

Kolejka 3 - 27 listopada

NEC (Nijmegen) 0-1 Tottenham Hotspur FC 27 listopada, 19:00
Jamie O'Hara 14
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-1 Spartak Moskwa 27 listopada, 20:45
Iwan Sajenko 75

Kolejka 4 - 3-4 grudnia

Spartak Moskwa 1-2 NEC (Nijmegen) 3 grudnia, 18:00
Serghei Covalciuc 2 - Jhon van Beukering 84, Lasse Schøne 87
Udinese Calcio 2-1 NK Dinamo (Zagrzeb) 3 grudnia, 18:00
Fabio Quagliarella 5, Christian Udubuesi Obodo 78 - Igor Bišćan 90

Kolejka 5 - 17-18 grudnia

NEC (Nijmegen) 2-0 Udinese Calcio 18 grudnia, 20:45
Collins John 75, Jhon van Beukering 78
Tottenham Hotspur FC 2-2 Spartak Moskwa 18 grudnia, 20:45
Luka Modrić 67, Thomas Huddlestone 74 - Artiom Dziuba 23, 33

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Udinese Calcio 4 9 3 0 1 6-4 2 0 0 4-1 1 0 1 2-3
2.  Tottenham Hotspur FC 4 7 2 1 1 7-4 1 1 0 6-2 1 0 1 1-2
3.  NEC (Nijmegen) 4 6 2 0 2 6-5 1 0 1 2-1 1 0 1 4-4
4.  Spartak Moskwa 4 4 1 1 2 5-6 0 0 2 2-4 1 1 0 3-2
5.  NK Dinamo (Zagrzeb) 4 3 1 0 3 4-9 1 0 1 3-3 0 0 2 1-6

Grupa E
 
Kolejka 1 - 23 października
(Losowanie - 7 października 2008, 12:00 - Nyon)

sc Heerenveen 1-3 AC Milan 23 października, 20:45
Danijel Pranjić 86 (k) - Calvin Jong-a-Pin 19 (s), Ivan Gennaro Gattuso 23, Filippo Inzaghi 69
SC Braga 3-0 Portsmouth FC 23 października, 21:15
Luis Bernando Aguiar Burgos 8, Wason Libardo Rentería Cuesta 46, Alan 87

Kolejka 2 - 6 listopada

AC Milan 1-0 SC Braga 6 listopada, 20:45
Ronaldinho Gaúcho 90
VfL Wolfsburg 5-1 sc Heerenveen 6 listopada, 19:45
Edin Džeko 34, 61, Grafite 39, Zvjezdan Misimović 53, Jacek Krzynówek 71 - Mika Väyrynen 31

Kolejka 3 - 27 listopada

Portsmouth FC 2-2 AC Milan 27 listopada, 21:05
Younes Kaboul 62, Nwankwo Christian Nwosu Kanu 73 - Ronaldinho Gaúcho 84, Filippo Inzaghi 90
SC Braga 2-3 VfL Wolfsburg 27 listopada, 22:30
Albert Meyong Zé 6, 49 - Edin Džeko 24, Zvjezdan Misimović 83 (k), 90

Kolejka 4 - 3-4 grudnia

VfL Wolfsburg 3-2 Portsmouth FC 4 grudnia, 20:45
Edin Džeko 3, Christian Gentner 23, Zvjezdan Misimović 74 - Jermain Defoe 11, Arnold Mvuemba Makengo 14
sc Heerenveen 1-2 SC Braga 4 grudnia, 20:45
Gerald Sibon 19 - Wason Libardo Rentería Cuesta 35, Luis Bernando Aguiar Burgos 56

Kolejka 5 - 17-18 grudnia

Portsmouth FC 3-0 sc Heerenveen 17 grudnia, 20:45
Peter Crouch 40, 42, Hermann Hreiðarsson 90
AC Milan 2-2 VfL Wolfsburg 17 grudnia, 20:45
Massimo Ambrosini 17, Alexandre Pato 56 - Cristian Zaccardo 56, Mahir Sağlık 81

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  VfL Wolfsburg 4 10 3 1 0 13-7 2 0 0 8-3 1 1 0 5-4
2.  AC Milan 4 8 2 2 0 8-5 1 1 0 3-2 1 1 0 5-3
3.  SC Braga 4 6 2 0 2 7-5 1 0 1 5-3 1 0 1 2-2
4.  Portsmouth FC 4 4 1 1 2 7-8 1 1 0 5-2 0 0 2 2-6
5.  sc Heerenveen 4 0 0 0 4 3-13 0 0 2 2-5 0 0 2 1-8

Grupa F
 
Kolejka 1 - 23 października
(Losowanie - 7 października 2008, 12:00 - Nyon)

Aston Villa FC 2-1 AFC Ajax 23 października, 21:15
Martin Laursen 8, Gareth Barry 45 - Thomas Vermaelen 22
MŠK Žilina 1-2 Hamburger SV 23 października, 18:30
Emil Rilke 69 - Mladen Petrić 15, Ivica Olić 45

Kolejka 2 - 6 listopada

AFC Ajax 1-0 MŠK Žilina 6 listopada, 20:45
Luis Alberto Suárez Díaz 41
SK Slavia Praga 0-1 Aston Villa FC 6 listopada, 20:45
John Alieu Carew 26

Kolejka 3 - 27 listopada

Hamburger SV 0-1 AFC Ajax 27 listopada, 21:00
Leonardo 77
MŠK Žilina 0-0 SK Slavia Praga 27 listopada, 18:30

Kolejka 4 - 3-4 grudnia

SK Slavia Praga 0-2 Hamburger SV 4 grudnia, 20:45
Ivica Olić 30, Mladen Petrić 90 (k)
Aston Villa FC 1-2 MŠK Žilina 4 grudnia, 20:45
Nathan Delfouneso 28 - Vladimír Leitner 16, Peter Štyvar 19

Kolejka 5 - 17-18 grudnia

Hamburger SV 3-1 Aston Villa FC 17 grudnia, 20:45
Mladen Petrić 18, Ivica Olić 30, 57 - Nathan Delfouneso 83
AFC Ajax 2-2 SK Slavia Praga 17 grudnia, 20:45
Jan Vertonghen 4, Luis Alberto Suárez Díaz 90 (k) - Jaroslav Černý 13, Gregory van der Wiel 41 (s)

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hamburger SV 4 9 3 0 1 7-3 1 0 1 3-2 2 0 0 4-1
2.  AFC Ajax 4 7 2 1 1 5-4 1 1 0 3-2 1 0 1 2-2
3.  Aston Villa FC 4 6 2 0 2 5-6 1 0 1 3-3 1 0 1 2-3
4.  MŠK Žilina 4 4 1 1 2 3-4 0 1 1 1-2 1 0 1 2-2
5.  SK Slavia Praga 4 2 0 2 2 2-5 0 0 2 0-3 0 2 0 2-2

Grupa G
 
Kolejka 1 - 23 października
(Losowanie - 7 października 2008, 12:00 - Nyon)

FC København 1-3 AS Saint-Étienne Loire 23 października, 20:45
César 59 (k) - Bafétimbi Gomis 2, Loïc Perrin 37, Dimitri Payet 65
Rosenborg BK 0-0 Club Brugge KV 23 października, 20:45

Kolejka 2 - 6 listopada

AS Saint-Étienne Loire 3-0 Rosenborg BK 6 listopada, 20:45
Ilan 59, Paulo Machado 63, Kevin Mirallas 76
València CF 1-1 FC København 6 listopada, 21:30
Fernando Morientes Sánchez 61 - César 85

Kolejka 3 - 27 listopada

Club Brugge KV 1-1 AS Saint-Étienne Loire 27 listopada, 20:45
Ronald Alejandro Vargas Aranguren 50 - David Gigliotti 44
Rosenborg BK 0-4 València CF 27 listopada, 20:45
Juan Manuel Mata García 21, Pablo Hernández Domínguez 76, Rubén Baraja Vegas 88, Joaquín 90

Kolejka 4 - 3-4 grudnia

València CF 1-1 Club Brugge KV 4 grudnia, 20:45
Nikola Žigić 60 - Antolín Alcaraz Viveros 16
FC København 1-1 Rosenborg BK 4 grudnia, 20:45
Mikael Antonsson 85 - Steffen Iversen 33

Kolejka 5 - 17-18 grudnia

Club Brugge KV 0-1 FC København 17 grudnia, 20:45
César 58
AS Saint-Étienne Loire 2-2 València CF 17 grudnia, 20:45
Ilan 29, 44 - Fernando Morientes Sánchez 33, Nikola Žigić 72

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Saint-Étienne Loire 4 8 2 2 0 9-4 1 1 0 5-2 1 1 0 4-2
2.  València CF 4 6 1 3 0 8-4 0 2 0 2-2 1 1 0 6-2
3.  FC København 4 5 1 2 1 4-5 0 1 1 2-4 1 1 0 2-1
4.  Club Brugge KV 4 3 0 3 1 2-3 0 1 1 1-2 0 2 0 1-1
5.  Rosenborg BK 4 2 0 2 2 1-8 0 1 1 0-4 0 1 1 1-4

Grupa H
 
Kolejka 1 - 23 października
(Losowanie - 7 października 2008, 12:00 - Nyon)

AS Nancy-Lorraine 3-0 Feyenoord Rotterdam 23 października, 20:45
Monsef Zerka 48, Julien Féret 54, Hélder 85
CSKA Moskwa 3-0 RC Deportivo de La Coruña 23 października, 18:00
Ałan Dzagojew 9, 12, Vágner Love 61

Kolejka 2 - 6 listopada

Feyenoord Rotterdam 1-3 CSKA Moskwa 6 listopada, 19:30
Giovanni Christiaan van Bronckhorst 29 - Giovanni Christiaan van Bronckhorst 13 (s), Vágner Love 40, 81
Lech Poznań 2-2 AS Nancy-Lorraine 6 listopada, 18:15 (21 601)
Sławomir Peszko 5, Semir Štilić 22 - Francis Chris Malonga Ntsayi 10, Monsef Zerka 81

Kolejka 3 - 27 listopada

RC Deportivo de La Coruña 3-0 Feyenoord Rotterdam 27 listopada, 21:00
Albert Lopo García 30, Kevin Keegan Hofland 50 (s), José Andrés Guardado Hernández 51
CSKA Moskwa 2-1 Lech Poznań 27 listopada, 18:00 (10 000)
Ałan Dzagojew 31, Jurij Żyrkow 45 - Semir Štilić 66

Kolejka 4 - 3-4 grudnia

Lech Poznań 1-1 RC Deportivo de La Coruña 4 grudnia, 20:45 (21 000)
Hernán Rengifo Trigoso 41 - Diego Daniel Colotto 2
AS Nancy-Lorraine 3-4 CSKA Moskwa 4 grudnia, 20:45
Monsef Zerka 5, Julien Féret 72, Basile Camerling 78 - Vágner Love 23, 62, 88, Ramón 33

Kolejka 5 - 17-18 grudnia

RC Deportivo de La Coruña 1-0 AS Nancy-Lorraine 17 grudnia, 20:45
Rodolfo Bodipo Díaz 73
Feyenoord Rotterdam 0-1 Lech Poznań 17 grudnia, 20:45 (20 000)
Ivan Đurđević 27
od 46. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Massimiliano Velotto

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CSKA Moskwa 4 12 4 0 0 12-5 2 0 0 5-1 2 0 0 7-4
2.  RC Deportivo de La Coruña 4 7 2 1 1 5-4 2 0 0 4-0 0 1 1 1-4
3.  Lech Poznań 4 5 1 2 1 5-5 0 2 0 3-3 1 0 1 2-2
4.  AS Nancy-Lorraine 4 4 1 1 2 8-7 1 0 1 6-4 0 1 1 2-3
5.  Feyenoord Rotterdam 4 0 0 0 4 1-10 0 0 2 1-4 0 0 2 0-6

III runda - 18-19 lutego, 26 lutego
(Losowanie - 19 grudnia 2008, 13:00 - Nyon)

Paris Saint-Germain FC 2-0 VfL Wolfsburg 18 lutego, 20:45
Guillaume Hoarau 80, 85
FC København 2-2 Manchester City FC 19 lutego, 20:05
Aílton 56, Martin Vingaard Hansen 90 - Chinedum Onuoha 30, Stephen Ireland 61
NEC (Nijmegen) 0-3 Hamburger SV 18 lutego, 20:45
Piotr Trochowski 41, Aléx Silva 45, Ivica Olić 75
UC Sampdoria 0-1 Metalist Charków 18 lutego, 20:45
Denys Olijnyk 45
SC Braga 3-0 Royal Standard de Liège 18 lutego, 21:45
Wason Libardo Rentería Cuesta 17, André Leone 27, Luis Bernando Aguiar Burgos 84
Aston Villa FC 1-1 CSKA Moskwa 18 lutego, 20:00
John Alieu Carew 69 - Vágner Love 14
Lech Poznań 2-2 Udinese Calcio 19 lutego, 18:00 (17 500)
Hernán Rengifo Trigoso 81, Manuel Santos Arboleda Sánchez 84 - Fabio Quagliarella 50, Manuel Santos Arboleda Sánchez 55 (s)
Olympiakós SFP (Pireus) 1-3 AS Saint-Étienne Loire 18 lutego, 18:30
Predrag Đorđević 64 (k) - Ilan 12, Geoffrey Dernis 43, Bafétimbi Gomis 90
ACF Fiorentina 0-1 AFC Ajax 19 lutego, 20:45
Kennedy Bakircioglü 60
Ålborg Boldspilklub 3-0 RC Deportivo de La Coruña 18 lutego, 21:00
Anders Due 53, 71, Michael Jakobsen 90 (k)
SV Werder Bremen 1899 1-1 AC Milan 18 lutego, 20:35
Diego 84 - Filippo Inzaghi 36
FC Girondins de Bordeaux 0-0 Galatasaray SK 18 lutego, 20:45
Dynamo Kijów 1-1 València CF 18 lutego, 18:00
Raúl Albiol Tortajada 63 (s) - David Josué Jiménez Silva 8
Zienit Sankt Petersburg 2-1 VfB Stuttgart 1893 18 lutego, 18:15
Szabolcs Huszti 2, Anatolij Tymoszczuk 45 - Mario Gómez García 15
Olympique de Marseille 0-1 FC Twente 19 lutego, 20:45
Marko Arnautović 22
Szachtar Donieck 2-0 Tottenham Hotspur FC 19 lutego, 19:45
Jewhen Sełezniow 78, Jádson 88

VfL Wolfsburg 1-3 Paris Saint-Germain FC 26 lutego, 19:00
Makoto Hasebe 63 - Péguy Luyindula Makanda 38 (k), 73, Jérôme Rothen 60
Manchester City FC 2-1 FC København 26 lutego, 20:45
Craig Douglas Bellamy 73, 80 - Martin Vingaard Hansen 90
Hamburger SV 1-0 NEC (Nijmegen) 26 lutego, 18:15
Ivica Olić 9
Metalist Charków 2-0 UC Sampdoria 26 lutego, 18:00
Serhij Walajew 30, Jajá 40
Royal Standard de Liège 1-1 SC Braga 26 lutego, 20:45
Dieudonné Mbokani Bezua 79 - Luis Bernando Aguiar Burgos 88
CSKA Moskwa 2-0 Aston Villa FC 26 lutego, 18:00
Jurij Żyrkow 61, Vágner Love 90
Udinese Calcio 2-1 Lech Poznań 26 lutego, 20:45 (13 000)
Simone Pepe 57, Antonio Di Natale 90 - Hernán Rengifo Trigoso 12
AS Saint-Étienne Loire 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 26 lutego, 20:55
Dimitri Payet 45, Ilan 58 - Óscar González Marcos 75
AFC Ajax 1-1 ACF Fiorentina 26 lutego, 20:45
Leonardo 88 - Alberto Gilardino 61
RC Deportivo de La Coruña 1-3 Ålborg Boldspilklub 26 lutego, 21:00
Sergio González Soriano 38 - Luton Shelton 41, Andreas Johansson 45, Thomas Enevoldsen 45
AC Milan 2-2 SV Werder Bremen 1899 26 lutego, 20:45
Andrea Pirlo 27 (k), Alexandre Pato 33 - Claudio Miguel Pizarro Bosio 68, 78
Galatasaray SK 4-3 FC Girondins de Bordeaux 26 lutego, 19:30
Arda Turan 43, 65, Harry Kewell 45, Sabri Sarıoğlu 90 - David Bellion 1, Marouane Chamakh 72, Fernando Ezequiel Cavenaghi 75
València CF 2-2 Dynamo Kijów 26 lutego, 21:30
Carlos Marchena López 45, Asier del Horno Cosgaya 54 - Artem Kraweć 34, 73
VfB Stuttgart 1893 1-2 Zienit Sankt Petersburg 26 lutego, 20:45
Timo Gebhart 80 - Igor Siemszow 42, Wiktor Fajzulin 86
FC Twente 0-1 Olympique de Marseille 26 lutego, 18:30
pd. k. 6-7
Hatem Ben Arfa 24
Tottenham Hotspur FC 1-1 Szachtar Donieck 26 lutego, 21:00
Giovani Alex dos Santos Ramírez 55 - Fernandinho 86

IV runda - 12 marca, 18-19 marca
(Losowanie - 19 grudnia 2008, 13:00 - Nyon)

Hamburger SV 1-1 Galatasaray SK 12 marca, 18:00
Marcell Jansen 50 - Ayhan Akman 33
SV Werder Bremen 1899 1-0 AS Saint-Étienne Loire 12 marca, 20:30
Naldo 20
CSKA Moskwa 1-0 Szachtar Donieck 12 marca, 18:00
Vágner Love 50 (k)
Udinese Calcio 2-0 Zienit Sankt Petersburg 12 marca, 20:45
Fabio Quagliarella 85, Antonio Di Natale 90 (k)
Paris Saint-Germain FC 0-0 SC Braga 12 marca, 20:15
Dynamo Kijów 1-0 Metalist Charków 12 marca, 18:00
Ognjen Vukojević 54
Manchester City FC 2-0 Ålborg Boldspilklub 12 marca, 20:45
Felipe Salvador Caicedo Corozo 8, Shaun Wright-Phillips 30
Olympique de Marseille 2-1 AFC Ajax 12 marca, 20:45
Benoît Cheyrou 19, Mamadou Niang 33 - Luis Alberto Suárez Díaz 36 (k)

Galatasaray SK 2-3 Hamburger SV 19 marca, 20:30
Harry Kewell 42 (k), Milan Baroš 49 - José Paolo Guerrero Gonzáles 57, 60, Ivica Olić 90
AS Saint-Étienne Loire 2-2 SV Werder Bremen 1899 18 marca, 20:30
Yohan Benalouane 64, Sébastien Grax 90 - Sebastian Prödl 6, Claudio Miguel Pizarro Bosio 27
Szachtar Donieck 2-0 CSKA Moskwa 19 marca, 18:30
Fernandinho 54 (k), Luiz Adriano 70
Zienit Sankt Petersburg 1-0 Udinese Calcio 19 marca, 18:30
Anatolij Tymoszczuk 34
SC Braga 0-1 Paris Saint-Germain FC 19 marca, 21:30
Guillaume Hoarau 81
Metalist Charków 3-2 Dynamo Kijów 19 marca, 18:00
Wałentyn Slusar 29, 70, Jajá 56 - Goran Sablić 68, Andrij Berezowczuk 79 (s)
Ålborg Boldspilklub 2-0 Manchester City FC 19 marca, 21:00
pd. k. 3-4
Luton Shelton 85, Michael Jakobsen 90 (k)
AFC Ajax 2-2 Olympique de Marseille 18 marca, 20:45
pd.
Eyong Tarkang Enoh 33, Miralem Sulejmani 74 - Mamadou Niang 35, Tyrone Mears 110

1/4 finału - 9 kwietnia, 16 kwietnia
(Losowanie - 20 marca 2009, 13:00 - Nyon)

Hamburger SV 3-1 Manchester City FC 9 kwietnia, 20:45
Joris Mathijsen 9, Piotr Trochowski 63 (k), José Paolo Guerrero Gonzáles 79 - Stephen Ireland 1
Paris Saint-Germain FC 0-0 Dynamo Kijów 9 kwietnia, 20:45
Szachtar Donieck 2-0 Olympique de Marseille 9 kwietnia, 18:30
Tomáš Hübschman 39, Jádson 65
SV Werder Bremen 1899 3-1 Udinese Calcio 9 kwietnia, 20:45
Diego 34, 67, Hugo Almeida 69 - Fabio Quagliarella 87

Manchester City FC 2-1 Hamburger SV 16 kwietnia, 20:45
Elano 17 (k), Felipe Salvador Caicedo Corozo 50 - José Paolo Guerrero Gonzáles 12
Dynamo Kijów 3-0 Paris Saint-Germain FC 16 kwietnia, 18:30
Ismaël Bangoura 4, Mickaël Landreau 16 (s), Ognjen Vukojević 61
Olympique de Marseille 1-2 Szachtar Donieck 16 kwietnia, 20:45
Hatem Ben Arfa 43 - Fernandinho 30, Luiz Adriano 90
Udinese Calcio 3-3 SV Werder Bremen 1899 16 kwietnia, 20:45
Gökhan Masera İnler 15, Fabio Quagliarella 30, 38 - Diego 28, 60, Claudio Miguel Pizarro Bosio 73

1/2 finału - 30 kwietnia, 7 maja
(Losowanie - 20 marca 2009, 13:00 - Nyon)

Dynamo Kijów 1-1 Szachtar Donieck 30 kwietnia, 18:30
Dmytro Czyhrynśkyj 22 (s) - Fernandinho 68
SV Werder Bremen 1899 0-1 Hamburger SV 30 kwietnia, 20:45
Piotr Trochowski 28

Szachtar Donieck 2-1 Dynamo Kijów 7 maja, 18:30
Jádson 17, Ilsinho 90 - Ismaël Bangoura 47
Hamburger SV 2-3 SV Werder Bremen 1899 7 maja, 20:45
Ivica Olić 13, 87 - Diego 29, Claudio Miguel Pizarro Bosio 66, Frank Baumann 83

Finał - 20 maja
Stambuł, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu

Szachtar Donieck 2-1 SV Werder Bremen 1899 20 maja, 20:45
pd.
Luiz Adriano 25, Jádson 97 - Naldo 35

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas