[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Włoszczowa 30 63 19 6 5 52-28 12 2 1 30-9 7 4 4 22-19
2.  Juventa Starachowice 30 58 17 7 6 66-26 9 4 2 39-8 8 3 4 27-18
3.  Sparta Dwikozy 30 53 15 8 7 52-32 11 3 1 35-11 4 5 6 17-21
4.  Orlęta Kielce 30 48 14 6 10 47-35 8 3 4 29-16 6 3 6 18-19
5.  Sparta Kazimierza Wielka 30 47 14 5 11 61-41 9 1 5 43-24 5 4 6 18-17
6.  Heko Czermno 30 46 13 7 10 50-34 8 3 4 30-12 5 4 6 20-22 4 7 2 1 1 6-3
7.  Partyzant Radoszyce 30 46 13 7 10 49-49 8 4 3 30-18 5 3 7 19-31 4 5 1 2 1 4-6
8.  Alit Ożarów 30 46 13 7 10 44-34 8 3 4 27-17 5 4 6 17-17 4 4 1 1 2 4-5
9.  Spartakus Razem Daleszyce 30 39 11 6 13 47-48 8 3 4 26-15 3 3 9 21-33 2 6 2 0 0 5-2
10.  KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 30 39 10 9 11 51-42 6 5 4 30-16 4 4 7 21-26 2 0 0 0 2 2-5
11.  Piaskowianka Piaski 30 36 10 6 14 33-49 6 3 6 22-22 4 3 8 11-27
12.  Łysica Bodzentyn 30 35 10 5 15 30-39 7 3 5 17-12 3 2 10 13-27
13.  Wisła Sandomierz 30 33 10 3 17 30-70 7 2 6 19-25 3 1 11 11-45 2 4 1 1 0 2-1
14.  GKS Rudki 30 33 9 6 15 28-42 5 4 6 17-21 4 2 9 11-21 2 1 0 1 1 1-2
15.  OKS Opatów 30 30 9 3 18 30-63 6 3 6 18-20 3 0 12 12-43
16.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 20 5 5 20 26-64 4 2 9 14-24 1 3 11 12-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hetman Włoszczowa    4-3 0-0 0-2 2-0 2-1 2-0 2-1 2-0 2-0 0-0 2-0 3-0 1-0 4-0 4-2 
 2 Juventa Starachowice0-1     0-0 0-1 0-0 3-3 6-0 1-0 1-1 2-0 4-0 4-1 5-0 4-0 4-0 5-1 
 3 Sparta Dwikozy3-1 3-0     2-4 1-0 1-0 2-1 0-0 2-1 2-2 0-0 3-0 3-0 2-0 6-0 5-2 
 4 Orlęta Kielce1-3 3-0 1-0     1-1 5-2 3-0 2-3 3-1 2-2 4-1 0-1 3-1 0-0 0-1 1-0 
 5 Sparta Kazimierza Wielka4-1 2-5 4-2 0-1     2-2 2-3 0-4 4-1 2-1 2-1 1-0 10-1 1-2 2-0 7-0 
 6 Heko Czermno1-1 0-1 0-0 2-0 0-1     2-3 3-0 1-1 1-3 6-1 5-0 4-0 1-0 2-0 2-1 
 7 Partyzant Radoszyce0-1 1-2 1-4 1-0 2-1 0-0     1-1 5-1 3-2 4-0 1-1 4-1 2-0 2-1 3-3 
 8 Alit Ożarów1-1 1-1 1-3 4-2 1-2 0-1 3-0*     3-2 1-1 3-1 1-0 1-0 0-2 5-1 2-0 
 9 Spartakus Razem Daleszyce1-3 2-2 1-1 2-0 2-1 2-1 1-2 2-3     2-0 0-0 4-1 3-0 0-1 3-0 1-0 
 10 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski2-1 0-2 5-0 1-1 1-1 0-2 1-1 2-0 2-3     1-2 1-1 5-0 3-0 4-0 2-2 
 11 Piaskowianka Piaski1-2 1-2 0-0 1-2 2-1 2-2 3-1 0-1 2-2 2-4     2-1 3-1 1-0 1-3 1-0 
 12 Łysica Bodzentyn1-1 0-3 1-0 0-1 2-4 0-1 1-0 0-0 1-0 1-0 1-0     0-1 1-1 3-0 5-0 
 13 Wisła Sandomierz2-1 0-5 0-1 2-2 1-2 2-0 1-3 2-1 0-3 3-1 1-0 0-3     2-1 3-2 0-0 
 14 GKS Rudki1-1 0-0 4-3 3-2 0-3 1-3 1-1 0-2 2-1 0-1 0-2 2-1 0-0     3-0 0-1 
 15 OKS Opatów1-3 0-1 1-2 0-0 2-1 0-2 2-2 1-0 3-1 2-2 1-2 1-0 0-4 2-0     2-0 
 16 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)0-1 1-0 2-1 1-0 0-0 2-0 1-2 1-1 2-3 1-2 0-1 0-3* 1-2 1-4 1-4     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Heko Czermno 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 sierpnia, 11:00
Łysica Bodzentyn 3-0 OKS Opatów 10 sierpnia, 17:00 (200)
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 9 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 3-0 Wisła Sandomierz 10 sierpnia, 17:00 (1000)
Sparta Dwikozy 2-1 Partyzant Radoszyce 10 sierpnia, 17:00 (300)
Alit Ożarów 3-1 Piaskowianka Piaski 9 sierpnia, 17:00 (150)
Juventa Starachowice 4-0 GKS Rudki 10 sierpnia, 17:00 (500)
Spartakus Razem Daleszyce 2-0 Orlęta Kielce 9 sierpnia, 17:00 (250)

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Orlęta Kielce 17 sierpnia, 17:00
GKS Rudki 2-1 Spartakus Razem Daleszyce 17 sierpnia, 17:00
Piaskowianka Piaski 1-2 Juventa Starachowice 17 sierpnia, 17:00 (200)
Partyzant Radoszyce 1-1 Alit Ożarów 17 sierpnia, 17:00 (420)
Wisła Sandomierz 0-1 Sparta Dwikozy 17 sierpnia, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Hetman Włoszczowa 17 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 17 sierpnia, 17:00
Heko Czermno 5-0 Łysica Bodzentyn 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Łysica Bodzentyn 5-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 24 sierpnia, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-2 Heko Czermno 24 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 4-0 OKS Opatów 24 sierpnia, 17:00
Sparta Dwikozy 2-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 24 sierpnia, 11:00
Alit Ożarów 1-0 Wisła Sandomierz 23 sierpnia, 17:00
Juventa Starachowice 6-0 Partyzant Radoszyce 24 sierpnia, 17:00 (500)
Spartakus Razem Daleszyce 0-0 Piaskowianka Piaski 23 sierpnia, 16:00
Orlęta Kielce 0-0 GKS Rudki 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-4 GKS Rudki 31 sierpnia, 11:00
Piaskowianka Piaski 1-2 Orlęta Kielce 31 sierpnia, 16:00 (100)
Partyzant Radoszyce 5-1 Spartakus Razem Daleszyce 31 sierpnia, 17:00 (300)
Wisła Sandomierz 0-5 Juventa Starachowice 31 sierpnia, 11:00 (150)
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Alit Ożarów 31 sierpnia, 11:00
OKS Opatów 1-2 Sparta Dwikozy 31 sierpnia, 17:00
Heko Czermno 1-1 Hetman Włoszczowa 31 sierpnia, 16:00 (150)
Łysica Bodzentyn 2-4 Sparta Kazimierza Wielka 31 sierpnia, 11:00 (200)

Kolejka 5 - 6-7 września

Sparta Kazimierza Wielka 7-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 7 września, 17:00 (200)
Hetman Włoszczowa 2-0 Łysica Bodzentyn 7 września, 16:00 (500)
Sparta Dwikozy 1-0 Heko Czermno 7 września, 11:00
Alit Ożarów 5-1 OKS Opatów 6 września, 16:00
Juventa Starachowice 2-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 6 września, 16:00 (400)
Spartakus Razem Daleszyce 3-0 Wisła Sandomierz 7 września, 15:00 (150)
Orlęta Kielce 3-0 Partyzant Radoszyce 7 września, 11:00 (150)
GKS Rudki 0-2 Piaskowianka Piaski 7 września, 17:00

Kolejka 6 - 14 września

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Piaskowianka Piaski 14 września, 11:00
Partyzant Radoszyce 2-0 GKS Rudki 14 września, 16:00 (300)
Wisła Sandomierz 2-2 Orlęta Kielce 14 września, 11:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-3 Spartakus Razem Daleszyce 14 września, 11:00 (100)
OKS Opatów 0-1 Juventa Starachowice 14 września, 16:00 (200)
Heko Czermno 3-0 Alit Ożarów 14 września, 16:00 (100)
Łysica Bodzentyn 1-0 Sparta Dwikozy 14 września, 16:00 (200)
Sparta Kazimierza Wielka 4-1 Hetman Włoszczowa 14 września, 16:00 (200)

Kolejka 7 - 20-21 września

Hetman Włoszczowa 4-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 21 września, 16:00 (100)
Sparta Dwikozy 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 21 września, 11:00 (150)
Alit Ożarów 1-0 Łysica Bodzentyn 20 września, 16:00
Juventa Starachowice 3-3 Heko Czermno 21 września, 15:00 (200)
Spartakus Razem Daleszyce 3-0 OKS Opatów 20 września, 15:00 (100)
Orlęta Kielce 2-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 21 września, 11:00 (150)
GKS Rudki 0-0 Wisła Sandomierz 21 września, 16:00
Piaskowianka Piaski 3-1 Partyzant Radoszyce 21 września, 16:00 (200)

Kolejka 8 - 27-28 września

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Partyzant Radoszyce 28 września, 11:00
Wisła Sandomierz 1-0 Piaskowianka Piaski 28 września, 11:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 GKS Rudki 28 września, 16:00
mecz w Rudkach
OKS Opatów 0-0 Orlęta Kielce 28 września, 16:00
Heko Czermno 1-1 Spartakus Razem Daleszyce 28 września, 15:00
Łysica Bodzentyn 0-3 Juventa Starachowice 27 września, 16:00 (300)
Sparta Kazimierza Wielka 0-4 Alit Ożarów 27 września, 11:00 (150)
Hetman Włoszczowa 0-0 Sparta Dwikozy 8 października, 15:00
w pierwotnym terminie (28 września, 15:00) nie odbył się z powodu awarii autokaru gości

Kolejka 9 - 4-5 października

Sparta Dwikozy 5-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5 października, 11:00
Alit Ożarów 1-1 Hetman Włoszczowa 4 października, 15:00
Juventa Starachowice 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 5 października, 11:00 (350)
Spartakus Razem Daleszyce 4-1 Łysica Bodzentyn 29 października, 14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Kielce 5-2 Heko Czermno 5 października, 11:00
GKS Rudki 3-0 OKS Opatów 5 października, 16:00
Piaskowianka Piaski 2-4 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 5 października, 14:00
Partyzant Radoszyce 4-1 Wisła Sandomierz 5 października, 15:00 (450)

Kolejka 10 - 11-12 października

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Wisła Sandomierz 11 października, 11:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Partyzant Radoszyce 12 października, 11:00 (100)
OKS Opatów 1-2 Piaskowianka Piaski 12 października, 15:00
Heko Czermno 1-0 GKS Rudki 12 października, 14:00
Łysica Bodzentyn 0-1 Orlęta Kielce 12 października, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 4-1 Spartakus Razem Daleszyce 12 października, 15:00 (300)
Hetman Włoszczowa 4-3 Juventa Starachowice 12 października, 14:00 (500)
Sparta Dwikozy 0-0 Alit Ożarów 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Alit Ożarów 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 18 października, 14:00
Juventa Starachowice 0-0 Sparta Dwikozy 19 października, 14:00 (200)
Spartakus Razem Daleszyce 1-3 Hetman Włoszczowa 18 października, 14:00
Orlęta Kielce 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 19 października, 11:00
GKS Rudki 2-1 Łysica Bodzentyn 18 października, 11:00
Piaskowianka Piaski 2-2 Heko Czermno 19 października, 14:00 (300)
Partyzant Radoszyce 2-1 OKS Opatów 19 października, 14:00
Wisła Sandomierz 3-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 19 października, 11:00

Kolejka 12 - 25-26 października

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 26 października, 11:00
OKS Opatów 0-4 Wisła Sandomierz 26 października, 14:00
Heko Czermno 2-3 Partyzant Radoszyce 26 października, 13:00
Łysica Bodzentyn 1-0 Piaskowianka Piaski 26 października, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-2 GKS Rudki 26 października, 14:00
Hetman Włoszczowa 0-2 Orlęta Kielce 26 października, 13:00
Sparta Dwikozy 2-1 Spartakus Razem Daleszyce 26 października, 10:30
w Samborcu
Alit Ożarów 1-1 Juventa Starachowice 25 października, 14:00 (100)

Kolejka 13 - 1-2 listopada

Juventa Starachowice 5-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 listopada, 11:00 (200)
Spartakus Razem Daleszyce 2-3 Alit Ożarów 2 listopada, 13:00
Orlęta Kielce 1-0 Sparta Dwikozy 2 listopada, 11:00
GKS Rudki 1-1 Hetman Włoszczowa 2 listopada, 14:00
Piaskowianka Piaski 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 2 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce 1-1 Łysica Bodzentyn 2 listopada, 13:00 (500)
Wisła Sandomierz 2-0 Heko Czermno 2 listopada, 13:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 OKS Opatów 2 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-4 OKS Opatów 8 listopada, 11:00 (50)
Heko Czermno 1-3 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 8 listopada, 13:00
Łysica Bodzentyn 0-1 Wisła Sandomierz 8 listopada, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-3 Partyzant Radoszyce 8 listopada, 13:00 (100)
Hetman Włoszczowa 0-0 Piaskowianka Piaski 8 listopada, 12:00 (100)
Sparta Dwikozy 2-0 GKS Rudki 8 listopada, 11:00
na boisku Siarki w Tarnobrzegu
Alit Ożarów 4-2 Orlęta Kielce 8 listopada, 13:00
na boisku Orląt w Kielcach
Juventa Starachowice 1-1 Spartakus Razem Daleszyce 8 listopada, 11:00 (250)

Kolejka 15 - 11 listopada

Spartakus Razem Daleszyce 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 11 listopada, 11:00
Orlęta Kielce 3-0 Juventa Starachowice 11 listopada, 11:00 (50)
GKS Rudki 0-2 Alit Ożarów 11 listopada, 11:00
Piaskowianka Piaski 0-0 Sparta Dwikozy 11 listopada, 12:00
Partyzant Radoszyce 0-1 Hetman Włoszczowa 11 listopada, 12:00 (450)
Wisła Sandomierz 1-2 Sparta Kazimierza Wielka 11 listopada, 11:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Łysica Bodzentyn 11 listopada, 11:00
OKS Opatów 0-2 Heko Czermno 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Heko Czermno 14 marca, 11:00
OKS Opatów 1-0 Łysica Bodzentyn 15 marca, 14:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 15 marca, 11:00
Wisła Sandomierz 2-1 Hetman Włoszczowa 15 marca, 14:00
Partyzant Radoszyce 1-4 Sparta Dwikozy 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piaskowianka Piaski 0-1 Alit Ożarów 15 marca, 14:00
GKS Rudki 0-0 Juventa Starachowice 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orlęta Kielce 3-1 Spartakus Razem Daleszyce 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 17 - 21-22 marca

Orlęta Kielce 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 22 marca, 14:00
w Nowinach
Spartakus Razem Daleszyce 0-1 GKS Rudki 22 marca, 14:00
Juventa Starachowice 4-0 Piaskowianka Piaski 22 marca, 14:00 (250)
Alit Ożarów 3-0 Partyzant Radoszyce
(wo)
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 kwietnia, 17:00) przerwany po pierwszej połowie przy stanie 3-0 - drużyna gości niezadowolona z pracy sędziego nie wyszła z szatni
Sparta Dwikozy 3-0 Wisła Sandomierz 22 marca, 14:00
Hetman Włoszczowa 2-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) przełożony z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (15 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Kazimierza Wielka 2-0 OKS Opatów 22 marca, 14:00 (200)
Łysica Bodzentyn 0-1 Heko Czermno 22 marca, 14:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-3 Łysica Bodzentyn 28 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-1, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Heko Czermno 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) przełożony z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (15 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
OKS Opatów 1-3 Hetman Włoszczowa 29 marca, 15:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 5-0 Sparta Dwikozy 29 marca, 11:00
Wisła Sandomierz 2-1 Alit Ożarów 29 marca, 15:00
Partyzant Radoszyce 1-2 Juventa Starachowice 29 marca, 15:00 (250)
Piaskowianka Piaski 2-2 Spartakus Razem Daleszyce 29 marca, 15:00
GKS Rudki 3-2 Orlęta Kielce 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

GKS Rudki 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 kwietnia, 15:00
Orlęta Kielce 4-1 Piaskowianka Piaski 5 kwietnia, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-2 Partyzant Radoszyce 4 kwietnia, 16:00 (200)
Juventa Starachowice 5-0 Wisła Sandomierz 5 kwietnia, 16:00 (600)
Alit Ożarów 1-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4 kwietnia, 16:00 (200)
Sparta Dwikozy 6-0 OKS Opatów 5 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa 2-1 Heko Czermno 5 kwietnia, 16:00 (500)
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Łysica Bodzentyn 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 11 kwietnia, 13:00
Łysica Bodzentyn 1-1 Hetman Włoszczowa 11 kwietnia, 13:00
Heko Czermno 0-0 Sparta Dwikozy 11 kwietnia, 11:00
OKS Opatów 1-0 Alit Ożarów 11 kwietnia, 13:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Juventa Starachowice 11 kwietnia, 11:00 (250)
Wisła Sandomierz 0-3 Spartakus Razem Daleszyce 11 kwietnia, 13:00
Partyzant Radoszyce 1-0 Orlęta Kielce 11 kwietnia, 13:00
Piaskowianka Piaski 1-0 GKS Rudki 11 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Piaskowianka Piaski 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 19 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 1-1 Partyzant Radoszyce 19 kwietnia, 16:00 (200)
Orlęta Kielce 3-1 Wisła Sandomierz 19 kwietnia, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 18 kwietnia, 16:00
Juventa Starachowice 4-0 OKS Opatów 19 kwietnia, 16:00 (600)
Alit Ożarów 0-1 Heko Czermno 18 kwietnia, 16:00
Sparta Dwikozy 3-0 Łysica Bodzentyn 19 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa 2-0 Sparta Kazimierza Wielka 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Hetman Włoszczowa 25 kwietnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 4-2 Sparta Dwikozy 26 kwietnia, 16:00
Łysica Bodzentyn 0-0 Alit Ożarów 26 kwietnia, 16:00
Heko Czermno 0-1 Juventa Starachowice 26 kwietnia, 16:00 (150)
OKS Opatów 3-1 Spartakus Razem Daleszyce 26 kwietnia, 16:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Orlęta Kielce 26 kwietnia, 11:00
Wisła Sandomierz 2-1 GKS Rudki 26 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 4-0 Piaskowianka Piaski 26 kwietnia, 16:00 (300)

Kolejka 23 - 2-3 maja

Partyzant Radoszyce 3-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 maja, 17:00
Piaskowianka Piaski 3-1 Wisła Sandomierz 3 maja, 17:00
GKS Rudki 0-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3 maja, 14:30
w Ostrowcu Świętokrzyskim; GKS gospodarzem
Orlęta Kielce 0-1 OKS Opatów 3 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-1 Heko Czermno 3 maja, 17:00
Juventa Starachowice 4-1 Łysica Bodzentyn 3 maja, 17:00
Alit Ożarów 1-2 Sparta Kazimierza Wielka 2 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 3-1 Hetman Włoszczowa 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Sparta Dwikozy 9 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 2-1 Alit Ożarów 10 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-5 Juventa Starachowice 10 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-0 Spartakus Razem Daleszyce 10 maja, 17:00
Heko Czermno 2-0 Orlęta Kielce 10 maja, 17:00
OKS Opatów 2-0 GKS Rudki 10 maja, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Piaskowianka Piaski 10 maja, 11:00
Wisła Sandomierz 1-3 Partyzant Radoszyce 9 maja, 16:00
w Samborcu

Kolejka 25 - 16-17 maja

Wisła Sandomierz 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 3-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 17 maja, 17:30
Piaskowianka Piaski 1-3 OKS Opatów 17 maja, 17:00
GKS Rudki 1-3 Heko Czermno 16 maja, 17:30
Orlęta Kielce 0-1 Łysica Bodzentyn 17 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 16 maja, 17:00
Juventa Starachowice 0-1 Hetman Włoszczowa 17 maja, 17:00
Alit Ożarów 1-3 Sparta Dwikozy 16 maja, 17:30

Kolejka 26 - 23-24 maja

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Alit Ożarów 23 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 3-0 Juventa Starachowice 24 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 2-0 Spartakus Razem Daleszyce 23 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Orlęta Kielce 24 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-1 GKS Rudki 23 maja, 11:00
Heko Czermno 6-1 Piaskowianka Piaski 24 maja, 17:00
OKS Opatów 2-2 Partyzant Radoszyce 24 maja, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 5-0 Wisła Sandomierz 24 maja, 11:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 maja, 13:30
Wisła Sandomierz 3-2 OKS Opatów 31 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-0 Heko Czermno 31 maja, 17:00
Piaskowianka Piaski 2-1 Łysica Bodzentyn 31 maja, 17:00
GKS Rudki 0-3 Sparta Kazimierza Wielka 31 maja, 17:00
Orlęta Kielce 1-3 Hetman Włoszczowa 31 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-1 Sparta Dwikozy 30 maja, 14:00 (30)
na boisku Korony II w Kielcach
Juventa Starachowice 1-0 Alit Ożarów 31 maja, 17:00 (150)

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Juventa Starachowice 6 czerwca, 18:00 (80)
Alit Ożarów 3-2 Spartakus Razem Daleszyce 6 czerwca, 17:00
Sparta Dwikozy 2-4 Orlęta Kielce 6 czerwca, 17:00 (70)
Hetman Włoszczowa 1-0 GKS Rudki 6 czerwca, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Piaskowianka Piaski 6 czerwca, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-0 Partyzant Radoszyce 6 czerwca, 17:00
Heko Czermno 4-0 Wisła Sandomierz 6 czerwca, 11:00
OKS Opatów 2-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 6 czerwca, 17:00
bez udziału publiczności

Kolejka 29 - 11 czerwca

OKS Opatów 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 11 czerwca, 17:30
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Heko Czermno 11 czerwca, 17:30
Wisła Sandomierz 0-3 Łysica Bodzentyn 11 czerwca, 17:30
Partyzant Radoszyce 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 11 czerwca, 17:30
Piaskowianka Piaski 1-2 Hetman Włoszczowa 11 czerwca, 17:30
GKS Rudki 4-3 Sparta Dwikozy 11 czerwca, 17:30
Orlęta Kielce 2-3 Alit Ożarów 11 czerwca, 17:30
Spartakus Razem Daleszyce 2-2 Juventa Starachowice 11 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-3 Spartakus Razem Daleszyce 14 czerwca, 10:00
Juventa Starachowice 0-1 Orlęta Kielce 14 czerwca, 17:00
Alit Ożarów 0-2 GKS Rudki 14 czerwca, 17:00
Sparta Dwikozy 0-0 Piaskowianka Piaski 14 czerwca, 17:00
Hetman Włoszczowa 2-0 Partyzant Radoszyce 14 czerwca, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 10-1 Wisła Sandomierz 14 czerwca, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 14 czerwca, 17:00
Heko Czermno 2-0 OKS Opatów 14 czerwca, 17:00

III liga 2008/2009 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2008/2009 (małopolska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (świętokrzyska)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas