[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 20 lipca
Dąb Sidzina - wolny los

Sokół Chrząstowice 0-4 Przełęcz Kossowa
Halny Andrychów 3-2 Dąb Tomice
Tarnawianka Tarnawa 1-3 Żuraw Krzeszów
Strzelec Bęczyn 1-2 Leńczanka Leńcze
Amator Babica 2-5 Burza Roczyny
Leskowiec II Rzyki 2-4 Orzeł Wieprz
Wikliniarz Woźniki 0-4 Leskowiec Rzyki
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 2-2 Skawa Jaroszowice
k. 4-3
Burza Zakrzów 2-3 Jubilat Izdebnik
Błyskawica Marcówka 5-0 KS Bystra (k. Wadowic)
Filkówka Barwałd Średni 0-0 Żarek Stronie
k. 4-3
Huragan Inwałd 1-4 Wisła Łączany
Lachy Lachowice 5-2 Gród Grodzisko
Orzeł Ryczów 0-8 Dąb Paszkówka
Skawa Witanowice 4-2 Łysa Góra Zawadka
Gronie Zagórnik 5-2 Chełm Stryszów

II runda - 27 lipca
Dąb Paszkówka - wolny los

Orzeł Wieprz 1-1 Burza Roczyny 27 lipca, 11:00
k. 2-4
Dąb Sidzina 1-5 Lachy Lachowice 27 lipca, 11:00
Błyskawica Marcówka 3-1 Jubilat Izdebnik 27 lipca, 11:30
Przełęcz Kossowa 6-1 Halny Andrychów 27 lipca, 14:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 2-1 Leskowiec Rzyki 27 lipca, 14:00
Żuraw Krzeszów 7-2 Leńczanka Leńcze 27 lipca, 17:00
Filkówka Barwałd Średni 1-4 Wisła Łączany 27 lipca, 17:00
Skawa Witanowice 1-2 Gronie Zagórnik 27 lipca, 17:00

III runda - 3 sierpnia
Błyskawica Marcówka - wolny los

Przełęcz Kossowa 2-6 Wisła Łączany 3 sierpnia, 17:00
Lachy Lachowice 2-2 Żuraw Krzeszów 3 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Gronie Zagórnik 0-3 Burza Roczyny 3 sierpnia, 17:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 2-5 Dąb Paszkówka 3 sierpnia, 14:00

IV runda - 10 sierpnia
Do gry dołączyły drużyny z V ligi oraz ligi okręgowej
Lachy Lachowice, Babia Góra Sucha Beskidzka - wolny los

Burza Roczyny 1-1 Iskra Klecza Dolna 10 sierpnia, 17:00
k. 2-3
Błyskawica Marcówka 5-1 Garbarz Zembrzyce 10 sierpnia, 11:30
Dąb Paszkówka 6-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 10 sierpnia, 14:00
Sokół Przytkowice 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 2-5 Cedron Brody 10 sierpnia, 17:00
Olimpia Chocznia 1-6 Halniak Maków Podhalański 10 sierpnia, 17:00

V runda - 3 września

Halniak Maków Podhalański 2-1 Sokół Przytkowice 3 września, 16:00
Błyskawica Marcówka 3-0 Dąb Paszkówka 10 września, 16:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-5 Iskra Klecza Dolna 17 września, 16:00
Lachy Lachowice 0-0 Cedron Brody 17 września, 16:00
k. 5-6

1/4 finału - 11 listopada

Błyskawica Marcówka 0-3 Iskra Klecza Dolna 11 listopada, 11:00
Cedron Brody 0-2 Halniak Maków Podhalański 11 listopada, 11:00

1/2 finału - 16-22 listopada
Do gry przystępują zespoły IV-ligowe: Beskid Andrychów i Skawa Wadowice

Skawa Wadowice 0-2 Iskra Klecza Dolna 16 listopada, 13:00 (100)
Marek 21, Zaremba 87
Halniak Maków Podhalański 3-6 Beskid Andrychów 22 listopada, 13:00 (50)
R.Starowicz 81, Szymoniak 83, Suwada 86 - Fryś 13, 25, Kmieć 41, Derek 52, 58, Sobala 69

Finał - 6 maja

Iskra Klecza Dolna 0-1 Beskid Andrychów 6 maja, 17:00 (200)
Fryś 48
w Kleczy Dolnej

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas