[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Piekary Śląskie 28 66 21 3 4 75-25 12 1 1 44-12 9 2 3 31-13
2.  Naprzód Wieszowa 28 61 19 4 5 66-25 11 1 2 47-11 8 3 3 19-14
3.  ŁKS Łagiewniki (Bytom) 28 60 19 3 6 65-33 9 3 2 32-14 10 0 4 33-19
4.  Tęcza Zendek 28 56 17 5 6 73-44 11 0 3 49-26 6 5 3 24-18
5.  Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 28 53 15 8 5 56-35 6 6 2 23-15 9 2 3 33-20
6.  Iskra Połomia 28 50 16 2 10 69-53 9 1 4 43-22 7 1 6 26-31
7.  Nitron Krupski Młyn 28 46 14 4 10 59-42 7 2 5 29-22 7 2 5 30-20
8.  Rozbark Bytom 28 32 10 2 16 46-51 7 2 5 34-18 3 0 11 12-33 2 6 2 0 0 4-2
9.  Gwarek II Tarnowskie Góry 28 32 9 5 14 55-56 5 2 7 25-24 4 3 7 30-32 2 0 0 0 2 2-4
10.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 31 9 4 15 37-59 5 2 7 17-25 4 2 8 20-34
11.  Przyszłość Nowe Chechło 28 27 7 6 15 42-64 4 3 7 21-32 3 3 8 21-32
12.  Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 28 22 6 4 18 36-68 5 2 7 20-25 1 2 11 16-43
13.  Olimpia Boruszowice 28 20 5 5 18 41-79 3 2 9 11-27 2 3 9 30-52
14.  Nadzieja Bytom 28 15 4 3 21 23-90 2 2 10 14-48 2 1 11 9-42
15.  Orzeł II Nakło Śląskie 28 30 10 0 18 45-64 4 0 10 23-35 6 0 8 22-29
Orzeł II Nakło Śląskie wycofał się po rundzie jesiennej.
Gwarek II Tarnowskie Góry i Andaluzja II Brzozowice-Kamień wycofały się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 KS Piekary Śląskie    0-2 5-0 3-2 3-0 3-1 3-2 1-0 5-0 3-1 4-1 4-1 2-2 5-0 3-0* 
 2 Naprzód Wieszowa3-0     1-5 0-0 2-3 1-0 2-1 3-0 5-2 7-0 4-0 5-0 7-0 4-0 3-0* 
 3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)1-1 1-1     1-2 1-2 4-0 2-2 2-1 2-0 3-2 3-1 2-1 5-0 2-1 3-0* 
 4 Tęcza Zendek2-1 1-0 4-3     1-0 6-1 0-1 5-1 6-5 6-3 3-4 2-4 3-0 5-1 5-2 
 5 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)1-1 0-0 0-3 2-0     6-0 1-0 3-1 1-1 0-0 2-2 3-1 1-1 2-0 1-5 
 6 Iskra Połomia0-3 0-1 1-3 3-2 3-1     2-3 5-3 2-0 6-0 1-0 6-1 9-1 1-1 4-3 
 7 Nitron Krupski Młyn2-3 2-3 1-2 0-0 4-6 1-1     3-0 0-1 3-1 3-2 2-1 2-1 5-1 1-0 
 8 Rozbark Bytom0-3 0-1 0-2 1-2 1-1 2-1 3-2     2-1 0-0 1-2 5-0 8-3 8-0 3-0* 
 9 Gwarek II Tarnowskie Góry0-2 1-2 1-0 2-4 2-2 0-1 0-2 1-2     3-1 2-2 3-2 5-2 4-0 1-2 
 10 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)1-3 1-0 2-3 0-3 0-1 1-3 1-5 1-0 1-1     1-0 2-1 3-3 2-0 1-2 
 11 Przyszłość Nowe Chechło1-6 0-3 0-4 0-0 2-3 3-4 1-1 1-2 2-2 2-0     4-2 3-1 1-0 1-4 
 12 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)0-4 1-1 1-2 1-1 0-1 1-5 0-2 1-0 3-7 1-2 2-0     4-0 2-0 3-0* 
 13 Olimpia Boruszowice1-0 0-1 0-3 1-1 0-3 1-3 0-5 1-2 2-1 0-2 4-2 0-0     1-2 0-2 
 14 Nadzieja Bytom0-2 1-3 0-1 2-3 1-7 2-3 3-0* 1-0 1-6 0-5 2-2 1-1 0-13     0-2 
 15 Orzeł II Nakło Śląskie1-2 6-1 3-2 2-4 0-3* 0-3* 2-4 5-0 0-3* 0-3* 0-3* 4-1 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: KS Piekary Śląskie.
 
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-2 Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 6-0 Iskra Połomia
Rozbark Bytom 0-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 27 sierpnia
Nadzieja Bytom 0-13 Olimpia Boruszowice
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Naprzód Wieszowa
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło Śląskie 2-4 Tęcza Zendek

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pauza: Gwarek II Tarnowskie Góry.
 
Nitron Krupski Młyn 1-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Tęcza Zendek 3-4 Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Naprzód Wieszowa 4-0 Nadzieja Bytom
Olimpia Boruszowice 1-2 Rozbark Bytom
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 0-3 KS Piekary Śląskie

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Pauza: Nitron Krupski Młyn.
 
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-1 Iskra Połomia
KS Piekary Śląskie 5-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Olimpia Boruszowice
Rozbark Bytom 0-1 Naprzód Wieszowa
Nadzieja Bytom 0-5 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Tęcza Zendek
Przyszłość Nowe Chechło 1-4 Orzeł II Nakło Śląskie

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pauza: Iskra Połomia.
 
Nitron Krupski Młyn 3-2 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł II Nakło Śląskie 4-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Tęcza Zendek 5-1 Nadzieja Bytom
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-0 Rozbark Bytom
Naprzód Wieszowa 2-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Olimpia Boruszowice 1-0 KS Piekary Śląskie
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-0 Gwarek II Tarnowskie Góry

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: ŁKS Łagiewniki (Bytom).
 
Iskra Połomia 2-3 Nitron Krupski Młyn
Gwarek II Tarnowskie Góry 5-2 Olimpia Boruszowice
KS Piekary Śląskie 0-2 Naprzód Wieszowa
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Rozbark Bytom 1-2 Tęcza Zendek
Nadzieja Bytom 0-2 Orzeł II Nakło Śląskie
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 6 - 6-7 września

Pauza: Olimpia Boruszowice.
 
Nitron Krupski Młyn 2-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Przyszłość Nowe Chechło 1-0 Nadzieja Bytom
Orzeł II Nakło Śląskie 5-0 Rozbark Bytom
Tęcza Zendek 1-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-3 KS Piekary Śląskie
Naprzód Wieszowa 5-2 Gwarek II Tarnowskie Góry
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-0 Iskra Połomia 3 września

Kolejka 7 - 10 września

Pauza: Naprzód Wieszowa.
 
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-2 Nitron Krupski Młyn
Iskra Połomia 9-1 Olimpia Boruszowice
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
KS Piekary Śląskie 3-2 Tęcza Zendek
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-5 Orzeł II Nakło Śląskie
Rozbark Bytom 1-2 Przyszłość Nowe Chechło
Nadzieja Bytom 1-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
w Bobrownikach Śląskich

Kolejka 8 - 13-14 września

Pauza: Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Nitron Krupski Młyn 5-1 Nadzieja Bytom
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-0 Rozbark Bytom
Przyszłość Nowe Chechło 2-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło Śląskie 1-2 KS Piekary Śląskie
Tęcza Zendek 6-5 Gwarek II Tarnowskie Góry 24 września
Naprzód Wieszowa 1-0 Iskra Połomia
Olimpia Boruszowice 0-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 9 - 20-21 września

Pauza: Tęcza Zendek.
 
Olimpia Boruszowice 0-5 Nitron Krupski Młyn
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 Naprzód Wieszowa
Iskra Połomia 6-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 24 września
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-2 Orzeł II Nakło Śląskie
KS Piekary Śląskie 4-1 Przyszłość Nowe Chechło 24 września
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Rozbark Bytom 8-0 Nadzieja Bytom

Kolejka 10 - 27-28 września

Pauza: Orzeł II Nakło Śląskie.
 
Nitron Krupski Młyn 3-0 Rozbark Bytom
Nadzieja Bytom 1-7 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-4 KS Piekary Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło 2-2 Gwarek II Tarnowskie Góry
Tęcza Zendek 6-1 Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Naprzód Wieszowa 7-0 Olimpia Boruszowice

Kolejka 11 - 4-5 października

Pauza: Przyszłość Nowe Chechło.
 
Naprzód Wieszowa 2-1 Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice 0-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-2 Tęcza Zendek
Iskra Połomia 4-3 Orzeł II Nakło Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-2 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
KS Piekary Śląskie 5-0 Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Rozbark Bytom

Kolejka 12 - 11-12 października

Pauza: Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Nitron Krupski Młyn 4-6 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Rozbark Bytom 0-3 KS Piekary Śląskie
Nadzieja Bytom 1-6 Gwarek II Tarnowskie Góry
Przyszłość Nowe Chechło 3-4 Iskra Połomia
Orzeł II Nakło Śląskie 3-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Tęcza Zendek 3-0 Olimpia Boruszowice
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-0 Naprzód Wieszowa

Kolejka 13 - 18-19 października

Pauza: Nadzieja Bytom.
 
Naprzód Wieszowa 0-0 Tęcza Zendek
Olimpia Boruszowice 0-2 Orzeł II Nakło Śląskie
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-1 Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia 6-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-2 Rozbark Bytom
KS Piekary Śląskie 3-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 14 - 25-26 października

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Nadzieja Bytom 2-3 Iskra Połomia
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Przyszłość Nowe Chechło 3-1 Olimpia Boruszowice
Orzeł II Nakło Śląskie 6-1 Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek 6-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
KS Piekary Śląskie 3-2 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pauza: Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry).
 
Tęcza Zendek 0-1 Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Orzeł II Nakło Śląskie
Naprzód Wieszowa 4-0 Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice 0-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-1 Nadzieja Bytom
Iskra Połomia 5-3 Rozbark Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-2 KS Piekary Śląskie

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: KS Piekary Śląskie.
 
Nitron Krupski Młyn 0-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-1 Rozbark Bytom
Olimpia Boruszowice 1-2 Nadzieja Bytom
Naprzód Wieszowa 5-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-0 Przyszłość Nowe Chechło
Tęcza Zendek 5-2 Orzeł II Nakło Śląskie

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Pauza: Gwarek II Tarnowskie Góry.
 
Orzeł II Nakło Śląskie 2-4 Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło 0-0 Tęcza Zendek
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Nadzieja Bytom 1-3 Naprzód Wieszowa
Rozbark Bytom 8-3 Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
KS Piekary Śląskie 3-1 Iskra Połomia

Kolejka 18 - 20 maja

Pauza: Nitron Krupski Młyn.
 
Iskra Połomia 2-0 Gwarek II Tarnowskie Góry
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 KS Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice 0-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa 3-0 Rozbark Bytom
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek 2-4 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Orzeł II Nakło Śląskie 0-3 Przyszłość Nowe Chechło
(wo)

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Pauza: Iskra Połomia.
 
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 Nitron Krupski Młyn
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-0 Orzeł II Nakło Śląskie
(wo)
Nadzieja Bytom 2-3 Tęcza Zendek
Rozbark Bytom 0-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Naprzód Wieszowa
KS Piekary Śląskie 2-2 Olimpia Boruszowice
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Pauza: ŁKS Łagiewniki (Bytom).
 
Nitron Krupski Młyn 1-1 Iskra Połomia
Olimpia Boruszowice 2-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Naprzód Wieszowa 3-0 KS Piekary Śląskie
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 13 czerwca
Tęcza Zendek 5-1 Rozbark Bytom
Orzeł II Nakło Śląskie 0-3 Nadzieja Bytom
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 4-2 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Pauza: Olimpia Boruszowice.
 
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-2 Nitron Krupski Młyn
Nadzieja Bytom 2-2 Przyszłość Nowe Chechło
Rozbark Bytom 3-0 Orzeł II Nakło Śląskie
(wo)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-0 Tęcza Zendek
KS Piekary Śląskie 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-2 Naprzód Wieszowa
Iskra Połomia 1-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Pauza: Naprzód Wieszowa.
 
Nitron Krupski Młyn 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Olimpia Boruszowice 1-3 Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Tęcza Zendek 2-1 KS Piekary Śląskie
Orzeł II Nakło Śląskie 0-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 1-2 Rozbark Bytom
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Nadzieja Bytom

Kolejka 23 - 2-3 maja

Pauza: Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Nadzieja Bytom 3-0 Nitron Krupski Młyn
(wo)
Na boisku 1:2. W drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik.
Rozbark Bytom 5-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Przyszłość Nowe Chechło
KS Piekary Śląskie 3-0 Orzeł II Nakło Śląskie
(wo)
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-4 Tęcza Zendek
Iskra Połomia 0-1 Naprzód Wieszowa
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-0 Olimpia Boruszowice

Kolejka 24 - 9-10 maja

Pauza: Tęcza Zendek.
 
Nitron Krupski Młyn 2-1 Olimpia Boruszowice
Naprzód Wieszowa 1-5 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-3 Iskra Połomia
Orzeł II Nakło Śląskie 0-3 Gwarek II Tarnowskie Góry
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 1-6 KS Piekary Śląskie
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Nadzieja Bytom 1-0 Rozbark Bytom

Kolejka 25 - 16-17 maja

Pauza: Orzeł II Nakło Śląskie.
 
Rozbark Bytom 3-2 Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-0 Nadzieja Bytom
KS Piekary Śląskie 4-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-2 Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia 3-2 Tęcza Zendek
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Olimpia Boruszowice 0-1 Naprzód Wieszowa

Kolejka 26 - 23-24 maja

Pauza: Przyszłość Nowe Chechło.
 
Nitron Krupski Młyn 2-3 Naprzód Wieszowa
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-3 Olimpia Boruszowice
Tęcza Zendek 4-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Orzeł II Nakło Śląskie 0-3 Iskra Połomia
(wo)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-7 Gwarek II Tarnowskie Góry
Nadzieja Bytom 0-2 KS Piekary Śląskie
Rozbark Bytom 1-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 27 - 30-31 maja

Pauza: Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Nitron Krupski Młyn
KS Piekary Śląskie 1-0 Rozbark Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-0 Nadzieja Bytom
Iskra Połomia 1-0 Przyszłość Nowe Chechło
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-0 Orzeł II Nakło Śląskie
(wo)
Olimpia Boruszowice 1-1 Tęcza Zendek
Naprzód Wieszowa 7-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Pauza: Nadzieja Bytom.
 
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-5 Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek 1-0 Naprzód Wieszowa
Orzeł II Nakło Śląskie 0-3 Olimpia Boruszowice
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 0-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-5 Iskra Połomia
Rozbark Bytom 2-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 KS Piekary Śląskie

Kolejka 29 - 10 czerwca

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Nitron Krupski Młyn 2-3 KS Piekary Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 1-1 Nadzieja Bytom 6 maja
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-1 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Olimpia Boruszowice 4-2 Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa 3-0 Orzeł II Nakło Śląskie
(wo)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 Tęcza Zendek

Kolejka 30 - 13 czerwca

Pauza: Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry).
 
Nitron Krupski Młyn 0-0 Tęcza Zendek
Orzeł II Nakło Śląskie 0-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
(wo)
Przyszłość Nowe Chechło 0-3 Naprzód Wieszowa
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-0 Olimpia Boruszowice
Nadzieja Bytom 0-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
na stadionie GKS Rozbark
Rozbark Bytom 2-1 Iskra Połomia
KS Piekary Śląskie 5-0 Gwarek II Tarnowskie Góry

Klasa A 2008/2009 (Bytom)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas