[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2008/2009, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ULKS Ciółkowo 22 51 16 3 3 88-32 10 1 0 61-11 6 2 3 27-21
2.  Unia Czermno 22 46 15 1 6 78-31 9 0 2 50-15 6 1 4 28-16
3.  Spójnia Mała Wieś 22 45 14 3 5 104-44 8 1 2 56-13 6 2 3 48-31
4.  Relax Miszewo Murowane 22 40 12 4 6 57-44 9 1 1 38-18 3 3 5 19-26
5.  Orkan Lelice 22 37 11 4 7 72-52 8 2 1 48-23 3 2 6 24-29
6.  Peklimar Umienino 22 35 11 2 9 54-60 7 1 3 32-32 4 1 6 22-28
7.  Sparta Mochowo 22 31 10 1 11 51-55 6 1 4 35-24 4 0 7 16-31
8.  Bobry Cierszewo 22 30 9 3 10 58-50 7 1 3 33-14 2 2 7 25-36
9.  Wisła Kępa Polska 22 23 7 2 13 49-100 6 1 4 31-38 1 1 9 18-62
10.  Limit Rybno 22 19 5 4 13 45-81 4 4 3 29-23 1 0 10 16-58
11.  Luszynianka Luszyn 22 17 5 2 15 47-79 4 2 5 26-29 1 0 10 21-50
12.  Victoria Cekanowo-Zągoty 22 7 2 1 19 30-105 2 0 9 17-37 0 1 10 13-68
Victoria Cekanowo-Zągoty rozgrywa swoje mecze w Bielsku.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 ULKS Ciółkowo    1-1 9-3 4-0 2-1 3-0 3-0 4-2 10-0 8-1 8-2 9-1 
 2 Unia Czermno1-2     5-3 3-1 5-1 2-3 3-0 4-1 9-3 6-0 1-0 11-1 
 3 Spójnia Mała Wieś6-0 0-1     6-1 2-2 2-1 3-0 1-3 10-0 7-1 6-4 13-0 
 4 Relax Miszewo Murowane3-2 3-2 3-3     4-2 4-0 3-4 2-0 5-2 3-0* 4-0 4-3 
 5 Orkan Lelice2-4 4-1 1-1 2-2     5-2 5-4 6-4 4-2 6-1 5-2 8-0 
 6 Peklimar Umienino0-4 1-6 1-8 2-2 2-1     3-0 2-1 6-4 8-3 4-1 3-2 
 7 Sparta Mochowo1-1 2-3 0-6 1-2 3-1 3-4     5-3 4-0 6-1 6-3 4-0 
 8 Bobry Cierszewo2-3 2-1 5-1 3-1 1-2 3-1 1-2     4-0 3-0* 6-0 3-3 
 9 Wisła Kępa Polska0-2 2-1 1-10 3-2 2-5 2-1 5-2 4-4     4-3 2-5 6-3 
 10 Limit Rybno2-2 1-3 4-5 1-1 2-0 2-2 0-2 5-3 3-3     5-2 4-0 
 11 Luszynianka Luszyn3-2 0-7 1-6 1-2 5-5 2-5 4-0 0-0 1-2 6-0     3-0 
 12 Victoria Cekanowo-Zągoty1-5 0-2 1-2 0-5 1-4 0-3 1-2 3-4 6-2 1-6 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 24 sierpnia

ULKS Ciółkowo 2-1 Orkan Lelice 23 sierpnia, 16:00
Bobry Cierszewo 1-2 Sparta Mochowo 24 sierpnia, 16:00
Spójnia Mała Wieś 13-0 Victoria Cekanowo-Zągoty 24 sierpnia, 13:00
Relax Miszewo Murowane 4-0 Luszynianka Luszyn 24 sierpnia, 16:00
Unia Czermno 6-0 Limit Rybno 24 sierpnia, 16:00
Wisła Kępa Polska 2-1 Peklimar Umienino 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Wisła Kępa Polska 0-2 ULKS Ciółkowo 28 sierpnia, 17:00
Limit Rybno 2-2 Peklimar Umienino 28 sierpnia, 17:00
Luszynianka Luszyn 0-7 Unia Czermno 28 sierpnia, 17:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 0-5 Relax Miszewo Murowane 28 sierpnia, 17:00
Sparta Mochowo 0-6 Spójnia Mała Wieś 28 sierpnia, 17:00
Orkan Lelice 6-4 Bobry Cierszewo 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

ULKS Ciółkowo 4-2 Bobry Cierszewo 31 sierpnia, 16:00
Spójnia Mała Wieś 2-2 Orkan Lelice 31 sierpnia, 15:00
Relax Miszewo Murowane 3-4 Sparta Mochowo 31 sierpnia, 16:00
Unia Czermno 11-1 Victoria Cekanowo-Zągoty 31 sierpnia, 16:00
Wisła Kępa Polska 4-3 Limit Rybno 31 sierpnia, 16:00
Luszynianka Luszyn 2-5 Peklimar Umienino 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 7 września

Limit Rybno 2-2 ULKS Ciółkowo 7 września, 15:00
Luszynianka Luszyn 1-2 Wisła Kępa Polska 7 września, 15:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 0-3 Peklimar Umienino 7 września, 15:00
Sparta Mochowo 2-3 Unia Czermno 7 września, 15:00
Orkan Lelice 2-2 Relax Miszewo Murowane 7 września, 15:00
Bobry Cierszewo 5-1 Spójnia Mała Wieś 7 września, 15:00

Kolejka 5 - 14 września

ULKS Ciółkowo 9-3 Spójnia Mała Wieś 14 września, 15:00
Relax Miszewo Murowane 2-0 Bobry Cierszewo 14 września, 15:00
Unia Czermno 5-1 Orkan Lelice 9 listopada, 13:00
Wisła Kępa Polska 6-3 Victoria Cekanowo-Zągoty 14 września, 15:00
Limit Rybno 5-2 Luszynianka Luszyn 14 września, 15:00
Sparta Mochowo 3-4 Peklimar Umienino 14 września, 15:00

Kolejka 6 - 21 września

Luszynianka Luszyn 3-2 ULKS Ciółkowo 21 września, 14:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 1-6 Limit Rybno 21 września, 14:00
Sparta Mochowo 4-0 Wisła Kępa Polska 21 września, 12:00
Orkan Lelice 5-2 Peklimar Umienino 21 września, 11:00
Bobry Cierszewo 2-1 Unia Czermno 21 września, 14:00
Spójnia Mała Wieś 6-1 Relax Miszewo Murowane 21 września, 14:00

Kolejka 7 - 28 września

ULKS Ciółkowo 4-0 Relax Miszewo Murowane 28 września, 14:00
Unia Czermno 5-3 Spójnia Mała Wieś 28 września, 14:00
Wisła Kępa Polska 2-5 Orkan Lelice 28 września, 14:00
Limit Rybno 0-2 Sparta Mochowo 28 września, 14:00
Luszynianka Luszyn 3-0 Victoria Cekanowo-Zągoty 28 września, 14:00
Bobry Cierszewo 3-1 Peklimar Umienino 28 września, 14:00

Kolejka 8 - 5 października

Victoria Cekanowo-Zągoty 1-5 ULKS Ciółkowo 5 października, 14:00
Sparta Mochowo 6-3 Luszynianka Luszyn 5 października, 14:00
Orkan Lelice 6-1 Limit Rybno 5 października, 14:00
Bobry Cierszewo 4-0 Wisła Kępa Polska 5 października, 14:00
Spójnia Mała Wieś 2-1 Peklimar Umienino 5 października, 14:00
Relax Miszewo Murowane 3-2 Unia Czermno 5 października, 14:00

Kolejka 9 - 12 października

ULKS Ciółkowo 1-1 Unia Czermno 12 października, 14:00
Wisła Kępa Polska 1-10 Spójnia Mała Wieś 12 października, 14:00
Limit Rybno 5-3 Bobry Cierszewo 12 października, 14:00
Luszynianka Luszyn 5-5 Orkan Lelice 12 października, 14:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 1-2 Sparta Mochowo 12 października, 14:00
Relax Miszewo Murowane 4-0 Peklimar Umienino 12 października, 14:00

Kolejka 10 - 19 października

Sparta Mochowo 1-1 ULKS Ciółkowo 19 października, 12:00
Orkan Lelice 8-0 Victoria Cekanowo-Zągoty 19 października, 13:00
Bobry Cierszewo 6-0 Luszynianka Luszyn 19 października, 13:00
Spójnia Mała Wieś 7-1 Limit Rybno 19 października, 13:00
Relax Miszewo Murowane 5-2 Wisła Kępa Polska 19 października, 13:00
Unia Czermno 2-3 Peklimar Umienino 19 października, 13:00

Kolejka 11 - 26 października

ULKS Ciółkowo 3-0 Peklimar Umienino 26 października, 13:00
Wisła Kępa Polska 2-1 Unia Czermno 26 października, 13:00
Limit Rybno 1-1 Relax Miszewo Murowane 26 października, 13:00
Luszynianka Luszyn 1-6 Spójnia Mała Wieś 26 października, 13:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 3-4 Bobry Cierszewo 26 października, 13:00
Sparta Mochowo 3-1 Orkan Lelice 26 października, 13:00

Kolejka 12 - 5 kwietnia

Peklimar Umienino 6-4 Wisła Kępa Polska 5 kwietnia, 16:00
Orkan Lelice 2-4 ULKS Ciółkowo 5 kwietnia, 16:00
Sparta Mochowo 5-3 Bobry Cierszewo 5 kwietnia, 16:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 1-2 Spójnia Mała Wieś 5 kwietnia, 16:00
Luszynianka Luszyn 1-2 Relax Miszewo Murowane 5 kwietnia, 16:00
Limit Rybno 1-3 Unia Czermno 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 11 kwietnia

ULKS Ciółkowo 10-0 Wisła Kępa Polska 29 marca, 16:00
Peklimar Umienino 8-3 Limit Rybno 11 kwietnia, 16:00
Unia Czermno 1-0 Luszynianka Luszyn 11 kwietnia, 16:00
Relax Miszewo Murowane 4-3 Victoria Cekanowo-Zągoty 11 kwietnia, 16:00
Spójnia Mała Wieś 3-0 Sparta Mochowo 11 kwietnia, 16:00
Bobry Cierszewo 1-2 Orkan Lelice 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Peklimar Umienino 4-1 Luszynianka Luszyn 19 kwietnia, 16:00
Bobry Cierszewo 2-3 ULKS Ciółkowo 18 kwietnia, 16:00
Orkan Lelice 1-1 Spójnia Mała Wieś 19 kwietnia, 16:00
Sparta Mochowo 1-2 Relax Miszewo Murowane 19 kwietnia, 16:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 0-2 Unia Czermno 19 kwietnia, 16:00
Limit Rybno 3-3 Wisła Kępa Polska 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 26 kwietnia

ULKS Ciółkowo 8-1 Limit Rybno 26 kwietnia, 16:00
Wisła Kępa Polska 2-5 Luszynianka Luszyn 26 kwietnia, 16:00
Peklimar Umienino 3-2 Victoria Cekanowo-Zągoty 26 kwietnia, 16:00
Unia Czermno 3-0 Sparta Mochowo 26 kwietnia, 16:00
Relax Miszewo Murowane 4-2 Orkan Lelice 26 kwietnia, 16:00
Spójnia Mała Wieś 1-3 Bobry Cierszewo 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 1 maja

Peklimar Umienino 3-0 Sparta Mochowo 1 maja, 16:00
Spójnia Mała Wieś 6-0 ULKS Ciółkowo 1 maja, 16:00
Bobry Cierszewo 3-1 Relax Miszewo Murowane 1 maja, 16:00
Orkan Lelice 4-1 Unia Czermno 1 maja, 16:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 6-2 Wisła Kępa Polska 3 maja, 16:00
Luszynianka Luszyn 6-0 Limit Rybno 1 maja, 16:00

Kolejka 17 - 10 maja

ULKS Ciółkowo 8-2 Luszynianka Luszyn 10 maja, 16:00
Limit Rybno 4-0 Victoria Cekanowo-Zągoty 10 maja, 16:00
Wisła Kępa Polska 5-2 Sparta Mochowo 10 maja, 16:00
Peklimar Umienino 2-1 Orkan Lelice 10 maja, 16:00
Unia Czermno 4-1 Bobry Cierszewo 10 maja, 16:00
Relax Miszewo Murowane 3-3 Spójnia Mała Wieś 10 maja, 16:00

Kolejka 18 - 17 maja

Peklimar Umienino 2-1 Bobry Cierszewo 17 maja, 16:00
Relax Miszewo Murowane 3-2 ULKS Ciółkowo 17 maja, 16:00
Spójnia Mała Wieś 0-1 Unia Czermno 17 maja, 16:00
Orkan Lelice 4-2 Wisła Kępa Polska 17 maja, 16:00
Sparta Mochowo 6-1 Limit Rybno 17 maja, 16:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 3-2 Luszynianka Luszyn 17 maja, 16:00

Kolejka 19 - 24 maja

ULKS Ciółkowo 9-1 Victoria Cekanowo-Zągoty 24 maja, 16:00
Luszynianka Luszyn 4-0 Sparta Mochowo 24 maja, 16:00
Limit Rybno 2-0 Orkan Lelice 24 maja, 16:00
Wisła Kępa Polska 4-4 Bobry Cierszewo 24 maja, 16:00
Peklimar Umienino 1-8 Spójnia Mała Wieś 24 maja, 16:00
Unia Czermno 3-1 Relax Miszewo Murowane 24 maja, 16:00

Kolejka 20 - 31 maja

Peklimar Umienino 2-2 Relax Miszewo Murowane 31 maja, 16:00
Unia Czermno 1-2 ULKS Ciółkowo 31 maja, 16:00
Spójnia Mała Wieś 10-0 Wisła Kępa Polska 31 maja, 16:00
Bobry Cierszewo 3-0 Limit Rybno 31 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Lelice 5-2 Luszynianka Luszyn 31 maja, 16:00
Sparta Mochowo 4-0 Victoria Cekanowo-Zągoty 31 maja, 11:00

Kolejka 21 - 7 czerwca

ULKS Ciółkowo 3-0 Sparta Mochowo 7 czerwca, 16:00
Victoria Cekanowo-Zągoty 1-4 Orkan Lelice 7 czerwca, 16:00
Luszynianka Luszyn 0-0 Bobry Cierszewo 7 czerwca, 16:00
Limit Rybno 4-5 Spójnia Mała Wieś 7 czerwca, 16:00
Wisła Kępa Polska 3-2 Relax Miszewo Murowane 7 czerwca, 16:00
Peklimar Umienino 1-6 Unia Czermno 7 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 14 czerwca

Peklimar Umienino 0-4 ULKS Ciółkowo 14 czerwca, 16:00
Unia Czermno 9-3 Wisła Kępa Polska 14 czerwca, 16:00
Relax Miszewo Murowane 3-0 Limit Rybno 14 czerwca, 16:00
(wo)
Spójnia Mała Wieś 6-4 Luszynianka Luszyn 14 czerwca, 16:00
Bobry Cierszewo 3-3 Victoria Cekanowo-Zągoty 14 czerwca, 16:00
Orkan Lelice 5-4 Sparta Mochowo 14 czerwca, 16:00

Klasa A 2008/2009 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas