[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 2-6 sierpnia

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-3 Notecianka Pakość 2 sierpnia, 17:00
Victoria Kołaczkowo 0-3 Pałuczanka Żnin 3 sierpnia, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z udziału w rozgrywkach
LZS Jadowniki 6-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 3 sierpnia, 11:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-0 Cuiavia Inowrocław 2 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-4 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
KS Brzoza 3-2 Kujawianka Strzelno 3 sierpnia, 14:00
Błyskawica Broniewice 2-20 Dąb Barcin 3 sierpnia, 16:00
w Kołodziejewie
ORI Kruszyn Krajeński 2-4 Unia Solec Kujawski 3 sierpnia, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Pogoń Mogilno 2 sierpnia, 11:00
Cukrownik Tuczno 2-1 Noteć Łabiszyn 3 sierpnia, 17:00
LZS Grochowiska Księże 2-1 Kometa Więcławice 6 sierpnia, 17:30
Zieloni Zalesie 3-5 Unia II Janikowo 2 sierpnia, 17:00
Kujawy Markowice 3-1 Unia Gniewkowo 2 sierpnia, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 3-0 Gopło Kruszwica 2 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Casimirus Bydgoszcz 1-18 Polonia Bydgoszcz 3 sierpnia, 10:00
na stadionie Zawiszy
Wisła Nowe 1-0 Start Warlubie 2 sierpnia, 17:00
LKS Ostromecko 3-0 Victoria Śliwice 3 sierpnia, 17:00
(wo)
Łokietek Wierzchucin Królewski 3-2 Tucholanka Tuchola 3 sierpnia, 16:00
Victoria II Śliwice 0-3 Start Pruszcz
(wo)
Wisła Gruczno 0-4 Strażak Przechowo (Świecie) 2 sierpnia, 14:00
BKS Bydgoszcz 2-1 Grom Osie 3 sierpnia, 11:00
Fala Świekatowo 1-2 Gryf Sicienko 2 sierpnia, 16:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-3 Pomorzanin Serock 2 sierpnia, 17:00
GLKS Osielsko Żołędowo 2-1 Victoria II Koronowo 3 sierpnia, 17:00
Sparta Przysiersk 3-4 Czarni Nakło nad Notecią 6 sierpnia, 17:30
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-1 Gwiazda Bydgoszcz 2 sierpnia, 17:00
LZS Kozielec 1-4 Wda Świecie 3 sierpnia, 11:30
Hermes Radłowo 1-3 Szubinianka Szubin 3 sierpnia, 17:00
w Piechcinie

II runda
Czarni Nakło nad Notecią, Start Pruszcz Pomorski, Szubinianka Szubin - wolny los

Strażak Przechowo (Świecie) 1-7 Chemik Bydgoszcz
Pomorzanin Serock 0-1 Polonia Bydgoszcz
GLKS Osielsko Żołędowo 0-10 Wda Świecie
LZS Świątkowo Cerekwica 6-4 Piast Złotniki Kujawskie
Wisła Nowe 2-3 Gwiazda Bydgoszcz
Cukrownik Tuczno 1-2 LZS Grochowiska Księże
Kujawy Markowice 4-4 Dąb Barcin
pd. k. 2-4
KS Brzoza 1-6 Unia Solec Kujawski
LKS Ostromecko 0-6 Gryf Sicienko
BKS Bydgoszcz 1-1 Łokietek Wierzchucin Królewski
pd. k. 4-2
LZS Jadowniki 0-2 Notecianka Pakość
Burza Nowa Wieś Wielka 1-5 Goplania Inowrocław
Pałuczanka Żnin 5-4 Unia II Janikowo

III runda - 24 września

BKS Bydgoszcz 3-4 Start Pruszcz 24 września, 16:30
pd.
Wda Świecie 0-1 Chemik Bydgoszcz 24 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Dąb Barcin 24 września, 16:30
LZS Świątkowo Cerekwica 1-5 Notecianka Pakość 24 września, 17:00
Gryf Sicienko 2-12 Unia Solec Kujawski 24 września, 16:00
LZS Grochowiska Księże 2-7 Czarni Nakło nad Notecią 24 września, 17:00
Szubinianka Szubin 1-2 Gwiazda Bydgoszcz 30 września, 16:00
pd.
Pałuczanka Żnin 3-4 Goplania Inowrocław 24 września, 16:30

Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas