[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2008/2009, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Magnuszew 30 73 24 1 5 94-44 14 0 1 63-26 10 1 4 31-18 2 6 2 0 0 5-1
2.  Mogielanka Mogielnica 30 73 23 4 3 102-37 13 1 1 64-17 10 3 2 38-20 2 0 0 0 2 1-5
3.  Gryf Policzna 30 63 19 6 5 78-35 11 3 1 44-15 8 3 4 34-20
4.  Beta Radom 30 57 18 3 9 75-46 8 3 4 37-20 10 0 5 38-26
5.  LKS Jedlińsk 30 55 17 4 9 80-39 11 2 2 52-12 6 2 7 28-27
6.  Kraska Jasieniec 30 51 15 6 9 62-58 11 2 2 37-21 4 4 7 25-37
7.  Sadownik II Błędów 30 47 14 5 11 59-48 9 2 4 37-23 5 3 7 22-25
8.  Jodła Jedlnia-Letnisko 30 46 15 1 14 70-61 7 0 8 39-28 8 1 6 31-33
9.  Mazowsze II Grójec 30 43 13 4 13 57-65 7 2 6 27-17 6 2 7 30-48
10.  Strażak Stanisławice 30 34 9 7 14 58-65 6 4 5 33-24 3 3 9 25-41
11.  KS Błotnica Stara 30 32 10 2 18 63-87 8 1 6 42-37 2 1 12 21-50
12.  GKS Belsk Duży 30 30 9 3 18 54-96 7 2 6 33-34 2 1 12 21-62 2 4 1 1 0 3-1
13.  Belweder Mogielnica 30 30 8 6 16 59-84 5 2 8 29-30 3 4 8 30-54 2 1 0 1 1 1-3
14.  WKS Zajezierze 30 23 6 5 19 51-77 2 4 9 29-41 4 1 10 22-36
15.  GKS Chynów 30 21 6 3 21 34-82 5 2 8 22-25 1 1 13 12-57
16.  Viki Radom 30 10 2 4 24 22-94 1 2 12 13-47 1 2 12 9-47
Viki Radom wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LZS Magnuszew    2-1 3-0 2-1 3-2 5-3 3-2 6-1 5-1 4-2 4-1 2-4 8-6 4-1 9-1 3-0* 
 2 Mogielanka Mogielnica0-3     2-2 5-1 3-0 5-2 4-0 5-1 7-2 2-0 5-2 7-2 3-0 3-1 5-1 8-0 
 3 Gryf Policzna2-0 1-1     1-2 2-1 5-3 1-1 2-0 9-0 2-1 3-1 3-1 3-3 2-1 5-0 3-0* 
 4 Beta Radom1-2 2-2 1-1     5-2 0-1 3-2 1-2 0-3 6-0 1-0 3-1 3-0 3-1 5-0 3-3 
 5 LKS Jedlińsk2-0 0-1 2-0 1-0     5-0 2-0 1-4 5-1 1-1 1-1 7-2 8-1 3-0 7-1 7-0 
 6 Kraska Jasieniec0-2 2-2 1-3 2-1 1-0     3-2 2-0 3-3 2-1 3-2 3-1 6-1 1-0 5-3 3-0* 
 7 Sadownik II Błędów3-2 0-2 4-0 2-4 3-3 2-0     5-2 1-2 1-3 3-0 4-1 2-2 3-1 3-1 1-0 
 8 Jodła Jedlnia-Letnisko1-4 0-1 1-6 1-3 1-3 0-1 0-3     0-2 4-2 3-2 8-0 11-1 4-0 2-0 3-0* 
 9 Mazowsze II Grójec0-1 1-2 2-1 0-2 0-1 3-1 0-0 0-2     2-1 3-1 9-2 1-0 2-3 4-0 0-0 
 10 Strażak Stanisławice2-3 1-3 2-2 3-4 1-0 1-1 2-1 1-1 4-5     7-0 5-2 0-0 0-2 1-0 3-0* 
 11 KS Błotnica Stara3-2 2-5 0-4 5-4 4-6 3-2 3-4 0-2 6-0 2-2     3-0* 1-6 4-0 3-0 3-0* 
 12 GKS Belsk Duży0-3 2-6 0-4 1-4 1-3 2-2 3-0 4-0 0-3* 5-2 6-2     2-0 2-2 3-2 2-1 
 13 Belweder Mogielnica1-2 2-4 0-2 1-2 0-2 2-2 1-3 3-5 3-2 5-1 2-3 1-1     2-1 3-0* 3-0* 
 14 WKS Zajezierze1-1 3-4 1-3 1-5 1-1 2-3 0-0 2-5 2-0 2-3 2-4 5-1 4-4     1-2 2-5 
 15 GKS Chynów1-2 2-1 0-3 1-2 2-1 0-2 0-1 0-1 3-3 1-1 3-0* 2-0 1-2 3-6     3-0* 
 16 Viki Radom1-4 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 1-5 0-3* 2-5 4-2 0-3* 1-4 0-3* 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 Kraska Jasieniec 15 sierpnia, 17:00
WKS Zajezierze 1-1 LKS Jedlińsk 15 sierpnia, 17:00
Viki Radom 1-4 LZS Magnuszew 16 sierpnia, 17:00
KS Błotnica Stara 5-4 Beta Radom 15 sierpnia, 17:00
Mazowsze II Grójec 2-1 Strażak Stanisławice 17 sierpnia, 12:00
Belweder Mogielnica 1-1 GKS Belsk Duży 17 sierpnia, 16:00
Sadownik II Błędów 4-0 Gryf Policzna 17 sierpnia, 17:00
GKS Chynów 2-1 Mogielanka Mogielnica 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Strażak Stanisławice 0-0 Belweder Mogielnica 23 sierpnia, 15:00
Beta Radom 0-3 Mazowsze II Grójec 24 sierpnia, 15:00
LZS Magnuszew 4-1 KS Błotnica Stara 24 sierpnia, 16:00
LKS Jedlińsk 7-0 Viki Radom 24 sierpnia, 16:00
Kraska Jasieniec 1-0 WKS Zajezierze 24 sierpnia, 16:00
Mogielanka Mogielnica 5-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 24 sierpnia, 16:00
Gryf Policzna 5-0 GKS Chynów 23 sierpnia, 17:00
Sadownik II Błędów 4-1 GKS Belsk Duży 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 GKS Chynów
WKS Zajezierze 3-4 Mogielanka Mogielnica
Viki Radom 2-2 Kraska Jasieniec
KS Błotnica Stara 4-6 LKS Jedlińsk
Mazowsze II Grójec 0-1 LZS Magnuszew
Belweder Mogielnica 1-2 Beta Radom
Sadownik II Błędów 1-3 Strażak Stanisławice
Gryf Policzna 3-1 GKS Belsk Duży

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

GKS Chynów 2-0 GKS Belsk Duży
Strażak Stanisławice 2-2 Gryf Policzna
Beta Radom 3-2 Sadownik II Błędów
LZS Magnuszew 8-6 Belweder Mogielnica
LKS Jedlińsk 5-1 Mazowsze II Grójec
Kraska Jasieniec 3-2 KS Błotnica Stara
Mogielanka Mogielnica 8-0 Viki Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-0 WKS Zajezierze

Kolejka 5 - 6-7 września

WKS Zajezierze 1-2 GKS Chynów
Viki Radom 1-5 Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Błotnica Stara 2-5 Mogielanka Mogielnica
Mazowsze II Grójec 3-1 Kraska Jasieniec
Belweder Mogielnica 0-2 LKS Jedlińsk
Sadownik II Błędów 3-2 LZS Magnuszew
Gryf Policzna 1-2 Beta Radom
GKS Belsk Duży 5-2 Strażak Stanisławice

Kolejka 6 - 10 września

GKS Chynów 1-1 Strażak Stanisławice 10 września, 17:00
Beta Radom 3-1 GKS Belsk Duży 10 września, 17:00
LZS Magnuszew 3-0 Gryf Policzna 10 września, 17:00
LKS Jedlińsk 2-0 Sadownik II Błędów 10 września, 16:30
Kraska Jasieniec 6-1 Belweder Mogielnica 10 września, 17:00
Mogielanka Mogielnica 7-2 Mazowsze II Grójec 10 września, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-2 KS Błotnica Stara 10 września, 16:30
WKS Zajezierze 2-5 Viki Radom 10 września, 17:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Viki Radom 1-1 GKS Chynów
KS Błotnica Stara 4-0 WKS Zajezierze
Mazowsze II Grójec 0-2 Jodła Jedlnia-Letnisko
Belweder Mogielnica 2-4 Mogielanka Mogielnica
Sadownik II Błędów 2-0 Kraska Jasieniec
Gryf Policzna 2-1 LKS Jedlińsk
GKS Belsk Duży 0-3 LZS Magnuszew
Strażak Stanisławice 3-4 Beta Radom

Kolejka 8 - 20-21 września

GKS Chynów 1-2 Beta Radom
LZS Magnuszew 4-2 Strażak Stanisławice
LKS Jedlińsk 7-2 GKS Belsk Duży
Kraska Jasieniec 1-3 Gryf Policzna
Mogielanka Mogielnica 4-0 Sadownik II Błędów
Jodła Jedlnia-Letnisko 11-1 Belweder Mogielnica
WKS Zajezierze 2-0 Mazowsze II Grójec
Viki Radom 4-2 KS Błotnica Stara

Kolejka 9 - 27-28 września

KS Błotnica Stara 3-0 GKS Chynów
Mazowsze II Grójec 0-0 Viki Radom
Belweder Mogielnica 2-1 WKS Zajezierze
Sadownik II Błędów 5-2 Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna 1-1 Mogielanka Mogielnica
GKS Belsk Duży 2-2 Kraska Jasieniec
Strażak Stanisławice 1-0 LKS Jedlińsk
Beta Radom 1-2 LZS Magnuszew

Kolejka 10 - 4-5 października

GKS Chynów 1-2 LZS Magnuszew
LKS Jedlińsk 1-0 Beta Radom
Kraska Jasieniec 2-1 Strażak Stanisławice
Mogielanka Mogielnica 7-2 GKS Belsk Duży
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-6 Gryf Policzna
WKS Zajezierze 0-0 Sadownik II Błędów
Viki Radom 1-4 Belweder Mogielnica 2 listopada
w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska
KS Błotnica Stara 6-0 Mazowsze II Grójec

Kolejka 11 - 11-12 października

Mazowsze II Grójec 4-0 GKS Chynów
Belweder Mogielnica 2-3 KS Błotnica Stara
Sadownik II Błędów 1-0 Viki Radom
Gryf Policzna 2-1 WKS Zajezierze
GKS Belsk Duży 4-0 Jodła Jedlnia-Letnisko
Strażak Stanisławice 1-3 Mogielanka Mogielnica
Beta Radom 0-1 Kraska Jasieniec
LZS Magnuszew 3-2 LKS Jedlińsk

Kolejka 12 - 18-19 października

GKS Chynów 2-1 LKS Jedlińsk 19 października, 11:00
Kraska Jasieniec 0-2 LZS Magnuszew 19 października, 13:00
Mogielanka Mogielnica 5-1 Beta Radom 19 października, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-2 Strażak Stanisławice 18 października, 14:00
WKS Zajezierze 5-1 GKS Belsk Duży 19 października, 14:00
Viki Radom 1-3 Gryf Policzna 18 października, 15:00
KS Błotnica Stara 3-4 Sadownik II Błędów 19 października, 14:00
Mazowsze II Grójec 1-0 Belweder Mogielnica 19 października, 12:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Belweder Mogielnica 3-0 GKS Chynów 26 października, 13:00
(wo)
Sadownik II Błędów 1-2 Mazowsze II Grójec 26 października, 14:00
Gryf Policzna 3-1 KS Błotnica Stara 26 października, 15:00
GKS Belsk Duży 2-1 Viki Radom 26 października, 13:00
Strażak Stanisławice 0-2 WKS Zajezierze 25 października, 14:00
Beta Radom 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 25 października, 14:00
w Jedlni-Letnisku; Beta gospodarzem
LZS Magnuszew 2-1 Mogielanka Mogielnica 26 października, 14:00
LKS Jedlińsk 5-0 Kraska Jasieniec 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

GKS Chynów 0-2 Kraska Jasieniec
Mogielanka Mogielnica 3-0 LKS Jedlińsk
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-4 LZS Magnuszew 8 listopada, 13:00
WKS Zajezierze 1-5 Beta Radom
Viki Radom 2-5 Strażak Stanisławice 8 listopada, 13:00
KS Błotnica Stara 3-0 GKS Belsk Duży
(wo)
na boisku 5-9, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Mazowsze II Grójec 2-1 Gryf Policzna
Belweder Mogielnica 1-3 Sadownik II Błędów 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Sadownik II Błędów 3-1 GKS Chynów
Gryf Policzna 3-3 Belweder Mogielnica 16 listopada, 13:30
GKS Belsk Duży 0-3 Mazowsze II Grójec 16 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 5-2, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Strażak Stanisławice 7-0 KS Błotnica Stara 15 listopada, 13:00
Beta Radom 3-3 Viki Radom 16 listopada, 13:00
LZS Magnuszew 4-1 WKS Zajezierze 16 listopada, 13:00
LKS Jedlińsk 1-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 16 listopada, 13:00
Kraska Jasieniec 2-2 Mogielanka Mogielnica 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Mogielanka Mogielnica 5-1 GKS Chynów 21 marca, 15:00
Kraska Jasieniec 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 22 marca, 14:30
LKS Jedlińsk 3-0 WKS Zajezierze 22 marca, 13:30
LZS Magnuszew 3-0 Viki Radom
(wo)
Beta Radom 1-0 KS Błotnica Stara 21 marca, 15:00
Strażak Stanisławice 4-5 Mazowsze II Grójec 21 marca, 14:00
GKS Belsk Duży 2-0 Belweder Mogielnica 22 marca, 13:00
Gryf Policzna 1-1 Sadownik II Błędów 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

GKS Chynów 0-3 Gryf Policzna 29 marca, 14:00
GKS Belsk Duży 3-0 Sadownik II Błędów 29 marca, 13:00
w Błędowie
Belweder Mogielnica 5-1 Strażak Stanisławice 29 marca, 15:00
Mazowsze II Grójec 0-2 Beta Radom 28 marca, 15:00
KS Błotnica Stara 3-2 LZS Magnuszew 29 marca, 14:00
Viki Radom 0-3 LKS Jedlińsk
(wo)
WKS Zajezierze 2-3 Kraska Jasieniec 29 marca, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 Mogielanka Mogielnica 28 marca, 14:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

GKS Chynów 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 5 kwietnia, 14:00
Mogielanka Mogielnica 3-1 WKS Zajezierze 5 kwietnia, 15:00
Kraska Jasieniec 3-0 Viki Radom
(wo)
LKS Jedlińsk 1-1 KS Błotnica Stara 5 kwietnia, 13:00
LZS Magnuszew 5-1 Mazowsze II Grójec 4 kwietnia, 16:00
Beta Radom 3-0 Belweder Mogielnica 4 kwietnia, 16:00
Strażak Stanisławice 2-1 Sadownik II Błędów 4 kwietnia, 16:00
GKS Belsk Duży 0-4 Gryf Policzna 5 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

GKS Belsk Duży 3-2 GKS Chynów 11 kwietnia, 13:00
Gryf Policzna 2-1 Strażak Stanisławice 11 kwietnia, 15:00
Sadownik II Błędów 2-4 Beta Radom 11 kwietnia, 11:00
Belweder Mogielnica 1-2 LZS Magnuszew 11 kwietnia, 11:00
Mazowsze II Grójec 0-1 LKS Jedlińsk 11 kwietnia, 11:00
KS Błotnica Stara 3-2 Kraska Jasieniec 11 kwietnia, 11:00
Viki Radom 0-3 Mogielanka Mogielnica
(wo)
WKS Zajezierze 2-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

GKS Chynów 3-6 WKS Zajezierze 19 kwietnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Viki Radom
(wo)
Mogielanka Mogielnica 5-2 KS Błotnica Stara 19 kwietnia, 15:00
Kraska Jasieniec 3-3 Mazowsze II Grójec 19 kwietnia, 17:30
LKS Jedlińsk 8-1 Belweder Mogielnica 19 kwietnia, 13:00
LZS Magnuszew 3-2 Sadownik II Błędów 19 kwietnia, 16:00
Beta Radom 1-1 Gryf Policzna
Strażak Stanisławice 5-2 GKS Belsk Duży 18 kwietnia, 15:30

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Strażak Stanisławice 1-0 GKS Chynów 25 kwietnia, 16:00
GKS Belsk Duży 1-4 Beta Radom 26 kwietnia, 13:00
Gryf Policzna 2-0 LZS Magnuszew 26 kwietnia, 17:00
Sadownik II Błędów 3-3 LKS Jedlińsk 26 kwietnia, 14:00
Belweder Mogielnica 2-2 Kraska Jasieniec 26 kwietnia, 15:00
Mazowsze II Grójec 1-2 Mogielanka Mogielnica 26 kwietnia, 15:00
KS Błotnica Stara 0-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 26 kwietnia, 14:00
Viki Radom 0-3 WKS Zajezierze
(wo)

Kolejka 22 - 1-3 maja

GKS Chynów 3-0 Viki Radom
(wo)
WKS Zajezierze 2-4 KS Błotnica Stara 3 maja, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-2 Mazowsze II Grójec 1 maja, 12:00
Mogielanka Mogielnica 3-0 Belweder Mogielnica 3 maja, 15:00
Kraska Jasieniec 3-2 Sadownik II Błędów 1 maja, 17:00
LKS Jedlińsk 2-0 Gryf Policzna 3 maja, 13:00
LZS Magnuszew 2-4 GKS Belsk Duży 1 maja, 16:00
Beta Radom 6-0 Strażak Stanisławice 2 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Beta Radom 5-0 GKS Chynów 9 maja, 17:30
Strażak Stanisławice 2-3 LZS Magnuszew 9 maja, 16:00
GKS Belsk Duży 1-3 LKS Jedlińsk 10 maja, 13:00
Gryf Policzna 5-3 Kraska Jasieniec 10 maja, 15:00
Sadownik II Błędów 0-2 Mogielanka Mogielnica 10 maja, 15:00
Belweder Mogielnica 3-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 10 maja, 16:00
Mazowsze II Grójec 2-3 WKS Zajezierze 10 maja, 16:00
KS Błotnica Stara 3-0 Viki Radom
(wo)

Kolejka 24 - 13 maja

GKS Chynów 3-0 KS Błotnica Stara 13 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Viki Radom 0-3 Mazowsze II Grójec
(wo)
WKS Zajezierze 4-4 Belweder Mogielnica 13 maja, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-3 Sadownik II Błędów 13 maja, 17:00
Mogielanka Mogielnica 2-2 Gryf Policzna 13 maja, 16:00
Kraska Jasieniec 3-1 GKS Belsk Duży 13 maja, 17:00
LKS Jedlińsk 1-1 Strażak Stanisławice 13 maja, 18:00
LZS Magnuszew 2-1 Beta Radom 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

LZS Magnuszew 9-1 GKS Chynów 17 maja, 16:00
Beta Radom 5-2 LKS Jedlińsk 16 maja, 14:00
Strażak Stanisławice 1-1 Kraska Jasieniec 16 maja, 16:00
GKS Belsk Duży 2-6 Mogielanka Mogielnica 17 maja, 13:00
Gryf Policzna 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 16 maja, 17:00
Sadownik II Błędów 3-1 WKS Zajezierze 17 maja, 17:00
Belweder Mogielnica 3-0 Viki Radom
(wo)
Mazowsze II Grójec 3-1 KS Błotnica Stara 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

GKS Chynów 3-3 Mazowsze II Grójec 24 maja, 16:00
KS Błotnica Stara 1-6 Belweder Mogielnica 23 maja, 17:00
Viki Radom 0-3 Sadownik II Błędów
(wo)
WKS Zajezierze 1-3 Gryf Policzna 23 maja, 16:30
Jodła Jedlnia-Letnisko 8-0 GKS Belsk Duży 23 maja, 14:00
Mogielanka Mogielnica 2-0 Strażak Stanisławice 23 maja, 16:00
Kraska Jasieniec 2-1 Beta Radom 24 maja, 17:00
LKS Jedlińsk 2-0 LZS Magnuszew 24 maja, 13:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

LKS Jedlińsk 7-1 GKS Chynów 27 maja, 18:00
LZS Magnuszew 5-3 Kraska Jasieniec 27 maja, 17:00
Beta Radom 2-2 Mogielanka Mogielnica 27 maja, 17:30
lub 18:00
Strażak Stanisławice 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 27 maja, 17:00
GKS Belsk Duży 2-2 WKS Zajezierze 27 maja, 18:00
Gryf Policzna 3-0 Viki Radom
(wo)
Sadownik II Błędów 3-0 KS Błotnica Stara 28 maja, 17:30
Belweder Mogielnica 3-2 Mazowsze II Grójec 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30-31 maja

GKS Chynów 1-2 Belweder Mogielnica 31 maja, 16:00
Mazowsze II Grójec 0-0 Sadownik II Błędów 30 maja, 16:00
KS Błotnica Stara 0-4 Gryf Policzna 31 maja, 16:00
Viki Radom 0-3 GKS Belsk Duży
(wo)
WKS Zajezierze 2-3 Strażak Stanisławice 31 maja, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Beta Radom 30 maja, 17:00
Mogielanka Mogielnica 0-3 LZS Magnuszew 30 maja, 17:00
Kraska Jasieniec 1-0 LKS Jedlińsk 31 maja, 18:15

Kolejka 29 - 6-7 czerwca

Kraska Jasieniec 5-3 GKS Chynów 7 czerwca, 17:00
LKS Jedlińsk 0-1 Mogielanka Mogielnica 7 czerwca, 14:00
LZS Magnuszew 6-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 7 czerwca, 16:00
Beta Radom 3-1 WKS Zajezierze 7 czerwca, 15:00
Strażak Stanisławice 3-0 Viki Radom
(wo)
GKS Belsk Duży 6-2 KS Błotnica Stara 7 czerwca, 17:00
Gryf Policzna 9-0 Mazowsze II Grójec 7 czerwca, 16:00
Sadownik II Błędów 2-2 Belweder Mogielnica 7 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 14 czerwca

GKS Chynów 0-1 Sadownik II Błędów 14 czerwca, 16:00
Belweder Mogielnica 0-2 Gryf Policzna 14 czerwca, 16:00
Mazowsze II Grójec 9-2 GKS Belsk Duży 14 czerwca, 16:00
KS Błotnica Stara 2-2 Strażak Stanisławice 14 czerwca, 16:00
Viki Radom 0-3 Beta Radom
(wo)
WKS Zajezierze 1-1 LZS Magnuszew 14 czerwca, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 LKS Jedlińsk 14 czerwca, 12:00
w Jedlińsku
Mogielanka Mogielnica 5-2 Kraska Jasieniec 14 czerwca, 16:00

Liga okręgowa 2008/2009 (Radom)

Klasa A 2008/2009 (Radom I)

Klasa B 2008/2009 (Radom I)
Klasa B 2008/2009 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas