[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2008/2009, grupa: Strzelce Opolskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Zawadzkie 26 70 23 1 2 124-24 12 0 1 60-11 11 1 1 64-13
2.  LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 26 53 17 2 7 74-46 11 1 1 48-24 6 1 6 26-22
3.  Budowlani Strzelce Opolskie 26 51 16 3 7 67-32 9 1 3 38-14 7 2 4 29-18
4.  Tempo Grodzisko 26 41 12 5 9 51-45 6 3 4 29-24 6 2 5 22-21
5.  Naprzód Jemielnica 26 40 12 4 10 59-49 7 2 4 29-15 5 2 6 30-34
6.  Błękitni Jaryszów 26 35 10 5 11 46-51 5 3 5 20-25 5 2 6 26-26 2 3 1 0 1 3-2
7.  Jedność Rozmierka 26 35 10 5 11 65-71 5 2 6 36-33 5 3 5 29-38 2 3 1 0 1 2-3
8.  LZS Kadłubiec 26 34 10 4 12 56-59 6 3 4 28-25 4 1 8 28-34
9.  Tęcza Szymiszów 26 30 8 6 12 41-55 6 2 5 30-25 2 4 7 11-30
10.  LZS Stary Ujazd 26 29 8 5 13 45-65 5 3 5 24-29 3 2 8 21-36
11.  LZS Izbicko 26 28 8 4 14 28-40 6 3 4 18-13 2 1 10 10-27
12.  LZS Staniszcze Wielkie 26 27 7 6 13 40-72 4 3 6 21-36 3 3 7 19-36
13.  LZS Poręba 26 25 8 1 17 27-76 5 0 8 15-42 3 1 9 12-34
14.  Plon Błotnica Strzelecka 26 21 6 3 17 53-91 5 1 7 32-32 1 2 10 21-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Stal Zawadzkie    4-3 5-2 0-1 6-1 4-0 7-0 4-2 4-1 3-0* 3-1 4-0 5-0 11-0 
 2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)1-7     2-0 5-3 3-1 4-3 5-2 5-3 5-0 4-2 4-0 1-1 3-0 6-2 
 3 Budowlani Strzelce Opolskie0-0 0-1     0-3 5-2 2-0 7-2 4-0 2-0 5-1 2-0 3-0 2-3 6-2 
 4 Tempo Grodzisko2-6 0-2 2-1     2-1 1-1 2-2 2-3 1-1 4-0 2-0 5-1 1-3 5-3 
 5 Naprzód Jemielnica0-3 1-1 1-3 1-0     4-0 1-4 1-0 5-0 3-0 0-0 2-4 4-0 6-0 
 6 Błękitni Jaryszów1-9 1-0 1-1 0-1 3-1     0-1 0-5 5-1 1-1 0-2 3-1 3-0 2-2 
 7 Jedność Rozmierka2-4 4-5 2-2 4-2 2-6 1-3     3-3 0-1 3-1 5-0 4-0 1-5 5-1 
 8 LZS Kadłubiec1-6 2-1 3-1 1-2 0-2 1-3 2-2     2-2 2-2 2-1 6-2 2-0 4-1 
 9 Tęcza Szymiszów2-5 0-2 0-1 3-0 3-6 2-2 4-2 4-1     3-1 1-0 2-3 4-0 2-2 
 10 LZS Stary Ujazd0-8 3-4 0-4 0-0 3-3 2-0 5-3 2-0 1-1     1-3 0-2 2-1 5-0 
 11 LZS Izbicko2-1 2-1 0-2 1-1 0-0 0-1 0-1 2-1 1-0 4-0     2-2 4-0 0-3 
 12 LZS Staniszcze Wielkie0-3 3-1 0-2 3-2 0-3 0-8 2-2 3-5 1-1 1-3 3-2     0-0 5-4 
 13 LZS Poręba0-9 0-5 0-4 0-3 1-2 2-3 0-4 1-0 2-1 1-6 2-1 4-3     2-1 
 14 Plon Błotnica Strzelecka2-3 2-0 2-6 3-4 6-2 3-2 3-4 3-5 1-2 2-4 2-0 0-0 3-0*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

LZS Izbicko 0-3 Plon Błotnica Strzelecka
Tęcza Szymiszów 3-1 LZS Stary Ujazd
Naprzód Jemielnica 1-0 LZS Kadłubiec
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-1 LZS Staniszcze Wielkie
Tempo Grodzisko 1-1 Błękitni Jaryszów
Budowlani Strzelce Opolskie 7-2 Jedność Rozmierka 17 września
Stal Zawadzkie 5-0 LZS Poręba

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Plon Błotnica Strzelecka 3-0 LZS Poręba
(wo)
Jedność Rozmierka 2-4 Stal Zawadzkie
Błękitni Jaryszów 1-1 Budowlani Strzelce Opolskie 16 listopada
LZS Staniszcze Wielkie 3-2 Tempo Grodzisko
LZS Kadłubiec 2-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
LZS Stary Ujazd 3-3 Naprzód Jemielnica 17 września
LZS Izbicko 1-0 Tęcza Szymiszów

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Tęcza Szymiszów 2-2 Plon Błotnica Strzelecka
Naprzód Jemielnica 0-0 LZS Izbicko
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-2 LZS Stary Ujazd
Tempo Grodzisko 2-3 LZS Kadłubiec
Budowlani Strzelce Opolskie 3-0 LZS Staniszcze Wielkie
Stal Zawadzkie 4-0 Błękitni Jaryszów
LZS Poręba 0-4 Jedność Rozmierka

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Plon Błotnica Strzelecka 3-4 Jedność Rozmierka
Błękitni Jaryszów 3-0 LZS Poręba
LZS Staniszcze Wielkie 0-3 Stal Zawadzkie
LZS Kadłubiec 3-1 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Stary Ujazd 0-0 Tempo Grodzisko
LZS Izbicko 2-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Tęcza Szymiszów 3-6 Naprzód Jemielnica

Kolejka 5 - 6-7 września

Naprzód Jemielnica 6-0 Plon Błotnica Strzelecka
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5-0 Tęcza Szymiszów
Tempo Grodzisko 2-0 LZS Izbicko 16 listopada
Budowlani Strzelce Opolskie 5-1 LZS Stary Ujazd
Stal Zawadzkie 4-2 LZS Kadłubiec
LZS Poręba 4-3 LZS Staniszcze Wielkie
Jedność Rozmierka 1-3 Błękitni Jaryszów

Kolejka 6 - 13-14 września

Plon Błotnica Strzelecka 3-2 Błękitni Jaryszów
LZS Staniszcze Wielkie 2-2 Jedność Rozmierka
LZS Kadłubiec 2-0 LZS Poręba
LZS Stary Ujazd 0-8 Stal Zawadzkie
LZS Izbicko 0-2 Budowlani Strzelce Opolskie
Tęcza Szymiszów 3-0 Tempo Grodzisko
Naprzód Jemielnica 1-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)

Kolejka 7 - 20-21 września

LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 6-2 Plon Błotnica Strzelecka
Tempo Grodzisko 2-1 Naprzód Jemielnica
Budowlani Strzelce Opolskie 2-0 Tęcza Szymiszów
Stal Zawadzkie 3-1 LZS Izbicko
LZS Poręba 1-6 LZS Stary Ujazd
Jedność Rozmierka 3-3 LZS Kadłubiec
Błękitni Jaryszów 3-1 LZS Staniszcze Wielkie

Kolejka 8 - 27-28 września

Plon Błotnica Strzelecka 0-0 LZS Staniszcze Wielkie 16 listopada
LZS Kadłubiec 1-3 Błękitni Jaryszów
LZS Stary Ujazd 5-3 Jedność Rozmierka
LZS Izbicko 4-0 LZS Poręba
Tęcza Szymiszów 2-5 Stal Zawadzkie
Naprzód Jemielnica 1-3 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5-3 Tempo Grodzisko

Kolejka 9 - 4-5 października

Tempo Grodzisko 5-3 Plon Błotnica Strzelecka
Budowlani Strzelce Opolskie 0-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Stal Zawadzkie 6-1 Naprzód Jemielnica
LZS Poręba 2-1 Tęcza Szymiszów
Jedność Rozmierka 5-0 LZS Izbicko
Błękitni Jaryszów 1-1 LZS Stary Ujazd
LZS Staniszcze Wielkie 3-5 LZS Kadłubiec

Kolejka 10 - 11-12 października

Plon Błotnica Strzelecka 3-5 LZS Kadłubiec
LZS Stary Ujazd 0-2 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Izbicko 0-1 Błękitni Jaryszów
Tęcza Szymiszów 4-2 Jedność Rozmierka
Naprzód Jemielnica 4-0 LZS Poręba
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-7 Stal Zawadzkie
Tempo Grodzisko 2-1 Budowlani Strzelce Opolskie

Kolejka 11 - 18-19 października

Budowlani Strzelce Opolskie 6-2 Plon Błotnica Strzelecka
Stal Zawadzkie 0-1 Tempo Grodzisko
LZS Poręba 0-5 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Jedność Rozmierka 2-6 Naprzód Jemielnica
Błękitni Jaryszów 5-1 Tęcza Szymiszów
LZS Staniszcze Wielkie 3-2 LZS Izbicko
LZS Kadłubiec 2-2 LZS Stary Ujazd

Kolejka 12 - 25-26 października

Plon Błotnica Strzelecka 2-4 LZS Stary Ujazd
LZS Izbicko 2-1 LZS Kadłubiec
Tęcza Szymiszów 2-3 LZS Staniszcze Wielkie
Naprzód Jemielnica 4-0 Błękitni Jaryszów
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5-2 Jedność Rozmierka
Tempo Grodzisko 1-3 LZS Poręba
Budowlani Strzelce Opolskie 0-0 Stal Zawadzkie

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Stal Zawadzkie 11-0 Plon Błotnica Strzelecka
LZS Poręba 0-4 Budowlani Strzelce Opolskie
Jedność Rozmierka 4-2 Tempo Grodzisko
Błękitni Jaryszów 1-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
LZS Staniszcze Wielkie 0-3 Naprzód Jemielnica
LZS Kadłubiec 2-2 Tęcza Szymiszów
LZS Stary Ujazd 1-3 LZS Izbicko

Kolejka 14 - 21-22 marca

Plon Błotnica Strzelecka 2-0 LZS Izbicko
LZS Stary Ujazd 1-1 Tęcza Szymiszów
LZS Kadłubiec 0-2 Naprzód Jemielnica
LZS Staniszcze Wielkie 3-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Błękitni Jaryszów 0-1 Tempo Grodzisko
Jedność Rozmierka 2-2 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Poręba 0-9 Stal Zawadzkie

Kolejka 15 - 28-29 marca

LZS Poręba 2-1 Plon Błotnica Strzelecka
Stal Zawadzkie 7-0 Jedność Rozmierka
Budowlani Strzelce Opolskie 2-0 Błękitni Jaryszów
Tempo Grodzisko 5-1 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5-3 LZS Kadłubiec
Naprzód Jemielnica 3-0 LZS Stary Ujazd
Tęcza Szymiszów 1-0 LZS Izbicko

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Plon Błotnica Strzelecka 1-2 Tęcza Szymiszów
LZS Izbicko 0-0 Naprzód Jemielnica
LZS Stary Ujazd 3-4 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
LZS Kadłubiec 1-2 Tempo Grodzisko
LZS Staniszcze Wielkie 0-2 Budowlani Strzelce Opolskie
Błękitni Jaryszów 1-9 Stal Zawadzkie
Jedność Rozmierka 1-5 LZS Poręba

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Jedność Rozmierka 5-1 Plon Błotnica Strzelecka
LZS Poręba 2-3 Błękitni Jaryszów
Stal Zawadzkie 4-0 LZS Staniszcze Wielkie
Budowlani Strzelce Opolskie 4-0 LZS Kadłubiec
Tempo Grodzisko 4-0 LZS Stary Ujazd
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-0 LZS Izbicko
Naprzód Jemielnica 5-0 Tęcza Szymiszów

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Plon Błotnica Strzelecka 6-2 Naprzód Jemielnica
Tęcza Szymiszów 0-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
LZS Izbicko 1-1 Tempo Grodzisko
LZS Stary Ujazd 0-4 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Kadłubiec 1-6 Stal Zawadzkie
LZS Staniszcze Wielkie 0-0 LZS Poręba
Błękitni Jaryszów 0-1 Jedność Rozmierka

Kolejka 19 - 2-3 maja

Błękitni Jaryszów 2-2 Plon Błotnica Strzelecka
Jedność Rozmierka 4-0 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Poręba 1-0 LZS Kadłubiec
Stal Zawadzkie 3-0 LZS Stary Ujazd
(wo)
Budowlani Strzelce Opolskie 2-0 LZS Izbicko
Tempo Grodzisko 1-1 Tęcza Szymiszów
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-1 Naprzód Jemielnica

Kolejka 20 - 9-10 maja

Plon Błotnica Strzelecka 2-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Naprzód Jemielnica 1-0 Tempo Grodzisko
Tęcza Szymiszów 0-1 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Izbicko 2-1 Stal Zawadzkie
LZS Stary Ujazd 2-1 LZS Poręba
LZS Kadłubiec 2-2 Jedność Rozmierka
LZS Staniszcze Wielkie 0-8 Błękitni Jaryszów

Kolejka 21 - 16-17 maja

LZS Staniszcze Wielkie 5-4 Plon Błotnica Strzelecka
Błękitni Jaryszów 0-5 LZS Kadłubiec
Jedność Rozmierka 3-1 LZS Stary Ujazd
LZS Poręba 2-1 LZS Izbicko
Stal Zawadzkie 4-1 Tęcza Szymiszów
Budowlani Strzelce Opolskie 5-2 Naprzód Jemielnica
Tempo Grodzisko 0-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)

Kolejka 22 - 23-24 maja

Plon Błotnica Strzelecka 3-4 Tempo Grodzisko
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-0 Budowlani Strzelce Opolskie
Naprzód Jemielnica 0-3 Stal Zawadzkie
Tęcza Szymiszów 4-0 LZS Poręba
LZS Izbicko 0-1 Jedność Rozmierka
LZS Stary Ujazd 2-0 Błękitni Jaryszów
LZS Kadłubiec 6-2 LZS Staniszcze Wielkie

Kolejka 23 - 30-31 maja

LZS Kadłubiec 4-1 Plon Błotnica Strzelecka
LZS Staniszcze Wielkie 1-3 LZS Stary Ujazd
Błękitni Jaryszów 0-2 LZS Izbicko
Jedność Rozmierka 0-1 Tęcza Szymiszów
LZS Poręba 1-2 Naprzód Jemielnica
Stal Zawadzkie 4-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
Budowlani Strzelce Opolskie 0-3 Tempo Grodzisko

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Plon Błotnica Strzelecka 2-6 Budowlani Strzelce Opolskie
Tempo Grodzisko 2-6 Stal Zawadzkie
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-0 LZS Poręba
Naprzód Jemielnica 1-4 Jedność Rozmierka
Tęcza Szymiszów 2-2 Błękitni Jaryszów
LZS Izbicko 2-2 LZS Staniszcze Wielkie
LZS Stary Ujazd 2-0 LZS Kadłubiec

Kolejka 25 - 14 czerwca

LZS Stary Ujazd 5-0 Plon Błotnica Strzelecka
LZS Kadłubiec 2-1 LZS Izbicko
LZS Staniszcze Wielkie 1-1 Tęcza Szymiszów
Błękitni Jaryszów 3-1 Naprzód Jemielnica
Jedność Rozmierka 4-5 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
LZS Poręba 0-3 Tempo Grodzisko
Stal Zawadzkie 5-2 Budowlani Strzelce Opolskie

REKLAMA

Kolejka 26 - 21 czerwca

Plon Błotnica Strzelecka 2-3 Stal Zawadzkie
Budowlani Strzelce Opolskie 2-3 LZS Poręba
Tempo Grodzisko 2-2 Jedność Rozmierka
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-3 Błękitni Jaryszów
Naprzód Jemielnica 2-4 LZS Staniszcze Wielkie
Tęcza Szymiszów 4-1 LZS Kadłubiec
LZS Izbicko 4-0 LZS Stary Ujazd

Klasa A 2008/2009 (Opole II)

Klasa B 2008/2009 (Krapkowice)
Klasa B 2008/2009 (Opole II)

Klasa C 2008/2009 (Strzelce Opolskie)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas