[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2008/2009
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Racibórz 20 53 17 2 1 78-11 8 2 0 44-2 9 0 1 34-9
2.  AZS Wrocław 20 45 13 6 1 68-12 8 1 1 42-3 5 5 0 26-9
3.  Medyk Konin 20 30 9 3 8 49-32 6 1 3 28-17 3 2 5 21-15
4.  AZS PWSZ Biała Podlaska 20 20 5 5 10 16-32 3 3 4 12-14 2 2 6 4-18
5.  Praga Warszawa 20 15 4 3 13 19-89 2 3 5 9-37 2 0 8 10-52
6.  AZS Częstochowa 20 6 1 3 16 10-64 1 1 8 5-27 0 2 8 5-37

 1  2  3  4  5  6 
 1 Unia Racibórz    0-0 
0-0 
2-1 
2-0 
5-0 
2-0 
6-0 
15-0 
5-1 
7-0 
 2 AZS Wrocław6-2 
0-1 
    4-0 
5-0 
4-0 
0-0 
6-0 
3-0 
7-0 
7-0 
 3 Medyk Konin1-3 
1-2 
3-3 
1-4 
    3-1 
2-0 
8-2 
4-1 
2-1 
3-0 
 4 AZS PWSZ Biała Podlaska1-3 
0-1 
0-2 
1-1 
1-0 
0-0 
    2-5 
4-1 
2-0 
1-1 
 5 Praga Warszawa0-7 
0-7 
4-4 
0-4 
0-8 
0-5 
2-0 
0-0 
    2-1 
1-1 
 6 AZS Częstochowa0-6 
0-2 
0-6 
0-2 
0-6 
1-1 
0-1 
0-2 
4-0 
0-1 
    

Kolejka 1 - 15-17 sierpnia

Medyk Konin 1-3 Unia Racibórz 16 sierpnia, 11:00
Natalia Chudzik 90 - Hanna Konsek 12 (k), Anna Sznyrowska 14, 90
AZS PWSZ Biała Podlaska 0-2 AZS Wrocław 15 sierpnia, 11:00
Karolina Bochra 52, Dominika Wylężek 90
Praga Warszawa 2-1 AZS Częstochowa 16 sierpnia, 11:00
Kinga Świderska 35, Klaudia Grodzka 79 - Justyna Maziarz 23

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Unia Racibórz 5-1 AZS Częstochowa 20 sierpnia, 17:00
Patrycja Wiśniewska 3, Agnieszka Karcz 7, Agata Mańczyńska 23, Anna Sznyrowska 47, Magdalena Stobba 59 - Daria Tarabasz 83
AZS Wrocław 6-0 Praga Warszawa 20 sierpnia, 17:00
Anna Żelazko 10, 22, 60, Patrycja Pożerska 33, 71, Alicja Pawlak 51
Medyk Konin 3-1 AZS PWSZ Biała Podlaska 20 sierpnia, 15:00
Anna Gawrońska 10 (k), 57, Aleksandra Sikora 34 - Magda Konieczna 35

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

AZS PWSZ Biała Podlaska 1-3 Unia Racibórz 24 sierpnia, 11:00
Anna Ciupińska 36 - Wiśniewska 71, 79, Hanna Konsek 85 (k)
Praga Warszawa 0-8 Medyk Konin 7 września
Donata Leśnik 2, Anna Gawrońska 55 (k), 74, 85, 90, Aleksandra Sikora 75, Magdalena Mateńko 76, Marta Woźniak 79
AZS Częstochowa 0-6 AZS Wrocław 24 sierpnia, 15:00
Patrycja Pożerska 2, 24, 34, Karolina Bochra 48, Anna Żelazko 60, Agata Tarczyńska 90

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Unia Racibórz 0-0 AZS Wrocław 30 sierpnia, 17:00
Medyk Konin 2-1 AZS Częstochowa 30 sierpnia, 17:00
Natalia Chudzik 39, Anna Królikowska 70 - Renata Uchnast 51
AZS PWSZ Biała Podlaska 2-5 Praga Warszawa 31 sierpnia, 12:00
Aleksandra Sosnowska 73, Paulina Krawczak 75 - Sylwia Gorbacewicz 28, Magdalena Zduńczyk 35, Kinga Świderska 45, 61, Dominika Machnacka 45

Kolejka 5 - 13-14 września

Praga Warszawa 0-7 Unia Racibórz 13 września, 11:00
Agnieszka Karcz 22, Anna Sznyrowska 44, 55, 64, Agnieszka Winczo 61, 88, Patrycja Wiśniewska 75
AZS Częstochowa 0-1 AZS PWSZ Biała Podlaska 14 września, 11:00
Emilia Baran 34
AZS Wrocław 4-0 Medyk Konin 13 września, 14:00
Anna Żelazko 29, 87, Patrycja Pożerska 63, Joanna Płonowska 70

Kolejka 6 - 20-21 września

Unia Racibórz 2-1 Medyk Konin 20 września, 16:00
Patrycja Wiśniewska 14, 40 - Magdalena Mateńko 41
AZS Wrocław 4-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 20 września, 11:00
Justyna Nazarczyk 31, Karolina Bochra 51, Patrycja Pożerska 66, 70
AZS Częstochowa 4-0 Praga Warszawa 21 września, 11:00
Justyna Maziarz 21, 66, Daria Tarabasz 29, Joanna Hetner 69

Kolejka 7 - 4-5 października

AZS Częstochowa 0-6 Unia Racibórz 4 października, 11:00
Patrycja Wiśniewska 23, 35, Magdalena Stobba 41, 78, Agata Mańczyńska 61, Katarzyna Krupa 73
Praga Warszawa 4-4 AZS Wrocław 4 października, 11:00
Dominika Machnacka 15 (k), Sylwia Gorbacewicz 52, Kinga Świderska 53, Magdalena Zduńczyk 66 - Emilia Bezdziecka 22, Anna Żelazko 32, 44, Patrycja Pożerska 90
AZS PWSZ Biała Podlaska 1-0 Medyk Konin 5 października, 11:00
Anna Sosnowska 17

Kolejka 8 - 11-12 października

Unia Racibórz 5-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 12 października, 15:00
Kinga Banach 2, Agnieszka Winczo 28, 37, 76, Patrycja Wiśniewska 90
Medyk Konin 8-2 Praga Warszawa 11 października, 13:00
Natalia Chudzik 14, 38, 75, Anna Gawrońska 21, 35, Natalia Czernielewska 51, 65, Anna Królikowska 85 - Małgorzata Mendrek 33, Dominika Machnacka 87
AZS Wrocław 7-0 AZS Częstochowa 11 października, 14:00
Katarzyna Sołtys 3, Agata Tarczyńska 11, Patrycja Pożerska 17, Anna Żelazko 31, 45, 64, 66

Kolejka 9 - 18-19 października

AZS Wrocław 6-2 Unia Racibórz 18 października, 14:00
Anna Żelazko 3, Patrycja Pożerska 14, 34, 73, Karolina Bochra 24, Sofia Gonzalez 43 - Hanna Konsek 80 (k), Anna Sznyrowska 84
AZS Częstochowa 0-6 Medyk Konin 19 października, 11:00
Donata Leśnik 1, Anna Gawrońska 21, 78, Mateńko 45, Aleksandra Sikora 59, 81
Praga Warszawa 2-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 18 października, 11:00
Sylwia Gorbacewicz 21, Magdalena Zduńczyk 72

Kolejka 10 - 25-26 października

Unia Racibórz 6-0 Praga Warszawa 26 października, 14:00
Patrycja Wiśniewska 2, 6, 85, Anna Sznyrowska 19, 38, Angelika Markowska 46 (s)
AZS PWSZ Biała Podlaska 2-0 AZS Częstochowa 26 października, 11:00
Anna Ciupińska 3, Emilia Baran 76
Medyk Konin 3-3 AZS Wrocław 25 października, 13:00
Aleksandra Sikora 4, Magdalena Mateńko 38, Anna Gawrońska 47 - Patrycja Pożerska 36, Anna Żelazko 61, 65

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Medyk Konin 1-2 Unia Racibórz 8 listopada, 13:00
Anna Gawrońska 63 - Patrycja Wiśniewska 86, 89
AZS PWSZ Biała Podlaska 1-1 AZS Wrocław 9 listopada, 11:00
Katarzyna Rusek 78 - Magdalena Sykuła 75 (s)
Praga Warszawa 1-1 AZS Częstochowa 8 listopada, 11:00
Sylwia Gorbacewicz 74 - Kamila Kmiecik 88

Kolejka 12 - 15-16 listopada

Unia Racibórz 7-0 AZS Częstochowa 16 listopada, 11:00
Agnieszka Winczo 10, Agata Mańczyńska 18, 59, Patrycja Wiśniewska 30, 60, Anna Sznyrowska 39, Patrycja Rżany 84
AZS Wrocław 3-0 Praga Warszawa 15 listopada, 11:00
Anna Żelazko 5, Agata Tarczyńska 10, Angelika Markowska 65 (s)
Medyk Konin 2-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 15 listopada, 11:00
Magdalena Mateńko 63, Natalia Chudzik 78

Kolejka 13 - 21-22 marca

AZS PWSZ Biała Podlaska 0-1 Unia Racibórz 6 maja, 16:00
Paulina Rytwińska 68
Praga Warszawa 0-5 Medyk Konin 28 lutego, 13:30
Anna Gawrońska 3, 72, Aleksandra Sikora 17, Natalia Chudzik 56, Paulina Kwitowska 63
AZS Częstochowa 0-2 AZS Wrocław 22 marca, 15:00
Anna Żelazko 8, 86

Kolejka 14 - 28-29 marca

Unia Racibórz 0-0 AZS Wrocław 28 marca, 16:00
Medyk Konin 3-0 AZS Częstochowa 28 marca, 11:00
Anna Gawrońska 18, Anna Królikowska 53, Symela Ciesielska 81
AZS PWSZ Biała Podlaska 4-1 Praga Warszawa 29 marca, 12:00
Agnieszka Ziółek 13, Aleksandra Sosnowska 16, Paulina Krawczak 59, Anna Ciupińska 70 - Dominika Machnacka 48

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Praga Warszawa 0-7 Unia Racibórz 4 kwietnia, 11:00
Paulina Rytwińska 4, Anna Sznyrowska 22, 51, Agnieszka Winczo 30, Patrycja Wiśniewska 34, Agata Manczyńska 43, 90
AZS Częstochowa 0-2 AZS PWSZ Biała Podlaska 5 kwietnia, 11:00
Magdalena Konieczna 11, Anna Ciupińska 30
AZS Wrocław 5-0 Medyk Konin 4 kwietnia, 14:00
Anna Żelazko 52, 54, 64, 84, Sofia Gonzalez 69

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Unia Racibórz 2-0 Medyk Konin 8 kwietnia, 17:00
Patrycja Wiśniewska 5, 65
AZS Wrocław 0-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 8 kwietnia, 17:00
AZS Częstochowa 0-1 Praga Warszawa 9 kwietnia, 16:00
Dominika Machnacka 86

Kolejka 17 - 18 kwietnia

AZS Częstochowa 0-2 Unia Racibórz 18 kwietnia, 17:00
Patrycja Wiśniewska 28, 43
Praga Warszawa 0-4 AZS Wrocław 18 kwietnia, 11:00
Anna Żelazko 58, 59, 72, Patrycja Pożerska 67
AZS PWSZ Biała Podlaska 0-0 Medyk Konin 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 2-3 maja

Unia Racibórz 2-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 2 maja, 17:00
Anna Sznyrowska 27, Hanna Konsek 58 (k)
Medyk Konin 4-1 Praga Warszawa 2 maja, 11:00
Nina Patalon 34, Natalia Chudzik 54, Anna Gawrońska 60, 69 - Sylwia Gorbacewicz 21
AZS Wrocław 7-0 AZS Częstochowa 2 maja, 14:00
Anna Żelazko 34 (k), 80, Agata Tarczyńska 39, Anna Tymińska 60, Ewa Żyła 69, Alicja Pawlak 73, Patrycja Pożerska 84

Kolejka 19 - 16 maja

AZS Wrocław 0-1 Unia Racibórz 17 maja, 11:00
Anna Sznyrowska 28
AZS Częstochowa 1-1 Medyk Konin 16 maja, 16:00
Justyna Maziarz 11 - Natalia Chudzik 70
Praga Warszawa 0-0 AZS PWSZ Biała Podlaska 16 maja, 16:00

Kolejka 20 - 23 maja

Unia Racibórz 15-0 Praga Warszawa 23 maja, 16:00
Anna Sznyrowska 9, 13, Paulina Rytwińska 12, Patrycja Wiśniewska 27, 35, 39, 56, 61, 65, 80, 82, Agata Manczyńska 31, Patrycja Rżany 54, Marta Sęga 57, 59
AZS PWSZ Biała Podlaska 1-1 AZS Częstochowa 23 maja, 16:00 (100)
Agnieszka Ziółek 37 - Renata Uchnast 66
Medyk Konin 1-4 AZS Wrocław 23 maja, 16:00
Natalia Chudzik 57 - Anna Żelazko 3, 89, Agata Tarczyńska 59, Natasza Górnicka 72

Baraże o udział w ekstralidze kobiet

I liga kobiet 2008/2009 (wschodnia)
I liga kobiet 2008/2009 (zachodnia)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas