[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Jarosław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łęg Łowce 22 61 20 1 1 84-17 10 0 1 44-8 10 1 0 40-9
2.  Korona Tuchla 22 46 15 1 6 46-29 9 1 1 26-9 6 0 5 20-20
3.  Polonia Korczowa 22 41 13 2 7 52-37 8 1 2 28-13 5 1 5 24-24
4.  KS Wietlin III 22 34 11 1 10 38-47 6 0 5 21-25 5 1 5 17-22 2 4 1 1 0 1-0
5.  Strażak Sośnica 22 34 10 4 8 38-32 5 2 4 22-21 5 2 4 16-11 2 1 0 1 1 0-1
6.  Wesoła Zadąbrowie 22 31 10 1 11 58-51 7 0 4 43-22 3 1 7 15-29
7.  Sanovia Michałówka 22 30 8 6 8 37-31 5 3 3 19-10 3 3 5 18-21
8.  LKS Korzenica 22 29 9 2 11 47-54 6 0 5 28-24 3 2 6 19-30 2 3 1 0 1 4-3
9.  Wisznia Nienowice 22 29 9 2 11 43-43 4 0 7 23-21 5 2 4 20-22 2 3 1 0 1 3-4
10.  Makovia Makowisko 22 23 6 5 11 37-49 5 5 1 24-12 1 0 10 13-37
11.  Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 21 13 4 1 16 20-56 4 0 7 13-28 0 1 9 7-28
12.  Unia Zaleska Wola 21 8 2 2 17 23-77 2 2 6 14-25 0 0 11 9-52
Korona Tuchla zrezygnowała z awansu do klasy A.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Łęg Łowce    5-2 5-0 3-1 3-0 1-3 3-1 7-0 3-0 4-0 6-0 4-1 
 2 Korona Tuchla1-1     3-2 1-2 3-0 3-1 3-2 4-0 1-0 3-1 1-0 3-0* 
 3 Polonia Korczowa2-4 3-0     2-0 0-3* 5-1 2-2 3-2 3-0* 3-1 1-0 4-0 
 4 KS Wietlin III0-7 1-2 2-3     1-0 1-2 5-3 4-3 0-2 2-1 3-1 2-1 
 5 Strażak Sośnica0-5 1-0 1-2 0-0     2-0 0-3* 2-2 2-3 4-3 2-1 8-2 
 6 Wesoła Zadąbrowie3-4 1-3 5-2 4-2 1-2     2-0 1-5 6-2 7-1 4-0 9-1 
 7 Sanovia Michałówka0-2 0-1 1-0 0-2 0-0 5-2     5-1 1-1 3-0 0-0 4-1 
 8 LKS Korzenica0-2 1-6 3-2 0-1 0-3 2-0 3-2     2-3 4-0 5-4 8-1 
 9 Wisznia Nienowice1-4 4-0 2-3 2-3 1-2 0-1 1-2 0-2     2-1 4-1 6-2 
 10 Makovia Makowisko2-3 2-0 2-2 7-1 1-0 3-3 1-1 1-1 1-1     2-0 2-0 
 11 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)0-4 1-4 0-6 0-3 0-5 3-0 0-1 1-0 2-4 4-1     2-0 
 12 Unia Zaleska Wola0-4 1-2 0-2 3-2 1-1 4-2 1-1 2-3 1-4 1-4     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

KS Wietlin III 4-3 LKS Korzenica
Strażak Sośnica 2-0 Wesoła Zadąbrowie
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 1-4 Korona Tuchla
Makovia Makowisko 2-3 Łęg Łowce
Polonia Korczowa 2-2 Sanovia Michałówka
Unia Zaleska Wola 1-4 Wisznia Nienowice

Kolejka 2 - 24 sierpnia

LKS Korzenica 2-3 Wisznia Nienowice
Sanovia Michałówka 4-1 Unia Zaleska Wola
Łęg Łowce 5-0 Polonia Korczowa
Korona Tuchla 3-1 Makovia Makowisko
Wesoła Zadąbrowie 4-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
KS Wietlin III 1-0 Strażak Sośnica

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Strażak Sośnica 2-2 LKS Korzenica
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 0-3 KS Wietlin III
Makovia Makowisko 3-3 Wesoła Zadąbrowie
Polonia Korczowa 3-0 Korona Tuchla
Unia Zaleska Wola 0-4 Łęg Łowce
Wisznia Nienowice 1-2 Sanovia Michałówka

Kolejka 4 - 7 września

LKS Korzenica 3-2 Sanovia Michałówka
Łęg Łowce 3-0 Wisznia Nienowice
Korona Tuchla 3-0 Unia Zaleska Wola
(wo)
mecz się nie odbył; goście stawili się w sześcioosobowym składzie
Wesoła Zadąbrowie 5-2 Polonia Korczowa
KS Wietlin III 2-1 Makovia Makowisko
Strażak Sośnica 2-1 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)

Kolejka 5 - 14 września

Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 1-0 LKS Korzenica
Makovia Makowisko 1-0 Strażak Sośnica
Polonia Korczowa 2-0 KS Wietlin III 2 listopada
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu braku sędziów
Unia Zaleska Wola 4-2 Wesoła Zadąbrowie
Wisznia Nienowice 4-0 Korona Tuchla
Sanovia Michałówka 0-2 Łęg Łowce

Kolejka 6 - 21 września

LKS Korzenica 0-2 Łęg Łowce
Korona Tuchla 3-2 Sanovia Michałówka
Wesoła Zadąbrowie 6-2 Wisznia Nienowice
KS Wietlin III 2-1 Unia Zaleska Wola
Strażak Sośnica 1-2 Polonia Korczowa
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 4-1 Makovia Makowisko

Kolejka 7 - 28 września

Makovia Makowisko 1-1 LKS Korzenica
Polonia Korczowa 1-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
Unia Zaleska Wola 1-1 Strażak Sośnica 2 listopada
w pierwotnym terminie nie odbył się - sędziowie nie dotarli
Wisznia Nienowice 2-3 KS Wietlin III
Sanovia Michałówka 5-2 Wesoła Zadąbrowie
Łęg Łowce 5-2 Korona Tuchla

Kolejka 8 - 5 października

LKS Korzenica 1-6 Korona Tuchla
Wesoła Zadąbrowie 3-4 Łęg Łowce
KS Wietlin III 5-3 Sanovia Michałówka
Strażak Sośnica 2-3 Wisznia Nienowice
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 2-0 Unia Zaleska Wola
Makovia Makowisko 2-2 Polonia Korczowa

Kolejka 9 - 12 października

Polonia Korczowa 3-2 LKS Korzenica
Unia Zaleska Wola 1-4 Makovia Makowisko
Wisznia Nienowice 4-1 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
Sanovia Michałówka 0-0 Strażak Sośnica
Łęg Łowce 3-1 KS Wietlin III
Korona Tuchla 3-1 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 10 - 19 października

LKS Korzenica 2-0 Wesoła Zadąbrowie
KS Wietlin III 1-2 Korona Tuchla
Strażak Sośnica 0-5 Łęg Łowce
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 0-1 Sanovia Michałówka
Makovia Makowisko 1-1 Wisznia Nienowice
Polonia Korczowa 4-0 Unia Zaleska Wola

Kolejka 11 - 26 października

Unia Zaleska Wola 2-3 LKS Korzenica
Wisznia Nienowice 2-3 Polonia Korczowa
Sanovia Michałówka 3-0 Makovia Makowisko
Łęg Łowce 6-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
Korona Tuchla 3-0 Strażak Sośnica
Wesoła Zadąbrowie 4-2 KS Wietlin III

Kolejka 12 - 5 kwietnia

LKS Korzenica 0-1 KS Wietlin III
Wesoła Zadąbrowie 1-2 Strażak Sośnica
Korona Tuchla 1-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
Łęg Łowce 4-0 Makovia Makowisko
Sanovia Michałówka 1-0 Polonia Korczowa
Wisznia Nienowice 6-2 Unia Zaleska Wola

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Wisznia Nienowice 0-2 LKS Korzenica
Unia Zaleska Wola 1-1 Sanovia Michałówka
Polonia Korczowa 2-4 Łęg Łowce
w Zaleskiej Woli
Makovia Makowisko 2-0 Korona Tuchla
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 3-0 Wesoła Zadąbrowie
Strażak Sośnica 0-0 KS Wietlin III

Kolejka 14 - 26 kwietnia

LKS Korzenica 0-3 Strażak Sośnica
KS Wietlin III 3-1 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
Wesoła Zadąbrowie 7-1 Makovia Makowisko
Korona Tuchla 3-2 Polonia Korczowa
Łęg Łowce 4-1 Unia Zaleska Wola
Sanovia Michałówka 1-1 Wisznia Nienowice

Kolejka 15 - 3 maja

Sanovia Michałówka 5-1 LKS Korzenica
Wisznia Nienowice 1-4 Łęg Łowce
Unia Zaleska Wola 1-2 Korona Tuchla
Polonia Korczowa 5-1 Wesoła Zadąbrowie
w Zaleskiej Woli
Makovia Makowisko 7-1 KS Wietlin III
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 0-5 Strażak Sośnica

Kolejka 16 - 10 maja

LKS Korzenica 5-4 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
Strażak Sośnica 4-3 Makovia Makowisko
KS Wietlin III 2-3 Polonia Korczowa
Wesoła Zadąbrowie 9-1 Unia Zaleska Wola
Korona Tuchla 1-0 Wisznia Nienowice
Łęg Łowce 3-1 Sanovia Michałówka

Kolejka 17 - 17 maja

Łęg Łowce 7-0 LKS Korzenica
Sanovia Michałówka 0-1 Korona Tuchla
Wisznia Nienowice 0-1 Wesoła Zadąbrowie
Unia Zaleska Wola 3-2 KS Wietlin III
Polonia Korczowa 0-3 Strażak Sośnica
(wo)
na boisku 2-1
Makovia Makowisko 2-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)

Kolejka 18 - 24 maja

LKS Korzenica 4-0 Makovia Makowisko
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 0-6 Polonia Korczowa
Strażak Sośnica 8-2 Unia Zaleska Wola
KS Wietlin III 0-2 Wisznia Nienowice
Wesoła Zadąbrowie 2-0 Sanovia Michałówka
Korona Tuchla 1-1 Łęg Łowce

Kolejka 19 - 31 maja

Korona Tuchla 4-0 LKS Korzenica
Łęg Łowce 1-3 Wesoła Zadąbrowie
Sanovia Michałówka 0-2 KS Wietlin III
Wisznia Nienowice 1-2 Strażak Sośnica
Unia Zaleska Wola - Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
mecz przerwany w 24. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Polonia Korczowa 3-1 Makovia Makowisko

Kolejka 20 - 7 czerwca

LKS Korzenica 3-2 Polonia Korczowa
Makovia Makowisko 2-0 Unia Zaleska Wola
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 2-4 Wisznia Nienowice
Strażak Sośnica 0-3 Sanovia Michałówka
(wo)
mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
KS Wietlin III 0-7 Łęg Łowce
Wesoła Zadąbrowie 1-3 Korona Tuchla

Kolejka 21 - 14 czerwca

Wesoła Zadąbrowie 1-5 LKS Korzenica
Korona Tuchla 1-2 KS Wietlin III
Łęg Łowce 3-0 Strażak Sośnica
Sanovia Michałówka 0-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
Wisznia Nienowice 2-1 Makovia Makowisko
Unia Zaleska Wola 0-2 Polonia Korczowa

Kolejka 22 - 21 czerwca

LKS Korzenica 8-1 Unia Zaleska Wola
Polonia Korczowa 3-0 Wisznia Nienowice
(wo)
przerwany w 24. minucie przy stanie 0-1 z powodu uderzenia zawodnika gospodarzy przez kibica gości
Makovia Makowisko 1-1 Sanovia Michałówka
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 0-4 Łęg Łowce
Strażak Sośnica 1-0 Korona Tuchla
KS Wietlin III 1-2 Wesoła Zadąbrowie

Baraże o udział w klasie A (Jarosław)

Klasa A 2008/2009 (Jarosław)

Klasa B 2008/2009 (Jarosław I)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas