[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2008/2009, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 22 48 15 3 4 68-34 9 1 1 41-18 6 2 3 27-16
2.  Nadwiślanka Brzeźnica 22 47 15 2 5 85-44 10 0 1 50-17 5 2 4 35-27
3.  Leskowiec II Rzyki 22 46 14 4 4 75-35 10 1 0 49-11 4 3 4 26-24
4.  Amator Babica 22 39 12 3 7 61-40 7 0 4 32-19 5 3 3 29-21
5.  Sokół Chrząstowice 22 36 11 3 8 68-47 6 2 3 36-20 5 1 5 32-27
6.  Skawa Witanowice 22 35 11 2 9 40-43 7 2 2 25-10 4 0 7 15-33
7.  Orzeł Radocza 22 32 9 5 8 54-42 5 3 3 33-17 4 2 5 21-25
8.  Wikliniarz Woźniki 22 29 7 8 7 43-41 4 4 3 20-16 3 4 4 23-25
9.  Gronie Zagórnik 22 28 8 4 10 46-53 6 3 2 28-21 2 1 8 18-32
10.  Victoria Półwieś 22 18 5 3 14 30-64 4 2 5 19-26 1 1 9 11-38
11.  Strzelec Bęczyn 22 16 4 4 14 30-68 4 2 5 20-26 0 2 9 10-42
12.  Spartak Przybradz 22 1 0 1 21 16-105 0 1 10 13-49 0 0 11 3-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)    5-3 0-0 1-4 4-3 4-1 2-0 3-1 8-4 5-1 3-0 6-1 
 2 Nadwiślanka Brzeźnica3-4     4-1 4-1 5-3 5-2 6-2 4-1 4-0 3-2 3-1 9-0 
 3 Leskowiec II Rzyki4-1 4-1     4-1 4-1 7-1 4-2 3-0 1-1 5-1 3-2 10-0 
 4 Amator Babica2-1 3-4 4-3     2-3 3-1 1-3 1-3 2-0 3-0 6-1 5-0 
 5 Sokół Chrząstowice1-4 0-4 5-1 2-2     5-1 2-3 3-3 7-2 2-0 3-0 6-0 
 6 Skawa Witanowice2-0 2-2 3-1 1-1 0-2     0-1 3-2 1-0 5-0 5-1 3-0 
 7 Orzeł Radocza1-3 3-3 0-0 2-3 3-2 1-2     1-1 3-1 4-1 10-1 5-0 
 8 Wikliniarz Woźniki1-2 2-7 1-1 1-1 1-0 0-1 1-1     2-0 2-2 4-0 5-1 
 9 Gronie Zagórnik0-3* 2-1 1-4 4-2 3-3 2-0 3-2 4-4     5-0 1-1 3-1 
 10 Victoria Półwieś1-1 1-3 3-4 1-7 1-3 3-1 2-2 0-2 2-0     4-3 1-0 
 11 Strzelec Bęczyn0-0 4-1 1-5 1-3 2-5 1-2 4-0 2-2 0-7 2-1     3-0 
 12 Spartak Przybradz1-8 1-6 2-6 0-4 2-7 2-3 0-5 1-4 2-3 2-3 0-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Gronie Zagórnik 4-2 Amator Babica
Strzelec Bęczyn 0-0 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Skawa Witanowice 3-2 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 2-0 Victoria Półwieś
Orzeł Radocza 0-0 Leskowiec II Rzyki
Spartak Przybradz 1-6 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Victoria Półwieś 2-2 Orzeł Radocza
Wikliniarz Woźniki 1-0 Sokół Chrząstowice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-1 Skawa Witanowice
Amator Babica 6-1 Strzelec Bęczyn
Spartak Przybradz 2-3 Gronie Zagórnik
Nadwiślanka Brzeźnica 4-1 Leskowiec II Rzyki

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Strzelec Bęczyn 3-0 Spartak Przybradz
Skawa Witanowice 1-1 Amator Babica
Sokół Chrząstowice 1-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Orzeł Radocza 1-1 Wikliniarz Woźniki
Leskowiec II Rzyki 5-1 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 2-1 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 4 - 6-7 września

Wikliniarz Woźniki 1-1 Leskowiec II Rzyki
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 2-0 Orzeł Radocza
Amator Babica 2-3 Sokół Chrząstowice
Spartak Przybradz 2-3 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 1-1 Strzelec Bęczyn
Nadwiślanka Brzeźnica 3-2 Victoria Półwieś

Kolejka 5 - 13-14 września

Skawa Witanowice 1-0 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 6-0 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 2-3 Amator Babica
Leskowiec II Rzyki 4-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Victoria Półwieś 0-2 Wikliniarz Woźniki
Strzelec Bęczyn 4-1 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 6 - 20-21 września

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 5-1 Victoria Półwieś
Amator Babica 4-3 Leskowiec II Rzyki
Spartak Przybradz 0-5 Orzeł Radocza
Gronie Zagórnik 3-3 Sokół Chrząstowice
Strzelec Bęczyn 1-2 Skawa Witanowice
Nadwiślanka Brzeźnica 4-1 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 7 - 27-28 września

Sokół Chrząstowice 3-0 Strzelec Bęczyn
Orzeł Radocza 3-1 Gronie Zagórnik
Leskowiec II Rzyki 10-0 Spartak Przybradz
Victoria Półwieś 1-7 Amator Babica
Wikliniarz Woźniki 1-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Skawa Witanowice 2-2 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 8 - 4-5 października

Amator Babica 1-3 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 2-3 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 1-4 Leskowiec II Rzyki
Strzelec Bęczyn 4-0 Orzeł Radocza
Skawa Witanowice 0-2 Sokół Chrząstowice
Nadwiślanka Brzeźnica 3-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)

Kolejka 9 - 11-12 października

Orzeł Radocza 1-2 Skawa Witanowice
Leskowiec II Rzyki 3-2 Strzelec Bęczyn
Victoria Półwieś 2-0 Gronie Zagórnik
Wikliniarz Woźniki 5-1 Spartak Przybradz
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4 Amator Babica
Sokół Chrząstowice 0-4 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 10 - 18-19 października

Spartak Przybradz 1-8 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Gronie Zagórnik 4-4 Wikliniarz Woźniki
Strzelec Bęczyn 2-1 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 3-1 Leskowiec II Rzyki
Sokół Chrząstowice 2-3 Orzeł Radocza
Nadwiślanka Brzeźnica 4-1 Amator Babica

Kolejka 11 - 25-26 października

Leskowiec II Rzyki 4-1 Sokół Chrząstowice
Victoria Półwieś 3-1 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 4-0 Strzelec Bęczyn
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 8-4 Gronie Zagórnik
Amator Babica 5-0 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 3-3 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 12 - 11 kwietnia

Amator Babica 2-0 Gronie Zagórnik
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-0 Strzelec Bęczyn
Wikliniarz Woźniki 0-1 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 1-3 Sokół Chrząstowice
Leskowiec II Rzyki 4-2 Orzeł Radocza
Nadwiślanka Brzeźnica 9-0 Spartak Przybradz

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Orzeł Radocza 4-1 Victoria Półwieś
Sokół Chrząstowice 3-3 Wikliniarz Woźniki
Skawa Witanowice 2-0 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Strzelec Bęczyn 1-3 Amator Babica
Gronie Zagórnik 3-1 Spartak Przybradz
Leskowiec II Rzyki 4-1 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Spartak Przybradz 0-0 Strzelec Bęczyn
Amator Babica 3-1 Skawa Witanowice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-3 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 1-1 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 3-4 Leskowiec II Rzyki
Nadwiślanka Brzeźnica 4-0 Gronie Zagórnik

Kolejka 15 - 1-3 maja

Leskowiec II Rzyki 3-0 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 1-3 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Sokół Chrząstowice 2-2 Amator Babica
Skawa Witanowice 3-0 Spartak Przybradz
Strzelec Bęczyn 0-7 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 1-3 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 16 - 9-10 maja

Gronie Zagórnik 2-0 Skawa Witanowice
Spartak Przybradz 2-7 Sokół Chrząstowice
Amator Babica 1-3 Orzeł Radocza
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-0 Leskowiec II Rzyki
Wikliniarz Woźniki 2-2 Victoria Półwieś
Nadwiślanka Brzeźnica 3-1 Strzelec Bęczyn

Kolejka 17 - 16-17 maja

Victoria Półwieś 1-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Leskowiec II Rzyki 4-1 Amator Babica
Orzeł Radocza 5-0 Spartak Przybradz
Sokół Chrząstowice 7-2 Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice 5-1 Strzelec Bęczyn
Wikliniarz Woźniki 2-7 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 18 - 23-24 maja

Strzelec Bęczyn 2-5 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 3-2 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 2-6 Leskowiec II Rzyki
Amator Babica 3-0 Victoria Półwieś
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-1 Wikliniarz Woźniki
Nadwiślanka Brzeźnica 5-2 Skawa Witanowice

Kolejka 19 - 30-31 maja

Wikliniarz Woźniki 1-1 Amator Babica
Victoria Półwieś 1-0 Spartak Przybradz
Leskowiec II Rzyki 1-1 Gronie Zagórnik
Orzeł Radocza 10-1 Strzelec Bęczyn
Sokół Chrząstowice 5-1 Skawa Witanowice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 5-3 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Skawa Witanowice 0-1 Orzeł Radocza
Strzelec Bęczyn 1-5 Leskowiec II Rzyki
Gronie Zagórnik 5-0 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 1-4 Wikliniarz Woźniki
Amator Babica 2-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Nadwiślanka Brzeźnica 5-3 Sokół Chrząstowice

Kolejka 21 - 14 czerwca

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 6-1 Spartak Przybradz
Wikliniarz Woźniki 2-0 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 4-3 Strzelec Bęczyn
Leskowiec II Rzyki 7-1 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 3-2 Sokół Chrząstowice
Amator Babica 3-4 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 22 - 21 czerwca

Sokół Chrząstowice 5-1 Leskowiec II Rzyki
Skawa Witanowice 5-0 Victoria Półwieś
Strzelec Bęczyn 2-2 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 0-3 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
(wo)
na boisku 6-0
Spartak Przybradz 0-4 Amator Babica
Nadwiślanka Brzeźnica 6-2 Orzeł Radocza

Baraże o udział w klasie B (Wadowice)

Klasa B 2008/2009 (Wadowice I)
Klasa B 2008/2009 (Wadowice II)

Klasa C 2008/2009 (Wadowice I)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas