[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Morzycko Moryń 26 60 18 6 2 66-21 10 3 0 36-8 8 3 2 30-13
2.  Polonia Giżyn 26 59 19 2 5 71-26 10 1 2 35-10 9 1 3 36-16
3.  Piast Piaseczno 26 56 17 5 4 77-34 10 1 2 46-15 7 4 2 31-19
4.  Chrobry Lisie Pole 26 48 15 3 8 84-53 11 1 1 58-19 4 2 7 26-34
5.  Chrobry/Dąb II Boleszkowice 26 46 15 1 10 85-56 8 1 4 47-26 7 0 6 38-30
6.  Olimpia Smolnica 26 43 13 4 9 61-74 8 3 2 36-18 5 1 7 25-56
7.  Orkan Rów 26 40 12 4 10 48-47 7 3 3 22-20 5 1 7 26-27
8.  Zieloni Zielin 26 31 9 4 13 53-63 4 2 7 34-34 5 2 6 19-29
9.  Witniczanka Witnica 26 29 9 2 15 69-71 6 1 6 49-24 3 1 9 20-47
10.  GKS Golenice 26 28 8 4 14 48-66 5 3 5 28-33 3 1 9 20-33
11.  Sekwoja Brwice 26 26 8 2 16 39-67 5 0 8 21-29 3 2 8 18-38
12.  Pomorzanin Cychry 26 23 6 5 15 42-68 5 1 7 24-30 1 4 8 18-38
13.  Zryw Góralice 26 21 5 6 15 34-67 3 5 5 20-24 2 1 10 14-43
14.  Olimpia Troszyn 26 10 2 4 20 15-79 2 1 10 9-37 0 3 10 6-42
Olimpia Troszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Morzycko Moryń    2-0 7-0 2-2 3-1 2-1 1-1 1-0 2-0 4-2 1-0 5-0 5-0 1-1 
 2 Polonia Giżyn0-3     1-1 3-0 2-1 2-1 2-0 6-0 2-3 2-0 4-1 4-0 4-0 3-0* 
 3 Piast Piaseczno2-0 3-3     4-1 4-2 3-4 3-1 3-0 1-0 5-1 8-0 7-0 0-3 3-0 
 4 Chrobry Lisie Pole5-2 4-1 1-4     8-3 3-2 4-1 5-0 2-2 5-0 5-1 5-3 8-0 3-0* 
 5 Chrobry/Dąb II Boleszkowice0-3 1-2 1-3 5-1     3-0 6-4 6-3 12-2 3-1 4-6 0-0 3-1 3-0* 
 6 Olimpia Smolnica3-3 0-3 0-0 1-2 3-1     2-1 2-1 6-1 3-2 4-1 2-2 7-1 3-0* 
 7 Orkan Rów0-0 1-7 1-4 1-3 1-0 4-1     1-1 4-0 1-1 3-1 1-0 2-1 2-1 
 8 Zieloni Zielin0-2 0-4 0-6 3-2 1-2 1-4 2-3     1-2 4-1 2-2 2-2 4-1 14-3 
 9 Witniczanka Witnica1-2 1-0 1-1 4-6 3-6 28-0 2-1 0-2     1-4 1-2 2-0 2-0 3-0* 
 10 GKS Golenice1-1 1-5 1-3 3-2 0-8 3-5 5-2 1-2 3-1     5-2 4-1 1-1 0-0 
 11 Sekwoja Brwice0-4 1-2 1-2 4-2 1-5 1-2 0-2 0-2 2-1 0-3     4-2 4-2 3-0 
 12 Pomorzanin Cychry1-2 2-5 4-3 0-2 0-2 0-2 0-6 1-2 7-4 3-1 0-0     3-1 3-0* 
 13 Zryw Góralice0-5 0-1 1-1 2-2 2-4 4-1 0-1 3-3 4-1 2-1 0-2 1-1     1-1 
 14 Olimpia Troszyn0-3* 0-3 0-3* 2-1 2-3 2-2 0-3* 0-3* 1-3 0-3* 1-0 1-7 0-3*     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

GKS Golenice 4-1 Pomorzanin Cychry
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-6 Sekwoja Brwice
Piast Piaseczno 3-1 Orkan Rów
Polonia Giżyn 2-1 Olimpia Smolnica
Zryw Góralice 0-5 Morzycko Moryń
Olimpia Troszyn 2-1 Chrobry Lisie Pole
Witniczanka Witnica 0-2 Zieloni Zielin

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Pomorzanin Cychry 1-2 Zieloni Zielin
Chrobry Lisie Pole 2-2 Witniczanka Witnica
Morzycko Moryń 1-1 Olimpia Troszyn
Olimpia Smolnica 7-1 Zryw Góralice
Orkan Rów 1-7 Polonia Giżyn
Sekwoja Brwice 1-2 Piast Piaseczno
GKS Golenice 0-8 Chrobry/Dąb II Boleszkowice

Kolejka 3 - 6-7 września

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-0 Pomorzanin Cychry
Piast Piaseczno 5-1 GKS Golenice
Polonia Giżyn 4-1 Sekwoja Brwice
Zryw Góralice 0-1 Orkan Rów
Olimpia Troszyn 2-2 Olimpia Smolnica
Witniczanka Witnica 1-2 Morzycko Moryń
Zieloni Zielin 3-2 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 4 - 13-14 września

Pomorzanin Cychry 0-2 Chrobry Lisie Pole
Morzycko Moryń 1-0 Zieloni Zielin
Olimpia Smolnica 6-1 Witniczanka Witnica
Orkan Rów 2-1 Olimpia Troszyn
Sekwoja Brwice 4-2 Zryw Góralice
GKS Golenice 1-5 Polonia Giżyn
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-3 Piast Piaseczno

Kolejka 5 - 20-21 września

Piast Piaseczno 7-0 Pomorzanin Cychry
Polonia Giżyn 2-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Zryw Góralice 2-1 GKS Golenice
Olimpia Troszyn 1-0 Sekwoja Brwice
Witniczanka Witnica 2-1 Orkan Rów
Zieloni Zielin 1-4 Olimpia Smolnica
Chrobry Lisie Pole 5-2 Morzycko Moryń

Kolejka 6 - 27-28 września

Pomorzanin Cychry 1-2 Morzycko Moryń
Olimpia Smolnica 1-2 Chrobry Lisie Pole
Orkan Rów 1-1 Zieloni Zielin
Sekwoja Brwice 2-1 Witniczanka Witnica
GKS Golenice 0-0 Olimpia Troszyn
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-1 Zryw Góralice
Piast Piaseczno 3-3 Polonia Giżyn

Kolejka 7 - 4-5 października

Polonia Giżyn 4-0 Pomorzanin Cychry
Zryw Góralice 1-1 Piast Piaseczno
Olimpia Troszyn 2-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Witniczanka Witnica 1-4 GKS Golenice
Zieloni Zielin 2-2 Sekwoja Brwice
Chrobry Lisie Pole 4-1 Orkan Rów
Morzycko Moryń 2-1 Olimpia Smolnica

Kolejka 8 - 11-12 października

Pomorzanin Cychry 0-2 Olimpia Smolnica
Orkan Rów 0-0 Morzycko Moryń
Sekwoja Brwice 4-2 Chrobry Lisie Pole
GKS Golenice 1-2 Zieloni Zielin
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 12-2 Witniczanka Witnica
Piast Piaseczno 3-0 Olimpia Troszyn
Polonia Giżyn 4-0 Zryw Góralice

Kolejka 9 - 18-19 października

Zryw Góralice 1-1 Pomorzanin Cychry
Olimpia Troszyn 0-3 Polonia Giżyn
Witniczanka Witnica 1-1 Piast Piaseczno
Zieloni Zielin 1-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Chrobry Lisie Pole 5-0 GKS Golenice
Morzycko Moryń 1-0 Sekwoja Brwice
Olimpia Smolnica 2-1 Orkan Rów

Kolejka 10 - 25-26 października

Pomorzanin Cychry 0-6 Orkan Rów
Sekwoja Brwice 1-2 Olimpia Smolnica
GKS Golenice 1-1 Morzycko Moryń
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 5-1 Chrobry Lisie Pole
Piast Piaseczno 3-0 Zieloni Zielin
Polonia Giżyn 2-3 Witniczanka Witnica
Zryw Góralice 1-1 Olimpia Troszyn

Kolejka 11 - 1-2 listopada

Olimpia Troszyn 1-7 Pomorzanin Cychry
Witniczanka Witnica 2-0 Zryw Góralice
Zieloni Zielin 0-4 Polonia Giżyn
Chrobry Lisie Pole 1-4 Piast Piaseczno
Morzycko Moryń 3-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Olimpia Smolnica 3-2 GKS Golenice
Orkan Rów 3-1 Sekwoja Brwice

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Pomorzanin Cychry 0-0 Sekwoja Brwice
GKS Golenice 5-2 Orkan Rów
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-0 Olimpia Smolnica
Piast Piaseczno 2-0 Morzycko Moryń
Polonia Giżyn 3-0 Chrobry Lisie Pole
Zryw Góralice 3-3 Zieloni Zielin
Olimpia Troszyn 1-3 Witniczanka Witnica

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Witniczanka Witnica 2-0 Pomorzanin Cychry
Zieloni Zielin 14-3 Olimpia Troszyn
Chrobry Lisie Pole 8-0 Zryw Góralice
Morzycko Moryń 2-0 Polonia Giżyn
Olimpia Smolnica 0-0 Piast Piaseczno
Orkan Rów 1-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Sekwoja Brwice 0-3 GKS Golenice

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pomorzanin Cychry 3-1 GKS Golenice
Sekwoja Brwice 1-5 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Orkan Rów 1-4 Piast Piaseczno
Olimpia Smolnica 0-3 Polonia Giżyn
Morzycko Moryń 5-0 Zryw Góralice
Chrobry Lisie Pole 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
Zieloni Zielin 1-2 Witniczanka Witnica

Kolejka 15 - 28-29 marca

Zieloni Zielin 2-2 Pomorzanin Cychry
Witniczanka Witnica 4-6 Chrobry Lisie Pole
Olimpia Troszyn 0-3 Morzycko Moryń
(wo)
Zryw Góralice 4-1 Olimpia Smolnica
Polonia Giżyn 2-0 Orkan Rów
Piast Piaseczno 8-0 Sekwoja Brwice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-1 GKS Golenice

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Pomorzanin Cychry 0-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
GKS Golenice 1-3 Piast Piaseczno
Sekwoja Brwice 1-2 Polonia Giżyn
Orkan Rów 2-1 Zryw Góralice
Olimpia Smolnica 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
Morzycko Moryń 2-0 Witniczanka Witnica
Chrobry Lisie Pole 5-0 Zieloni Zielin

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Chrobry Lisie Pole 5-3 Pomorzanin Cychry
Zieloni Zielin 0-2 Morzycko Moryń
Witniczanka Witnica 28-0 Olimpia Smolnica
Olimpia Troszyn 0-3 Orkan Rów
(wo)
Zryw Góralice 0-2 Sekwoja Brwice
Polonia Giżyn 2-0 GKS Golenice
Piast Piaseczno 4-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pomorzanin Cychry 4-3 Piast Piaseczno
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-2 Polonia Giżyn
GKS Golenice 1-1 Zryw Góralice
Sekwoja Brwice 3-0 Olimpia Troszyn
Orkan Rów 4-0 Witniczanka Witnica
Olimpia Smolnica 2-1 Zieloni Zielin
Morzycko Moryń 2-2 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 19 - 2-3 maja

Morzycko Moryń 5-0 Pomorzanin Cychry
Chrobry Lisie Pole 3-2 Olimpia Smolnica
Zieloni Zielin 2-3 Orkan Rów
Witniczanka Witnica 1-2 Sekwoja Brwice
Olimpia Troszyn 0-3 GKS Golenice
(wo)
Zryw Góralice 2-4 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Polonia Giżyn 1-1 Piast Piaseczno

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pomorzanin Cychry 2-5 Polonia Giżyn
Piast Piaseczno 0-3 Zryw Góralice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
GKS Golenice 3-1 Witniczanka Witnica
Sekwoja Brwice 0-2 Zieloni Zielin
Orkan Rów 1-3 Chrobry Lisie Pole
Olimpia Smolnica 3-3 Morzycko Moryń

Kolejka 21 - 16-17 maja

Olimpia Smolnica 2-2 Pomorzanin Cychry
Morzycko Moryń 1-1 Orkan Rów
Chrobry Lisie Pole 5-1 Sekwoja Brwice
Zieloni Zielin 4-1 GKS Golenice
Witniczanka Witnica 3-6 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Olimpia Troszyn 0-3 Piast Piaseczno
(wo)
Zryw Góralice 0-1 Polonia Giżyn

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pomorzanin Cychry 3-1 Zryw Góralice
Polonia Giżyn 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
Piast Piaseczno 1-0 Witniczanka Witnica
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 6-3 Zieloni Zielin
GKS Golenice 3-2 Chrobry Lisie Pole
Sekwoja Brwice 0-4 Morzycko Moryń
Orkan Rów 4-1 Olimpia Smolnica

Kolejka 23 - 30-31 maja

Orkan Rów 1-0 Pomorzanin Cychry
Olimpia Smolnica 4-1 Sekwoja Brwice
Morzycko Moryń 4-2 GKS Golenice
Chrobry Lisie Pole 8-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Zieloni Zielin 0-6 Piast Piaseczno
Witniczanka Witnica 1-0 Polonia Giżyn
Olimpia Troszyn 0-3 Zryw Góralice
(wo)

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pomorzanin Cychry 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
Zryw Góralice 4-1 Witniczanka Witnica
Polonia Giżyn 6-0 Zieloni Zielin
Piast Piaseczno 4-1 Chrobry Lisie Pole
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-3 Morzycko Moryń
GKS Golenice 3-5 Olimpia Smolnica
Sekwoja Brwice 0-2 Orkan Rów

Kolejka 25 - 14 czerwca

Sekwoja Brwice 4-2 Pomorzanin Cychry
Orkan Rów 1-1 GKS Golenice
Olimpia Smolnica 3-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Morzycko Moryń 7-0 Piast Piaseczno
Chrobry Lisie Pole 4-1 Polonia Giżyn
Zieloni Zielin 4-1 Zryw Góralice
Witniczanka Witnica 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Pomorzanin Cychry 7-4 Witniczanka Witnica
Olimpia Troszyn 0-3 Zieloni Zielin
(wo)
Zryw Góralice 2-2 Chrobry Lisie Pole
Polonia Giżyn 0-3 Morzycko Moryń
Piast Piaseczno 3-4 Olimpia Smolnica
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 6-4 Orkan Rów
GKS Golenice 5-2 Sekwoja Brwice

Klasa okręgowa 2008/2009 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Szczecin II)

Klasa A 2008/2009 (Szczecin I)
Klasa A 2008/2009 (Szczecin II)
Klasa A 2008/2009 (Szczecin III)
Klasa A 2008/2009 (Szczecin V)

Klasa B 2008/2009 (Szczecin I)
Klasa B 2008/2009 (Szczecin II)
Klasa B 2008/2009 (Szczecin III)
Klasa B 2008/2009 (Szczecin IV)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas