[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Kalisz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Gorzyce Małe 18 44 14 2 2 66-21 6 2 1 33-14 8 0 1 33-7
2.  Wtórkowianka Wtórek 18 41 13 2 3 51-27 5 1 3 23-18 8 1 0 28-9
3.  Tarchalanka Tarchały Wielkie 18 36 12 0 6 49-36 7 0 2 24-15 5 0 4 25-21
4.  Zawisza Sośnie 18 31 10 1 7 33-25 6 1 2 19-10 4 0 5 14-15
5.  LZS Siedlików 18 29 9 2 7 51-32 5 1 3 30-12 4 1 4 21-20
6.  Ajax Rojów 18 26 8 2 8 37-49 5 1 3 21-25 3 1 5 16-24
7.  KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 18 23 7 2 9 38-39 5 0 4 22-14 2 2 5 16-25
8.  LZS Kuźnica Grabowska 18 18 6 0 12 30-49 3 0 6 13-20 3 0 6 17-29
9.  Dunin Biskupice Zabaryczne 18 9 2 3 13 27-62 1 2 6 18-28 1 1 7 9-34
10.  LZS Pawłów (k. Międzyborza) 18 5 1 2 15 27-69 1 0 8 15-35 0 2 7 12-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Gorzyce Małe    2-2 1-4 3-2 4-1 8-0 4-2 7-1 2-0 2-2 
 2 Wtórkowianka Wtórek2-1     2-4 2-1 0-5 1-0 1-1 2-6 7-0 6-0 
 3 Tarchalanka Tarchały Wielkie0-1 0-8     3-0 4-1 4-2 2-1 2-1 3-0 6-1 
 4 Zawisza Sośnie2-4 0-1 2-1     2-2 3-0 1-0 2-1 3-0 4-1 
 5 LZS Siedlików1-2 1-3 4-1 0-1     1-1 7-1 5-0 8-3 3-0 
 6 Ajax Rojów0-9 0-1 4-3 2-1 5-4     2-3 4-1 1-1 3-2 
 7 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)0-1 1-3 1-4 0-1 4-1 3-0     4-0 4-1 5-3 
 8 LZS Kuźnica Grabowska1-2 2-3 4-3 0-3 0-1 0-3 3-2     1-3 2-0 
 9 Dunin Biskupice Zabaryczne1-8 1-2 2-3 3-0* 0-2 3-4 3-3 2-3     3-3 
 10 LZS Pawłów (k. Międzyborza)0-5 2-5 1-2 2-5 1-4 1-6 2-3 1-4 5-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Pauza: Dunin Biskupice Zabaryczne, Ajax Rojów.
 
LKS Gorzyce Małe 3-2 Zawisza Sośnie
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-3 Wtórkowianka Wtórek
LZS Kuźnica Grabowska 4-3 Tarchalanka Tarchały Wielkie
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-4 LZS Siedlików

Kolejka 2 - 7 września

Pauza: LKS Gorzyce Małe, LZS Siedlików.
 
Tarchalanka Tarchały Wielkie 6-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Wtórkowianka Wtórek 2-6 LZS Kuźnica Grabowska
Zawisza Sośnie 1-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Ajax Rojów 1-1 Dunin Biskupice Zabaryczne

Kolejka 3 - 14 września

Pauza: Dunin Biskupice Zabaryczne, KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski).
 
LKS Gorzyce Małe 8-0 Ajax Rojów
LZS Kuźnica Grabowska 0-3 Zawisza Sośnie
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 2-5 Wtórkowianka Wtórek
LZS Siedlików 4-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie

Kolejka 4 - 21 września

Pauza: LZS Kuźnica Grabowska, Tarchalanka Tarchały Wielkie.
 
Wtórkowianka Wtórek 0-5 LZS Siedlików
Zawisza Sośnie 4-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Ajax Rojów 2-3 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Dunin Biskupice Zabaryczne 1-8 LKS Gorzyce Małe

Kolejka 5 - 28 września

Pauza: LKS Gorzyce Małe, LZS Pawłów (k. Międzyborza).
 
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 4-1 Dunin Biskupice Zabaryczne
LZS Kuźnica Grabowska 0-3 Ajax Rojów
LZS Siedlików 0-1 Zawisza Sośnie
Tarchalanka Tarchały Wielkie 0-8 Wtórkowianka Wtórek

Kolejka 6 - 5 października

Pauza: Wtórkowianka Wtórek, LZS Siedlików.
 
Zawisza Sośnie 2-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Ajax Rojów 3-2 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Dunin Biskupice Zabaryczne 2-3 LZS Kuźnica Grabowska
LKS Gorzyce Małe 4-2 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)

Kolejka 7 - 12 października

Pauza: Tarchalanka Tarchały Wielkie, KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski).
 
LZS Kuźnica Grabowska 1-2 LKS Gorzyce Małe
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 5-1 Dunin Biskupice Zabaryczne
LZS Siedlików 1-1 Ajax Rojów
Wtórkowianka Wtórek 2-1 Zawisza Sośnie

Kolejka 8 - 19 października

Pauza: Zawisza Sośnie, Wtórkowianka Wtórek.
 
Ajax Rojów 4-3 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Dunin Biskupice Zabaryczne 0-2 LZS Siedlików
LKS Gorzyce Małe 2-2 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 4-0 LZS Kuźnica Grabowska

Kolejka 9 - 26 października

Pauza: Zawisza Sośnie, LZS Kuźnica Grabowska.
 
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 2-3 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
LZS Siedlików 1-2 LKS Gorzyce Małe
Tarchalanka Tarchały Wielkie 3-0 Dunin Biskupice Zabaryczne
Wtórkowianka Wtórek 1-0 Ajax Rojów

Kolejka 10 - 2 listopada

Ajax Rojów 2-1 Zawisza Sośnie
Dunin Biskupice Zabaryczne 1-2 Wtórkowianka Wtórek
LKS Gorzyce Małe 1-4 Tarchalanka Tarchały Wielkie
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 4-1 LZS Siedlików
LZS Kuźnica Grabowska 2-0 LZS Pawłów (k. Międzyborza)

Kolejka 11 - 9 listopada

Pauza: Ajax Rojów, LZS Pawłów (k. Międzyborza).
 
LZS Siedlików 5-0 LZS Kuźnica Grabowska
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Wtórkowianka Wtórek 2-1 LKS Gorzyce Małe
Zawisza Sośnie 3-0 Dunin Biskupice Zabaryczne

Kolejka 12 - 22 marca

Pauza: Dunin Biskupice Zabaryczne, Ajax Rojów.
 
Zawisza Sośnie 2-4 LKS Gorzyce Małe
Wtórkowianka Wtórek 1-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-1 LZS Kuźnica Grabowska
LZS Siedlików 3-0 LZS Pawłów (k. Międzyborza)

Kolejka 13 - 29 marca

Pauza: LZS Siedlików, LKS Gorzyce Małe.
 
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-2 Tarchalanka Tarchały Wielkie
LZS Kuźnica Grabowska 2-3 Wtórkowianka Wtórek
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 0-1 Zawisza Sośnie
Dunin Biskupice Zabaryczne 3-4 Ajax Rojów

Kolejka 14 - 5 kwietnia

Pauza: KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski), Dunin Biskupice Zabaryczne.
 
Ajax Rojów 0-9 LKS Gorzyce Małe
Zawisza Sośnie 2-1 LZS Kuźnica Grabowska
Wtórkowianka Wtórek 6-0 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Tarchalanka Tarchały Wielkie 4-1 LZS Siedlików

Kolejka 15 - 19 kwietnia

Pauza: Tarchalanka Tarchały Wielkie, LZS Kuźnica Grabowska.
 
LZS Siedlików 1-3 Wtórkowianka Wtórek
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 2-5 Zawisza Sośnie
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 3-0 Ajax Rojów
LKS Gorzyce Małe 2-0 Dunin Biskupice Zabaryczne

Kolejka 16 - 26 kwietnia

Pauza: LZS Pawłów (k. Międzyborza), LKS Gorzyce Małe.
 
Dunin Biskupice Zabaryczne 3-3 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Ajax Rojów 4-1 LZS Kuźnica Grabowska
Zawisza Sośnie 2-2 LZS Siedlików
Wtórkowianka Wtórek 2-4 Tarchalanka Tarchały Wielkie

Kolejka 17 - 1 maja

Pauza: Wtórkowianka Wtórek, LZS Siedlików.
 
Tarchalanka Tarchały Wielkie 3-0 Zawisza Sośnie
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-6 Ajax Rojów
LZS Kuźnica Grabowska 1-3 Dunin Biskupice Zabaryczne
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 0-1 LKS Gorzyce Małe

Kolejka 18 - 10 maja

Pauza: KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski), Tarchalanka Tarchały Wielkie.
 
LKS Gorzyce Małe 7-1 LZS Kuźnica Grabowska
Dunin Biskupice Zabaryczne 3-3 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Ajax Rojów 5-4 LZS Siedlików
Zawisza Sośnie 0-1 Wtórkowianka Wtórek

Kolejka 19 - 17 maja

Pauza: Wtórkowianka Wtórek, Zawisza Sośnie.
 
Tarchalanka Tarchały Wielkie 4-2 Ajax Rojów
LZS Siedlików 8-3 Dunin Biskupice Zabaryczne
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 0-5 LKS Gorzyce Małe
LZS Kuźnica Grabowska 3-2 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)

Kolejka 20 - 24 maja

Pauza: LZS Kuźnica Grabowska, Zawisza Sośnie.
 
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 5-3 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
LKS Gorzyce Małe 4-1 LZS Siedlików
Dunin Biskupice Zabaryczne 2-3 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Ajax Rojów 0-1 Wtórkowianka Wtórek

Kolejka 21 - 31 maja

Zawisza Sośnie 3-0 Ajax Rojów
Wtórkowianka Wtórek 7-0 Dunin Biskupice Zabaryczne
Tarchalanka Tarchały Wielkie 0-1 LKS Gorzyce Małe
LZS Siedlików 7-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-4 LZS Kuźnica Grabowska

Kolejka 22 - 7 czerwca

Pauza: LZS Pawłów (k. Międzyborza), Ajax Rojów.
 
LZS Kuźnica Grabowska 0-1 LZS Siedlików
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-4 Tarchalanka Tarchały Wielkie
LKS Gorzyce Małe 2-2 Wtórkowianka Wtórek
Dunin Biskupice Zabaryczne 3-0 Zawisza Sośnie
(wo)
drużyna gości nie przyjechała na mecz

Klasa A 2008/2009 (Kalisz II)

Klasa B 2008/2009 (Kalisz IV)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas