[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Konin 20 58 19 1 0 114-20 10 0 0 65-9 9 1 0 49-11
2.  Baszta Wyszyna 20 37 11 4 5 43-25 7 2 1 26-8 4 2 4 17-17
3.  Baszta Przedecz 20 32 9 5 6 44-45 5 3 2 29-20 4 2 4 15-25
4.  GKS Olszówka 20 28 9 1 10 41-46 6 1 3 27-18 3 0 7 14-28
5.  Grom Malanów 20 27 8 3 9 51-52 5 0 5 32-25 3 3 4 19-27
6.  GKS Lisewo 20 26 8 2 10 37-42 4 1 5 16-14 4 1 5 21-28
7.  Warta Rumin 20 25 7 4 9 39-43 3 1 6 19-25 4 3 3 20-18
8.  Nałęcz Babiak 20 23 6 5 9 37-45 2 4 4 18-25 4 1 5 19-20
9.  Sparta Barłogi 20 22 6 4 10 45-69 4 2 4 25-25 2 2 6 20-44
10.  SRW Łuczywno 20 20 6 2 12 35-58 3 1 6 16-31 3 1 6 19-27
11.  LZS Karszew 20 15 4 3 13 32-73 3 2 5 17-28 1 1 8 15-45
Maksymilian Konin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 KS Konin    3-1 9-0 6-0 6-0 8-2 2-1 6-1 9-0 5-2 11-2 
 2 Baszta Wyszyna0-0     0-1 2-0 2-2 5-0 2-0 2-1 3-1 4-1 6-2 
 3 Baszta Przedecz3-4 2-2     6-1 4-2 2-3 3-3 4-2 3-2 1-0 1-1 
 4 GKS Olszówka0-3 3-1 2-1     3-0 1-5 0-0 2-4 8-3 5-0 3-1 
 5 Grom Malanów1-4 3-1 5-0 2-0     2-4 3-5 1-4 8-0 3-5 4-2 
 6 GKS Lisewo2-5 1-3 2-0 0-1 0-1     0-1 0-0 4-2 2-1 5-0 
 7 Warta Rumin2-5 0-1 1-1 4-2 1-3 2-0     2-1 3-4 2-4 2-4 
 8 Nałęcz Babiak0-5 0-2 1-1 2-4 3-3 0-2 3-3     3-3 2-1 4-1 
 9 Sparta Barłogi1-5 1-1 3-4 1-3 5-1 4-2 3-2 1-4     2-2 4-1 
 10 SRW Łuczywno1-11 2-4 1-3 3-2 0-4 2-1 1-3 0-1 1-1     5-1 
 11 LZS Karszew1-7 2-1 1-4 2-1 3-3 2-2 1-2 2-1 2-4 1-3     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

LZS Karszew - Maksymilian Konin
było 0-4, anulowany
Baszta Przedecz 1-0 SRW Łuczywno
Warta Rumin 4-2 GKS Olszówka
Baszta Wyszyna 5-0 GKS Lisewo
KS Konin 9-0 Sparta Barłogi
Grom Malanów 1-4 Nałęcz Babiak

Kolejka 2 - 6-7 września

Maksymilian Konin - Sparta Barłogi
było 9-2, anulowany
GKS Lisewo 2-5 KS Konin
GKS Olszówka 3-1 Baszta Wyszyna
Grom Malanów 3-5 Warta Rumin
SRW Łuczywno 0-1 Nałęcz Babiak
LZS Karszew 1-4 Baszta Przedecz

Kolejka 3 - 14 września

Baszta Przedecz - Maksymilian Konin
było 1-6, anulowany
Nałęcz Babiak 4-1 LZS Karszew
Warta Rumin 2-4 SRW Łuczywno
Baszta Wyszyna 2-2 Grom Malanów
KS Konin 6-0 GKS Olszówka
Sparta Barłogi 4-2 GKS Lisewo

Kolejka 4 - 20-21 września

Maksymilian Konin - GKS Lisewo
było 3-0, anulowany
GKS Olszówka 8-3 Sparta Barłogi
Grom Malanów 1-4 KS Konin
SRW Łuczywno 2-4 Baszta Wyszyna
LZS Karszew 1-2 Warta Rumin
Baszta Przedecz 4-2 Nałęcz Babiak

Kolejka 5 - 28 września

Nałęcz Babiak - Maksymilian Konin
było 1-1, anulowany
Warta Rumin 1-1 Baszta Przedecz
Baszta Wyszyna 6-2 LZS Karszew
KS Konin 5-2 SRW Łuczywno
Sparta Barłogi 5-1 Grom Malanów
GKS Lisewo 0-1 GKS Olszówka

Kolejka 6 - 4-5 października

Maksymilian Konin - GKS Olszówka
było 2-0, anulowany
Grom Malanów 2-4 GKS Lisewo
SRW Łuczywno 1-1 Sparta Barłogi
LZS Karszew 1-7 KS Konin
Baszta Przedecz 2-2 Baszta Wyszyna
Nałęcz Babiak 3-3 Warta Rumin

Kolejka 7 - 12 października

Warta Rumin - Maksymilian Konin
było 2-2, anulowany
Baszta Wyszyna 2-1 Nałęcz Babiak
KS Konin 9-0 Baszta Przedecz
Sparta Barłogi 4-1 LZS Karszew
GKS Lisewo 2-1 SRW Łuczywno
GKS Olszówka 3-0 Grom Malanów

Kolejka 8 - 18-19 października

Maksymilian Konin - Grom Malanów
przełożony
SRW Łuczywno 3-2 GKS Olszówka
LZS Karszew 2-2 GKS Lisewo
Baszta Przedecz 3-2 Sparta Barłogi
Nałęcz Babiak 0-5 KS Konin
Warta Rumin 0-1 Baszta Wyszyna

Kolejka 9 - 26 października

Baszta Wyszyna - Maksymilian Konin
było 4-2, anulowany
KS Konin 2-1 Warta Rumin
Sparta Barłogi 1-4 Nałęcz Babiak
GKS Lisewo 2-0 Baszta Przedecz
GKS Olszówka 3-1 LZS Karszew
Grom Malanów 3-5 SRW Łuczywno

Kolejka 10 - 8-9 listopada

Maksymilian Konin - SRW Łuczywno
było 2-2, anulowany
LZS Karszew 3-3 Grom Malanów
Baszta Przedecz 6-1 GKS Olszówka
Nałęcz Babiak 0-2 GKS Lisewo
Warta Rumin 3-4 Sparta Barłogi
Baszta Wyszyna 0-0 KS Konin

Kolejka 11 - 16 listopada

KS Konin - Maksymilian Konin
było 4-0, anulowany
Sparta Barłogi 1-1 Baszta Wyszyna
GKS Lisewo 0-1 Warta Rumin
GKS Olszówka 2-4 Nałęcz Babiak
Grom Malanów 5-0 Baszta Przedecz
SRW Łuczywno 5-1 LZS Karszew

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pauza: LZS Karszew.
 
Nałęcz Babiak 3-3 Grom Malanów
SRW Łuczywno 1-3 Baszta Przedecz
GKS Olszówka 0-0 Warta Rumin
GKS Lisewo 1-3 Baszta Wyszyna
Sparta Barłogi 1-5 KS Konin

Kolejka 13 - 5 kwietnia

Pauza: Sparta Barłogi.
 
KS Konin 8-2 GKS Lisewo
Baszta Wyszyna 2-0 GKS Olszówka
Warta Rumin 1-3 Grom Malanów
Nałęcz Babiak 2-1 SRW Łuczywno
Baszta Przedecz 1-1 LZS Karszew

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: Baszta Przedecz.
 
LZS Karszew 2-1 Nałęcz Babiak
SRW Łuczywno 1-3 Warta Rumin
Grom Malanów 3-1 Baszta Wyszyna
GKS Olszówka 0-3 KS Konin
GKS Lisewo 4-2 Sparta Barłogi

Kolejka 15 - 26 kwietnia

Pauza: GKS Lisewo.
 
Sparta Barłogi 1-3 GKS Olszówka
KS Konin 6-0 Grom Malanów
Baszta Wyszyna 4-1 SRW Łuczywno
Warta Rumin 2-4 LZS Karszew
Nałęcz Babiak 1-1 Baszta Przedecz

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Nałęcz Babiak.
 
Baszta Przedecz 3-3 Warta Rumin
LZS Karszew 2-1 Baszta Wyszyna
SRW Łuczywno 1-11 KS Konin
Grom Malanów 8-0 Sparta Barłogi
GKS Olszówka 1-5 GKS Lisewo

Kolejka 17 - 10 maja

Pauza: GKS Olszówka.
 
GKS Lisewo 0-1 Grom Malanów
Sparta Barłogi 2-2 SRW Łuczywno
KS Konin 11-2 LZS Karszew
Baszta Wyszyna 0-1 Baszta Przedecz
Warta Rumin 2-1 Nałęcz Babiak

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: Warta Rumin.
 
Nałęcz Babiak 0-2 Baszta Wyszyna
Baszta Przedecz 3-4 KS Konin
LZS Karszew 2-4 Sparta Barłogi
SRW Łuczywno 2-1 GKS Lisewo
Grom Malanów 2-0 GKS Olszówka

Kolejka 19 - 24 maja

Pauza: Grom Malanów.
 
GKS Olszówka 5-0 SRW Łuczywno
GKS Lisewo 5-0 LZS Karszew
Sparta Barłogi 3-4 Baszta Przedecz
KS Konin 6-1 Nałęcz Babiak
Baszta Wyszyna 2-0 Warta Rumin

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: Baszta Wyszyna.
 
Warta Rumin 2-5 KS Konin
Nałęcz Babiak 3-3 Sparta Barłogi
Baszta Przedecz 2-3 GKS Lisewo
LZS Karszew 2-1 GKS Olszówka
SRW Łuczywno 0-4 Grom Malanów

Kolejka 21 - 7 czerwca

Pauza: SRW Łuczywno.
 
Grom Malanów 4-2 LZS Karszew
GKS Olszówka 2-1 Baszta Przedecz
GKS Lisewo 0-0 Nałęcz Babiak
Sparta Barłogi 3-2 Warta Rumin
KS Konin 3-1 Baszta Wyszyna

Kolejka 22 - 14 czerwca

Pauza: KS Konin.
 
Baszta Wyszyna 3-1 Sparta Barłogi
Warta Rumin 2-0 GKS Lisewo
Nałęcz Babiak 2-4 GKS Olszówka
Baszta Przedecz 4-2 Grom Malanów
LZS Karszew 1-3 SRW Łuczywno

Klasa A 2008/2009 (Konin)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas