[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Głubczyce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Zopowy 24 56 18 2 4 80-34 10 1 1 42-14 8 1 3 38-20 2 3 1 0 1 6-5
2.  Rolnik Lewice 24 56 17 5 2 75-33 9 2 1 43-18 8 3 1 32-15 2 3 1 0 1 5-6
3.  Egipt Krzyżowice 24 46 14 4 6 70-43 7 3 2 39-21 7 1 4 31-22
4.  Troja Włodzienin 24 40 11 7 6 80-56 7 3 2 38-22 4 4 4 42-34
5.  LZS Lisięcice 24 35 11 2 11 62-51 8 1 3 39-18 3 1 8 23-33
6.  Zryw Opawica 24 34 10 4 10 57-41 6 2 4 29-14 4 2 6 28-27
7.  Joker Ściborzyce Wielkie 24 31 9 4 11 56-75 5 2 5 31-37 4 2 6 25-38
8.  Stal Grobniki 24 29 8 5 11 73-65 6 3 3 41-31 2 2 8 32-34 2 3 1 0 1 6-4
9.  Pogoń Wojnowice 24 29 8 5 11 51-69 4 2 6 26-37 4 3 5 25-32 2 3 1 0 1 4-6
10.  Fortuna Chomiąża 24 27 7 6 11 60-57 3 4 5 29-30 4 2 6 31-27
11.  Piast Raków 24 26 7 5 12 55-66 5 2 5 27-27 2 3 7 28-39
12.  Górnik Babice 24 23 6 5 13 41-78 4 2 6 24-38 2 3 7 17-40
13.  Farmer Szonów 24 9 3 0 21 34-126 1 0 11 14-65 2 0 10 20-61
Granica Równe wycofała się po 1. kolejce. Jej wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Iskra Zopowy    4-1 1-0 2-2 3-1 2-1 3-5 2-1 7-0 6-0 5-1 4-2 3-0 
 2 Rolnik Lewice4-2     2-2 3-0 2-1 2-4 1-1 4-3 4-3 2-1 3-0 5-0 11-1 
 3 Egipt Krzyżowice2-2 2-2     5-0 5-2 1-3 2-1 2-1 4-4 5-2 4-1 0-1 7-2 
 4 Troja Włodzienin5-3 1-1 1-3     1-2 3-1 5-2 5-3 3-1 3-1 3-3 2-2 6-0 
 5 LZS Lisięcice3-1 2-3 5-0 4-2     1-1 7-1 4-2 0-1 1-2 2-1 4-3 6-1 
 6 Zryw Opawica0-1 1-3 2-1 1-2 1-1     2-2 5-2 5-0 1-0 4-1 7-0 0-1 
 7 Joker Ściborzyce Wielkie2-3 1-6 1-4 7-5 1-0 3-2     3-3 1-2 4-3 5-5 2-0 1-4 
 8 Stal Grobniki0-6 1-1 3-1 2-5 9-3 3-2 4-0     1-4 3-3 8-1 2-2 5-3 
 9 Pogoń Wojnowice1-5 0-2 2-4 3-3 2-1 4-1 1-6 0-5     0-6 0-0 6-0 7-4 
 10 Fortuna Chomiąża0-2 2-7 2-4 1-1 2-4 1-2 7-1 2-2 3-3     2-0 1-1 6-3 
 11 Piast Raków1-3 0-2 0-1 3-3 3-2 3-0 2-3 3-2 2-2 1-7     4-1 5-1 
 12 Górnik Babice1-3 1-2 2-7 1-8 4-2 2-2 1-2 4-2 2-0 1-1 1-9     4-0 
 13 Farmer Szonów1-7 0-2 1-4 2-11 0-4 2-9 3-1 0-6 0-5 0-5 2-6 3-5     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Górnik Babice 2-7 Egipt Krzyżowice
Iskra Zopowy - Granica Równe
było 5-3, anulowany
Joker Ściborzyce Wielkie 1-4 Farmer Szonów
Rolnik Lewice 3-0 Troja Włodzienin
Stal Grobniki 9-3 LZS Lisięcice
Zryw Opawica 4-1 Piast Raków
Fortuna Chomiąża 3-3 Pogoń Wojnowice

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Joker Ściborzyce Wielkie.
 
Egipt Krzyżowice 4-4 Pogoń Wojnowice
Piast Raków 1-7 Fortuna Chomiąża
LZS Lisięcice 1-1 Zryw Opawica
Troja Włodzienin 5-3 Stal Grobniki
Farmer Szonów 0-2 Rolnik Lewice
Górnik Babice 1-3 Iskra Zopowy

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Rolnik Lewice.
 
Iskra Zopowy 1-0 Egipt Krzyżowice
Joker Ściborzyce Wielkie 2-0 Górnik Babice
Stal Grobniki 5-3 Farmer Szonów
Zryw Opawica 1-2 Troja Włodzienin
Fortuna Chomiąża 2-4 LZS Lisięcice
Pogoń Wojnowice 0-0 Piast Raków

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Stal Grobniki.
 
Egipt Krzyżowice 4-1 Piast Raków
LZS Lisięcice 0-1 Pogoń Wojnowice
Troja Włodzienin 3-1 Fortuna Chomiąża
Farmer Szonów 2-9 Zryw Opawica
Górnik Babice 1-2 Rolnik Lewice
Iskra Zopowy 3-5 Joker Ściborzyce Wielkie

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Zryw Opawica.
 
Joker Ściborzyce Wielkie 1-4 Egipt Krzyżowice
Rolnik Lewice 4-2 Iskra Zopowy
Stal Grobniki 2-2 Górnik Babice
Fortuna Chomiąża 6-3 Farmer Szonów
Pogoń Wojnowice 3-3 Troja Włodzienin
Piast Raków 3-2 LZS Lisięcice

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Fortuna Chomiąża.
 
Egipt Krzyżowice 5-2 LZS Lisięcice
Troja Włodzienin 3-3 Piast Raków
Farmer Szonów 0-5 Pogoń Wojnowice
Górnik Babice 2-2 Zryw Opawica
Iskra Zopowy 2-1 Stal Grobniki
Joker Ściborzyce Wielkie 1-6 Rolnik Lewice

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Pogoń Wojnowice.
 
Rolnik Lewice 2-2 Egipt Krzyżowice
Stal Grobniki 4-0 Joker Ściborzyce Wielkie
Zryw Opawica 0-1 Iskra Zopowy
Fortuna Chomiąża 1-1 Górnik Babice
Piast Raków 5-1 Farmer Szonów
LZS Lisięcice 4-2 Troja Włodzienin

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Piast Raków.
 
Egipt Krzyżowice 5-0 Troja Włodzienin
Farmer Szonów 0-4 LZS Lisięcice
Górnik Babice 2-0 Pogoń Wojnowice
Iskra Zopowy 6-0 Fortuna Chomiąża
Joker Ściborzyce Wielkie 3-2 Zryw Opawica
Rolnik Lewice 4-3 Stal Grobniki

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: LZS Lisięcice.
 
Stal Grobniki 3-1 Egipt Krzyżowice
Zryw Opawica 1-3 Rolnik Lewice
Fortuna Chomiąża 7-1 Joker Ściborzyce Wielkie
Pogoń Wojnowice 1-5 Iskra Zopowy
Piast Raków 4-1 Górnik Babice
Troja Włodzienin 6-0 Farmer Szonów

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Troja Włodzienin.
 
Egipt Krzyżowice 7-2 Farmer Szonów
Górnik Babice 4-2 LZS Lisięcice
Iskra Zopowy 5-1 Piast Raków
Joker Ściborzyce Wielkie 1-2 Pogoń Wojnowice
Rolnik Lewice 2-1 Fortuna Chomiąża
Stal Grobniki 3-2 Zryw Opawica

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Farmer Szonów.
 
Zryw Opawica 2-1 Egipt Krzyżowice
Fortuna Chomiąża 2-2 Stal Grobniki
Pogoń Wojnowice 0-2 Rolnik Lewice
Piast Raków 2-3 Joker Ściborzyce Wielkie
LZS Lisięcice 3-1 Iskra Zopowy
Troja Włodzienin 2-2 Górnik Babice

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Pauza: Egipt Krzyżowice.
 
Górnik Babice 4-0 Farmer Szonów
Iskra Zopowy 2-2 Troja Włodzienin
Joker Ściborzyce Wielkie 1-0 LZS Lisięcice
Rolnik Lewice 3-0 Piast Raków
Stal Grobniki 1-4 Pogoń Wojnowice
Zryw Opawica 1-0 Fortuna Chomiąża

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pauza: Górnik Babice.
 
Fortuna Chomiąża 2-4 Egipt Krzyżowice
Pogoń Wojnowice 4-1 Zryw Opawica
Piast Raków 3-2 Stal Grobniki
LZS Lisięcice 2-3 Rolnik Lewice
Troja Włodzienin 5-2 Joker Ściborzyce Wielkie
Farmer Szonów 1-7 Iskra Zopowy

Kolejka 14 - 4-5 kwietnia

Pauza: Iskra Zopowy.
 
Egipt Krzyżowice 0-1 Górnik Babice
Farmer Szonów 3-1 Joker Ściborzyce Wielkie
Troja Włodzienin 1-1 Rolnik Lewice
LZS Lisięcice 4-2 Stal Grobniki
Piast Raków 3-0 Zryw Opawica
Pogoń Wojnowice 0-6 Fortuna Chomiąża

Kolejka 15 - 18-19 kwietnia

Pauza: Joker Ściborzyce Wielkie.
 
Pogoń Wojnowice 2-4 Egipt Krzyżowice
Fortuna Chomiąża 2-0 Piast Raków
Zryw Opawica 1-1 LZS Lisięcice
Stal Grobniki 2-5 Troja Włodzienin
Rolnik Lewice 11-1 Farmer Szonów
Iskra Zopowy 4-2 Górnik Babice

Kolejka 16 - 25-26 kwietnia

Pauza: Rolnik Lewice.
 
Egipt Krzyżowice 2-2 Iskra Zopowy
Górnik Babice 1-2 Joker Ściborzyce Wielkie
Farmer Szonów 0-6 Stal Grobniki
Troja Włodzienin 3-1 Zryw Opawica
LZS Lisięcice 1-2 Fortuna Chomiąża
Piast Raków 2-2 Pogoń Wojnowice

Kolejka 17 - 1 maja

Pauza: Stal Grobniki.
 
Piast Raków 0-1 Egipt Krzyżowice
Pogoń Wojnowice 2-1 LZS Lisięcice
Fortuna Chomiąża 1-1 Troja Włodzienin
Zryw Opawica 0-1 Farmer Szonów
Rolnik Lewice 5-0 Górnik Babice
Joker Ściborzyce Wielkie 2-3 Iskra Zopowy

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Zryw Opawica.
 
Egipt Krzyżowice 2-1 Joker Ściborzyce Wielkie
Iskra Zopowy 4-1 Rolnik Lewice
Górnik Babice 4-2 Stal Grobniki
Farmer Szonów 0-5 Fortuna Chomiąża
Troja Włodzienin 3-1 Pogoń Wojnowice
LZS Lisięcice 2-1 Piast Raków

Kolejka 19 - 9-10 maja

Pauza: Fortuna Chomiąża.
 
LZS Lisięcice 5-0 Egipt Krzyżowice
Piast Raków 3-3 Troja Włodzienin
Pogoń Wojnowice 7-4 Farmer Szonów
Zryw Opawica 7-0 Górnik Babice
Stal Grobniki 0-6 Iskra Zopowy
Rolnik Lewice 1-1 Joker Ściborzyce Wielkie

Kolejka 20 - 16-17 maja

Pauza: Pogoń Wojnowice.
 
Egipt Krzyżowice 2-2 Rolnik Lewice
Joker Ściborzyce Wielkie 3-3 Stal Grobniki
Iskra Zopowy 2-1 Zryw Opawica
Górnik Babice 1-1 Fortuna Chomiąża
Farmer Szonów 2-6 Piast Raków
Troja Włodzienin 1-2 LZS Lisięcice

Kolejka 21 - 23-24 maja

Pauza: Piast Raków.
 
Troja Włodzienin 1-3 Egipt Krzyżowice
LZS Lisięcice 6-1 Farmer Szonów
Pogoń Wojnowice 6-0 Górnik Babice
Fortuna Chomiąża 0-2 Iskra Zopowy
Zryw Opawica 2-2 Joker Ściborzyce Wielkie
Stal Grobniki 1-1 Rolnik Lewice

Kolejka 22 - 30-31 maja

Pauza: LZS Lisięcice.
 
Egipt Krzyżowice 2-1 Stal Grobniki
Rolnik Lewice 2-4 Zryw Opawica
Joker Ściborzyce Wielkie 4-3 Fortuna Chomiąża
Iskra Zopowy 7-0 Pogoń Wojnowice
Górnik Babice 1-9 Piast Raków
Farmer Szonów 2-11 Troja Włodzienin

Kolejka 23 - 6-7 czerwca

Pauza: Troja Włodzienin.
 
Farmer Szonów 1-4 Egipt Krzyżowice
LZS Lisięcice 4-3 Górnik Babice
Piast Raków 1-3 Iskra Zopowy
Pogoń Wojnowice 1-6 Joker Ściborzyce Wielkie
Fortuna Chomiąża 2-7 Rolnik Lewice
Zryw Opawica 5-2 Stal Grobniki

Kolejka 24 - 11 czerwca

Pauza: Farmer Szonów.
 
Egipt Krzyżowice 1-3 Zryw Opawica
Stal Grobniki 3-3 Fortuna Chomiąża
Rolnik Lewice 4-3 Pogoń Wojnowice
Joker Ściborzyce Wielkie 5-5 Piast Raków
Iskra Zopowy 3-1 LZS Lisięcice
Górnik Babice 1-8 Troja Włodzienin

Kolejka 25 - 14 czerwca

Pauza: Egipt Krzyżowice.
 
Farmer Szonów 3-5 Górnik Babice
Troja Włodzienin 5-3 Iskra Zopowy
LZS Lisięcice 7-1 Joker Ściborzyce Wielkie
Piast Raków 0-2 Rolnik Lewice
Pogoń Wojnowice 0-5 Stal Grobniki
Fortuna Chomiąża 1-2 Zryw Opawica

Kolejka 26 - 21 czerwca

Pauza: Górnik Babice.
 
Egipt Krzyżowice 5-2 Fortuna Chomiąża
Zryw Opawica 5-0 Pogoń Wojnowice
Stal Grobniki 8-1 Piast Raków
Rolnik Lewice 2-1 LZS Lisięcice
Joker Ściborzyce Wielkie 7-5 Troja Włodzienin
Iskra Zopowy 3-0 Farmer Szonów

Klasa A 2008/2009 (Opole III)

Klasa B 2008/2009 (Opole III)

Klasa C 2008/2009 (Głubczyce)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas