[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żubr Gawłówek 16 37 12 1 3 62-15 6 1 1 30-4 6 0 2 32-11
2.  Raba Niedary 16 33 10 3 3 41-13 6 1 1 26-7 4 2 2 15-6
3.  Beskid Żegocina 16 32 10 2 4 44-30 7 0 1 27-17 3 2 3 17-13
4.  Orzeł Cikowice 16 31 9 4 3 38-20 6 1 1 22-6 3 3 2 16-14
5.  Górnik Siedlec 16 20 6 2 8 40-39 3 2 3 20-15 3 0 5 20-24
6.  Strzelec Okulice 16 19 6 1 9 35-50 4 1 3 18-27 2 0 6 17-23
7.  Polonia Wyżyce 16 13 4 1 11 24-52 2 0 6 9-26 2 1 5 15-26 2 3 1 0 1 6-3
8.  Gryf Chronów 16 13 4 1 11 22-63 3 1 4 13-30 1 0 7 9-33 2 3 1 0 1 3-6
9.  Polanka Nieszkowice 16 9 2 3 11 23-47 1 2 5 11-21 1 1 6 12-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Żubr Gawłówek    1-1 2-0 1-2 4-1 2-0 5-0 9-0 6-0 
 2 Raba Niedary2-4     2-0 2-2 4-1 3-0 7-0 1-0 5-0 
 3 Beskid Żegocina3-1 0-3*     5-3 3-1 4-3 5-3 4-2 3-1 
 4 Orzeł Cikowice1-2 1-1 1-0     5-0 5-0 2-1 5-1 2-1 
 5 Górnik Siedlec1-2 0-3* 2-2 1-3     4-1 4-1 6-1 2-2 
 6 Strzelec Okulice0-9 2-0 1-5 3-1 3-7     2-2 5-2 2-1 
 7 Polonia Wyżyce3-2 0-5 2-3 0-3 2-1 1-6     0-3 1-3 
 8 Gryf Chronów1-6 1-0 1-5 1-1 0-5 4-3 0-6     5-4 
 9 Polanka Nieszkowice0-6 1-2 2-2 1-1 3-4 0-4 1-2 3-0     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Pauza: Beskid Żegocina.
 
Górnik Siedlec 1-2 Żubr Gawłówek
Gryf Chronów 4-3 Strzelec Okulice
Orzeł Cikowice 1-1 Raba Niedary
Polanka Nieszkowice 1-2 Polonia Wyżyce

Kolejka 2 - 7 września

Pauza: Polonia Wyżyce.
 
Raba Niedary 5-0 Polanka Nieszkowice
Strzelec Okulice 3-1 Orzeł Cikowice
Żubr Gawłówek 9-0 Gryf Chronów
Beskid Żegocina 3-1 Górnik Siedlec

Kolejka 3 - 14 września

Pauza: Górnik Siedlec.
 
Gryf Chronów 1-5 Beskid Żegocina
Orzeł Cikowice 1-2 Żubr Gawłówek
Polanka Nieszkowice 0-4 Strzelec Okulice
Polonia Wyżyce 0-5 Raba Niedary

Kolejka 4 - 21 września

Pauza: Raba Niedary.
 
Strzelec Okulice 2-2 Polonia Wyżyce
Żubr Gawłówek 6-0 Polanka Nieszkowice
Beskid Żegocina 5-3 Orzeł Cikowice
Górnik Siedlec 6-1 Gryf Chronów

Kolejka 5 - 28 września

Pauza: Gryf Chronów.
 
Orzeł Cikowice 5-0 Górnik Siedlec
Polanka Nieszkowice 2-2 Beskid Żegocina
Polonia Wyżyce 3-2 Żubr Gawłówek
Raba Niedary 3-0 Strzelec Okulice

Kolejka 6 - 5 października

Pauza: Strzelec Okulice.
 
Żubr Gawłówek 1-1 Raba Niedary
Beskid Żegocina 5-3 Polonia Wyżyce
Górnik Siedlec 2-2 Polanka Nieszkowice
Gryf Chronów 1-1 Orzeł Cikowice

Kolejka 7 - 12 października

Pauza: Orzeł Cikowice.
 
Polanka Nieszkowice 3-0 Gryf Chronów
Polonia Wyżyce 2-1 Górnik Siedlec
Raba Niedary 2-0 Beskid Żegocina
Strzelec Okulice 0-9 Żubr Gawłówek

Kolejka 8 - 19 października

Pauza: Żubr Gawłówek.
 
Beskid Żegocina 4-3 Strzelec Okulice
Górnik Siedlec 0-3 Raba Niedary
(wo)
na boisku 2-2
Gryf Chronów 0-6 Polonia Wyżyce
Orzeł Cikowice 2-1 Polanka Nieszkowice

Kolejka 9 - 26 października

Pauza: Polanka Nieszkowice.
 
Polonia Wyżyce 0-3 Orzeł Cikowice
Raba Niedary 1-0 Gryf Chronów
Strzelec Okulice 3-7 Górnik Siedlec
Żubr Gawłówek 2-0 Beskid Żegocina

Kolejka 10 - 19 kwietnia

Pauza: Beskid Żegocina.
 
Żubr Gawłówek 4-1 Górnik Siedlec
Strzelec Okulice 5-2 Gryf Chronów
Raba Niedary 2-2 Orzeł Cikowice
Polonia Wyżyce 1-3 Polanka Nieszkowice 1 maja

Kolejka 11 - 26 kwietnia

Pauza: Polonia Wyżyce.
 
Polanka Nieszkowice 1-2 Raba Niedary
Orzeł Cikowice 5-0 Strzelec Okulice
Gryf Chronów 1-6 Żubr Gawłówek
Górnik Siedlec 2-2 Beskid Żegocina

Kolejka 12 - 3 maja

Pauza: Górnik Siedlec.
 
Beskid Żegocina 4-2 Gryf Chronów
Żubr Gawłówek 1-2 Orzeł Cikowice
Strzelec Okulice 2-1 Polanka Nieszkowice
Raba Niedary 7-0 Polonia Wyżyce

Kolejka 13 - 10 maja

Pauza: Raba Niedary.
 
Polonia Wyżyce 1-6 Strzelec Okulice
Polanka Nieszkowice 0-6 Żubr Gawłówek
Orzeł Cikowice 1-0 Beskid Żegocina
Gryf Chronów 0-5 Górnik Siedlec

Kolejka 14 - 17 maja

Pauza: Gryf Chronów.
 
Górnik Siedlec 1-3 Orzeł Cikowice
Beskid Żegocina 3-1 Polanka Nieszkowice
Żubr Gawłówek 5-0 Polonia Wyżyce
Strzelec Okulice 2-0 Raba Niedary

Kolejka 15 - 24 maja

Pauza: Strzelec Okulice.
 
Raba Niedary 2-4 Żubr Gawłówek
Polonia Wyżyce 2-3 Beskid Żegocina
Polanka Nieszkowice 3-4 Górnik Siedlec
Orzeł Cikowice 5-1 Gryf Chronów

Kolejka 16 - 31 maja

Pauza: Orzeł Cikowice.
 
Gryf Chronów 5-4 Polanka Nieszkowice
Górnik Siedlec 4-1 Polonia Wyżyce
Beskid Żegocina 0-3 Raba Niedary
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Żubr Gawłówek 2-0 Strzelec Okulice 27 maja

Kolejka 17 - 7 czerwca

Pauza: Żubr Gawłówek.
 
Strzelec Okulice 1-5 Beskid Żegocina
Raba Niedary 4-1 Górnik Siedlec
Polonia Wyżyce 0-3 Gryf Chronów
Polanka Nieszkowice 1-1 Orzeł Cikowice

Kolejka 18 - 14 czerwca

Pauza: Polanka Nieszkowice.
 
Orzeł Cikowice 2-1 Polonia Wyżyce
Gryf Chronów 1-0 Raba Niedary
Górnik Siedlec 4-1 Strzelec Okulice
Beskid Żegocina 3-1 Żubr Gawłówek

Klasa A 2008/2009 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas