[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bizon Medyka 26 56 18 2 6 69-30 8 2 3 33-13 10 0 3 36-17
2.  Pogórze Dubiecko 26 47 14 5 7 62-38 8 2 3 34-20 6 3 4 28-18
3.  Orzeł Torki 26 46 14 4 8 46-43 7 2 4 28-27 7 2 4 18-16
4.  Granica Stubno 26 45 13 6 7 35-22 6 4 3 15-10 7 2 4 20-12
5.  ULKS Hermanowice 26 44 14 2 10 56-42 9 1 3 37-17 5 1 7 19-25
6.  Leśnik Bircza 26 43 12 7 7 44-27 7 2 4 25-11 5 5 3 19-16
7.  Czarni Bolestraszyce 26 42 13 3 10 60-44 8 2 3 29-14 5 1 7 31-30 2 6 2 0 0 8-2
8.  Viking Orły 26 42 12 6 8 39-45 8 3 2 24-18 4 3 6 15-27 2 0 0 0 2 2-8
9.  San Ostrów 26 34 10 4 12 40-41 8 2 3 31-20 2 2 9 9-21
10.  Wiar Huwniki 26 32 9 5 12 38-40 5 2 6 16-17 4 3 6 22-23
11.  Wiar Krówniki 26 30 9 3 14 44-54 7 1 5 30-18 2 2 9 14-36
12.  LKS Nakło 26 29 8 5 13 48-60 5 3 5 31-31 3 2 8 17-29
13.  Artmax Pikulice 26 16 4 4 18 35-84 3 1 9 17-42 1 3 9 18-42
14.  PKS UNUM Babice 26 10 2 4 20 34-80 2 3 8 17-25 0 1 12 17-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Bizon Medyka    1-1 1-2 1-2 3-1 0-1 1-0 5-2 4-1 2-0 3-0 3-0* 0-0 9-3 
 2 Pogórze Dubiecko1-3     1-2 0-1 4-2 0-0 4-3 2-0 2-0 1-1 4-1 4-3 7-1 4-3 
 3 Orzeł Torki2-1 1-3     2-0 1-1 1-1 7-9 0-3 3-2 1-5 2-1 4-0 3-1 1-0 
 4 Granica Stubno2-3 1-1 0-0     0-2 2-0 1-0 0-0 1-0 1-0 4-1 1-2 1-0 1-1 
 5 ULKS Hermanowice3-1 0-4 3-1 0-0     1-3 6-1 0-2 1-0 3-1 3-0 2-1 7-3 8-0 
 6 Leśnik Bircza0-1 0-1 2-1 2-2 0-1     2-1 0-0 1-0 0-3 2-0 2-1 4-0 10-0 
 7 Czarni Bolestraszyce1-3 4-3 0-0 0-1 3-1 2-0     5-1 0-1 3-0 1-1 4-2 3-0 3-1 
 8 Viking Orły2-0 3-2 2-1 1-0 2-1 0-1 1-3     2-1 2-2 1-1 0-0 5-4 3-2 
 9 San Ostrów2-3 2-1 0-1 2-1 2-1 2-1 0-1 3-1     4-4 6-1 4-2 2-2 2-1 
 10 Wiar Huwniki1-3 1-1 2-3 1-2 0-3* 1-2 3-1 1-0 0-2     1-0 0-0 4-0 1-0 
 11 Wiar Krówniki1-2 1-4 0-1 2-1 1-2 2-2 3-0 7-0 2-0 2-1     1-2 3-2 5-1 
 12 LKS Nakło1-5 4-3 3-0 0-4 4-1 4-4 0-0 1-2 3-0* 1-2 2-4     2-2 6-4 
 13 Artmax Pikulice1-10 0-3 1-2 0-2 2-3 0-3 1-8 2-3 1-1 3-2 0-3 4-1     2-1 
 14 PKS UNUM Babice0-1 0-1 1-4 1-4 3-0 1-1 1-4 1-1 1-1 0-1 7-1 0-3 1-3     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Leśnik Bircza 2-2 Granica Stubno
PKS UNUM Babice 0-1 Pogórze Dubiecko 10 września
Orzeł Torki 3-2 San Ostrów
LKS Nakło 0-0 Czarni Bolestraszyce
Viking Orły 2-1 ULKS Hermanowice
Bizon Medyka 2-0 Wiar Huwniki
Artmax Pikulice 0-3 Wiar Krówniki

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Granica Stubno 4-1 Wiar Krówniki
Wiar Huwniki 4-0 Artmax Pikulice
ULKS Hermanowice 3-1 Bizon Medyka
Czarni Bolestraszyce 5-1 Viking Orły
San Ostrów 4-2 LKS Nakło
Pogórze Dubiecko 1-2 Orzeł Torki
Leśnik Bircza 10-0 PKS UNUM Babice

Kolejka 3 - 24 sierpnia

PKS UNUM Babice 1-4 Granica Stubno
Orzeł Torki 1-1 Leśnik Bircza
LKS Nakło 4-3 Pogórze Dubiecko
Viking Orły 2-1 San Ostrów
Bizon Medyka 1-0 Czarni Bolestraszyce
Artmax Pikulice 2-3 ULKS Hermanowice
Wiar Krówniki 2-1 Wiar Huwniki

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Granica Stubno 1-0 Wiar Huwniki
ULKS Hermanowice 3-0 Wiar Krówniki
Czarni Bolestraszyce 3-0 Artmax Pikulice
San Ostrów 2-3 Bizon Medyka
Pogórze Dubiecko 2-0 Viking Orły
Leśnik Bircza 2-1 LKS Nakło
PKS UNUM Babice 1-4 Orzeł Torki

Kolejka 5 - 7 września

Orzeł Torki 2-0 Granica Stubno
LKS Nakło 6-4 PKS UNUM Babice
Viking Orły 0-1 Leśnik Bircza
Bizon Medyka 1-1 Pogórze Dubiecko
Artmax Pikulice 1-1 San Ostrów
Wiar Krówniki 3-0 Czarni Bolestraszyce
Wiar Huwniki 0-3 ULKS Hermanowice
(wo)
na boisku 7-1

Kolejka 6 - 14 września

Granica Stubno 0-2 ULKS Hermanowice
Czarni Bolestraszyce 3-0 Wiar Huwniki
San Ostrów 6-1 Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko 7-1 Artmax Pikulice
PKS UNUM Babice 1-1 Viking Orły
Orzeł Torki 4-0 LKS Nakło
Bizon Medyka 0-1 Leśnik Bircza

Kolejka 7 - 21 września

LKS Nakło 0-4 Granica Stubno 8 października
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Viking Orły 2-1 Orzeł Torki
Bizon Medyka 9-3 PKS UNUM Babice
Artmax Pikulice 0-3 Leśnik Bircza 8 października
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiar Krówniki 1-4 Pogórze Dubiecko
Wiar Huwniki 0-2 San Ostrów
ULKS Hermanowice 6-1 Czarni Bolestraszyce 8 października
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 8 - 28 września

Granica Stubno 1-0 Czarni Bolestraszyce
San Ostrów 2-1 ULKS Hermanowice
Pogórze Dubiecko 1-1 Wiar Huwniki
Leśnik Bircza 2-0 Wiar Krówniki
PKS UNUM Babice 1-3 Artmax Pikulice
Orzeł Torki 2-1 Bizon Medyka
LKS Nakło 1-2 Viking Orły

Kolejka 9 - 5 października

Viking Orły 1-0 Granica Stubno
Bizon Medyka 3-0 LKS Nakło
(wo)
przerwany w 60. minucie przy stanie 3-2 z powodu znieważenia sędziego przez zawodnika gości
Artmax Pikulice 1-2 Orzeł Torki
Wiar Krówniki 5-1 PKS UNUM Babice
Wiar Huwniki 1-2 Leśnik Bircza
ULKS Hermanowice 0-4 Pogórze Dubiecko
Czarni Bolestraszyce 0-1 San Ostrów

Kolejka 10 - 12 października

Granica Stubno 1-0 San Ostrów
Pogórze Dubiecko 4-3 Czarni Bolestraszyce
Leśnik Bircza 0-1 ULKS Hermanowice
PKS UNUM Babice 0-1 Wiar Huwniki
Orzeł Torki 2-1 Wiar Krówniki
LKS Nakło 2-2 Artmax Pikulice
Viking Orły 2-0 Bizon Medyka

Kolejka 11 - 19 października

Bizon Medyka 1-2 Granica Stubno
Artmax Pikulice 2-3 Viking Orły
Wiar Krówniki 1-2 LKS Nakło
Wiar Huwniki 2-3 Orzeł Torki
ULKS Hermanowice 8-0 PKS UNUM Babice
Czarni Bolestraszyce 2-0 Leśnik Bircza
San Ostrów 2-1 Pogórze Dubiecko

Kolejka 12 - 26 października

Granica Stubno 1-1 Pogórze Dubiecko
Leśnik Bircza 1-0 San Ostrów
PKS UNUM Babice 1-4 Czarni Bolestraszyce
Orzeł Torki 1-1 ULKS Hermanowice
LKS Nakło 1-2 Wiar Huwniki
Viking Orły 1-1 Wiar Krówniki
Bizon Medyka 0-0 Artmax Pikulice

Kolejka 13 - 2 listopada

Artmax Pikulice 0-2 Granica Stubno
Wiar Krówniki 1-2 Bizon Medyka
Wiar Huwniki 1-0 Viking Orły
ULKS Hermanowice 2-1 LKS Nakło
Czarni Bolestraszyce 0-0 Orzeł Torki
San Ostrów 2-1 PKS UNUM Babice
Pogórze Dubiecko 0-0 Leśnik Bircza

Kolejka 14 - 22 marca

Granica Stubno 2-0 Leśnik Bircza 11 kwietnia
w pierwotnym terminie (22 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogórze Dubiecko 4-3 PKS UNUM Babice 11 kwietnia
w pierwotnym terminie (22 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
San Ostrów 0-1 Orzeł Torki
Czarni Bolestraszyce 4-2 LKS Nakło
ULKS Hermanowice 0-2 Viking Orły 11 kwietnia
w pierwotnym terminie (22 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiar Huwniki 1-3 Bizon Medyka 11 kwietnia
w pierwotnym terminie (22 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiar Krówniki 3-2 Artmax Pikulice

Kolejka 15 - 29 marca

Wiar Krówniki 2-1 Granica Stubno
Artmax Pikulice 3-2 Wiar Huwniki
Bizon Medyka 3-1 ULKS Hermanowice
Viking Orły 1-3 Czarni Bolestraszyce
LKS Nakło 3-0 San Ostrów
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie Sanu wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Torki 1-3 Pogórze Dubiecko
PKS UNUM Babice 1-1 Leśnik Bircza

Kolejka 16 - 5 kwietnia

Granica Stubno 1-1 PKS UNUM Babice
Leśnik Bircza 2-1 Orzeł Torki
Pogórze Dubiecko 4-3 LKS Nakło
San Ostrów 3-1 Viking Orły
Czarni Bolestraszyce 1-3 Bizon Medyka
ULKS Hermanowice 7-3 Artmax Pikulice
Wiar Huwniki 1-0 Wiar Krówniki

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Wiar Huwniki 1-2 Granica Stubno
Wiar Krówniki 1-2 ULKS Hermanowice
Artmax Pikulice 1-8 Czarni Bolestraszyce
Bizon Medyka 4-1 San Ostrów
Viking Orły 3-2 Pogórze Dubiecko
LKS Nakło 4-4 Leśnik Bircza
Orzeł Torki 1-0 PKS UNUM Babice

Kolejka 18 - 26 kwietnia

Granica Stubno 0-0 Orzeł Torki
PKS UNUM Babice 0-3 LKS Nakło
Leśnik Bircza 0-0 Viking Orły
Pogórze Dubiecko 1-3 Bizon Medyka
San Ostrów 2-2 Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce 1-1 Wiar Krówniki
ULKS Hermanowice 3-1 Wiar Huwniki

Kolejka 19 - 3 maja

Leśnik Bircza 0-1 Bizon Medyka
ULKS Hermanowice 0-0 Granica Stubno
Wiar Huwniki 3-1 Czarni Bolestraszyce
Wiar Krówniki 2-0 San Ostrów
Artmax Pikulice 0-3 Pogórze Dubiecko
Viking Orły 3-2 PKS UNUM Babice
LKS Nakło 3-0 Orzeł Torki

Kolejka 20 - 10 maja

Granica Stubno 1-2 LKS Nakło
Orzeł Torki 0-3 Viking Orły
PKS UNUM Babice 0-1 Bizon Medyka
Leśnik Bircza 4-0 Artmax Pikulice
Pogórze Dubiecko 4-1 Wiar Krówniki
San Ostrów 4-4 Wiar Huwniki
Czarni Bolestraszyce 3-1 ULKS Hermanowice

Kolejka 21 - 17 maja

Czarni Bolestraszyce 0-1 Granica Stubno
ULKS Hermanowice 1-0 San Ostrów
Wiar Huwniki 1-1 Pogórze Dubiecko
Wiar Krówniki 2-2 Leśnik Bircza
Artmax Pikulice 2-1 PKS UNUM Babice
Bizon Medyka 1-2 Orzeł Torki 27 maja
Viking Orły 0-0 LKS Nakło

Kolejka 22 - 24 maja

Granica Stubno 0-0 Viking Orły
LKS Nakło 1-5 Bizon Medyka
Orzeł Torki 3-1 Artmax Pikulice
PKS UNUM Babice 7-1 Wiar Krówniki
Leśnik Bircza 0-3 Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko 4-2 ULKS Hermanowice 11 czerwca
San Ostrów 0-1 Czarni Bolestraszyce

Kolejka 23 - 31 maja

San Ostrów 2-1 Granica Stubno
Czarni Bolestraszyce 4-3 Pogórze Dubiecko
ULKS Hermanowice 1-3 Leśnik Bircza
Wiar Huwniki 1-0 PKS UNUM Babice
Wiar Krówniki 0-1 Orzeł Torki
Artmax Pikulice 4-1 LKS Nakło
Bizon Medyka 5-2 Viking Orły

Kolejka 24 - 7 czerwca

Granica Stubno 2-3 Bizon Medyka
Viking Orły 5-4 Artmax Pikulice
LKS Nakło 2-4 Wiar Krówniki
Orzeł Torki 1-5 Wiar Huwniki
PKS UNUM Babice 3-0 ULKS Hermanowice
Leśnik Bircza 2-1 Czarni Bolestraszyce
Pogórze Dubiecko 2-0 San Ostrów

Kolejka 25 - 14 czerwca

Pogórze Dubiecko 0-1 Granica Stubno
San Ostrów 2-1 Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce 3-1 PKS UNUM Babice
ULKS Hermanowice 3-1 Orzeł Torki
Wiar Huwniki 0-0 LKS Nakło
Wiar Krówniki 7-0 Viking Orły
Artmax Pikulice 1-10 Bizon Medyka

Kolejka 26 - 21 czerwca

Granica Stubno 1-0 Artmax Pikulice
Bizon Medyka 3-0 Wiar Krówniki
Viking Orły 2-2 Wiar Huwniki
LKS Nakło 4-1 ULKS Hermanowice
Orzeł Torki 7-9 Czarni Bolestraszyce
PKS UNUM Babice 1-1 San Ostrów
Leśnik Bircza 0-1 Pogórze Dubiecko

Klasa okręgowa 2008/2009 (Jarosław)

Klasa A 2008/2009 (Jarosław)
Klasa A 2008/2009 (Lubaczów)
Klasa A 2008/2009 (Przeworsk)

Klasa B 2008/2009 (Przemyśl)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas